Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
200. 1c92396beb (válaszként erre: 199. - Bibü)
2011. ápr. 14. 18:53

Milyen D3-at vettél? Azt csak receptre lehet venni, orvos írhatja fel. A receptnélküli az reklám vitamin.

A zsirban oldódóaknál kell vért nézni azokat túl lehet adagolni.

A férjem a D3-at még csak kb másfél hónapja szedi, 3 hónap után fogják újra megnézni vérvétellel, hogy hol tart.

Neki hiánya volt és az szerint írták fel.

199. bibü
2011. ápr. 14. 10:22

Sziasztok!


Tegnap bevásároltam még 400 mg-os e vitaminnal 500 mg-os C vitaminnal, most vettem D3 vitamint, ezen kívül szedi a maca vibe-t és a fer 14-et. Szerintetek szedhet ennyi mindent? Nem lesz ebből túladagolás? Megnéztem igazából a fer 14-ben olyan kevéske van mindenből, hogy ha 1 hónapig mondjuk kúraszerűen szed mellé mást is nem lehet nagy probléma.

198. db78bacc4f (válaszként erre: 196. - Drozd)
2011. ápr. 13. 12:15
Köszi és gratulálok a kis szuszogóhoz.:)
197. bibü
2011. ápr. 13. 11:10

Sziasztok!


Köszönöm szépen a sok tanácsot, FER14-et és Maca Vibe-t szedi, már nagyon mást plusszban nem merek belepumpálni. Kaáliba megyünk május 12-én kíváncsi vagyok mit mondanak.

196. Drozd (válaszként erre: 194. - Db78bacc4f)
2011. ápr. 12. 14:57

napi egy actival, 1000mg C-vitamin, 400 mg E-vitamin, és 1 bogyó q10.


Egyébként később ajánlotta az andrológus a fer14-et, de már hál istennek nem volt rá szükség.

A spermák száma nem nagyon növekedett, viszont a mozgás sokat javult, és akkor ezek szerint az is sokat számított mert a kis drágaságunk már itt szuszog lassan 1 hónapja:))


Egyébként ha megnézed a fer 14 összetevőit, majdnem lefedi 1-2 kivétellel az általam írt vitaminokéval.

195. KKSzilvia (válaszként erre: 174. - 3Lina3)
2011. ápr. 12. 14:44

Szia!

Bár a mi történetünk még 2005-be kezdődött...2év sikertelen próbálkozás után, kötöttünk ki a Bp-i Kaáli intézetbe,ahol kiderült,hogy a férjem spermája nagyon kevés,és rossz minőségű.Macavibe,zink,és c vitamint ajánlottak és adtak címet egy andrológushoz magánrendelésre.Aki egy nagyon köcsög doki volt!200kméterről jártunk...2 hetente,de mindig spermaképet csinált,meg néha vérvételt, gyógyszert nem is nagyon kapott a férjem,csak volt amikor gyulladás mutatott ki,arra antibiotikumot.Fél év alatt semmi válozás nem történt,úgyhogy visszamentünk a Kaáliba és elindítotuk a lombikprogramot, ami 3.ra sikerült!Májusba már 4-éves a drágaságunk!Mi már a tesón gondolkozunk....

Én a helyetekbe meddőségibe mennék,és ott majd irányítanak tovább!Szerintem,ha ilyen rossz az eredményetek akkor csak időhúzás az andrológus,persze ha nincs életképes, akkor muszáj valahová menni....

Remélem nem bántottalak meg,tudom ilyen helyzetben ezek kemény szavak.....sajnos tapasztalatból beszélek!

Nagyon sok erőt és kitartás kívánok nektek!!!!!!

194. db78bacc4f (válaszként erre: 193. - Drozd)
2011. ápr. 12. 10:03
Milyen mennyiségekben szedte ezeket? Ahogy gondoltátok, vagy valaki javasolt meghatározott mennyiségeket a vitaminokból?
193. Drozd (válaszként erre: 190. - Bibü)
2011. ápr. 11. 15:51

Szia.


Nekünk volt ilyen problémánk az én férjem Actival max-ot, C-vitamin, E-vitamint, és Q10-et szedett. A gyorsak száma megháromszorozódott a 3 hónap alatt.

2011. ápr. 11. 12:39
Sziasztok! Van egy ismerősöm, most szeretne kisbabát. Egy ideje már próbálkoznak és nem ment. Most elmentek a CIRIS-be, és készülnek a vizsgálatok. Valaki járt már ott? Mik a tapasztalatok? Ők azt mondják nagyon meg vannak elégedve idáig. Remélem sikerül nekik! A férjével van a probléma valószínű, de azt mondták nekik, hogy orvosolható.
191. 1c92396beb (válaszként erre: 190. - Bibü)
2011. márc. 30. 22:31

Kedves Bibü!


Először is a férjednek csináltassatok egy ételintollerancia tesztet, majd ha ez megvan, akkor amit kivontok az étrendjéből, azzal a vitaminnal kell pótolni. Ezen kívül Q10 200 mg per nap, D3 vitamin. Omega 3 2000 mg per nap.

De ha tudsz angolul, akkor nézz utána a napro technológiának. Az alacsony spermaszámot lehet orvosolni. Figyelmedbe ajánlom Tadeusz Wasilewski lengyel orvos nevét is. Remélhetőleg hamarosan Magyrországon is elérhető lesz a napro.

190. bibü
2011. márc. 30. 13:55

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem. Volt már olyan itt fórumon, vagy ismertek olyat, akinek a spermák mozgékonysága rossz volt és vitaminok hatására javult? Nem nagyon találok ilyen embert megmondom őszintén. :(

2011. márc. 28. 16:15
Sziasztok, szeretném kérdezni ki volt köztetek MÉH tükrözésen?
188. erna2010 (válaszként erre: 186. - Bibü)
2011. márc. 27. 13:15
Az én férjem is együtt szedi. Szerintem más a két gyógyszer.
187. fülöpke (válaszként erre: 184. - Bibü)
2011. márc. 27. 11:06

Szia!

Én megkaptam a Gynevac injekciót, de nem jutottunk előbbre.Bár nem olvastam el az elejét a forumodnak, de egy valamit azért szeretnék jótanácsként leírni.Én amit nagyon ajánlok nektek - annak idején mi is ezzel keztük - az olajfa levél kapszula. Ez egy vírus-,gomba-, és baci ölő hatással bír, hogy szépen kitakarítja a szervezetett. Majd egy kis méregtelenítés, mind a kettőtöknek, és utána szépen felépíteni a szervezetett. Jöhetnek a vitamínok. Nálunk a párom tökmagolaj kapszulát, Q10,C-vitamint nagy adagban!,és férfi multivitamint szedett! Én q10, C-vitamin nagy adagban!, E-vitamin, és női multivitamint szedtem. Mikor a szervezet telítődött, utána csak szintentartás miatt szedtük. Majd lemondtunk a babáról! Nem görcsöltünk rajta, és 10 év után megfoggant a kisfiunk, aki már elmúlt 2 éves. Szoptatás közben megfoggant a kislányunk, aki - mondhatni, hogy csak úgy jött, aki 11,5 hónapos.

Tudom, hogy nehéz lemondani róla, de megéri. És még valami, ha lehet ne szedjetek gyógyszert, mert csak mérgezitek magatokat vele, és ha megfoggan a baba, akkor őt is.

Nem vagyok sem orvos sem természetgyógyász, csak egy átlagos anyuka.

186. bibü
2011. márc. 26. 21:33

Szia Erna!

A KOC-ba járunk Kopához. :) Meglátjuk mi lesz. Köszönöm a segítséget! :) Most vettem Maca-t is, a FER 14-el együtt ajánlatos szedni?

2011. márc. 26. 20:00

Szia!


Budapest egyik legjobb magánrendelésén volt a férjed? Ez Kopát vagy a Papp professzort jelentené?

A hormon szerintem azért tényleg nagyon fontos lenne. Ha nagyon izgat Titeket és nem találtak továbbra sem olyan orvost, aki kiírná neki, akkor ajánlom Nektek a Centrum Labot, ahol az összes hormont és a D vitamint is meg tudjátok Ti magatok is nézetni.


Üdv: Erna

184. bibü
2011. márc. 26. 06:28

Sziasztok!


Tegnap volt a párom újra orvosnál a leletével ami kizárta a bakteriális gyulladást. Az orvos nem mondott semmit, csak hogy 3 hónap múlva megismétlik a vizsgálatot. A párom mondta, hogy szedi a FER14-et erre azt mondta, hogy az nagyon jó, ő is ajánlotta volna. Háát nemtom. Elvileg Budapest egyik legjobb magánrendelésén volt, azt hittem legalább hormonvizsgálatra elküldi.Most kivárjuk a 3 hónapot, addig megpróbálom tömni proteinben gazdag ételekkel, meg szedi a FER 14-et. A kérdésem az lenne, hogy írtátok itt a B12 vitamint, a D3 vitamint. Erről a Gynevacról hallott valaki? Vagy használta valaki?

183. erna2010 (válaszként erre: 181. - Bibü)
2011. márc. 8. 22:12

Szia Bibü!


A bakteriális gyulladáson kívül más oka is lehet a spermiumok rossz mozgásának. Ne haragudj, ha már írtad, de emlékszek rá, hogy például a hormonjai rendben vannak-e a férjednek, illetve volt-e here UH a visszér kizárására. Ha az andrológus egyikben sem lát eltérést, én akár még egy jó endroklinológushoz is elmennék a helyetekben. Vannak, akiknek endroklinológus segített, mert máshogy látta a hormonok közötti összefüggést, és gyógyszerrel az összes eredménye feljavult. De az is lehet, hogy a leletek birtokában az andrológus magától is ad valamilyen hormonkészítményt, akár még akkor is, ha jók lesznek a hormonjai. Amúgy nekünk is adott az andrológus, bár az én férjemnek alacsony volt a tesztoszteron szintje is.


Üdv

182. 1c92396beb (válaszként erre: 181. - Bibü)
2011. márc. 8. 20:32

Szia!


Hm. Akkor még nézessétek meg a D3 vitamin szintjét.

Nemrég tudtam meg, hogy a D3 vitamin hiány férfinál és nőnél egyaránt meddőséget okoz.

A D3 vitamin hiány áll nagyon sok gyulladásos betegség mögött, a reumás, ízületi panaszokat okoz, télen a D3 vitaminból amúgy is kevesebb van a szervezetben, és ezért alakul ki az influenza.

Rontja a diabéteszt, és az inzulinrezisztenciát.

Ez egy vérvétel. Magán laborban meg tudják csinálni.

Az állami eredményére sokat kell várni. A férjemnek már lassan két hete levették a vért, és még mindig nincs eredmény. Az enyémet magán laborban vették le, és másnap készen volt.

181. bibü
2011. márc. 8. 19:17

Sziasztok!


Megjött a PMN elasztáz (seminális plazma) eredménye a páromnak és fura ezt mondani de sajnos nincs eltérés neki 78,40-es lett az értéke és referencia érték 0,00 és 310 közé kell hogy essen. Ez azt jelenti hogy nem bakteriális fertőzés okozza a rosszul mozgó spermiumokat. Ez nem jó hír hiszen akkor nem tudjuk hogy mi. Eléggé el vagyok keseredve, március 16-án fogadja az orvos nem tudom mit fog mondani, vagy egyáltalán van -e valami reményünk. A Fer 14-et mindenesetre el kezdte szedni.

180. erna2010 (válaszként erre: 179. - Bibü)
2011. márc. 4. 08:18

Szia Bibü!

Jó kérdés, de én is többeknél olvastam, hogy szednek a FER 14 mellé cinket és szelént, sőt még e vitamint is, ami ugye még zsírban oldódó vitamin is a tetejében. Egy hónapja én is vettem pezsgő tabletta formájában a férjemnek egy-egy dobozzal a FER 14 mellé, de szerintem sem ajánlatos hosszabb ideig mindkettőt szedni. Ennyi viszont szerintem nem árthat, de többet ő sem szed be együtt, főleg, hogy most utána néztem a neten és bizony túl lehet adagolni a cinket és a szelént is. Lehet viszont a FER14 mellé B12-t szedni, azt olvastam, hogy ez is nagyon jó, és nincs benne a FER14-be. Üdv: Erna

179. bibü
2011. márc. 3. 11:52
Sok helyen olvastam, hogy a Fer 14 mellé még sokan szedtek plusszban szelént meg cinket. Ez szerintetek szükséges? Nem kap vitaminmérgezést az illető?:)
178. bibü
2011. márc. 3. 11:11

Szia Lina3!


Hát javaslom én is hogy mindenképpen menjetek el egy andrológushoz és vizsgálja meg a férjed, mert azért ez elég fura, hogy akinél voltatok nem mondott semmit csak vitaminokat adott. Én ma rendeltem meg amúgy a FER 14 vitamint, horror drága, de mindenki ajánlja, illetve készüljetek fel, hogy sajnos a magánrendelőkben a vizsgálatok elég költségesek. :( Drukkolok nektek! Írj majd, hogy mi volt!

177. erna2010 (válaszként erre: 176. - 3Lina3)
2011. márc. 3. 08:07

Szia Lina!

Remélem, hogy ott már sokkal jobb eredményt kaptok, de ha nem, akkor is legalább talál az orvos valami gyorsan kezelhető okot és hamarosan minden rendben lesz nálatok. Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál.

Üdv: Erna

176. 3Lina3 (válaszként erre: 175. - Erna2010)
2011. márc. 2. 16:02

Szia Erna!

Köszönöm, hogy írtál.Én ugyanazt gondolom,amit te és ugyanazok a kérdések fogalmazódtak meg bennem is.Ha tényleg olyan rossz a helyzet,ahogy az eredmény mutatja,a vitamin szerintem sem lesz elég.Miért nem küldik vizsgálatokra???

Ma bejelentkezett magándokihoz,mert úgy láttuk máshogy nem megy.Jövőhét szerdán kell menni a dokihoz, megismétli a vizsgálatot.Azt mondta én mindenféleképp menjek vissza a párom eredményével a nőgyógyászomhoz,kérdezzem meg szerinte hogyan tovább,talán ismer is valakit.

175. erna2010 (válaszként erre: 174. - 3Lina3)
2011. márc. 2. 08:35

Szia!


A helyetekben én mindenképp felkeresnék egy magán andrológust. Ha valóban jól nézték a férjed eredményét, akkor nem tartom valószínűnek, hogy a vitaminoktól feljavulhat a normális tartományba 3 hónap alatt, kivéve akkor, ha az utóbbi 3 hónapban valamilyen rendkívüli, spermát károsító dolog történt a férjeddel pl. magas láz, szauna stb. Ha meg elnézték a férjed eredményét, akkor legalább megnyugodtok. Abban az esetben viszont, ha tényleg rossz lesz a férjed eredménye a magán dokinál is, akkor ő legalább elkezdi megkeresni az okot. Sajnos magamról tudom, hogy ez az állandó várakozás elég idegtépő tud lenni, ezért vélemény szerint jobb mielőbb a dolgok végére járni. Sajnos akármilyen okot is találnak, legalább 3 hónap mire el kezdenek javulni az eredmények. Nem beszélve arról, ha pl. herevisszére van, mint az én férjemnek, várni kell magára a műtétre is legalább egy hónapot. Idő mire meg lesz hormon vizsgálat, a spermatenyésztés eredménye is. Amúgy ahol most voltatok a vitaminokon túl semmi egyebet nem mondtak? Hormonok, tenyésztés, here UH stb?

Meddőségi központot én egyébként csak a magán orvos véleménye után keresnék fel, de ettől függetlenül most is megtehetik ezt. A lényeg, hogy a magán orvost ne hagyjátok ki, mivel másképp áll a férfi meddőség kérdéséhez, mint egy meddőségi központban.

A vitaminokat (FER14, Ferulant, Procreation, Maca Vibe, cink, szelén, e-vitamin, Omega3 zsírsav, Q10, Peponen) ettől függetlenül mielőbb elkezdheti szedi, ártani egészen biztos, hogy nem fognak.

Majd számolj be, hogy mi volt!

Üdv: Erna

174. 3Lina3
2011. márc. 1. 19:04

Sziasztok!

Tegnap derült ki, hogy a páromnak azoospermiája van (a mintában csak pár elhalt spermiumot találtak).Most vitaminokat kell szednie,egészséges életmód és 3 hónap múlva megismétlik.Azon gondolkodunk kivárjuk-e a három hónapot vagy lépjünk valamerre.Gondoltunk andrológus magánrendelésre vagy meddőségi központra.Szeretnék tőletek tanácsot kérni.Már másfél éve szeretnénk babát,ezért kezdtük el a vizsgálatokat.Nálam eddig minden rendben volt.Szegény drágám nagyon elkeseredett, most én tartom benne a lelket, de én is elég tanácstalan vagyok.Előre is köszönöm a segítségeteket.

173. LedZsi (válaszként erre: 172. - Erna2010)
2011. febr. 28. 08:51

oké, mindenképp:)

de az még minimum 2-3 hét:)

172. erna2010 (válaszként erre: 170. - LedZsi)
2011. febr. 28. 08:22

Gondoltam, hogy így lesz!  Majd számolj be az inszemről!

Üdv: Erna

171. 381daea29f (válaszként erre: 156. - Erna2010)
2011. febr. 27. 01:18

Jövőre már a 10 millió lesz az elfogadott sperma szám?


Mi folyik a pasik lába között?

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook