Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 16. 22:40

Igen, sajna "kihalt" a fórum.

Nyugodtan egyen még C és E vitamint, nem árthat sztem, a C biztos nem. Ezen kívül a tökmagot ajánlották ezen a fórumon.

Etetném a férjemmel zacskó számra, de nem szereti, így nem is eszi :-(((

51. inek
2010. okt. 16. 19:15

Sziasztok!

Úgy látom igazából május óta nem nagyon zajlott ezen a fórumon az élet. Mi is hasonló cipőben járunk, nekünk az andrológus FER14-et javasolt, ezt 3 hónapig. Remélem segít. Nem tudom, hogy e mellé szedjen e még a párom c és e vitamint?

2010. okt. 16. 16:30

Sziasztok!

kérlek irjon valaki privát üzit ha még van valaki aki ebben a témában tud segiteni....

2010. okt. 15. 16:49

van még valaki itt?

lehetne irni a problémát?

48. kiraanyu (válaszként erre: 47. - Lolita13)
2010. máj. 7. 17:52

Jaj, de jó ilyet hallani! :-)

Gratulálok!

Mi ugyanígy voltunk, mindkettőnknél problémák, de a férjemet kezelték éd én is kicsit rendbe jöttem hormonilag, fogytam stb, és egy komoly nőgyógyászati műtét előtt pár nappal derült ki, h nekünk is sikerült.

2008 utolsó napján meg is született a kislányunk:-))))


Tudom, milyen jó érzés, amit most éreztek:-) és szívből drukkolok, h minden rendben legyen!!


Mi az a peponen kapszula?

Doki írja föl?

Drága?


Tökmagból a pirított is jó?

Vagy csak a natúr?

2010. máj. 7. 15:58

Sziasztok!!!

Én indítottam el a fórumot!!

Most azért írok,mert nem jött meg és két teszt szerint is terhes vagyok!!!:))))))))))

Még nem voltunk dokinál(ma csináltam a tesztet)

Igazából még nem is merem elhinni!

Ha tényleg igaz,akkor mindenkinek van esélye,mivel a doki azt mondta,hogy nekünk 0%!

Be is jelentkeztünk egy meddőségi központba,most mennénk 25.-én!...remélem már nem kell.

Nem tudom mi segített,a gyógyszer amit az urológus írt fel a páromnak(Andriol),vagy a Peponen kapszula,de az is lehet,hogy a sok tökmag amit megevett!!!!!

Ezeket próbáljátok ki!!!Lehet,hogy tényleg segít!!!

2010. ápr. 16. 15:04

Sajnálom, h nincs már itt senki a fórumon. :-(


Pedig jó volna tapasztalatokat cserélni egymással!

45. kiraanyu (válaszként erre: 1. - Lolita13)
2010. ápr. 15. 23:20
A férjemnek is vérvétel nélkül írt föl a doki 30 ampulla injekciót!
2010. ápr. 15. 23:17

Sziasztok!


csatlakoznék a fórumhoz, he lehet.


Nekünk egyszer már történt Csoda, de most nagyon leromlott a férjem eredménye.

Ráadásul nekem is meddőségi gondjaim vannak (PCOS) így a kettő igen megnehezíti, h legyn a kislányunknak tesója.


sajnos 5mill/ml jelenleg.

Merional inj-t kapott(még nem tudjuk kiváltani, drága :-( ), szed E,C vitamin, és folsavat.


Följavulhat még az eredménye?


Én nem nagyon bízom, mert ennyire rossz sosem volt.

3éve 15milli/ml.ről indultunk, 25mill/ml lett.

De ez most nagyon kevés:-(

2010. ápr. 2. 22:09

Sziasztok LÁNYOK !!Csatlakoznék en is!!Visszaolvasgattam a hozzaszolasokat!!Sajnos nalunk meg ilyen jo hejzet sincs!:( genetika megmutatta mi a helyzet,de ennek ellenere mi vallaltuk vagyis a parom vallalta a biopsziat!!!Szegenykemnek nem volt konnyu,mert nem egy kellemes es fajdalommentes dolog!!De sajnos hiaba!!:( nekunk mar nincs kozos babankra lehetosegunk!:(( igy maradt a donor baba!!De mi ezt is bevallaltuk!!Fel a fejjel lanyok!!hisz mar irtam nekunk meg annyi eselyunk sincs mint

netek!!Kivanom hogy mindenkinek sikeruljon a gyermek aldas!!!:))pusss

2010. márc. 31. 17:42

Sziasztok!


Az én férjemnek is nagyon rossz volt a spermaképe, 3mil/ml, másfél évig szedett gyógyszert, injekciót kapott, aztán folyton vérvétel, de semmi javulás. Mondtuk utána a dokinak, hagyjuk a kísérletezést, megyünk lombikra. A második próba sikerült, lett egy kislányunk. Mikor 4 éves lett gondoltuk jó lenne tesó, egy évig próbáltuk, aztán gondoltuk újra felkeressük a Kaáli Intézetet, de előbb elmentünk egy andrológushoz, aki azt mondta az eredmény tökéletes 69mil/ml, rá 1 hónapra pozitív lett a terhességi tesztem. Nem tudjuk mitől, doki szerint, az, hogy van egy gyerekünk, olyan pozitív változásokat indíthat el az agyban, hogy javulhat tőle az eredménye.

Minden babavárónak sok sikert kívánok!

41. a14deb9047 (válaszként erre: 40. - Katka83)
2010. márc. 30. 19:18
Ehhez sok-sok gratula, egészség, boldogság, kitartás!!
2010. márc. 30. 18:13

Sziasztok!


Ismerős a probléma,nálunk a mennyiséggel és mozgással is gondok voltak,6 inszemünk volt,és az utolsónál már katasztrófális volt a férjem eredménye.Abbahagytuk,hogy majd valamikor belevágunk a lombikba.Közben a párom 3 hónapig szedett Ferulantot,E-vitamin Bioextrát és cinket,és most 23 hetes terhes vagyok 4 évnyi próbálkozás után.Sok sikert kívánok minden babára várónak,és kitartást!

39. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 38. - Lolita13)
2010. márc. 28. 21:01
Úgy legyen!!! :)
2010. márc. 28. 11:28

Köszi az infókat!

Mindenkinek sok szerencsét és sok babát! :)

..de legalább 1-et,egy egészségeset!!!

37. Anita2. (válaszként erre: 36. - Lolita13)
2010. márc. 27. 18:46

Szia!

Küldtem privit.

2010. márc. 27. 15:29

Sziasztok!

Én indítottam el a témát.Látom vagyunk egy páran hasonló cipőben.Végigolvastam a hozzászólásokat és sok hasznos tanácsot kaptam.Köszi nektek!

Aki benne van,vagy volt lombik programba az írjon pár sort,hogy milyen költségekkel jár!!!

35. Anita2. (válaszként erre: 34. - A14deb9047)
2010. márc. 26. 17:18

Nem mindegy.

Ugyanis nálunk pont lombiknál derült ki, hogy vagy én nem tudok megtermékenyülni, mert vastag a petesejt burka, vagy a páromnál hiányzik egy enzim, ami miatt ő nem tud engem megtermékenyíteni. És mind a ketten makkegészségesek vagyunk egyébként. A következő vizsgálat ezt fogja kideríteni, ha a mostani beülti nem sikerül. Bocsi a kínos részletekért, de ez az igazság.

34. a14deb9047 (válaszként erre: 33. - Anita2.)
2010. márc. 26. 17:12
A biológiában nem mindegy, hogy meg tud termékenyülni, vagy nem tud megtermékenyíteni? (Bocsi a kérdésért; régen tanultam biológiát.)
33. Anita2. (válaszként erre: 32. - Ff1bad5674)
2010. márc. 26. 17:03
Ne haragudj, de ebben nincs teljesen igazad. Ha "ivartalan" egy férfi, ahogyan Te fogalmazol, akkor egyáltalán nincs életképes spermája. Ha meddő, attól még lehet sperma, csak deformáltak, genetikailag nem megfelelőek, lassúak, stb. Egyébként a férfimeddőség egy konkrét betegség sajnos, ami számos összetevőből állhat.
2010. márc. 26. 16:55

Rossz a kérdés. Egy férfi nem lehet meddő, csak ivartalan.

Sajnálom Őket, főleg ha terveznek gyermeket.

31. manul (válaszként erre: 30. - A14deb9047)
2010. márc. 26. 15:56

Na igen!Ezen én már túl vagyok!

Ilyen az élet!

2010. márc. 26. 14:41

Átolvasva a hozzászólásokat, most már szinte mindent tudtok...


Az egészben az a szomorú, hogy van, akikből potyognak ki a gyerekek és nem is tudnak róluk gondoskodni, mások pedig mennyit küzdenek-szenvednek azért, hogy legyen 1-2 gyermekük!

29. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 27. - Ff1bad5674)
2010. márc. 26. 14:36
ha ez elég lenne...akkor páran nem ácsorognánka meddőségi központok előtt..
28. manul (válaszként erre: 27. - Ff1bad5674)
2010. márc. 26. 12:49
:DDDDDDDDD
27. ff1bad5674 (válaszként erre: 26. - 7a1c4d35f1)
2010. márc. 26. 12:48
Na ha nagyon nem jönnek felszínre, akkor nagyon megkell rázni azt a tejes zacskót kedves... .-))
26. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 22. - Ff1bad5674)
2010. márc. 26. 12:33
Igy van:)) Ezen vagyunk mi is de előtte lesz még egy biopszia is:((( De legalabb van rá remény, mert a hormon eredményei szerint vannak neki spermiumjai, hiszen valamennyi korábban is volt. Csak valamiért nem jönnek a felszinre:)
25. manul (válaszként erre: 22. - Ff1bad5674)
2010. márc. 26. 11:57
A lombikprogram nem leányálom egyik félnek sem.
2010. márc. 26. 11:57
A kolléganőméknél is rossz volt a férj spermaképe - elkezdte szedni a Maca Wibe kapszulát és csodát tett, sokat javult a helyzet. Próbáljátok ki, hátha segít.
23. manul
2010. márc. 26. 11:55
Ez az egész nagyon eltérő minden férfinál,vannak hajlamosító tényezők és vannak környezei behatások.Ilyen például a gépkocsivezetők esete,akik ki vannak téve az egész napos rázkódásnak és a melegnek.Mégis nagyon sok sofőrnek van gyereke de van akinél problémát okoz.Ilyen a stressz,dohányzás,alkohol,kábítószer vagy csak szimplán a túl szűk nadrág.Nem mindenki lesz meddő aki ezeknek a csoportoknak a valamelyikébe beletartozik de nagyobb az esélye,mint annak aki nem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook