Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfiak Tapasztalata találkozó fórum

Férfiak Tapasztalata találkozó (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Férfiak Tapasztalata találkozó

123. pruzsi
2005. okt. 13. 19:18

Szia!

Az se jó, ha ilyen kevés a ch, mert az azt jelenti, hogy nem eszel elég zöldet, pedig az fontos!

Egyél nyugodtam 20 ch-ig föleg salátából és a többi megengedett zöldségekből.

Ajánlom az előrecsomagolt zacskos salátákat, finomak és csak hozzá kell keverni izlés szerint húsit, tojást, reszelt sajtot kevés majonézt.

Menni fog!

122. A77
2005. okt. 13. 19:08
10 g Ch az jó? Vagy igyekezzek még lejjebb menni?
121. A77 (válaszként erre: 120. - Kisgé)
2005. okt. 13. 16:19

Köszi a bíztatást. :)

Remélem, hogy könnyű lesz fogyni. Ezt a napi sokszori étkezést nehéz betartanom. Viszont!!! Ma a Ch jóval 20 g alatt marad. Még 1 kaja van mára, és most olyan 6-8 g körül van.


120. kisgé (válaszként erre: 119. - A77)
2005. okt. 13. 16:04

Szia!


Ó, hát ha épp szakítottál és elhatározásod van, akkor adok 4 hónapot és itt fogod újságolni, hogy Banderas egy nulla hozzád képest!:)))))

Akkor csak folytasd, a diétába hamar belerázódsz és nagyon figyeld magad, tök sok új dolgot fogsz felfedezni magadról.

Nagyon fiatal vagy, így még könnyebb fogyni!

119. A77
2005. okt. 13. 12:00

Igazság szerint pár hónapja ért véget egy hosszabb kapcsolatom, amiben nagyon rossz életmódot folytattam, 0 mozgással, napi kétszeri sok evéssel. Nagyon kényelmes voltam abban a helyzetben, és az vezetett idáig. Amit elhatározok, azt be is tartom, megtettem ezt már komolyabb dologgal is, mint egy folyamatos diéta. Teljesen át akarom formálni magamat, és az életemet. Nem lesz szerintem annyira nehéz betartanom, csak a szénhidrátra odafigyelnem tűnik kicsit bonyolultnak. Tegnapi nap kb 25 gramm. Nem tudom, hogy ez mennyire felel meg jónak, de igyekszem nagyon.

Kisgé: 28

118. kisgé (válaszként erre: 116. - A77)
2005. okt. 13. 09:21

A77!


Na és, ha nem nézel ki úgy, mint Banderas? Tuti, hogy állandóan fogyózik ő is, mint az összes gizda színésznő!:))) Nem irigylem őket, hogy a testük rabjai!:)))

Szóval az a lényeg, hogy legyél szisztematikus. Próbáld ki, mi jó a testednek, mire hogy reagál. A lényeg, hogy napi 5* kell enni keveset, és nagyon kevés CH-t. Ettől tutira fogysz, méghozzá nagyon gyorsan. Én mikor elkezdtem, azt hittem, ch nélkül majd fáradt leszek és ingerült. Ehhez képest, olyan energikus lettem, hogy csak néztem!!!! Soha nem éreztem ilyen jól magam a bőrömben!!!!

Gondolj arra, hogy egészséges szeretnél lenni és a mozgást sem kéne hanyagolnod.

Amúgy hány éves vagy? Már ha nem vagyok indiszkrét!!!!

117. 549be03e80 (válaszként erre: 116. - A77)
2005. okt. 13. 09:13
Gondolhatod konnyen beszelek mert en mar leadtam 40 kilot, de hidd el, mint minden az agyban es a szivben kezdodik!Ha latod magadat sovanyan( es en igen!!) es elhiszed kepes vagy leadni 30 kilot, kulonosen, hogy sportoltal is, akkor ez menni FOG!!De, ha hat igen, talan-talan, estleg, valoszinu, nem biztos...-akkor nem is fog menni, vagy fog menni, de csak egy ideig, aztan minden visszazokken a regi es sulyos kerekvagasba..Szerintem mivel en is benne voltam ez is egyik oka ezeknek a yoyo dietaknak,csak ideig, orakig(napokig) tartanak, hogy aztan utana meg koverebbek legyunk, mint a dieta elott!!En elhataroztam es ebbol nem engedek, vegigmegyek ezen az uton, egeszen a vegeig a celig, amig el nem erem az eloszor kituzott celt, es ha ott vagyok, akkor eldontom, meg folytatom-e tovabb, vagy mar OK.Egyebkent az elejen en is ugy voltam mint te,hosszas tusat vivtam magammal, mit egyek-igyak, es sajnos ahogy az aussiek mondjak, sokszor leestem a szekerrol(fall off the Wagon)de utana mindig visszaleptem,es nem hagytam, hogy a buntudat legyozzon.Es mostmar mindig konnyebb es konnyebb, bar most uj az ellenseg, ugy hivjak magabiztonsag, a 40 kilo tudata, kepeks hamis magabiztossagba ringatni,,, szoval meg nincs vege...
116. A77
2005. okt. 12. 22:19
Köszönöm a bíztatást!:) Nagyon-nagyon sokat kéne fogynom, hogy olyan legyek mint Banderas!:))) Hát 30 kg a minimum amit le kell adnom. :( Egyébként nekem tulajdonképp szerintem elég lenne rendszeresen enni, és kicsit odafigyelni. Ma voltam egy közértben, gondoltam iszok valami üditőt, amiben tuti nincs szénhidrát. Kb 30 percig percig válogattam, mire a víznél maradtam. :) Nagyon nehéz lesz ezt megcsinálnom, úgy érzem most. Edzeni nem járok most, régen sportoltam, és ennek köszönhetően nem vagyok az a kimondott kövér alkat. Még tapogatózom, hogy melyik a helyes út. Köszönöm mégegyszer a bíztatást!
115. kisgé (válaszként erre: 113. - A77)
2005. okt. 12. 13:30

Szia A77!


Hány kiló felesleged van?

Hamar belejössz majd, mit lehet és mit nem, úgyhogy hajrá!:))

114. 549be03e80 (válaszként erre: 113. - A77)
2005. okt. 12. 12:50
En ugyan nem Atkins csinalok,de azon alapulo shake-t iszok mindennap, es estefele keves hust es zoldseget,mar 9 honapja,es eddig lement 40 kilo.A derekboseget, ingmeretet le se irom, ugy se hinned el.Az elmult 1 honapban fogytam ebbol 9 kilot, de sok dieta es napi 2, ora minimum edzes.Szerintem fog neked menni a -5 kilo suly,es a -5 cm derek, szoval, mindent bele!:-)
113. A77 (válaszként erre: 112. - 549be03e80)
2005. okt. 12. 11:28
Köszönöm az üdvözletet!:) Már pár hete elkezdtem diétázni, de úgy gondoltam áttérek Atkins-ra. Őszintén megvallva még jobban oda kell figyelnem, mert pl tegnap este ettem szőlőt, és utána láttam pár perccel, hogy azt sem szabadna. Elég nehéz betartani, hogy mit lehet, és mit nem, de kezdem összeállítgatni a kajákat a fejemben. Egyébként úgy diétáztam, hogy minimálusra csökkentettem az étel mennyiségét. Kb. 6 hét alatt -5 cm derék,- 5 kg testsúly.
112. 549be03e80 (válaszként erre: 111. - A77)
2005. okt. 12. 00:43
Hat akkor legy udvozolve a forumon, ha ferfi vagy (mint en is), de ha nem (mint kisge, es Mamba=fiusitott lanyok) akkor is.Te is Atkins csinalsz,vagy masfajta dietat, feltetelezem te is dietazol, azert vagy itt?
111. A77 (válaszként erre: 110. - A77)
2005. okt. 11. 21:22
Ja egyébként azért ide, mert férfi vagyok, és remélem lesznek tapasztalataim is. :)
110. A77
2005. okt. 11. 21:21

Sziasztok!

Új vagyok, csak beköszönök lejelentkezni! :))

109. kisgé (válaszként erre: 108. - 549be03e80)
2005. okt. 11. 13:59

Köszönöm!:)))))


Persze, én sem itt gondoltam, hanem e-mailben, vagy más fórumon.

Mondjuk, én most olyan fáradt vagyok, hogy örülök, ha élek!!!:)))

108. 549be03e80 (válaszként erre: 107. - Kisgé)
2005. okt. 11. 07:53

Gratulalok a franya vizsgadhoz!!!!!!!!!!!!!

Igen tudom milyen erzes angol mondatokkal ebredni, mindennap erre ebredek :-))))))))))))

En persze benne vagyok ebben nagyon szivesen, de a nem angolul beszelok miatt, nem szeretnem ha kulonckodoknek belyegeznenek minket emiatt, vagy off-topic-nak. Itt jegyzem meg halkan es szerenyen, nem a magam lovat akarom dicserni, de oriasi elonye van(lenne) annak aki tud angolul, mivel egy csomo dietas temanak ORIASI es nagyon nepszeru webside-k vannak, forumok ahol ki lehet cserelni(csakugy mint itt) tapasztalatokat,baratokat szerezni, stb, Szoval "go ahead, make my day" ahogy Dirty Harry(Clint Eastwood mondana)..:-)))))))))))))))

107. kisgé (válaszként erre: 96. - 549be03e80)
2005. okt. 10. 20:01

Sziasztok!


Megvagyok ezzel a fránya vizsgával!:)

Én egy hete csak tanultam, meg előtte is nagyon sokat és bizony minden másnap angol szavakkal, meg mondatokkal ébredtem. Magamhoz képest jól teljesítettem, de nem vagyok tökéletes.Képzeljétek, beszéltem gondolkodás nélkül. Lehet, hogy nem tök helyesen, de nekem ez nagy szó, mert 4 hónappal ezelőtt nem mertem megszólalni angolul! November 4-én tudom meg az eredményt, nagyon reménykedem, de benne van minden a végeredményben, akár sikerülhet is és meg is bukhatok. Ezen nem aggódom, megyek mégegyszer. Ezután folytatni akarom az angolt, mert szeretem, és ne vesszen kárba a rengeteg tanulás. Arra gondoltam, kéne valami ilyet is összehoznunk, beszélni, vagy csak levelezni angolul. Mit szóltok???

2005. okt. 10. 12:51

Hej fiuk es fiusitott lanyok (Mamba es kisge) ebben a topicban megallt az elet??!

Senkinek semmi ujabb otlete???:-(((

105. 497f15547f (válaszként erre: 104. - 549be03e80)
2005. okt. 3. 13:32
:-)))))))))
104. 549be03e80 (válaszként erre: 103. - 497f15547f)
2005. okt. 3. 13:25
Nagyon egyszeru.Mert itt Au-ban a forumon ez ismeretlen dolog,az oka pedig, itt nem szeretnek se kitarulkozni, se kiadni magukat, az emberek.Amikor szo volt, hogy egy talalkozot szervezni, vagy chat-elni, nagy volt a felzudulas, mindenki meg akarta orizni az szentseges privacy-jet, ami itt tenyleg szent dolog, es bizonyos esetekben elonyos sot szukges, na de a fent emlitett esetekben? Ugyan kerem!
2005. okt. 3. 12:48

Hajrá Brizzy!

Pont tegnap gondoltam arra,hogy Te miért nem írsz naplót???!!! :)))

102. 549be03e80 (válaszként erre: 101. - 497f15547f)
2005. okt. 3. 11:42
Aaaaaaaaaa!!!! Ertem.:-)
101. 497f15547f (válaszként erre: 100. - 549be03e80)
2005. okt. 3. 10:31
Tanulni, tanulni, tanulni...ahogy csillag megy az égen...
100. 549be03e80 (válaszként erre: 99. - 497f15547f)
2005. okt. 3. 01:25
Csak be ne usdd a fejed, ha nekiszaladsz :-)))))))))Miert. olvasni??
99. 497f15547f (válaszként erre: 98. - 549be03e80)
2005. okt. 2. 17:40

Na, jól van Brizzykém! :)))

Most aztán tényleg nekiszaladok a könyveknek...

98. 549be03e80 (válaszként erre: 97. - 497f15547f)
2005. okt. 2. 06:39
Mamba!!! Nem is tudod, mennyire fontosat kerdeztel!!! A kint elo bendorloknak barmilyen szarmazasuak ez jelenti a legeslegfontosabb merfoldkovet a nyelvtudasukban, es szo szerint aparol-fiura szall, vagyis elmondjak minden ujonnan jottnek, ezt az ismertetojelet. Ugyanis amikor almodban elkezdel angoulul beszelgetni ( nemcsak beszelni),es KOMPLETT angol kornyezetben lenni, attol fogva van az, hogy az angol nyelv, nem egy kivulallo IDEGEN nyelv, hanem resze lesz a szemelyisegednek,ezen a nyelven KEZDEL EL GONDOLKODNI!!!!!!!Ez az en esetemben is tenyleg igy volt,es mondhatom csadalatos ateles.Valoszinu teged jobban foglalkoztat ez a nyelv, mint amennyire tudataban vagy,es persze irigylesremeltoak az ilyen "almok", azt jelenti fog menni sokkal jobban ez(vagy barmilyen) nyelv,eztan mint eddig. Ez egyfajta pszihologiai jelentosegu is, nem csak onmagaban egy nyelv tudasat jelenti,egyfajta attores, ezen a teruleten.
2005. okt. 1. 17:01

Ja, szerintem is.

Miért van az, hogy álmomban tökéletesen beszélek angolul? És az a legszebb, hogy tudom, hogy akkor ott az álmomban jól építettem fel a mondatokat, jó szavakat használtam.... :P

96. 549be03e80 (válaszként erre: 95. - Kisgé)
2005. okt. 1. 00:56

Szia kisge,

tenyleg jol eltuntel, de a lenyeg,NEM VEGLEG.

Egy kis segitseg a vizsgahoz, probald meg magadban mindent amit gondolsz, latsz,vagy mondasz angolul kifejezni, es ha lehet, nezni, hallgatni, es foleg EZZEL ELALudni(valami angol beszedet,vagy eneket, lehetoleg ne oritost..)es amikor felebredsz, ezzel kezdeni, ha van walkman,cd,vagy mp3 jatszod, akar a kocsiban,vagy utazasnal, allandoan hallgatni, meglatod, konnyebb lesz a vizsgad, tudod en is igy csinaltam itt....

95. kisgé (válaszként erre: 94. - 497f15547f)
2005. szept. 30. 14:39

Ja, egy nagy adag kakit!:)))

Már jó lenne, ha sikerülne, egész nyáron tanultam, ahelyett, hogy nyaraltam volna!!!

94. 497f15547f (válaszként erre: 93. - Kisgé)
2005. szept. 30. 14:26

Szevasz Gabesz :-)))

Szurkolunk Neked, szóval egy nagy kocsival... tudod mit...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook