Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagy a párodra? Mi "normális" és mi nem? fórum

Féltékeny vagy a párodra? Mi "normális" és mi nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. ina87
2014. jan. 27. 16:12
Az a normális ha nem.olyan nincs h mi a normális vagy mi nem.egy kapcsolatot nem arra épitünk h féltékenyé tegyük a másikat,és igen atól még van szerelem h nem vagyunk féltékenyek,boldog kiegyensúlyozot kapcsolatba ott nincs féltékenység és eszébe sem jut az embernek.
2011. jan. 24. 12:13
ha nagyon szeretem- kicsit az vagyok, mert jol esik ha viszont is erzem, hogy ragaszkodik es kicsit feltekeny.. ez füszerezi a kapcsolatot..:)
2010. szept. 28. 15:21
Ha nem ad rá okot akkor nem. Nem szoktam kérdőre vonni hogy hol járt vagy kivel volt. De ha megtudom hogy valamit eltitkol előlem és mással hetyeg a hátam mögött akkor megmutatom neki hogy hol van az ajtó
2010. szept. 27. 20:36
nem vagyok !! az ha menni akar had mennyen nem tartom visza de nem is engedném visza :) ÉRTELME NEM SOK LENE A TOVÁBBIAKBAN de szerencsére nincs is ilyenre kilátás
2010. szept. 27. 18:37
Sziasztok! Én ma vesztettem el a Hoxa-szűzességemet :D szóval új vagyok :) De olvastam a fórum témáját, és azt kell, hogy mondjam: én úgy tudtam magamról, hogy egyáltalán nem vagyok féltékeny...de az ember rájön, hogy nem tökéletes :) És ahogyan előttem is szóltak, egészséges féltékenység KELL! Mert ebből tudja a párod, hogy fontos Neked! Én nagyon odavagyok a jelenlegi páromért és maximálisan megbízunk egymásban :)
2010. szept. 27. 09:55
Egészséges féltés van bennem, hisz akit szeretünk azt féltjük is, de nem esem túlzásokba! Van önbizalmam, és/de ha valaki elhagy, elfogadom még ha fáj is, hisz aki menni akar úgyis elmegy!
63. szöszi71 (válaszként erre: 57. - Vigyorex6)
2010. szept. 27. 09:23
Sajnos a féltékenység azért jött elő ismét nálam, mert mostanában láttam a párom mellett (buszsofőr) több alkalommal csajt beszélgetni. Ez nekem rosszul esett. Mikor viszont megemlítettem a páromnak a dolgot akkor nem tetszett neki. Neki ez természetes, hogy beszélget csajokkal.
2010. szept. 27. 09:22

Én nem vagyok féltékeny, és soha nem is voltam. egy kicsit sem érdekelne, ha megcsalnának, azaz csak annyira, hogy kidobjam az illetőt. Én egy pasi miatt sem vagyok hajlandó rosszul érezni magam:)

Nekem elég nagy az önbizalmam, biztos azért nem hatnak meg az ilyenek, valamint nekem vannak sokkal fontosabb dolgaim, minthogy mindig ezen agyaljak. Keress valami elfoglaltságot ahelyett, hogy ilyeneken túráztatod az agyad!

2010. szept. 27. 08:39
Már nem:)
2010. szept. 27. 08:21
én is itthon vagyok a gyerekkel, de ez nem ok a féltékenységre. el kellene szabadulnod otthonról egyedül, hogy szórakozhass kicsit
59. syria
2010. szept. 27. 08:19

Nem vagyok, soha nem is voltam féltékeny. Mindig megbíztam a páromban, sajnos még akkor is, amikor nem kellett volna.

Egészséges féltés persze van bennem (így bukott le aki csalt engem; ki is dobtam rögtön), de ez nem okoz kellemetlenséget egyikünknek sem.

2010. szept. 27. 08:09
Én is elég féltékeny vagyok, főleg mert mig én itthon ülök a gyerekekkel addig párom mehet ahova akar és hát az anyaság ilyen szempontból elégé önbizalom romboló lehet. Igaz sose voltam magabiztos és főként ez a baj forrása.
2010. szept. 27. 08:08

Én nem vagyok féltékeny típus, nem is szoktam féltékenykedni, inkább féltés van bennem, de nem is adtak még rá okot, hogy az legyek. Ha okot adna rá a párom, akkor lehet, hogy az lennék, bár szerintem akkor hangot adnák neki, elmondanám mi esik rosszul és mitől vannak rossz érzéseim.

Ha Neked nincs okod, akkor próbálj meg kezdeni valami a zöld szemű szörnyeteggel, mert a károdra, a kapcsolatod kárára fog válni! Ne hagyd!

2010. szept. 27. 08:07
Amikor fiatal voltam nagyon féltékeny voltam.Mostanra rájöttem semmi értelme.Na persze egy kis egészséges féltékenység most is megvan:d
55. access
2010. szept. 27. 08:06
Jelenleg nem. Nincs akire az lennék.
2010. szept. 27. 08:04

Érdekelne, hogy ki mennyire féltékeny és, ha az, akkor miért? Van-e okod és letudod-e küzdeni valamilyen formában?

Sajnos énrám rámtör, sőt mostanában egyre gyakrabban és emiatt nagyon rosszul érzem magam.

2010. jan. 25. 08:29
Persze sikerült a dolgokat megbeszélni és nem léptem le:) Annál jobban szeretem.
52. Kangaroo (válaszként erre: 51. - Szöszi71)
2010. jan. 22. 19:41
Sikerült megbeszélni vele a dolgokat? Vagy tényleg leléptél?
2009. dec. 28. 12:18

Sziasztok!

Úgy tűnik én totálisan hülye vagyok, kiakadtam karácsony első napján. Most a húgom nem is volt annyira vészes, de a 15 éves lánya szokásához híven csinálta a fesztivált a párom előtt. A párom persze adta alá a lovat. Mondtam is a páromnak, ha így folytatja hazamegyek és kilépek az életéből, ha így akar tovább viselkedni. Elszállt az agyam egy kissé.

50. Tidike
2009. dec. 16. 10:32
Úgy legyen...:)
2009. dec. 16. 09:46
Az erő veled van! ;-)
48. Tidike
2009. dec. 16. 09:34
Remélem így is marad. Viszont amint kijön rá a lépés elhiheted, hogy nem fogom annyiban hagyni, hisz a szép szóból nem ért.
2009. dec. 15. 22:36
Maradjon is így!
46. Tidike (válaszként erre: 45. - Kangaroo)
2009. dec. 15. 10:25
Sajna már próbáltam vele beszélni, hogy abbahagyhatná ezt a viselkedést a párom előtt, de nem használ. Azt mondta, hogy csak hülyéskedik, nem komoly. Hát.... ez az amit nem hiszek el neki, hisz ismerem már 36 éve. Még szerencse, hogy a páromnak nem az esete. Ő csak nevet rajta magában.
2009. dec. 15. 09:58

Ne várd meg, míg borul a bili!

Próbálj meg beszélni vele nyugodtan, mondd el neki, hogy ez mennyire zavar Téged!

(Ha nem használ, tépd meg! :-P)

44. Tidike (válaszként erre: 42. - Kangaroo)
2009. dec. 15. 09:43

Sajnos a húgom az minden pasi előtt teszi-veszi magát. Már lánykorunkban is ezt csinálta, ha nem muszály akkor emiatt nem is találkozom vele, csak ha valami családi összejövetel van. Sajnos a lánya 15 évesen ugyanazt csinálja mint az anyja.

Sokáig viszont nem tudom magam visszafogni, mert egyszer kiborul a bili és ott mindenki előtt beolvasok majd neki. Legközelebbi találkozó karácsiny 1. napja lesz, hát egyáltalán nem várom.

2009. dec. 15. 09:06

Nem vagyok féltékeny.

Normálisnak tekinthető az a féltékenység,amely nem számon kérő,nyomozgató,vallató,azaz nem keseríti meg a párunk életét.

Az ilyentől falra másznék...és kell annyira tisztelni,becsülni a párunkat,hogy megbeszéljük vele,ha ilyen jellegű gondunk van.

2009. dec. 15. 08:58
Milyen "kedves" a húgod....!
41. Tidike (válaszként erre: 40. - 5e03fd4701)
2009. dec. 15. 08:07

Sajnos a párom anno bejárt egy kisboltba inni és nagyon jól elvolt a boltos csajjal, miközben én otthon vártam rá.

Akkor jött meg az esze mikor ráébresztették arra, hogy ha így folytatja el fog veszíteni.

A féltékenységem az még mindig megvan, de tudok uralkodni magamon.

Sajna a húgom is nagyon teszi-veszi magát a párom előtt, Ő pedig adja alá a lovat:)

Nekem ez a dolog sem tetszik, hisz tudom milyen a húgom.

40. 5e03fd4701 (válaszként erre: 39. - Tidike)
2009. dec. 14. 18:35

Érrteeem!

Szóval a fő gond nem egy másik nő volt hanem az, hogy nem volt veled!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook