Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség! Segítsetek! fórum

Férfi meddőség! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
290. pieta4 (válaszként erre: 287. - Hófehérke)
2012. márc. 17. 11:41

Mi a pécsi meddőségibe járunk. Ott két doki is foglalkozott a férjemmel, Várnagy Ákos és Kovács Kálmán.

A diagnózis: oligozoospermia.Októberben jártunk ott először, de akkor még nem írtak fel semmit, mert nem volt összehasonlító minta.Novemberben felírták a Merional nevű injekciót, s 3 hónap múlva már megfelelő volt az eredmény egy inszeminációhoz, vagyis nem kell a lombik. A vitamint /B-daddy/ pedig ennek a kb 3 hónapos időszaknak a felétől kezdte szedni.

Miután a férjemmel már minden rendben volt, elküldtek az átjárhatósági vizsgálatra. Átjárhatóak a petevezetékeim, csak sajnos miómát találtak nálam, amit meg kell műteni. Így a babaprojekt most halasztódik.

289. 1c92396beb (válaszként erre: 287. - Hófehérke)
2012. márc. 15. 21:20

A closty-t egyáltalán nem ajánlom. Többet ártott a férjemnek mint használt.

Írtam privit.

288. ybag
2012. márc. 15. 19:46
Sziasztok.Mi is emiatt voltunk Lombik programon.Most van két lányunk,akik 13 és 7 évesek.Ráadásul a kisebb 2 évig volt "lefagyasztva"embrió formájában.Ez ám a "csoda!"Sok sikert nektek is.Nekünk 14 éve azt mondta a dokink,hogy ha nincs egyetlen sperma sincs,akkor még a hereszövetben is megpróbálnak találni,mert ott is lehetséges,hogy van.De a férjemnél volt,csak kevés.
287. hófehérke (válaszként erre: 286. - Pieta4)
2012. márc. 15. 19:33

szia!

az én férjemnek OAT szindrómája van. nem ajánlottak semmit, csak a lombik programot. ennek következtében túlstimulálás, ciszta, és most egy vetélés volt.

nem biztos h a lombikra mennénk vissza.

szeretnénk más dolgokkal próbálkozni.

esetleg megírnád, hogy ki az orvosotok? ő felír injekciót? olvastam a closty-ról, esetleg ezzel kezdenénk.

nálatok mi segített, hogy volt?

köszönöm!

286. pieta4 (válaszként erre: 285. - 67c772efc3)
2012. febr. 28. 14:26
Nekünk az orvos azt mondta a vitaminokról,h nem azok fognak használni, hanem az injekciók. A férjem nem is akarta,h költsünk rá. Kb másfél hónapig ment az orvos által felírt injekció, mire sor került az újabb vizsgálatra. Nagyon kis javulás volt csak megfigyelhető, de a doki szerint 3 hónap a férfiaknál egy termelődési fázis. A férjem kicsit meg is volt fázva, s ez szintén ronthatta az eredményeket. Ezután kezdte szedni a B-Daddy-t, s a következő vizsgálaton már jók lettek az eredményei. Ez annyit jelent,h kb. 3M-val több lett a spermaszám, s a motilitás is 20-25%-kal. Én úgy hiszem,h a vitamin+injekció együtt segített.
2012. febr. 27. 14:48
Nekem nincs, de mi most tervezzük kipróbálni, sok orvos dícséri.
284. pieta4
2012. febr. 9. 15:52

Sziasztok!


B-Daddy készítményről van valakinek tapasztalata?

2012. febr. 8. 14:42

Sziasztok.Röviden rólunk.

Páromat még nagyon rég here rákkal műtötték majd az egyiket el is távolitották.Kapott sugarazást is.Majd utána Azoospermiát állapítottak meg kenetben spermium nem található ezt írták a pairra:(((

A doki szerint donor spermium jöhet csak szóba.

esetleg a maca vibe volt akinek segített vagy az E vitamin?Állítólag asugarár minden elölt:((((

282. Eszesef (válaszként erre: 280. - Esztike4)
2012. febr. 7. 21:01

Szia!

Én csak jókat tudok mondani. Egy év próbálkozás után mentem el hozzá. Visszeret diagnosztizált, azonnal műtöttek 2010. november 29-én. A műtét jól sikerült. Erre a legjobb bizonyíték a fiam, aki 2011.12.13-án született. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom...

281. nikmakk (válaszként erre: 274. - Kiraanyu)
2012. febr. 4. 21:43
Köszi! Megvolt nálunk a varicokele műtét, várjuk a hatást. Most Fer14-et szed férjem. Márciusban megy spermavizsgálatra. Maca vibét szedett műtét előtt, de az inkább csak potencianövelőként működött. De lehet, hogy műtét után más hatása is lett volna. Tudja valaki, hol lehet fürjtojást beszerezni Bp-en? Eddig forgalmazta egy áruházlánc, de most leálltak. :(
2012. jan. 12. 15:12
Kovács Róbertről tudtok mondani valamit? Mi jókat hallottunk róla, a férjem kért is hozzá időpontot, de itt visszaolvastam kicsit, nem túl jók a vélemények róla...
279. manka99
2011. dec. 17. 15:50

Volt vérvétel, de D3-at nem néztek. Január elején megyek legközelebb,majd megnézetem.

Mi is szedtük egy darabig a Fresenius 1000-t, Q10-et, arginint, E vitamint...és még sorolhatnám. Sajna az én párom eredményei nem javultak kiugróan egy "csodaszertől" sem. A mozgékonyság jobb lett, de a számuk sajnos nem akar gyarapodni.

278. 1c92396beb (válaszként erre: 276. - Manka99)
2011. dec. 17. 12:43
Bocs még kihagytam, hogy a férjem még Q10 is kapott napi 120 mg-ot.Én meg 1500 mg Ca szedtem hozzá, ő csak 500-at.
277. 1c92396beb (válaszként erre: 276. - Manka99)
2011. dec. 17. 12:42

Én is szedtem. 6000NE Bioextra D3 vitamin.

Voltál vérvételen? Mennyi a D3 vitamin szinted?

276. manka99 (válaszként erre: 275. - 1c92396beb)
2011. dec. 17. 10:52

Szia Ciroka!

Ti milyen adagban szedtétek a D3-at? Te is szedted, vagy csak a párod?

2011. okt. 13. 15:20

Sziasztok!

Próbáljátok ki a D3 vitamint. Nekünk több hónap D3 vitamin szedése után jön a baba.

274. kiraanyu (válaszként erre: 273. - Nikmakk)
2011. szept. 21. 12:55
Sztam a Macát lehet együtt szedni, de a FER-t és a Ferulantot felesleges, hisz mindkettő szinte ugyanaz.
273. nikmakk
2011. szept. 20. 23:57

Sziasztok! Van itt még valaki? Nagyon hasznos fórum ez! Sokat megtudtam belőle.

Nem tudjátok, lehet a Maca Vibét a Ferulanttal vagy a Fer14-gyel együtt szedni? Vagy a hármat együtt?

272. KKSzilvia (válaszként erre: 270. - Kirakó)
2011. aug. 15. 14:50

Nekünk azért műtötték,mert fájt neki...a spermaképe azóta is rossz.Vagyis 5 éve volt a lombikunk ,ami 3.-ra sikerült(4éves a kisfiunk),azóta nem védekezünk,de nem jön a tesó,tehát semmi nem változott!

A Kaáliba a dokink azt mondta ,hogy általában nem találnak okot a rossz spermaképre,és a vitaminok sem csinálnak csodákat,valamennyit javíthat....

Igazából másfél évig jártunk a Kaáliba sok emberrel beszélgettük,és mindenkinek ez volt a tapasztalata!

2011. aug. 13. 12:40
Sziasztok.Van akinek here rák következtében sugarazás miatt lett azoo spermiája?
270. Kirakó (válaszként erre: 262. - KKSzilvia)
2011. aug. 11. 15:39

Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatot szereztetek. És azóta, hogy alakultak a dolgok?

Egyébként már én is kértem júliusban időpontot a Kaáliba őszre, de most lemondtam, mert reménykedtem a műtétben. Csak úgy néz ki nem megy el a Férjem jövő héten a Kovácshoz a műtétre, mert senki sem írt róla rajtad kívül. Nagyon vártam valami pozitív példát. Hozzá nem akar menni, mert az Anyósom is rosszat hallott róla. Tegnap voltunk dr. Erdeinél, de nem érzem úgy, hogy előrébb lennénk. Ő is megállapította a visszért, de nem műti meg, hanem javasolt egy 3 hónapos antioxidáns kúrát, utána vizsgálat és, ha akkor sem jobb, majd akkor műti. Ultrahanggal látszik és tapintással érezhető, hogy ott van, nem tudom mitől javulna, sőt mi van, ha rosszabbodik. Családi hajlam is van, mert a férjem öccsét tavaly műtötték (neki mind2 oldalon volt), sőt állítólag a nagypapájuknak is. Úgy érzem ez most csak időhúzás.

A vitaminokat csak egy helyen lehet megvenni, az ő kódjával, ahol ő természetesen jutalékot kap. Sőt még nekem is azt ajánlotta, hogy szedjek (most!) ott vásárolt moment baby készítményt. A férjemnek az első vizsgálaton 1,8 millió, tegnap 4 millió volt az eredménye. Nem hiszek benne, hogy csodát tenne, ha én szednék 20ezerért 1 vitamint.

269. Kirakó (válaszként erre: 263. - Erna2010)
2011. aug. 11. 15:29

Szia!

A hormoneredmények egyébként jók lettek. Az ok a visszér és az ondóhólyaggyulladás lehet.

2011. aug. 8. 18:53
Sziasztok nem lehet gyerekem csak nehezen vagy reménykedem bene hogy gyógyszeres kezeléssel milyen modokon lehet gyerekem?
267. KKSzilvia (válaszként erre: 266. - Erna2010)
2011. aug. 5. 14:46
Nem valószínű,hogy a visszér okozott problémát,mert műtét után is pocsék az eredménye,kevés és rossz minőségű.Lombikkal,azon belül is ICSI-vel lett babánk!
2011. aug. 5. 10:21
Akkor lehet, hogy mégis a herevisszér okozott nála valamit korábban???? Mennyire volt rossz amúgy az eredménye?
265. KKSzilvia (válaszként erre: 263. - Erna2010)
2011. aug. 5. 09:02
Nem talált!A hormonok és az uh eredménye jó volt. Egy kis fokú gyulladás mindig volt neki,ezzel próbálkozott.......kevés sikerrel!Hereviszérre már műtötték évekkel azelőtt,mielőtt babát szerettünk volna.
264. erna2010 (válaszként erre: 261. - Kirakó)
2011. aug. 4. 19:53
Írtam Neked privit. Remélem, hogy megkaptad.
263. erna2010 (válaszként erre: 262. - KKSzilvia)
2011. aug. 4. 19:50
Kovács Róbert talált amúgy valami okot a férjed rossz eredményére? Jó lett hormonja és a here UH?
262. KKSzilvia (válaszként erre: 261. - Kirakó)
2011. aug. 4. 17:47
Kovács Róbert nekünk rémálmunkba jön elő!Remélem azért nem ijesztelek meg....orvosként,hogy műt azt nem tudom!Mi rossz spermakép miatt jártunk hozzá.mi 200km-ről jártunk hozzá magánrendelésére,és pár hónap után megkérdezte mit is akarunk itt(pedig 2hetente jártunk)!!!Soha semmi konkrétat nem mondott,mindig írt fel valamit...de az eredmény nem javult,szóval időhúzás volt az egész!A pénzünk kellett neki szerintem!Volt ,hogy behívott a kórházba,ugye felutaztunk(200km!), a nővérek mondták ,hogy aznap nem is lesz,biztos rossz dátumra jöttünk, mondtuk,hogy nem viccből jöttünk,szerencsére egy fecnire felírta milyen vizsgálatokat akar csinálni,és a dátumot is!És az a nap volt!A férjem nagyon mérges lett,kérte a mobilszámát amit senki nem tudott....Nem tudtunk mit tenni elindultunk haza....erre az udvaron találkoztunk,mondtuk,mi járatban vagyunk,azt mondta neki erre nincs ideje....na akkor kinyitottam a számat!!!!!!!!!!Végül is vérvétel,és here uh volt.Az eredményekért még elmentünk a rendelésére,és utána visszamentünk a kaáliba,és indítottuk a lombikot!
261. Kirakó
2011. aug. 4. 14:14

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata dr.Kovács Róberttel? Ő fogja műteni a férjem herevisszerét. A másik, akit még ajánlottak dr. Erdei Edit... esetleg róla hallott már valaki?


köszi!

❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook