Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagyok segíthetek? fórum

Fodrász vagyok segíthetek? (beszélgetős fórum)


2633. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 2632. - Nagual)
2010. jún. 23. 10:42
hmmmmmmm......azért ezt mondhatták volna hamarabb is.....:)
2632. Nagual (válaszként erre: 2630. - 7448dbc8a0)
2010. jún. 23. 10:37
Természetes és roncsolás helyett táplálja + erősíti a hajat.. :)
2631. Nagual (válaszként erre: 2629. - Tomka1)
2010. jún. 23. 10:36

Szia!


A hennát jól át kell gondolni, főleg ilyen esetben mint a tied. Nincs benne nagy tapasztalatom, de ha nem fogja be vagy foltos lesz akkor az gáz és utána nem lehet visszatérni oxidációs hajfestékre, mert kémiailag ütköznek a hajon. Ezeket legjobb természetes hajon használni vagy ilyen esetben sötétebb árnyalatot választani, ami tuti elfedi a mostani színt. Mivel ez világosabb az eredetidnél és a festett színednél is nem tudom milyen lesz az eredmény.. Ha esetleg maradt még hidrogénperoxid maradvány a hajadban, a henna kárt is okozhat.. :)

2010. jún. 23. 10:34

Fodrász bácsi!


Mi olyan különleges ebben a hennában?!

2629. tomka1
2010. jún. 23. 10:29

Kedves Nagual!


Én a hennás hajfestésről szeretnék érdeklődni!Nemrég vettem egy bioboltban egy Henna Plus nevezetű tartós hajfesték krémet.Még nem mertem megcsinálni, mert félek hogy milyen lesz, mert hallottam már jót is rosszat is. Kb. 3 hónapja volt befestve a hajam, de nem hennával (azzal még sose volt) és padlizsán színűre, vöröses csíkokkal. De már nagyon kivilágosodott és elég csúnya világos vörös és már a lenövés is látszik. Most barnát szeretnék (az eredeti hajszínem sötétbarna) és vettem ebből a henna plus festékből egy light brown nevű színt :) Azt mondták ez befogja ezt a ronda vörös színt és szép barna lesz és még a hajam is szép lesz tőle. Ha a tövénél már látszik a sötétbarna lenövés akkor azt hogy fogja majd be vagy akkor ott más színű lesz mint lejjebb? A Henna Plus honlapon találtam egy e-mail címet és azt válaszolták hogy aki hennával festi a haját az soha többet nem festheti mással, mert ledobja. Vagy meg kell várni amíg lenő, de az nagyon hosszú idő és ha nem lesz jó szine akkor úgy maradok :) az nem lenne jó! Egy hölgy azt mondta hogy a hennából a por az igazi a többi kemikália és nem tesz jót a hajnak. De a por hennától csak vörös szint lehet kapni én meg barnát szeretnék! Most nem tudom mit csináljak itt áll a szekrénybe jó drága volt de nem merem megcsinálni. Te mit javasolsz?

Köszönettel: Zsu

2628. Nagual (válaszként erre: 2625. - D55557d847)
2010. jún. 22. 20:27
Hát akkor te vagy az első akit zavarna ha fiatalabbnak nézne ki.. Erre nem tudok mit mondani.. :)
2627. Nagual (válaszként erre: 2623. - Zsanyi)
2010. jún. 22. 20:26

Szia!


Ez a szín közép szőke alapon extra világos hamvasszőke vékony melírrel. Szőkítővel van kiszívatva és színezővel hamvasítva.. :)

2626. Nagual (válaszként erre: 2622. - Sulawesy)
2010. jún. 22. 20:22

Szia!


Ahogy elnézem neked a világosbarnától a világosszőkéig minden jól állna, rövid és hosszú egyaránt. Frizurát nem állok neki keresgélni, de ha linkelsz párat akkor segítek kiválasztani.. :)

2625. d55557d847 (válaszként erre: 2598. - Nagual)
2010. jún. 22. 13:59
koszonom, tallan igazad van es meg fiatalit is allittolag. na ez az ami mondjuk engem egy kicsit zavarna,ugy nezzek ki rovid hajjal mint egy kojok
2624. Zsanyi (válaszként erre: 2623. - Zsanyi)
2010. jún. 22. 12:00

bocsi a link most jó lesz :

[link]

2623. Zsanyi
2010. jún. 22. 11:58

sziasztok. a képen látható bal oldali kiscsajnak milyen színű a haja?! tetszik h nem ilyen élénk színű ilyen szürkés de nem tom h kell ezt megnevezni h pl a fodrász is tudja h miről beszélek :D

[url= [link]

köszi

2622. Sulawesy
2010. jún. 21. 23:49

Szia!

Most vagyok túl a szülés utáni nagy hajhullás áradaton. Gondoltam itt az ideje, hogy végre magammal is foglalkozzam végre ismét. Kérdésem az lenne, hogy mi módon tudnám megtalálni a nekem való hajszínt illetve fazont. Eléggé bevállalós vagyok, de azért szeretem az olyan hajakat, amiket itthon is könnyedén megvalósíthatok. A hajam most rövid (na jó szülés után gusztustalan módon össze vissza igénytelenkedte magát). Volt egy nagyon jó fodrászom, de ő is elköltözött, meg én is máshol élek már... és olyan nehéz ismét jó fodrász találni. Aki ismer és tudja mi áll jól nekem. Így kénytelen vagyok magam úgy odamenni, hogy konkrétan kérem, hogy mit csináljanak... mert a mostani fodrász képzeletével bajok vannak...


Érthető a kérdésem?? :D


kíváncsian várom válaszod

2621. Molly24 (válaszként erre: 2617. - Nagual)
2010. jún. 20. 12:17
Köszönöm a válaszod :) kipróbálom!
2620. Nagual (válaszként erre: 2614. - Gubó)
2010. jún. 20. 11:01

Szia!


Balzsamot soha ne tegyél a hosszára csak a legvégére. A többi tipp a 2650-es hszban.. :)

2619. Nagual (válaszként erre: 2613. - Katado)
2010. jún. 20. 10:58

Szia!


Ez spirál dauer ami közepesen vastag csavaróval készült.. Dauer után kb 3 hetet várj a festéssel, színezéssel a hennával dettó.. Igazából sem a hajsütés sem a dauer nem kíméli a hajat, de hajtipustól függ, melyik roncsol jobban. Ez a dauervíz nagyon kímélő:


[link]

2618. Nagual (válaszként erre: 2612. - Filózó)
2010. jún. 20. 10:44

Szia!


Egy próbát megér.. A hajnövésre szedjél vmi hajvitamint és a ricinus pakolás is segíthet.. :)

2617. Nagual (válaszként erre: 2611. - Molly24)
2010. jún. 20. 10:42

Szia!


Ez kb sötét aranyszőke és világos aranybarna keveréke. 6/3 + 5/3 :)

2616. Nagual (válaszként erre: 2610. - Kittuu)
2010. jún. 20. 10:23

Szia!


A loreal majirel megbízhatóbb mint a koleston. Nézd át a színskálát ez a szín 5-ös színmélységű csak az árnyalatot kell megtalálnod. Vidd el a képet.. :) A kolestonnal valami gáz van mostanában én a szőkéitől vagyok kiborulva annyira sárgák lesznek.. Pár hónapja semmi baj nem volt velük.. :(

2615. Nagual (válaszként erre: 2609. - Sybrrill)
2010. jún. 20. 10:17

Szia!


Milyen festéket használsz és milyen árnyalatú a hajad? Régebben is bebarnult? Zsírosodásra sajnos nehéz megfelelő terméket találni, de a csalános samponok, csalánteás öblítés is hatásos lehet. Vagy a Kerastase termékek közül kéne választanod, szerintem ezek a legnormálisabbak. Gyors megoldásnak a toni&guy szárazsampon sprayt ajánlanám, ezzel nyerhetünk 1-2 napot. :)

2614. gubó
2010. jún. 19. 23:27

Szia !

a hajam töve hamar zsirosodik de viszont a hajvégeim nagyon szárazak.. vékonyszálú hajam van (közepesen sok), semmi tartása sincs... Mit javasolsz milyen terméket ( termékeket) használjak ????


Köszönöm...

2613. katado
2010. jún. 18. 16:25

Szia!

Enyhén hullámos hajamat szeretném daueroltatni.Ilyesmire szeretném: [link]

Nem tudom, melyik típusú dauerrel lehetne, talán a spirállal? Ez mennyire tartós?

Közepesen vastag szálú a hajam és csak színezni szoktam(hennával). Jobban roncsol egy egyszeri dauer, mint a folyamatos hajsütögetés? Lenne kímélőbb dauerolási eljárás, ami egyben hatékony és tartós is?


Köszönöm a segítséget!


Üdvözlettel,

Kata

2612. filózó
2010. jún. 18. 10:37
Szia Nagual!Abban kérném a tanácsodat,hogy a hajfürdőt érdemesebb használni,mint hajsampont?Nekem egy ideje iszonyú lassan nő a hajam és a Bain de Force-ot javasolták...Neked mi a véleményed?Előre is köszönöm!
2611. Molly24
2010. jún. 18. 09:03

Szia Nagual!


[link]

ilyen hajszínt szeretnék,az eredetim sötétbarna,moost viszont ennél világosabbra van festve.

londával vagy alfaparfal szeretném festeni,melyik számú festékkel érhetem el ezt a színt,mert a színskálán egyik sem iylen...:(

szted?

köszi a segítséget!

2610. Kittuu
2010. jún. 18. 01:10

sziasztok!

[link]

ilyen színű barna hajat szeretnék...és lehetőleg olyan festéket mondjatok már ami megbízható és nem kopik ki hamar,a wella koleston perfect 3 hét alatt simán kikopik a hajamból, bár sztem a hajvasaló miatt. előre is köszi :D

2609. Sybrrill
2010. jún. 17. 20:57

Sziasztok!mit tegyek,h a festett vörös hajam nem barnuljon be?illetve zsírosodás ellen tudtok valami jót tanácsolni?köszi!

Zorg! Szerintem tv-n keresztül nehéz meg íténi,lehet a valóságban másabb színű!

2608. Nagual (válaszként erre: 2605. - Zorg27)
2010. jún. 17. 20:56

Szia!


Szerintem ő sem tudná és van jobb dolga is.. Linkelj be képet róla kbra meg lehet saccolni.. :)

2607. Nagual (válaszként erre: 2604. - Mkjudit)
2010. jún. 17. 20:53

Szia!


Én is kilencesnek látom azon belül bézs és arany árnyalatúnak.. Ez tuti kevert szín.. :)

2606. Nagual (válaszként erre: 2603. - Nikike1988)
2010. jún. 17. 20:52

Szia!


Teljesen nem kopik ki a hajból, kémiailag mindenképp hagy nyomot. Pl egy év múlva a következő festésnél előjöhet.. Ha nem fested többet akkor nem. :)

2605. Zorg27
2010. jún. 17. 15:05

Sziasztok Csajok!


Segítsetek!!! Én olyan színű hajat szertnék mint amilyen Eszenyi Enikőnek van a Megasztár-ban! Az milyen vörös??

Már írtam neki emiatt e-mailt, de nem válaszolt a művésznő!! :-( Tudnátok segíteni?

2604. mkjudit (válaszként erre: 2602. - Nagual)
2010. jún. 17. 14:07
Köszi! Tettem fel egy képet az adatlapomra Klauról,nézdd meg légyszíves,hogy kb.milyen színmélység,szerintem olyen 9-es lehet és már nekem nem tűnik olyan vörösesnek mint amilyen ezelőtt volt sokáig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook