Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység a párod múltjára fórum

Féltékenység a párod múltjára (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. aug. 26. 19:25
Hülyeség...ami volt..elmúlt!
2008. aug. 26. 16:12
A múltjára? Annak mi értelme van?
132. 14775640c4 (válaszként erre: 131. - Andain21)
2008. aug. 26. 15:16
nézd hiába vagy rá féltékeny. ha te kellesz neki úgyis veled lesz. ha pedig a csaj el akarja csábítani és a pasid hagyja magát akkor viszont nem érdemel meg téged. menjen csak a fenébe.ezer másik pasi van.
2008. aug. 26. 13:52

Sziasztok!

A barátom nagyon messze lakik tőlem (200km) és nagyon féltékeny vagyok a volt barátnőjére,mert a csaj még nem lépett túl rajta!Szeretem a barátomat és ezért nem is akarom idegesíteni a féltékenységemmel,de a csaj sokkal közelebb lakik hozzá és félek!:(

130. 01c8755c79 (válaszként erre: 127. - Angelsdeath)
2008. aug. 14. 09:51

.,.. megnéztem, fiatalka vagy. :o) MA a MÁVAL foglalkozz! Örülj, hogy van egy szerető párod... A kapcsolat elején sokszor vagyunk úgy, hogy még nem engedtük el a másikat, és már az új kapcsolat is megvan. Nagyok sok esetben van ilyen átfedés.

Erről a "mindent elmondok (kivel, hol, hogy, hányszor, milyen volt)" pedig SZERINTEM jó leszokni. Először is, mert rémálmaidban kísérteni fog, amit hallottál... másodszor meg, amire 50 éves leszel és netán akkor mész új kapcsolatba valami miatt, egy hetet csak azzal tölthetsz, hogy meséled, hogy ki volt és hogy volt és milyen volt. ... persze ennek is meg lenne az előnye. Mondjuk egy-két mozit megspórolhattok vele. :o))


A párom, amikor összekerültünk elém tett kb. 10 fotót, hogy a "múltam"... nem arcképek voltak leányokról, hanem élményképek... kirándulásról... ilyesmi. Nos, azóta szenvedélye lett a fotózás.... millió képet készített... kirándulásokon, bulikon... mindenhol...és a múltkor jókat vigyorogtam, ha netán egyszer új kapcsolata lesz, 1 hétig éjjel nappal csak a "múltját" fogják nézegetni. ;)))

129. 14775640c4 (válaszként erre: 128. - Kelly21)
2008. aug. 14. 09:34

ugen szerintem is jobb ha leülnek egymással és megbeszélik.

lehet hogy ezzel könnyít a lelkén

128. kelly21 (válaszként erre: 127. - Angelsdeath)
2008. aug. 14. 09:32

Tudom könnyű mondani,hogy ne emészd magad,mert én is emésztem magam,de ne gyötört magad ezzel!

Beszéltél már erről a barátoddal,hogy te már tudod ezt a csókos dolgot?

2008. aug. 13. 18:53

mi a barátommal mindent megbeszéltünk a múltunkból (kivel, hol, hogy, hányszor,milyen volt),lehet épp ez volt a nagy hiba. De ma derült ki, nem a barátomtól, hanem az egyik exétől,hogy mikor mi még nem jártunk (de már csókolóztunk, meg minden volt, csak épp a messzeség miatt nem mondtuk ki hogy járunk) többször is csókolóztak, és mindent csináltak csak nem feküdtek le. A barátom pedig egyzseri csókot mondott nekem. De ez már másfél-2éve volt.Jó, tudom hogy múlt, meg nem kell vele foglalkozni, de mégis: mi már akkor szerelmesek voltunk, akkor miért kellett neki más? nem voltam ott én? :(

és nagyon szar mástól megtudni, nem a barátomtól. Ha a barátom elémállt volna magától és elmondta volna, azt mondom oké a dolog, kit érdekel már ez. De így ez rosszul esik, és nagyon fáj.De a barátom azt mondja hogy az az egy csók volt és kész, több nem. és nelegyek féltékeny?Kinek higyjek egyáltalán? amúgy Nem tartják a kapcsit, és a lánynak már van barátja,szóval még az sincs a dologban h el akarja tőlem szedni a pasimat.

mit tegyek? nem tudom az egészet nem megtörténtté tenni magamban. Nagyon emésztem magam:( segítsetek!!

126. 14775640c4 (válaszként erre: 125. - Kelly21)
2008. aug. 13. 09:53

hát akkor csak okosan és nem lesz baj. persze azért nincs semmire sem garancia. se jóra se rosszra.

de az már jó ha nem hozod fel. hisz azzal csak olaj a tűzre

125. kelly21 (válaszként erre: 124. - 14775640c4)
2008. aug. 13. 09:38

Igen tudom,hogy igazad van és ezért nem is hozom elő ezt az egész dolgot a párom előtt!Egyszer mondtam el neki,hogy engem zavar a volt csaja,hogy így próbálkozik és ő akkor mondta nekem,hogy nem érdekli csak én érdeklem és ezzel le is zártam a dolgot!Nem beszélek róla többet,mert én is úgy gondolom,hogy nincs értelme!

Múltja mindenkinek van,de azért odafigyelek!

Úgy gondolom,hogy elég szoros a kapcsolatom a párommal főleg azért is,mert ő kint dolgozik külföldön és két havonta jár haza!Megbízom benne,mert anélkül nem lehetne kibirni!Csak most,hogy hazajött 1hónapra és most kezdte el a hülyeségeit az exe!

124. 14775640c4 (válaszként erre: 123. - Kelly21)
2008. aug. 13. 09:14

biznod kéne a kapcsolatototkban,és magadban.ha ugy érzed hogy ez a srác az akivel le akarod élni az életed, és minden tekintetben ideális "jelölt" akkor ennyi.

nézd olyan pasi nincs akinek jóformán soha sem volt barátnője, kapcsolata,múltja előtted,hacsak nem 14 éves de már náluk is van csaj manapság.ugyhogy ehhez hozzá kell szokni, tehát ha most szétmentek és keresel másikat akkor ott is van volt barátnő.

most gondolj bele .itt vagy te.neked sosem volt senki a párod előtt?dehogynem. neked milyen érzés lenne ha féltékeny lenne a volt pasidra?szar..

a múlt elmúlt és kész.

ha veled van és téged szeret akkor hagyd a fenébe mert még a végén ezért fog otthagyni.

ha pedig mégis elcsábitja a csaj akkor pedig menjen a fenébe,kit érdekel?jön helyette más.nem igaz?hisz nem vagytok összekötve, ugyhogy szíve joga. kár ezzel foglalkozni, hiába eszed magad ha menni akar ugyis megy, ha pedig te kellesz neki akkor meg marad, csak akkor meg pláne hagyd mert ha elindul a féltékenység, akkor viszont menni fog, és akkor viszont ez a te hibád lesz.

123. kelly21
2008. aug. 13. 08:53

Sziasztok!

Engem is sajnos elkapott ez a féltékenység!Igazából amit most érzek nem is féltékenység inkább féltem a barátomat a volt csajától!Annyi történt,hogy a mostani barátomat már elég régóta ismerem és volt előttem neki egy 2éves kapcsolata!Szakítottak az akkori barátnőjével,mert a csaj megcsalta!Majd újra kibékültek,de a csaj közölte a párommal,hogy nem szereti és ismét szakítottak!Na és ekkor kerültem én képbe megismertem a páromat akit nagyon szeretek és ő is engem,mert ezt érzem,de a volt csaja most megint próbálkozik pedig van pasija már neki is!Igazából nem akarom a páromat idegesíteni az exével,mert mindig mondja,hogy engem szeret és nem menne vissza hozzá,de azért bennem van az félsz érzés és ez ellen nemtudok mit tenni!De idegesít a csajnak a viselkedése és nemtudom mit tegyek!:( Szerintetek hogy tudnám legyőzni ezt az aggódó érzést?

2008. júl. 8. 17:01
sosem:)))
121. Franc22
2008. júl. 8. 17:00

Volt rá példa, de ez csak az miatt, mert a volt csajával sokszor beszélt telefonon, találkoztak és msn-eztek.

Aztán bele gondoltam, hogy akkor ezt ő is érezhetné, mert én a volt párommal úgyan ilyen szinten vagyok.

Azóta megváltozott a helyzet és nem vagyok féltékeny, sőt sokszor együtt megyünk szorakozni

120. d541350465 (válaszként erre: 119. - Sylvee12)
2008. febr. 26. 13:16

Köszi, jól esik hogy ilyen segítőkész vagy:)))

puszi,szép napot

119. Sylvee12 (válaszként erre: 117. - D541350465)
2008. febr. 26. 13:15
Igazán nincs mit. Kérni is akartam, hogy tájékoztass a fejleményekről, ha tudok szívesen segítek.
2008. febr. 26. 13:14

A múltjára? Nem. Csak arra, amikor külön voltunk pár hónapig.:-( De ha eszembe jut, és felhúzom magam, akkor gyorsan a saját múltamra gondolok. ;-))

Most komolyan. Amíg nem jelenik meg a múltból egy csaj sem, addig nem. Mindenkinek van múltja! De ha felbukkanna, akkor jaj lenne neki!

117. d541350465 (válaszként erre: 116. - Sylvee12)
2008. febr. 26. 13:11
Köszi széepn aranyos vagy:))) Majd azért megírom hogy mikor hol tartunk:)) és mikor mennyire brít ki a csaj:S
116. Sylvee12 (válaszként erre: 115. - D541350465)
2008. febr. 26. 13:06
Ne mondj butaságot!:)))) Különben is, tisztellek, hogy ilyen toleráns vagy. Tényleg nagyon drukkolok nektek, hogy lekopjon a csaj, és végre a saját életével foglalkozzon és a saját pasijával.
115. d541350465 (válaszként erre: 114. - Sylvee12)
2008. febr. 26. 12:59
Igen,szerintem is,csak azért nehéz, de nagyon örülök hogy Te is hasonlóan látod a helyzetet, ez azért megnyugtat hogy akkor nem én vagyok a hülye féltékeny "új" barátnő....:DDDD
114. Sylvee12 (válaszként erre: 113. - D541350465)
2008. febr. 26. 12:56
Pontosan ez jutott most az eszembe. Amiket leírtál teljesen alátámasztja az érzelmi zsarolást. Egy igazi barát nem hangoztatja lépten-nyomon, hogy ő csak jót akar. Jól teszed, hogy csak általánosságban nyilvánítasz véleményt; ha direktbe szidnád a csajt, csak a feszültséget növelnéd.
113. d541350465 (válaszként erre: 112. - Sylvee12)
2008. febr. 26. 12:44
Szerintem sincs, de Ő egy olyan típusu ember aki szeretei a másikat tudatosan(szerintem) érzelmileg zsarolni....ezt mondtam is páromnak hogy szerintem ez a legaljasabb húzás(mármint ilyen szinten) de akkor csak általánosan beszéltünk,direkt sose konkrétan a csajról beszélek...hogy meddig kell törlesztenie, effektíve amíg a csaj azt nem mondja hogy Ő akkor most háttérbe vonul...tehát ez kb Tőle függ,jó persze páromtól is...de tudodm hogy mint barátot nagyon szereti és nem akarja elveszíteni(és ezt alapjáraton meg is érteném, ha nem egy iylen csajról lenne szó:S)
112. Sylvee12 (válaszként erre: 109. - D541350465)
2008. febr. 26. 12:38

Igen, nálunk barátságról szó sem volt, őszintén megvallva az én önző egyéniségem ezt nem is tudná elfogadni. :D

A csaj szerintem nem tudta, hogy én is olvastam az e-mailt. Általános, semmitmondó dolgokat írt, buék, meg hogy vagy, ilyesmiket. Annyit válaszoltunk rá: Kösz, neked is. Azóta semmi. :) De nem vagyok nyugodt felőle; ő az a pióca típus.

Meddig kell még a párodnak "törlesztenie"? Egyáltalán nincs joga a csajnak ilyen szinten belemászni az életetekbe.

111. d541350465 (válaszként erre: 110. - Zizisicc)
2008. febr. 26. 12:20

Tudom félek is tőle:S

Próbálkozik a határok meghúzásával, de a csaj erőszakos...nagyon,de akármit csinál utána hozzá teszi hogy csak párom érdekeit nézi:((( erre meg a drágám rögtön nem tud mit lépni:S

110. Zizisicc (válaszként erre: 107. - D541350465)
2008. febr. 26. 12:17
Na, ez a legnagyobb csapda, ha lekötelezve érzi magát a párod. Oké, hogy anno sokat segített neki, de a határokat csak meg kéne húzni. Lehet beszélgetni, de azért a kettőtök dolgába talán mégse kavarjon bele! Segítség ide vagy oda!
109. d541350465 (válaszként erre: 108. - Sylvee12)
2008. febr. 26. 12:01

Én is ebben bízom....

Na de Ők akkor nem úgy váltak el mint barátok(mert nálunk,vagyis számomra, ez a fő baj) így nem adhatok neki ultimátumot hogy akkor válasszon...mert fordított esetbe én is eléggé ki lennék ha párom ilyet mondana hogy akkor vagy a barátod vagy Ő.


Együtt...azaz az exének világos volt hogy Te is olvastad a mailt? És mit írt , és Ti mit írtatok...már ha publikus:)

108. Sylvee12 (válaszként erre: 106. - D541350465)
2008. febr. 26. 11:56

Így már kezdem érteni. Bízom benne, ahogy telik az idő, úgy erősödik a kapcsolatotok, és egyre inkább hanyagolni fogja az exet.

Saját tapasztalatból indulok ki; én 10 hónapja vagyok a párommal, és nálunk 3 hónap után felbukkant az exe. Bepróbálkozott. Elmagyaráztam a páromnak, hogy ez bánt engem, és nem fér bele az életünkbe, hogy ők akár ismerős szintjén találkozzanak. Mivel már mindent lezártak régen, nincs miről beszélniük.

Egyet értett velem, nem is keresi soha, bár az az idióta (én nem tudok szépen beszélni róla:)) még írt egy e-mailt szilveszterkor, és együtt válaszoltunk rá. Azóta csendben van.

107. d541350465 (válaszként erre: 104. - Zizisicc)
2008. febr. 26. 11:43
Ez is igaz...de párom próbálja leállítani, de mint mondtam nagyon sokat segített eki az exe, és azt érzi hogy tartozik neki...és ezért nem akarja megbántani,hanem ész érvek..stb....de úgy látszik nála ez nem válik be:S
106. d541350465 (válaszként erre: 105. - Sylvee12)
2008. febr. 26. 11:41

2 hónapja(tehát még elég friss a kapcsolatunk, bár már elötte is ismertük egymást kb fél évig kerülgettük a másikat...)

Azért gondolom mert,ha valamit sookszor hall az ember azon szerintem tuti elkezd gondolkodni...akár tudat alatt is...

Az nem is nagyon érdekel hogy az exe mit gondol rólam, én mindig megpróbálok kedvesen beszélni róla...nem avgyok hajlandó az Ő szintjére sűlyedni...de azért nehéz:S

105. Sylvee12 (válaszként erre: 103. - D541350465)
2008. febr. 26. 11:37
Ti mióta vagytok együtt a pároddal? Miért gondolod, hogy az ex duruzsolása hatna rá? Őt is bosszantotta, amit a csaj mondott. Azzal meg ne törődj, hogy ki, mit gondol rólad.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook