Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység a párod múltjára fórum

Féltékenység a párod múltjára (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
14. Droma
2006. nov. 16. 16:49

Sziasztok.

Lenne egy kérdésem.Szerintetek mit jelent az ha valaki még mindig féltékeny a volt párjára,habár már jó ideje nincsenek együtt?És azóta egyiknek sincs másik kapcsolata.

13. pokusz
2006. okt. 24. 19:39

Sziasztok...


Hát én is hasonló cipőben járok.

A párom sajnos elég sok csajjal volt már, inkább úgy mondanám rengeteggel, most 32 éves és eddig megfelelt neki ez az élet.

Tavaly összejöttünk, akkor még volt barátnője, akkor már többet voltak külön mint együtt..

Aztán mi együtt maradtunk, a barátnőjével szétmentek aztán újra összejöttek és mellette még volt ez-az..

A lényeg, hogy most együtt vagyunk állítólag tiszta lappal kezdjük, eddig háromszor szakítottunk, mindig visszajött de úgy, hogy én egyszer sem kerestem..

Kísért a múlt és nem nagyon bízom meg benne, de sajna nagyon szeretem elszakadni sem bírok tőle..

Ja és van egy 5 éves kislányom aki nagyon szereti, és ő is a lányomat..

Szóval most próbálkozunk a normális élettel de azért neki ez nagyon nehezen megy...

Én meg nem tudom, hogy mi a jó..

12. 7130b15964 (válaszként erre: 15. - Attika24)
2006. okt. 24. 14:52
Meg ráadásul meg is tudod szerezni, csak ne akarj mindent azonnal és egyszerre, mert az frusztrálttá tesz. Sorold fel, hogy mit szeretnél, tedd őket fontossági sorrendbe, aztán tűzz ki, hogy melyiket mikorra akarod teljesíteni és készíts magadban (akár írásban) egy akciótervet. Aztán nincs más hátra, mint a megvalósítás, ami persze legalább annyira nehéz, ha nem a legnehezebb. Kitartás, meglesz minden, csak legyél céltudatos, maradj következetes és kitartó!
11. cskata (válaszként erre: 8. - Attika24)
2006. okt. 24. 14:02

Egyet értek Pitzburggel! Az a fontos, hogy Veled van!:) - hiába volt akkor neki(k) meg minden az anyagiakat vagy a külsőségeket tekintve, mégsem működhetett a jelek szerint, hiszen valamiért mégis vége lett!

És Te bizonyára olyat tudsz nyújtani a párodnak, amit az a lány a diplomája, fizetése, autója és nyelvvizsgája ellenére sem tudott - hiszen már (ha jól emlékszem) 1,5 éve Veled van, és Veled boldog!:) Egy percig se érezd magad kevesebbnek - hiszen ezt a "csatát" Te nyerted és nem az a lány..:)))) - jó, tudom, ez nem harc, de képletesen mégiscsak az..:)))

Persze, fontos a saját lakás, de nem minden!!!

Nekem van lakásom és nincs pasim.. sokszor inkább laknék valakivel albérletben és szerelemben, mint egyedül a lakásomban.

10. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Attika24)
2006. okt. 24. 14:00

Ha attól éreznéd magad teljesnek, akkor tegyél érte! Attól, hogy lelkileg sanyargatod magad, senkinek nem lesz jó.

Ügyes vagy, nézz szét az iskolák közül, mit szeretnél tanulni, melyik az, amibe időt és pénzt fektetnél (manapság mind a kettő kell hozzá általában).


A szépség relatív. Ha jól emlékszem a feltett képekre (és feliratokra), te is az vagy. A magasság meg az ágyban nem látszik:)


Többet keres? Na és? Tudod hányan keresnek nálam többen és nem cserélnék velük, mert tudom, hogy mit kell mindennap csinálniuk?!


Egyébként, ha megtanulod, hogyan add el magad a munkaerőpiacon, akkor neked is lehet majd egy jobban fizető állásod. Ehhez persze az is kell, hogy legyen mit kínálnod (tudás, tapasztalat, mobilitás egyebek). Persze, az időzítés is kritikus lehet. Szóval, ez nagyon összetett. Építsd a kapcsolatihálódat, ez nagyon fontos, az idő előrehaladtával ez lesz a legfontosabb.


Csak azt akartam ezzel mondani, hogy millió módja van annak, hogy fejlődj, ezzel nő az önbizalmad is. Ne keseregj, cselekedj!


Sikerülni fog!:)

9. e71af41436 (válaszként erre: 8. - Attika24)
2006. okt. 24. 13:50
de kis butus vagy.ez a fiú most mégis melletted van,nem a magas karcsú diplomás lány mellett.és csak ez számit!!!
2006. okt. 24. 13:23
Nem érdemes az elmúlt dolgok miatt idegeskedni,és mérgezni vele a kapcsolatot.Mi mindent elmondtunk egymásnak,aztán inkább magunkal és a másikkal foglalkoztunk.A régi barátokkal,barátnőkkel megszakadt a kapcsolat,és ennek oka is volt.
2006. okt. 24. 12:55

Én jelenleg ugyan egyedül vagyok, de az eddigieknél inkább nem kíváncsiskodtam a múltat illetően - mint ahogyan én sem meséltem.. Felesleges ezzel stresszelni mindkét félnek magát. Azok a dolgok már elmúltak, és ha pl. a másik elkezdene regélni, hogy "húú, én akkor olyan szerelmes voltam X.Y-ba, és ez történt meg az történt..", az csak egy-egy tőrdöfés a féltékeny alaptermészetű emberek szívébe.. (és én is az vagyok) Ezekre a tőrdöfésekre szerintem senkinek sincs szüksége, főleg ha boldog szeretne lenni a másikkal!:)

Persze azt nem állítom, hogy nem jut soha eszembe a dolog, hogy vajon a régi kapcsolatuk hogyan működött, milyen lehetett - de minél kevesebb konkrétumot tud az ember az exekről, annál kevésbbé fáj(hat)!


Zsanett esete azért valóban gáz..:(

Nem tudom, mit lehetne tenni..:( ha ő már többször is bizonyított, ahogy írtad is, akkor hatalmas akaraterővel valahogyan csak le kellene győznöd a féltékenységet - bár tudom, hogy ezt mondani a legkönnyebb! :(

2006. okt. 24. 10:10

Sziasztok!

Hát Angyi-Bangyi, én is hasonló cipőben járok, pedig már 32 éves vagyok, és mégsem tugom magam túltenni a dolgokon. Nálunk az is rátesz, hogy mi nagyon sokáig a legjobb haverjai voltunk egymásnak, és mindent, de mindent (mit-hogyan-kivel...) megbeszéltünk egymással. Az már csak hab a tortán, hogy általában velem csalta meg az aktuális barátnőit, szóval nem egy egyszerű történet ez.

A lényeg, hogy a bizalmam éppen ezért nem túl nagy, a féltékenységem a fellegekben jár, hiába bízonyította a tetteivel is azt, hogy ő már lepaktált mellém, és a múlt csak hasznunkra vállik, mert lenyugodtunk már mindketten. A féltékenység akkor is mardos, és sajna nemtudok mit tenni. Ha Te megtalálod a megoldást, kiváncsian várom:-)

2006. okt. 24. 07:09
Éedekes, én úgy nem voltam féltékeny az utolsó esetben, ahogy írjátok...Hogy vagy veszekedés vagy torokszorítás...Pedig az exnek -mármint hogy nem tudta elfelejteni-jelentős része volt szerintem abban, h szakítottunk.
4. 4726e582cf (válaszként erre: 3. - 6646aae624)
2006. okt. 23. 23:39
Remélem tudtam segíteni :).
3. 6646aae624 (válaszként erre: 2. - 4726e582cf)
2006. okt. 23. 23:31
köszi a tanácsokat,vagyis hogy megosztottat a velem az érzéseidet,és a gondolataidat!
2. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - 6646aae624)
2006. okt. 23. 23:23

Szia!


NIncs jogom belebeszélni, de ne képzeld el! Én ki tudok borulni tőle! Így igyekszem nem belefolyni olyasmibe, amikor a múltbéli nők jönnek szóba. Elfog a rosszullét, ha valamelyik szóba jön. Nem akarok túltenni egyiken sem, mivel nem tudok meghasonulni. Ne azért szeressen, mert olyan vagyok mint a többi volt...


Ezért meg ne ess neki, ez a múlt, nem lehet a múltban élni :).

Ugyan engem nem a méreg önt el, hanem (biztos ismered ezt az érzést) szorítás a torokban, gyomorban... rémes, utálom.

De azért a párod is ludas! Nem lenne szabad azt ecsetelnie, hogy melyik nője mit csinált, és milyen volt. Helytelennek tartom mindkét fél részéről ezt. Nálunk, a párom kérdezett az exekről, de elhatárolódtam a válaszadástól. Nem kell, hogy a múltbéli történések bezavarjanak a mostani helyzetbe.


Szerintem ne firtasd a múltbéli kapcsolatait. Élvezd, hogy téged szeret, veled van. Ne akarj megfelelni valami ideálnak. Nézd meg, nem az ex barátnőkkel van, tehát mégsem csináltak valamit jól.


Gondolom nem csak Téged vagy nem csak engem visel meg, de túl kell rajta lépnünk. Én igyekszem nem ügyet csinálni belőle, mert nincs értelme, megtörtént, ennyi. Inkább arra kell koncentrálni, hogy most mi van és mi lesz :)).

2006. okt. 23. 23:13

Szisztok!

Nem tudom hogy ki hogy van vele de én nagyon féltékeny vagyok a párom multjára!

Én 18 éves vagyok a barátom 27.(a korkülömbség ellenére minden rendbe van köztünk kivéve ez)

Én nem attol félek hogy valakiért a multjából ellhagyna,tudom hogy nem tenne ilyet.(Már töbször is bizonyitotta hogy engem mindegyiknél jobban szeret!)ÉN A MULTJÁBAN TÖRTÉNT DOLGOKRA VAGYOK FÉLTÉKENY!MINDÍG TÚL AKAROK TENNI MINDENBE A VOLT BARÁNŐIN,MINDÍG JOBB AKAROK LENNI TÖLLÜK MINDENBE!(szerintem ez azért van mert zavar hogy nekem ő volt az első,neki meg előttem volt egy jó pár kapcsolata.A kapcsolatunk elelyén sokszo beszét nekem a volt barátnőiröl ,hogy ki milyen volt és ki mit csinált .TALÁN EZÉRT IS VAN EZ A VERSENYGÉSI ÉRZETEM!)MÁR TÖRTÉN OLYAN IS HOGY ELLKÉPZELTEM ŐT MEG AZ EGGYIK EX BARÁTNŐJÉT MIKÖZBEN SZERETKEZNEK!MIKOR ELLKÉPZELTEM ,ELÖNTÖTT A MÉREG ÉS JÓL ÖSSZEVESZTEM A PÁROMMAL.

NEM TUDOM MAGAM TULTENNI A DOLGOKON!

Nem tud valaki tanácsot adni,hogy mit tegyek?

Volt már más is ilyen helyzetbe?


puszi

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook