Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység megbocsátható? fórum

Féltékenység megbocsátható? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. jún. 17. 11:46
A férfiak minden nőt megbámulnak aki kicsit is jól néz ki. :D Múltkor mesélte egy ismerősöm, hogy a melós kollégájával sétált az utcán. Valaki épp a kocsiba hajolt be, kis rövid farmernadrág volt rajta, szóval hátulról jó látvány tárult eléje. A kollégája erre: "húúúdeeemegdugnáááám!". Aztán szól neki ismerősöm, hogy te figyelj, az férfi volt. :D:D:D
27. f3000dc5ef (válaszként erre: 26. - 2c5f60da64)
2015. jún. 17. 11:38

Csak azért írtam, mert naná, hogy egy férfi simán megbámulja. :DDDD

Jah...én nő vagyok, ha esetleg ez nem lett volna tiszta :D

26. 2c5f60da64 (válaszként erre: 25. - F3000dc5ef)
2015. jún. 17. 10:06
Nem mondtam, hogy aki bámulja a nagy mellet, az homi.:)
25. f3000dc5ef (válaszként erre: 21. - 2c5f60da64)
2015. jún. 17. 08:08
Nemár. Egy extra nagymellű nőt még én is megbámulok :D Pedig full hetero vagyok :DDDD
2015. jún. 17. 08:01
Igen Kriszta, attól tartok, hogy vége, csak nem mondja. Jobb lenne kimondani. Addig nem hiszem el. Bár sokat segitettetek hogy fogjam fel, felesleges teperni. Most szabin vagyok, holnap akarstlanul is találkozunk. Megpróbálok közömbös lenni. Nem szabad h lássa mennyire szenvedek.
2015. jún. 16. 21:08
A férjed? Nem is értelek.Ő a szeretőd ha jól olvastalak egy régebben feldobott tanácskérdésedben.Kusza egy életed lehet.Bár semmi közöm hozzá az igaz,de mit csodálkozol most? Te akarsz neki megbocsájtani.Vagyis meghunyászkodni azért mert ő másokat bámul? Ugyan!
2015. jún. 16. 20:23
Dehogy is kérnék bocsánatot. Kérjen Ő és teperjen. Bár ha Téged ez zavart, úgyis zavarni fog a jövőben is, pláne ha ezzel a csajjal újra kommunikál.
2015. jún. 16. 20:22

Engem nagyon zavar, amikor a férfi, akivel kapcsolatban vagyok, azaz párkapcsolatban, tehát szexuális életet él velem :) más nők után forgolódik, feltűnően megbámul valakit. Ezt hatalmas tahóságnak tartom.

Ha odapillant, oké, de ha feltűnően csinálja, akkor bunkó és kész.

Ha megbámul egy bizonyos nőt, lehet odamenni hozzá és megismerkedni vele.

Tipikus ilyen a nagy mellű nő. Nekem nem annyira kicsi a mellem, de nem is nagy. Ha egy nagy mellűt stírol nagyon, akkor az tetszik neki, csodálja, esetleg gerjed rá. Nálam ez válóok. Nekem ez nem fér bele.


Ez számomra jelenti azt is, hogy azért van velem, mert egy olyat, akit annyira csodál, nem kapott meg. Én viszont nem ilyen, "jóvan ez is jó lesz" megoldás vagyok.

20. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kivancsi49)
2015. jún. 16. 19:27
Nem kérnék bocsánatot a helyedben, de ha így lezárta, nem is pazarolnék rá időt, nem számítasz neki annyira, akkor meg minek erőlködni?
19. kriszta773 (válaszként erre: 12. - Kivancsi49)
2015. jún. 16. 19:26
hát de ha megkérdezted, hogy most akkor vége van, vagy mi a helyzet, és ő nem reagált, akkor ez nem lehetett túl szoros kapcsolat, és valószínűleg próbál kibújni a kellemetlen szituból. ha rá akarsz írni, akkor írjál rá, elvileg kapcsolat van köztetek, nem? :) attól, hogy nem akarod hallani az igazat, még az marad, legfeljebb tovább húzódik a rossz. ha meg csak magadban gyártod és nincs gond, akkor meg pláne jó tisztázni
2015. jún. 16. 19:26
Senki után felkiáltójel
17. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Kriszta773)
2015. jún. 16. 19:25
Igen, pont. Nézegesse olyankor, amikor nincs mellette senki. Ha abból indulok ki, hogy egy pasi/nő a partnere előtt sem zavartatja magát és kiesik a szeme, ki tudja, mit csinál, amikor egyedül van?
16. kriszta773 (válaszként erre: 14. - B00d33e65c)
2015. jún. 16. 19:20
hát ez a ti hobbitok, mi beszélgetni szoktunk például a kocsiban :) én biztos tökön vágnám, ha vezetés közben csajok után forgolódna, miközben a kocsiban gyerekek is ülnek, mert ugye nem akarnék egy oszlopra sem csavarodni, csak mert f@ sz feláll, ész megáll :)
15. kriszta773 (válaszként erre: 13. - Fincsi5)
2015. jún. 16. 19:17
nekem nem a kukába vele a véleményem, pláne egy kapcsolatnál, ott ha valamiért az ember rosszul érzi magát, megbántottnak, akkor meg kell mondani, nem rágódni rajta. nyilván ha fontos a másik, és azzal jön oda, ez vagy az engem nagyon bánt, vagy rosszul esik, akkor bocsánatot kérek, és elgondolkodom azon, miben vagyok hunyó, miért érezhette bántónak
14. b00d33e65c (válaszként erre: 8. - Kriszta773)
2015. jún. 16. 19:12

Mi is kidumáljuk!És bizony néha érdekes dolgok jutnak felszínre!

Az én férjem forog a kocsiban a nők után,de akkor ijednék meg ha nem tenné!Nem bunkó,észre se veszi!De 15 év után nem fogok patáliát csapni ilyenért,mert nem véletlenül van velem!

Nézze csak meg,ha neki jól esik!

Sőt,ha olyat látok még oldalba is bököm hogy:azt figyeld!

13. fincsi5 (válaszként erre: 9. - Kivancsi49)
2015. jún. 16. 19:11
Nem primitív a stílusa, csak nyers, határozott, és hamar "kukába vele" a véleménye a botló pasikról.:))
2015. jún. 16. 19:08
Igen Kriszta, ezt kértem tőle, de nem teagált. Ez tegnap délután volt. Látom hogy fent van fb-n, de nem irok rá. Nehezen állom meg. Nekem fontos volt ez a kapcsolat.
2015. jún. 16. 19:08
Erre az útszélikocsma-stílusra nem kívánok válaszolni.
10. kriszta773 (válaszként erre: 9. - Kivancsi49)
2015. jún. 16. 19:01
ha úgy érzed, hogy nagyon nem stimmel már köztetek semmi, és vége van, akkor valószínűleg ez csak csepp a pohárban, és hát elég bunkóság tőle. de te ismered, hogy mennyire bír őszinte és egyenes lenni, függetlenül ettől az esettől megbeszélhetnéd vele, hogy mi a helyzet, nemcsak kutyafuttában vagy éppen sértődötten
2015. jún. 16. 18:59

Kriszta! Tartok tőle hogy neked van igazad, csak a stilus olyan primitiv. Amig meg akart hoditani meg tartott a kapcsolat addig mindent megtett, sokat irt Most annyi nincs benne hogy azt mondja, vége... Biztos nem erdemlem meg, sem a közel egy év. Csak a bizonytalanságot utálom.

Persze igazatok van, hülyeség miatt akadtam ki. De esetleg meg lehet bocsátani és segiteni abban, hogy higgyek neki, hogy még érdeklem. Tulajdonképpen leírni is jó volt.

8. kriszta773 (válaszként erre: 6. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 16. 18:58

abban mi a jó, hogy kidumáltok minden pasit és nőt? de tényleg, ez hogy merül fel egyáltalán?

szerintem nagy különbség van aközött, hogy az ember megnéz egy szép nőt vagy jóképű pasit, és aközött, hogy a párja mellett forog mások után meg csorgatja a nyálát. amikor egy pasi csinálja ezt, sosem azt gondolom, hogy milyen fasza neki, mert a nőjét nem zavarja és milyen klassz ez az egész, hanem azt, hogy csóri nő, és bunkó pali, aki olyan szánalom, mintha még nem látott volna nőt életében

7. unom (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 16. 18:48
Ja, a hűség nálad nem alapvető, csak ha valami felhajtás is van körülötte? meg kell fogadni, addig meg csinál, amit akar?
2015. jún. 16. 18:43

Mi kölcsönösen kiértékeljük mindkét nemet...

Igen tanulságosak a meglátások olykor.

5. kriszta773 (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 16. 18:37
valószínűleg nem csak feltűnő bámulásról volt szó :) de nem kell nagy ügyet csinálni ebből, bár én úgy gondolom, ha ennyire nincs tekintettel valaki a másikra, akkor még ezerszer elő fog fordulni hasonló rossz érzés
4. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - Kivancsi49)
2015. jún. 16. 18:37

Komolyan azon hisztiztél be,mert megnézte a dekoltázsát?

Pasik 100%-a ezt csinálja akár "kedves" akár férj!

A férjem nem egyszer vezet úgy hogy a csajokat figyeli,pedig ott ülünk mellette a gyerekkel.

És?Jót röhögök rajta,hisz én is megnézem a pasikat,nem vagyunk vakok!

3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Kivancsi49)
2015. jún. 16. 18:35
ne is kérjél bocsánatot, ha egy férfi úgy viselkedik más nővel a jelenlétedben, hogy az neked zavaró, megalázó, az bunkóság. megmondtad, hogy zavart, ennyi. valószínűleg úgyis keresni fog, ha emiatt nem, akkor megette a fene az egészet, mert akkor semmi nincs most sem
2015. jún. 16. 18:35

Nem fogadott vakságot... bár hûséget sem.

Akkor meg? Téged nem bámult meg esetleg feltûnôen férfi?

2015. jún. 16. 18:26
Sziasztok! Arról van szó, hogy a kedvesemet kétszer is kicsit félreérthető helyzetben találtam egy hölggyel. Semmi extra, nagyon bámulta a ruhakivágását, és alig vett engem észre. Nem kérhettem számon, mert egy munkahelyen dolgozunk, és ő a kedvesem, nem a férjem... Írtam neki, hogy nagyon rosszul esett, és inkább mondja meg ha ennyi volt (most kicsit fura egyébként is a kapcsolatunk), de ez zavart. Erre megmondta, hogy miért beszélt a csajjal úgy ahogy, (az indok elfogadható), de más hozzáfűznivalója nincs. Írtam még neki, de azóta semmi. Lehet, hogy féltékeny voltam a csajra, az igaz. De ezért így viselkedni? Ha jelentenék még valamit, akkor talán megkeresne, hogy tisztázzuk. Én nem akarok pitizni, hogy "bocsásson meg", bár megesz a fene utána.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook