Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


82. kiraanyu (válaszként erre: 76. - Joco_berni)
2010. okt. 17. 17:14

Először is keressetek föl egy urológus/andrológust.

Meg kell nézni, milyen most a spermakép.


Addig is szedhet E,C-vitamint, Cinket, szelént, és egyen sok sok tökmagot.


Ha nem javult akkor megadja a javaslatot a lombik-programra és kérhetitek az időpontott valamely meddőségi központba.

de első lépés mindenképp egy spermakép.

81. inek (válaszként erre: 72. - Csilla80)
2010. okt. 17. 17:10
Ez bizti finom lehet, ki fogom próbálni!! :))
80. inek (válaszként erre: 75. - Kiraanyu)
2010. okt. 17. 17:09
Szerintem egyáltalán nem olyan gond ha nem spontán jön össze egy terhesség, mert tudnak segíteni, és neked fognak!! Ne ad fel!!!!
79. inek (válaszként erre: 70. - Kiraanyu)
2010. okt. 17. 17:07
Lehet, ezért nem eszi, de ezen kívül tényleg mindent megtesz. Mi kb 1 éve határoztunk úgy, (mindketten válás után: neki nincs még gyereke, nekem két fiú) hogy nem védekezünk, és jó lenne, ha egy picurka jönne e világra. Mivel eddig nem jött össze, ezért augusztusban elmentem nőgyógyászhoz, hogy minden rendben van-e nálam. A párom mondta, hogy ha arról van szó, akkor ő is szívesen megvizsgáltatná magát. És kiderült, hogy nálam minden oké, viszont nála nem. Az is kiderült, hogy csak lombik lehet a jelenlegi állapotok szerint. Megy érdemes szednie ezt az étrendkiegészítőt 3 hónapig, utána újabb vizsgálatok... de a nőgyógyászom mondta, hogy lehet kérni időpontot a lombikra is, ha szeretnénk, és nem fontos megvárni a 3 hónapot. Kértünk is, ez nem volt kérdés közöttünk, de csak nov végére kaptunk. Addig is mindent megteszünk, hátha javul a dolog.
78. inek (válaszként erre: 76. - Joco_berni)
2010. okt. 17. 16:58
Szerintem mindenképp menjetek vissza az orvoshoz! Nem érdemes húzni az időt vele, ha tényleg mind a ketten szeretnétek gyereket. Még akkor is elhúzódhat a dolog.
2010. okt. 17. 14:54
kérem aki tud segitsen nekem bármien apro dolog amivel tudtok segiteni nagyon jól jönne
2010. okt. 17. 14:53

Lassan 6éve vagyunk együtt elég fiatalok voltunk mikor összekerültnk...

azt megkell emlittenem hogy én már voltam terhes de nem töle nagyon fiatal voltam és abortuszom volt mert nem volt szülöi háterem meg a baba apjára sem számithatam egyedül meg nem birtam volna fel nevelni mert nem voltam még 18éves hogy dolgozam stb..

utána ahogy irtam összekerültem mostani páromal és lassan 6éves vagyunk együtt

voltam elöször én vizsgálaton és azt mondta az orvosom hogy velem semmi baj nincs

utána elment a párom és kiderült hogy ö vele van a gond..

kb 3éve voltunk vizsgálaton és akkor azt mondta az orvos hogy a páromnak az a baja hogy nincs kifejlödve teljesen a spermája azt már nem tudom hogy melyik része nincs meg mert sajnos költözés meg minden azota és hát sajnos elvesztek a papirok...

arra emlékszem hogy azt mondta hogy férjemnek a heréjét kicsit megvágják és abbol nyernek ki sperát és azt beültetik nekem

azért kerestem fel a fórumot hogy van e valaki aki ilyen problémával küzd hogy tudna-e valamit irni ami ezzel kapcsoltos.

tippeket vagy akár mien ezzel kapcsoltaos dolgot ha lehet kérlek irj le

mit egyen mit szedjen ami hátha segit

hogy jobb eredmény legyen

megmondom az összintét hogy félek vissza menni az orvoshoz vele mert azota lehet hogy rosszabb nem jobb...

köszi

75. kiraanyu (válaszként erre: 74. - Csilla80)
2010. okt. 17. 10:31

Tudod, nekem is van egy ismerős, akik nem tesznek érte semmit.

A férjem testvére. Elvileg csak vele van baj (férfi)

Elkönyvelték, h csak lombikkal lehet, és ülnek a babérjaikon.

Elhízottak, egész nap esznek, és rengeteget cigiznek. És már egy sikertelen lombikon túl vannak, januárban kezdik újra.

Elítélem Őket, csak ugye nem hangoztatom.

A lány csak a beültetés utáni napon hagyta abba a cigit,ha abbahagyta-hisz egyedül volt otthon- és természetesen rögtön újrakezdte......


Én dec.28-ra voltam kiírva.

Olyan jó, h nektek már úton van a 2. :-)

Tudom, h tele aggódással, de Ő meg akar születni..., tudom :-)

Kíra 3-4hós korától nem esem teherbe :-(

És valszeg már nem is fogok spontán :-(((((


Nálatok nem vizsgáltak téged? Valami terhesség megtartó hormont (progit) sosem adtak?

74. csilla80 (válaszként erre: 71. - Kiraanyu)
2010. okt. 17. 10:15

Orulok,hogy a Ferjed is igy all hozza. Nekem ez a normalis. A tokmag az nem nagy problema,a tobbi a lenyeg. A vitaminok, a kurak meg a stresszmentes elet,ha van olyan...


Remelem igazad lesz,es tenyleg megszuletik,epen egeszsegesen,nagyon varjuk.


Eszrevettem,hogy 10 nappal megeloztelek,mert siettem... januar 10 korul voltam kiirva,de mindenkinek mondtam,hogy karacsonykor a fa alatt lesz,es ugy is lett,pont aznap engedtek haza... eletem/eletunk legboldogabb karacsonya lett... :-))) Es ezutan mindenik egyre szebb lesz es boldogabb... :-)))

73. csilla80 (válaszként erre: 67. - Inek)
2010. okt. 17. 10:06
Koszi a biztatast. :-))) Jol jon.
72. csilla80 (válaszként erre: 68. - Kiraanyu)
2010. okt. 17. 10:04
En csirkehusit (a csirkemellet felcsikozom) szoktam teflonba kesziteni zoldseggel;pici olajjal megpiritom,leszorom fokhagymaval meg hagyom kettesben oket egy keveset,utana minden zoldseget osszevagok aprora vagy reszelem(petrezselyem, sargarepa,zeller,paprika,hagyma,csirak,napraforgomag -hantolt nyers- es ami meg van) rateszem a husira es parolom kb 10-15 percet,de ugy,hogy valamennyire mindenki nyers maradjon... hat ennyi... :-))) Imadom!
71. kiraanyu (válaszként erre: 57. - Csilla80)
2010. okt. 17. 10:02

Ezzel Én is egyetértek. Valamit valamiért.


Az én férjem is sok mindent megpróbál és kibír.

Sok vizsgálat, sok vitamin, és két hónapig tartó injekciós kúra.....

Nem cigizik, nem iszik.

Szóval egyedül a tökmag nem megy.

Úgyh sztem megtesz minden tőle telhetőt.


Nyugodj meg, az a babónagyon meg akar születni és meg is fog! :-)

Amúgy 10 nappal korábban szültél, mint Én anno... :-D

70. kiraanyu (válaszként erre: 54. - Inek)
2010. okt. 17. 09:58

És nálatok mizu?


Nem hiúságból nem akarja enni, hanem egyszerűen nem bírja az ízét. :-)

69. kiraanyu (válaszként erre: 55. - Inek)
2010. okt. 17. 09:57

Sajnos semmi jó sincs nálunk, sőt!

A helyzetünk egyre rosszabb minden téren.....

68. kiraanyu (válaszként erre: 53. - Csilla80)
2010. okt. 17. 09:56
Kipróbálom majd. Esetleg valami receptet tudnál ajánlani?
67. inek (válaszként erre: 65. - Csilla80)
2010. okt. 17. 00:02
Szerintem meg az lesz, mert várjátok! Ha nem szeretnétek, akkor lenne a baj, akkor lenne születése után gond vele. Nekem is van két kisfiam, 9 és 7 évesek. Az első házasságomból születtek. A kicsivel végigaggódtam a 9 hónapot, nem a terhesség miatt, hanem egyéb gondok /ház eladás, vásárlás, stb/ viszont negyon nagyon sokat beszélgettem vele, amíg a pocakban volt, és nincs vele semmi baj. Azt leszámítva hogy a születési súlya elég alacsony volt: 2300g. De idekint nagyon nagyon szépen fejlődött, több mint 2 évig szopizott. Szóval emiatt ne aggódj, hogy nem lesz kiegyensúlyozott :))
66. csilla80 (válaszként erre: 65. - Csilla80)
2010. okt. 16. 23:56
JAJJJ!!! kiegyensulyozott!!! Bocsi faradt vagyok...
65. csilla80 (válaszként erre: 64. - Inek)
2010. okt. 16. 23:55
Igen. Ezert felek,hogy nem lesz annyira nyugodt kiegyensujozott baba,mint Florian... agyban telt 3 honap,es aggodassal... erre szoktam azt mondani,hogy jobb,ha kesobb jon,csak maradjon meg,es legyen ep,egeszseges.
64. inek (válaszként erre: 63. - Csilla80)
2010. okt. 16. 23:51
Ezt az 5-öt mind a mostani babával élted át??? Nem irigyellek!
63. csilla80 (válaszként erre: 62. - Inek)
2010. okt. 16. 23:49
Nagyon szepen koszonom! Es azt is,hogy megertesz,nem lehet nem felni... egyszeruen nem merem elhinni,hogy meg egyszer atelhetem a csodat... eddig 5-szor hittuk,hogy elveteltem... retteges,ugyelet,uh...
62. inek (válaszként erre: 61. - Csilla80)
2010. okt. 16. 23:46

Hú ezt egyáltalán nem lehet könnyű kibírni. :((

Hülyeség lenne részemről azt mondani, hogy ne aggódj, és hogy gondolj csak pozitív dolgokra...

Nagyon sajnálom a barátnődet! Tiszta szívemből szorítok nektek!!!! Beszéld meg a babóval is! :)

61. csilla80 (válaszként erre: 60. - Inek)
2010. okt. 16. 23:44
Koszonom rankfer... Kibir,de neha szakad szet. Most 19 hetesek vagyunk es nagyon aggodok meg mindig,egy baratnom nemreg veszitette el 20 hetesen... :-((( egyik pillanatrol a masikra elment a magzatvize,azota reszketek a felelemtol.
60. inek (válaszként erre: 59. - Csilla80)
2010. okt. 16. 23:42
Köszi szépen! És én is szorítok nektek! Egy anyai szív MINDENT kibír!!! Muszáj neki!
59. csilla80 (válaszként erre: 58. - Inek)
2010. okt. 16. 23:37
Szoritok Nektek,es orulok,hogy O is igy all a dologhoz.
58. inek
2010. okt. 16. 23:22
Egyértelmű, valamit valamiért! És nálunk tesz is érte, szóval nem cigizik, nem iszik, úgymond normális életet él. Mostanában sokkal szívesebben eszi az egészséges ételeket is! Sőt, ő kéri, hogy olyan legyen. Erről jut eszembe, hogy magvas kenyeret fogok majd venni, azt szereti is!
57. csilla80 (válaszként erre: 54. - Inek)
2010. okt. 16. 23:15

Tudod en ezzel ugy vagyok,hogy vmit vmiert... es elitelem,ha vki nem tesz meg ezert mindent...


Egyik ismerosomek 10 eve probalkoznak a ferjnek szinte nulla a spermiumszama,de napi egy doboz cigi elmegy... a masadik lombikprobalkozasnal hazakuldtek oket a rossz eredmenyei miatt,de a cigi az tovabbra is megvan... :-(((

56. csilla80 (válaszként erre: 54. - Inek)
2010. okt. 16. 23:12
Ha nyersen eszi,csak hantva es tisztan,akkor???
55. inek (válaszként erre: 52. - Kiraanyu)
2010. okt. 16. 23:06
És veletek mi újság? Van valami jó hír? Esetleg kevésbé jó, vagy bíztató?
54. inek (válaszként erre: 53. - Csilla80)
2010. okt. 16. 23:04
De csak ha nem tud róla! :))) /kifogás: kipattog tőle - a hiú ffiak!!/
53. csilla80 (válaszként erre: 52. - Kiraanyu)
2010. okt. 16. 23:02
A tokmagot az etelbe is beteheted ... ;-)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook