Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Félek az utazástól. fórum

Félek az utazástól. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. csefi77 (válaszként erre: 8. - 40163fd81d)
2009. máj. 16. 11:54

Oka igazán nem volt,de mindig is ilyen félős volt.És ahogyan öregszik,még inkább.Ez viccesen hangzik,de én vagyok a családunkban ,az anyai ágon ,a bátor! :) pedig szegények ,ha tudnák....,hogy nem is vagyok az....

De jól titkoltam a dolgot.

10. csefi77 (válaszként erre: 7. - C066a749d7)
2009. máj. 16. 11:50
Ez mintha én írtam volna!
9. csefi77 (válaszként erre: 5. - 40163fd81d)
2009. máj. 16. 11:50

IGAZAD VAN!Persze ezt a dolgot nem emlegetem a családban a gyerek előtt.Elég volt nekem ezeket mindig látni,és hallani.A páromnak sem akarok ezzel az agyára menni,és tönkretenni a jó kis hétvégéjét.Tisztában vagyok vele,hogy ez csakis az én problémám!És nekem kell rajta úrrá lennem!És most ez a fórum nekem épp megfelelő.Nem akkarom,hogy a csemetém is ilyen legyen.Engem mindentől óvtak.Én épp az ellenkezőjét teszem jelen esetben.Mindent amihez kedve van,kori,forgó,kerékpár,nyaralás....stb

szóval meg van engedve.És utazunk is sokat nyaranként.Csak nekem több önuralomra van szükségem ezekhez.De a kislányom,szerencsére nem ilyen félős ,mint én!!!

8. 40163fd81d (válaszként erre: 6. - Csefi77)
2009. máj. 16. 11:38
Volt oka az aggodalomra?
2009. máj. 16. 11:36
Régebben volt h a nagyszüleim utaztak Németországba...míg ki nem értek és haza nem telefonáltak hogy odaértek, ahányszor eszembe jutott, hogy úton vannak mindig elsírtam magam.... :$
6. csefi77 (válaszként erre: 4. - C066a749d7)
2009. máj. 16. 11:34
Köszi,hogy leírtad.Nekem igazából egészen kicsi korom óta vannak ilyen aggodalmaim.Hiszen az apukám sofőr volt.Az anyukán pedig mindig rettegett ettől.Tehát tudom,hogy honnan jön a dolog.És általában az segít ilyenkor ,ha beszélek róla.Az agyammal tudom,bárkit ,bármikor érhet baj,de az ilyenkor rám törő érzéseket,negatív gondolatokat,nehezen tudom egyedül elűzni,föleg ,ha nincs kivel megbeszéljem.JELENLEG EZ A HELYZET.
5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Csefi77)
2009. máj. 16. 11:30

Az aggódás,féltés,teljesen természetes dolog,extrém esetben persze nem:))

Pl az én szüleim ,nem engedtek úszni,biciklizni ,görkorizni.....szóval semmi olyan dolgot megtanulni amivel esés,baleset vagy bármi járhat.

Én úgy gondolom ha valaminek történnie kell,az meg is történik,független attól,hogy olyan dolgokat tesz vagy csinál ,olyan helyen van az ember,ahol nagyobb a valószínűsége a balesetnek.

2009. máj. 16. 11:26

én is mindig félek,bárki bárhova megy azok közül akiket szeretek....de pl tavaly mikor nyaralni mentünk,pedig belföldön voltunk akkor is utolsó nap arra gondoltam lehet h nem is kéne menni, mert mi van ha baleset ér minket....annyit nem is ér az út....

Persze ugyanennyi erővel történhet baleset falun/városon belül is..... :S

szóval nem vagy egyedül ezekkel a gondolatokkal :(

2009. máj. 16. 11:21
Attól ,hogy valami baleset éri,és nem fog hazatérni.
2009. máj. 16. 11:19
Mitől félsz?
2009. máj. 16. 11:13

Sziasztok.

Volt már valaki úgy közzületek,hogy ha el kellett neki,vagy a közvetlen szeretteinek valahová utaznia,akkor halálfélelme volt?Persze ez így egy kicsit erősnek hangzik.De a lényeg,holnap utazik a párom egy baráti társasággal a Mecsekbe az extrém parkba,és nagyon féltem az úttól.Remélem,nem lesz semmi baja,és éppségben hazaér.Nem tanácsokat kérek,hanem csak beszélni,kibeszélni szeretném ezt a szorongást,félelmet magamból.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook