Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfiak Tapasztalata találkozó fórum

Férfiak Tapasztalata találkozó (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Férfiak Tapasztalata találkozó

63. vince (válaszként erre: 62. - Zazuka)
2004. máj. 26. 15:00
szegeny . remelem nem verted be a fejedet :) mert az hat a fogyaskozponti idegrendszerre
62. zazuka (válaszként erre: 61. - Vince)
2004. máj. 26. 13:28

Paff

...

Leestem a székről!

61. vince
2004. máj. 26. 12:47

tapasztalat. Az oltonynadragom amit ma felvettem 53 es oteve nem volt rajtam:) márciusi még 58 volt.


60. Zolii
2004. máj. 24. 16:00
Beállt a fogyásom heti 1 kilóra /mozgás nélkül/. Szóval még 3 hónap!?, és végetem! :-)
59. vince
2004. máj. 24. 13:02
én stagnalok :))) 97- kg. de ez is jo igy a -20kg utan.
58. russel
2004. máj. 23. 23:59

Hello! Én hétfőn kezdtem, azóta lement 6 vagy 7 kg (analog mérő). Mondjuk van miből, remélem hogy a következő héten is legalább fele ennyi le fog menni.

Ja, mozgás az volt rendesen: foci, úszás, futás, stb.

2004. máj. 23. 22:09
Csütörtök reggel 99,5 kg-ot mutatott a mérleg! Évek óta először 100 alatt vagyok.
56. vince (válaszként erre: 55. - Lilamacko)
2004. ápr. 27. 13:59
en mar leirtam. inkabb edzeni kellene
2004. ápr. 27. 13:25
Fogyózó
2004. ápr. 27. 13:24
Na mi a helyzet? Nincs férfi fogyozó, aki leírná a tapasztalatait. Legalább hetente egyszer, hogy mennyi ment le. Én továbbra is tartom a heti 1 kiló mínuszt, de Vince privát levelén felbuzdulva a hét végén bűnöztem is. Halászlé túrós csusza, másnap lekváros kenyér. Állítólag az égetett szeszben - mint pl. a tiszta gyümölcspálinka - nincs szénhidrát, ugyanakkor a baráti körben töltött hétvégén az elcsábulásomban jelentős szerepet játszott. A lelkiismeretfurdalástól gyötörve szombat estétől visszaálltam 20 g-ra, s a mozgást is előtérbe helyeztem, s meglepetésemre kedd reggel már egy kiló lement péntek reggelhez képest. Úgyhogy, ha nagyon kívánod ehetsz egy kis tiltottat, de utána vissza alapra!
2004. ápr. 14. 15:51
Ezt a zelleres csípszet kipróbálom. Amúgy 4 hét 4 kiló, úgyhogy tartom a heti 1 kilós olvadást.
2004. ápr. 4. 11:55

Hi Mindenki!


Egy hete csinálom, de most 2 nap stop! 3 napig nem csináltam mást, mint ettem egy cseppet, ittam folyadékot, a gyomrom összeugrott és irány a wc, mionden szépen apránként távozott, a széntabletta sem segített, ugyhogy most pihi. Abba is akartam hagyni, de ráléptem a mérlegre, az meg minusz 4 kilót mutatott, ugyhogy inkább a 2 napos szünet, azt mehet tovább, 2 nap után ugyis felélem a ch tartalékokat!

Kitartást mindenkinek!

Nőklapjában olvastam: zeller chips, vkonyra szeled, és meg sütöd olajban! És zellert ehetünk, az olaj meg úgyis a barátunk!


2004. ápr. 4. 00:11

3 hét, 3 kiló. Bár a haverom - aki miatt én is elkezdtem - 2 hét 7 kilót tud felmutatni, azért nem keseredtem el. Végülis, ha marad ez a heti kiló mínusz, akkor júli 18-ra 90 kg vagyok.

Egyébként új mérlegem van, s ez 3 kilót "visszaadott", de összességében az 5+3 kiló mínusz maradt, csak nem 110-ből kell levonni, hanem 113-ból.

Kitartás mindenkinek, s továbbra is szívesen olvasnám férfitársaim statisztikáit, s egyéb hasznos tapasztalatait.

Üdv: Lilamackó

50. Hoxa (válaszként erre: 49. - Shev)
2004. márc. 31. 10:06

Szia Shev!

Gratula, ez igen!! :) Lassan ugye fontolgatod a második szintre lépést?

A füstli és sajtli a szőlőcukor miatt gázos, de csakugyan 1,5 - 2 g körül van bennük.

Jó dolog, ha együtt csináljátok, a nejed is ilyen sikeres? Mert ugye a nőknek ez is nehezebbb :(

Hoxa

49. Shev
2004. márc. 31. 09:53

Üdv nektek. 27 vagyok, 173 cm-hez jött az utóbbi években pár kiló, az atkins kezdetekor 94 voltam. Ez másfél hónapja volt, most 86-t nyomok. Jól bírom, az asszonnyal csinálom, így egymást segítjük, és plusz elég jól variálom a lehetséges nyersanyagokat a konyhában. Még mindig az első szakaszt nyomjuk, a célom 70 kg.

A virsli szvsz jó az atkinshez, pl. a sajtliban 1,5 g CH van, ha jól emléxem.

48. Lac40
2004. márc. 31. 09:17

Halihó!

HArmadik napom kezdődik. Még mindig jól vagyok. Nem káros ez? :) Mi a véleményetek a virsliről?

2004. márc. 30. 21:15
Üdv mindenkinek. Szomorúan közlöm veletek, hogy a mai napon híztam 3 kg-ot. Valószínűleg ez nem az Atkins hibája, csak az történt, hogy potom pénzért (3890.-Ft) vettem egy digitális mérleget, mert a régi mechanikus néha összevissza mért. Így derült ki, hogy nem 110 kg-ról akarok lefogyni 95 kg alá, hanem 113-ról. Na mindegy, 7 kiló akkor is lement már, igaz ebből csak 2 a két heti Atkins alatt.
46. gyöngyi (válaszként erre: 39. - Lbj)
2004. márc. 30. 15:11

Én próbáltam, de hányingerem van most is, ha a sós vizre gondolok!

Ez elég káros mellékhatás !brrrrr!!

Gyöngyi

45. Lac40
2004. márc. 30. 11:16

Halihó Mindenkinek!

Képzeljétek, ma van a második napom, az égvilágon semmi bajom, gondom nincs. Jól vagyok, szép az idő, érzem a tavaszt!

44. Zsuzsóka (válaszként erre: 42. - Lac40)
2004. márc. 29. 14:46
Igaz Laca! A férfiak általában gyorsabban fogynak, mint a nők. Kitartást és jó fogyást kívánok Neked!
43. vince (válaszként erre: 42. - Lac40)
2004. márc. 29. 14:46
Ez igy igaz valoban gyorsabb.Én már kilencnél tartok. De csak 34 vagyok:))))
42. Lac40
2004. márc. 29. 14:06
Üdv Mindenkinek! Vince, a 39 sem sok! Én 40 vagyok, 82-szer fogyóztam már (kb. :) ) Lelkesen kezdtem el, 116 kg-ról az Atkinsot. A végcél 88 kg. Igaz, hogy nekünk, férfiaknak gyorsabb a fogyás?
41. bacsineni (válaszként erre: 39. - Lbj)
2004. márc. 28. 16:01

Sziasztok!

Én is végigcsináltam 1x. Tényleg meg lehet inni, pedig első hallásra bizarr...

Én boltban vettem "keserűsó" ásványvizet, (a piros színű-Hunyadi János stb. ) és azt ittam.

Másnap kihajtott mindent, de már hétfőn minden rendben volt. Én sem láttam köveket.....negatívumot nem tudok mondani, hacsak azt nem, hogy a WC néhány méteres körzetében kell tartózkodni másnap.

Sok sikert.

40. f954ece72f (válaszként erre: 39. - Lbj)
2004. márc. 28. 13:13

Csináltam igen, semmi negativumról nem tudok beszámolni.Apró köveket sem láttam.

Amitől irtóztam a grpfruit és olaj elegye, de nagyon kellemesen csalódtam, iható undor nélkül.

39. Lbj (válaszként erre: 35. - D53ebb41c7)
2004. márc. 27. 17:08

Szia SZMOKEY*!


Te ezt a tisztitó kúrát csináltad már?


A hasmenésen kívül van még valami negatív hatása?

38. Hoxa (válaszként erre: 35. - D53ebb41c7)
2004. márc. 26. 19:36

Smokey, milyen kövek távoznak???

Tele vagyunk kövekkel, azért mutat olyan sokat a mérleg :)

37. vince (válaszként erre: 36. - Molntak)
2004. márc. 26. 19:33
nyugodtan szolhatsz:)) nem harapok csak az idegeneket
36. molntak (válaszként erre: 34. - Vince)
2004. márc. 25. 20:36
Én is oda járok de neaggódj nem foglak leszólítani a diétás polcoknál. Tanultam a történtekből!!!
35. d53ebb41c7 (válaszként erre: 33. - Satya)
2004. márc. 25. 14:22

kúra leírása


Hozzávalók:


- egy fedeles edény

- 1 nagyobb vagy két kisebb friss grapefruit

- 1,25 dl hidegen sajtolt extra szűz olívaolaj

- 4 evőkanál keserűsó (magnézium-szulfát)

- 7,5 dl víz


Lehetőség szerint olyan napokat válasszunk a kúrára, amikor zavartalanul pihenhetünk. A második napra semmilyen programot ne szervezzünk. Mivel a szervezetet elég nagy folyadékveszteség éri, nagyon meleg nyári napokra se időzítsük a kúrát.


1. nap


Csak olyan gyógyszereket vegyünk be, melyek szedése elkerülhetetlen. Még vitaminokat se vegyünk be, sem másmilyen táplálékkiegészítőt.

Reggelire és ebédre könnyű, zsírmentes ételeket együnk, kerüljük továbbá a fehérjefogyasztást. Ehetünk gyümölcsöket, gyümölcslevet, kenyeret mézzel (de nem vajjal vagy tejjel), héjában sült krumplit vagy egyéb zöldségeket. Ez lehetővé teszi, hogy az epe negyobb nyomást fejtsen ki a májban. A nagyobb nyomás több kő eltávolítását eredményezi.


14:00 óra


Délután 2 óra után ne együnk és ne igyunk. Ha nem tartjuk be ezt a szabályt, később igen rosszul érhetjük magunkat. Készítsük el a keserűsó oldatot: 7,5 dl vízben keverjünk el 4 evőkanál keserűsót. A keveréket osszuk el négyfelé és tegyük hűtőbe.


18:00 óra


Igyuk meg az első adag keserűsó keveréket. Nevéhez illően elég keserű, aki nem bírja az ízét, esetleg igyon egy-két korty vizet, vagy öblítse ki a száját. A kellemetlen íz egyébként pár percen belül elmúlik magától is. Ha az olajat és a grapefruitot eddig a hűtőben tároltuk, vegyük ki, hogy legyen ideje megmelegedni.


20:00 óra


Igyuk meg az második adag keserűsó keveréket. Végezzük el az esti teendőinket, készüljünk lassan lefekvéshez. Az időzítés kritikus, ne térjünk el 10 percnél többel.


21:45 óra


Öntsünk 1,25 dl olívaolajat a fedeles edényünkbe (ez lehet egy egyszerű befőttesüveg is). Facsarjuk a grapefruitot az edényünkbe, így körülbelül 2,5 dl folyadékot kell, hogy kapjunk. A grapefruitlé kb. 1,25 - 1,9 dl legyen. Zárjuk le az edényt és erősen rázzuk addig, amíg vízszerű folyadékot nem kapunk.

Látogassuk meg a toalettet, még ha késünk is a tíz órai italunkkal. Ne késsünk 15 percnél többet.


22:00 óra


Igyuk meg az imént mixelt italunkat, méghozzá állva. Igyuk meg az egész mennyiséget 5 percen belül (a legjobb nagy levegőt venni és egyszerre meginni az egészet).

Azonnal feküdjünk le. Ne takarítsuk ki a konyhát, ne rakjuk el a hozzávalókat. Feküdjünk a hátunkra, fejünk alatt egy magas párnával. Próbáljunk mozdulatlanul maradni legalább 20 percig. Ha mindent jól csináltunk, érezhetjük, ahogy a kövek vándorolnak bennünk. Próbáljunk meg minél hamarabb elaludni. Akinek alvási nehézségei vannak, szigorúan természetes alapanyagú altatót vehet be (ezt a 10 órai ital első kortyaival lehet bevenni). (Az amerikai irodalom egy "ORNITHINE" nevű gyógyszert javasol.)


2. nap


Amint felkelünk, megihatjuk harmadik adag keserűsó keverékünket, majd visszafekhetünk pihenni. Ne igyuk meg a harmadik adagot 6:00 óra előtt.


2 órával később


Igyuk meg az utolsó adag keserűsó keveréket. Ismét visszafekhetünk pihenni.


2 órával később


Igyunk gyümölcslevet vagy ásványvizet. Fél órával később gyümölcsöt, majd további egy óra elteltével egyéb ételt is fogyaszthatunk, de ajánlatos kímélő ételekkel kezdeni. Estére teljesen jól kell, hogy érezzük magunkat.


Hogyan sikerült a tisztítókúra?


Rögtön reggel számítsunk erős hasmenésre. A salakanyaggal együtt kövek is távoznak. Számíthatunk különböző színű (fehér, sárga, fekete vagy zöld) és méretű (borsó nagyságú és kisebb) kövekre.

A tisztítást két hetes időközönként lehet elvégezni. Sose végezzünk tisztítást, ha nem vagyunk egészségesek


34. vince (válaszként erre: 32. - Molntak)
2004. márc. 25. 13:05
szerintem tart meg mert nagyon nagy kupac volt. en a vaci uti tescoban vettem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook