Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Expocakos Anyukák fórum

Expocakos Anyukák (beszélgetős fórum)


188. mandy
2007. ápr. 27. 12:46
Én is megnéztem. Hát nem semmi. És jó nagy tényleg :)
187. zazuka (válaszként erre: 183. - Norahhh)
2007. ápr. 27. 12:45
Milyen színű lesz a tető?
186. zazuka (válaszként erre: 183. - Norahhh)
2007. ápr. 27. 12:44

Meglestem, állati jól néz ki! :)

Azért mégiscsak megmutatom apának, hátha nem hal bele :)))

Az a báli kép nagyon dögös! És milyen hegyes pocid van! :)))

185. mandy (válaszként erre: 182. - Vandancsi)
2007. ápr. 27. 12:44
De nekem száraz. És tovább rontja a helyzetet, hogy nincs időm minden nap testápolózni. Sokszor véresre vakarom a vádlimat.
184. zazuka (válaszként erre: 182. - Vandancsi)
2007. ápr. 27. 12:43

Fúú, dehogynem, mint a rinocérosz.

A Cremor jó felnőttnek is, persze.

183. norahhh
2007. ápr. 27. 12:41

Közkívánatra: Feltettem a képet a házról.

Szegény még nagyon kezdetleges állapotban van, de már várjuk a tető anyagát, mint a Messiást.

2007. ápr. 27. 12:41

Mandy!

Sztem nem ekcéma, sima tejkiütés. Az ekcémás bőr nagyon-nagyon ki van száradva, olyan, mint a hámlott bőr, vagyis ahhoz hasonló.

Zazuka, Anita!

Amiket írtatok krémek, azok felnőttnek is jók, ugye?

Sajna nekem meg a hónaljam mellett jött ki, pedig sosem volt ilyen. Nektek nem száraz baromira a bőrötök a szülés óta?????

181. zazuka (válaszként erre: 177. - Bubbaboo)
2007. ápr. 27. 12:41

Kb. 3/4 órája indultam el megrakni a mosógépet, 9-kor a Lujzát (mosogatógépet), 8-kor még úgy volt, hogy fölporszívózok, és már tegnap reggel kitaláltam, hogy ma reggel hajat mosok.

Khm-khmm. Még itt vagyok :)))

180. norahhh (válaszként erre: 176. - Bubbaboo)
2007. ápr. 27. 12:40

Szia Boo!


Köszönöm, nagyon édi vagy!

179. zazuka (válaszként erre: 173. - Bubbaboo)
2007. ápr. 27. 12:39

Én babylove-ot vettem kipróbálásra. Nem szeretem, nincs fini illata.

És olyan oltári nagy gondom van vele, hogy négyzet alakú, és ha félbehajtom, akkor olyan idétlenül keskeny lesz.

Pokoli problémák... :)))

178. mandy (válaszként erre: 175. - Zazuka)
2007. ápr. 27. 12:39

Pimafucort-ot kaptam rá, és a pattanások el is múltak. Csak piros maradt.

Na azt hiszem ma letolom a gyerkőcöt a délutáni rendelésre, mert így hosszú lesz ez a hétvége.

Olyan 'jó' hogy mindig szembe jön valami, amin aggódni lehet.....

2007. ápr. 27. 12:38

Szia Zazu! :-))

Még itt ülök hálóingben, de muszáj elolvasnom a ötleteket, véleményeket a tegnapi kérdésemre...

Hiába, aki egyszer elkezd fórumozni, annak jóeséllyel vége... ;-)

176. Bubbaboo (válaszként erre: 139. - Norahhh)
2007. ápr. 27. 12:36

A nap "hülye kérdése", már bocs.

Nóri, hogy kérdezhetsz ilyet? Oszlopos/fő/alap/közkedvelt tag voltál köztünk még pocakos korunkban is! :-)))

175. zazuka (válaszként erre: 172. - Mandy)
2007. ápr. 27. 12:34

Igen, látom.

Ezek olyan foltok, amik egy éjszaka elhalványodnak?

Mert akkor az csak tejkiütés.

Most voltál dokinál vele, ő biztos mondta volna, ha az lenne.

Milyen kenőcsöt kaptál rá?

174. zazuka (válaszként erre: 173. - Bubbaboo)
2007. ápr. 27. 12:33

:))) Szegényke.

Tedd a dobozt az ablakba, ahol besüt a nap. Jobb ötletem nincs.

Dani baba csak őrült rugkapálásba kezd, ha nem melengetem meg neki kézben a törlőt.

173. Bubbaboo (válaszként erre: 119. - Vandancsi)
2007. ápr. 27. 12:30
Kissé lemaradva: a Nívea popsitörlő szerintem a legjobb! Mi a Soft Creme-et használjuk. Csak olyan nagyon hideg mindig!Erre nincs vmi alkalmatosság, ami megmelegíti? Mert a kezem édeskevés, és szegény sokszor összepisili magát tőle! :-)))
172. mandy
2007. ápr. 27. 12:30
A 135 és 136. hozzászólásnál látszik leginkább.
171. mandy
2007. ápr. 27. 12:27
Zazuka, Anita, megtennétek hogy megnézitek a naplómban Bálintomat? Egy-két képen látszik az arca a szárazsággal és pirossággal. EZ ekcéma így ránézésre? :(
170. zazuka (válaszként erre: 169. - Csenge anyukája)
2007. ápr. 27. 12:26
Gyógyitárból?
169. Csenge anyukája (válaszként erre: 168. - Zazuka)
2007. ápr. 27. 12:20
Linola Fett fürdetőolaj! Kiváló! Nekünk a háta is vastagon foltos és nem is akar onnan elmúlni!
168. zazuka (válaszként erre: 166. - Csenge anyukája)
2007. ápr. 27. 12:17

Csak a hátán nincsen. A lábán, a hasán, a karján. Most vettem Nívea fürdetőt, remélem helyrehozza.

Meg gyógyitárba is akarok menni joyoba olajért, talán benvik mondta, hogy ő azt használja?!

167. zazuka (válaszként erre: 165. - Mandy)
2007. ápr. 27. 12:16

Piros kiütés. Danié olyan, mint az elefánt bőre. Először csak körömnyi nagyságú volt a folt, pár nap múlva már akkora, mint egy 20 forintos.

Nem hiszem, hogy fáj neki, vagy viszketne, mert akkor folyton arra járna a keze, de nagyon csúnya.

És hát ugye nincs finom kis selymes bababőre.

166. Csenge anyukája (válaszként erre: 162. - Zazuka)
2007. ápr. 27. 12:15

Olvasom, hogy Nálatok is előjött az ekcéma?

Mennyire súlyos szinten?

165. mandy (válaszként erre: 162. - Zazuka)
2007. ápr. 27. 12:13
Tudom, buta kérdés. De mi is az az ekcéma?
164. zazuka (válaszként erre: 162. - Zazuka)
2007. ápr. 27. 11:56
Boo, a kaja utáni nyüszizést úgy értem, hogy a kajáért szólt.
163. Kicsikata (válaszként erre: 161. - Norahhh)
2007. ápr. 27. 11:55

Nóra!

Most nézem, hoyg már másnak megy az sms... Hát ez van... Ha za ember lánya hirtelen behavasodik... Na nem baj. Azért remélem előbb-utóbb én is megtudoma jó hírt! Sajnálom, hoyg nincs több időm... kicsit megszakadt minden kapcsolatom....

162. zazuka
2007. ápr. 27. 11:53

Hűh, végigolvastam. Ennek a topicnak kezd nagyon olyan jellege lenni, mint az eredeti pocisnak volt, szófosás felsőfokon :)))

Na, akkor előkapom a jegyzetem.


Mandy: Dani babának csak egyszer szipkáztam le az orrát az orrszívóval, mert szörcsögött. Ez akkor volt még, amikor ici-pici volt (már ha lehet ilyet mondani egy 3880 grammal született csemetére), és nem vett semmit zokon, bármit csináltunk vele. Akkor még nem tudtam, hogy a tejcsi van az orrában, és nem kell leszívni, mert kidugul magától. Menet közben erre rájöttem, amikor nem akartam fölverni az egész házat éjjel a kajálások előtt.

Olvastam, hogy gond volt a száraz bőr, már biztos megoldottad, de azért ha már följegyzeteltem leírom, gyógyszertári Cremor aquosus krémet vettem, ez jó az ekcémára is, ha valakinek ilyen gondja van rajtam kívül :(

Amíg szoptattam K betűsöket én sem ettem eleinte, aztán pizzán kipróbáltam a kukoricát, és Dani babának semmi gondja nem volt vele, úgyhogy nagy bátran faltam is később.

Idővel lehet a pocijukat tesztelni, hátha mégse akad ki minden puffasztó kaján.


Vandancsi: az én karom gyönyörűségesen barna, de a többi?! Szörnyű, mint egy tejreklám. Vettem a Tescoban bébi árnyékolót, szerintem hétvégén kifekszem a nebulóval a kertbe.

Azt az 5900 grammos dolgot igazán elárulhatta volna valaki Dani babának, nála semmiféle oltári változás nem történt.

Viszont mintha most ez a 3 hónapos csodafordulat igazolódni látszana, 2 napja 9-kor leteszem és 1/2 5-kor kel.


Boo: az éjjeli nyüszizés a kaja után nálam úgy ment, amikor még volt szopi, hogy megvártam míg belelovalja magát az éhségjelzésbe. Persze nem vártam meg, hogy üvöltsön, de azért nem kaptam föl első moccanásra-szusszanásra.

Most bezzeg! Mivel a tápi elkészítéséhez minimum 10 perc kell (ennyi pont elég, hogy az egész ház zengjen, ha komoly a dolog), ezért már az első nyösszre ugrok, és rohanok ki gyártani az étket.

Rendszeresen úgy járok, hogy mire elkészül, elalszik, vagy nem is volt komoly, csak egy pukit szült meg nehezebben, azért szusszant.


Norahh: a gerendaházról mélyen lapítani fogok apa előtt, rémségesen bele van szerelmesedve, szerintem már nem is normális szinten.

Teszel föl képet róla, az éppen készülő állapot is érdekelne.

161. norahhh (válaszként erre: 156. - Vandancsi)
2007. ápr. 27. 11:15

Ma délelőtt itt vagyok Veletek, mert pihizek.

De délután muszály folytatni a festést.

Most nem akarok szülni.


Felismertem, de mi nem szoktunk addig elmenni.

A Kalmár csárda után van közvetlen a Miklóstelepi út, arra kell rákanyarodni és nem kell elmenni a pályáig.

Közvetlen a telek mellett megy a pálya, de minket nem zavar. Ahol a régi házunk volt, sokkal hangosabb volt a környék.

A gyerekeknek van saját kis gyíkcsaládja is.

Képet teszek majd fel.

A férjem szakmája asztalos én meg több évig dolgoztam faipari cégnél, így mindketten szerelmesei vagyunk a fának.

Csak sajna baromi nagy, így nagyon lassan halad, mert persze sem a pénzt, sem a munkásokat nem lehet normálisan összeegyeztetni. És a tetőanyagunk más hibájából január óta csúszik.


A májuson azért drukkolunk, mert apa is és én is május 24.-én születtünk. Ez a kedvenc hónapunk.


Kicsikatával mostanában nem beszéltem.

A múltkor írt nekem sms-t, én válaszoltam is rá, de Ő már nem az enyémre. Biztos nagyon el van foglalva.

Ezért is gondoltam, ha él még a forró drótod, akkor Neked és Mandynek is küldök sms-t, ha Jázmin

úgy dönt, hogy babás topictag lesz.


A lakáshoz meg csendben, de annál erősebben szorítok, hogy a Tiétek legyen!


Puszi!

160. Kicsikata (válaszként erre: 156. - Vandancsi)
2007. ápr. 27. 11:09

Ancsi szia! Köszi a kedves invitálást nagyon jól esett!


Mindenki másnak is nagy szió.... bár egyenlőre várhatóan nem leszek egy állandó vendég, de próbálok jönni ha befogadtok:)


Ancsi, láttam a Nórához intézett kérdéseket, ha nem gond én válaszolok rá ;)

Jól vagyunk, Emese nagyon szupi baba, bár azért nekünk is össze kell szokni, nálunk is meg vannak a kezdeti nehézségek....De ennek ellenére minden jól megy! Eti imádja a hugát, a csajok sokat segítenek, Attilám eddig itthon volt velünk. Szóval panaszra nincs okom!:)

159. mandy
2007. ápr. 27. 11:02

Nekünk is KenguruGoldos sa[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}] van :)

Na köszönöm a tanácsokat, akkor mi el is húzunk sétálni :)

puszi mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook