Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi kismamák és újdonsült anyukák! fórum

Pécsi kismamák és újdonsült anyukák! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3142. bubiguppi (válaszként erre: 3141. - Panna07)
2020. ápr. 14. 14:56
Köszönöm
3141. Panna07 (válaszként erre: 3140. - Bubiguppi)
2020. ápr. 4. 12:57
Szia! Facebookon keress rá hogy Pécsi Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, a napokban tettek fel infókat a terhesgondozás és a szülés kapcsán. Nem egyszerű most senkinek, nem lehet tudni hogy meddig fog ez tartani. Kitartás!
3140. bubiguppi
2020. ápr. 4. 09:10
Sziasztok szeretném kèrdezni hogy szerintetek mi lesz a szülèssel a virus vègett? Megerősítette a dokim az új szabályt hogy csak akkor tudsz fogadott dokinál szülni ha az èpp müszakba van ès a dokim ott az osztályvezető.,ha nincs akkor ügyelet.NagOn el vagyok keseredve eleve már,èn Juli 7-re vagyok kiírva abból tuti lesz juni.vège azt mondják akkor lesz a legrosszabb a járvány 😔 azt se tudom mit csináljak mikor beindul a szülés párom hogy visz be mikor ott van mèg gyerekünk,akire ugye nagyszülő ne vigyázzon🤔Marad a mentők párom nèlkül egyedül?😔 Köszönöm ha válaszol vagy ír valami biztatót valaki.
3139. melcsi225
2020. márc. 3. 10:30
Sziasztok!Valaki el tudnà küldeni dr Hantosi Eszter elérhetőségét (nem Aniron) .Köszi előre is 🙂🙂
3138. Nórii
2017. febr. 22. 14:45
Sziasztok. Tudnátok ajánlani nekem jó szülész-nőgyógyászt? 22 hetes kismama vagyok és most szeretnék váltani. De szeretnék megbizható, alapos és ha lehet, kedves orvost találni, akire szüléskor is maximálisan számithatok. Kit tudnátok ajánlani?? Nagyon köszönöm
3137. manono (válaszként erre: 3136. - Cessi)
2015. máj. 28. 17:55
Köszi, h válaszoltál!! :)
3136. Cessi (válaszként erre: 3135. - Manono)
2015. máj. 21. 21:55

A Panka doktorhoz jártam terhesgondozásra, és nála szültem. Meg voltam vele elégedve.

Viszont hallottam olyat, hogy nagyon népszerű lett, ezért már megmondja, mennyit kér egy szülésért. Nem tudom, hogy igaz-e.

3135. manono
2015. febr. 1. 20:57
Sziasztok! Babatervezesben vagyunk, de nincs "bejaratott" nögyogyaszom. Sokat olvasgattam hozzaszolasokat es egy ismerösöm ajanlotta a dr. Varga Tamast, igy hat felkerestem öt. Szimpatikus volt, örültem is magamban, de a viszgalat vegen közölte, h ne erjen kesöbb csalodas: ö nem vallal mar szülest. No, akkor most....tudtok ajanlani dokit, aki jo es emberseges, es vallal is szülest? Van meg ket nev a fejemben, de kivancsi lennek, mit iratok/kit ajanlotok...
3134. Választott (válaszként erre: 3132. - Levybaba)
2015. jan. 19. 14:59

Szia!


Én csak olvastam, hogy elérhetőséget kérsz, de gondolom, már valaki elküldte.

3133. koev22
2014. okt. 9. 15:13
Érdeklődnék, hogy meg tudja-e esetleg adni valaki Ferkel Eszter vagy Weszné Süle Mariann szülésznő mobiljának a számát? Illetve esetleg dr. Hantosi Eszter orvos elérhetőségét? Köszi.
3132. Levybaba
2014. szept. 2. 11:34

Sziasztok!


Elküldené nekem valaki a Dr. Kovács Kálmán elérhetőségét? Köszönöm...sürgős lenne!

3131. dubadri
2014. júl. 20. 21:43

sziasztok!

van köztetek pellérdi kismama?

3130. Nozissimo
2012. aug. 22. 15:14

Sziasztok!

Akinek van Gőcze Péter doktor úrról tapasztalata, kérem írja meg.

Ő a választott orvosom, és kíváncsi lennék másnak milyen tapasztalata van: alternatív szülőszoba, gátvédelem, szülőszék, vajúdás...


Köszönöm előre is!

3129. dubadri
2012. jún. 5. 10:16

sziasztok!

Aki tud,szavazzon légyszi Domira! :)

1 gépről csak 1x lehet és email címről is! :S


[link]


köszi :)

3128. 342bae44d8 (válaszként erre: 3127. - Eszterkee)
2012. máj. 17. 17:11
4 hónapos
3127. Eszterkee (válaszként erre: 3125. - 342bae44d8)
2012. máj. 17. 16:05

szia!

én két ciciből szopiztattam (még a mai napig is), mert kellemetlen lett volna nekem ha nem vagyok "egyensúlyban"! :) úgy értem "a fél cici üres, a másik meg egyre jobban telik" érzést nem szerettem.

általában 2-3-4 óránként szopiztattam, soha nem mértem, szépen fejlődött a kisfiam. ha eddig is szépen gyarapodott a babád (mennyi idős egyébként?) akkor szerintem felesleges méregetni. hisz Te sem eszel mindig ugyanannyit, nem? meg a tej összetétele sem állandó, lehet, hogy van amikor kicsit zsírosabb vagy több, szóval nem éri meg ezen agyalni, hogy most ennyivel, annyival kevesebbet többet evett.

és tényleg jobb, ha minél gyakrabban kiüríti mindkét cicit!

3126. mandulacska2 (válaszként erre: 3125. - 342bae44d8)
2012. máj. 16. 20:37
Szia . Én sajnos nem tudtam szoptatni, nagyon minimális volt a tejem, még mérni se lehetett.:(( Viszont elvileg minél többször mellre rakod, annál több termelődik (akár 2 óránként). A 4,5 óra szerintem hosszú. Ha feszít , szerintem szívd le mellszívóval, tedd félre az anyatejet, így abból is továbbra termelődik a tej.
2012. máj. 16. 16:09
aki egy mellből szoptat légyszi írja már meg, hogy mennyi időt pihen a másik cici, mert ma nem akart csak 1ből enni, de volt hogy a másik 7, 5 órát állt, nagyon feszít. megmértem 80at szopott belőle, eddig a kettőből 100akat 2. 5 óránként, vagyis így kevesebb, hogyha egyből eszik. nem fog így nagyon lecsökkenni?????furcsa érzés, mert olyan jó lenne ha kiszippantaná 4 óra után! mondjuk ma 3. 5 óránként evett, egyszer 4. 5 óra múlva kért, na az már fájt, mégis csak 80at mutatott a mérleg!és kiszívta.
3124. Öcsi17 (válaszként erre: 3123. - Eszterkee)
2012. máj. 16. 15:41

akkor rendben van minden :) ennek örülök igazán.

És mégegyszer köszönöm az infókat :)))

3123. Eszterkee (válaszként erre: 3122. - Öcsi17)
2012. máj. 15. 19:32

Örülök, ha picit is tudtam "segíteni" :)

Az idő megszépíti az emlékeket :) Azóta minden rendben, kellett menni fejlődés neurológiára, de nem volt semmi gond.

3122. Öcsi17
2012. máj. 15. 16:05

Köszönöm a válaszokat Lányok! :)

Hát igen, vannak jó és rossz tapasztalatok szinte mindenkinél .

Hmm... hát ilyen No Spa-s esetet már én is hallottam,amikor baj lett a vége a sima görcsnek, mármint, amit a doki annak vélt. Ilyen esetet másnál is hallotta.

Eszter örülök, hogy leírtad a te történetedet, nem lehett semmi átélni, remélem minden rendebn azóta veletek.

Mégegyszer köszi az infókat :)

Én nem tudom még ki lesz az orvosom, többen ajánlották dr. Aranyt és utoljára nála is voltam vizsgálaton. Még egy picit gondolkodom, hogy mi legyen....

3121. Eszterkee (válaszként erre: 3116. - Öcsi17)
2012. máj. 15. 15:20

Szia!

A Világihoz jártam terhes gondozásra, rendkívül kedves volt mindig, de nem fogadtam meg, mert alapból nem akartam orvost fogadni. Az ügyeletes orvosnál szültem, de a végén az Arany doktor úr vákuumozott, majd fogóval segítette világra a kisfiam. Remélem esetedben nem lesz ilyenre szükség! Ezeket a műveleteket nagyon tökéletesen hajtotta végre. Miután nem sikerült elsőre a vákuum, nem próbálgatta újra (olvastam ilyesmiről szörnyű történeteket), hanem fogó műtétet hajtott végre, ami sokkal biztonságosabb, ha tudják helyesen használni. Nem csinált combközépig érő gátmetszést a fogó miatt, ilyenről is hallottam. És a lényeg: egészséges gyönyörű kisfiam született, egy karc nem volt rajta :)

2012. máj. 15. 14:38
De egyébként minden dokiról lehet jót és rosszat is hallani. Mondom, akit nem ajánlok: Szörényi, Fábián, Világi. róluk nem hallottam jókat.
2012. máj. 15. 14:36
Neki a méhével volt gond, összevolt nőve a méhe, de ezt nem tudták. Többször vetélt, volt méhenkívülije is. Csinált több doki is vérvételt, stb.mondták, hogy próbálkozzanak. Egyszer az Aranyhoz ment, mert őt ajánlották neki . És akkor volt épp méhenkívülije, görcsölt a hasa, felhívta az Aranyt, hogy ez a tünete, mondta, vegyen be No Spát. Végülis a hasgörcs normális tünet is lehet terhességnél. Aztán másnap már annyira görcsölt, hogy bementek az ügyeletre, és akkor derült ki, hogy méhenkívüli. Ennyi volt az egész, és barátnőm szerint a doki nem volt lelkiismeretes, mert épp vidéken volt. És utána felhívták, hogy ez van, hogy méhenkívüli, utána már nem tudom a választ.
3118. Öcsi17 (válaszként erre: 3117. - Mandulacska2)
2012. máj. 15. 11:08

szia! :)

köszönöm a választ:)

Én sem ismerem, csak hallottam róla és gondoltam hátha tudtok Ti is róla vmit.

Azt megtudhatom, hogy barátnődnek miért nem vált be?

3117. mandulacska2 (válaszként erre: 3116. - Öcsi17)
2012. máj. 14. 18:42
Szia. Őt többen dícsérik, én nem ismerem. Barátnőmnek nem vált be, de nem biztos, hogy a doki hibájából nem. Elvileg neves doki.
3116. Öcsi17
2012. máj. 14. 11:51

Sziasztok!

Látom nem olyan gyakran írtok ide, de azért megkérdezném, hogy tapasztalatotok van-e Dr. Arany Antalról, aki Pécsen a klinikán van ? Vagy valamit esetleg hallottatok róla?

Ahogy beleolvastam eddigi írásaitokba nem találkoztam a nevével, bár rengeteg hsz van már eddig :)

Válaszaitokat előre is köszönöm :)

3115. uhumm
2012. máj. 11. 14:54
Én is SZőgyi Donátnál szültem ügyeletbe! Borzasztóan meg vagyunk vele elégedve! Nem adtunk neki pénzt, de nagyon rendes volt. MOndtam neki, hog nagyon félek az elbocsátás előtti vizsgálattól (mielőtt hazaengedtek minket) és azt mondta "Ne féljen, finom leszek!" :D :D :D És így is volt. Szeretném a 2. babánkat is nála szülni, tud róla valaki, hogy van-e magánrendelése? Amúgy meg Farkas Ibolya volt a szülésznőnk, neki adtunk pénzt. Baromi rendes volt!!! Jött többször is meglátogatni minket, nagyon kedves hölgy! Ja, és kérdeztük, hogy mennyit kér, erre azt mondta, hogy ránk bízza. Annyit adjunk, amennyit szeretnénk, amennyire megvagyunk vele elégedve. Tényleg csak pozitív. Terhesgondozásra a veres endrébe jártam Hánzlihoz. Nem egy kedves fazon, elég fájdalmasan vizsgált, csupa rosszat hallani róla, ennek ellenére nem mondom, hogy nagyon rossz lenne. MOndjuk Isten ments, hogy nála szüljek!!!!!
3114. 4dd3ed5a0f (válaszként erre: 3113. - Mige)
2012. ápr. 7. 15:06

Én is a Borsaynál szültem,de a Banóhoz jártam.

De ő már nem vállal szülést,így kerültem a Borsayhoz,de tök normális mindkettő.Nagyon meg voltam elégedve mindegyikkel.

3113. mige
2012. ápr. 6. 13:25

Nem mentem oda, a sok negatív vélemény miatt, de nem tudtam boldogulni magándoki nélkül sajnos. Egyszerűen nem kaptam időpontokat, két hetet vártam, hogy megállapítsák a terhességet egyáltalán. Mikor bementem meg sem néztek, mert nem vagyok még 35, nem első gyerek és megtartom.

Végül kiderült, hogy egy teljes ciklussal idősebb terhes is vagyok, mint gondoltam, így jól le is maradtam több vizsgálatról. :(((

Végül felkerestem egy régi orvosom, Dr. Borsay Pétert, de nem bántam meg, most minden sínen van.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook