Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvált nők klubja! fórum

Elvált nők klubja! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. rozsa3 (válaszként erre: 13. - Saintmichel)
2006. júl. 17. 21:09

Azok a férfiak amelyek mégérdemelnék, sőt szükségük lenne egy jó klubra, sajna begubóznak és kicsalogatni sem lehet Őket. Aki klubtag lenne, az így is jól megtalálja a számítását egy másik nő mellett akit érzelmileg/fizilailag kihasználhat, hogy az anyagi oldalát már ne is tekintsem.

Tudom, hogy embere válogatja, és a jelenlévők mindíg kivételek.

Persze a valódi kivételeknek tisztelet és esetleg megadom a számomat, ha érdekli :)))

13. Saintmichel (válaszként erre: 6. - Seila)
2006. júl. 17. 20:08
Támogatnám az elvált férjek Klubját! :-) Sajna a pasikat is éri elég seb egy kapcsolatban. És úgy vagyunk szocializálva, hogy éljük túl egyedül, oldjuk meg egyedül...
12. Seila
2006. júl. 13. 12:24

Ami kiborított, hogy kiderült, az új asszonyka üti a lányom! Még soha nem találkoztam a nővel, de úgy hozta a sors, hogy egy rendezvényen tralálkoztunk, mert fellépett a lányom, és eljöttek megnézni. Természetesen elkéstek. Vége volt a programnak, a lányom rohan oda hozzám, hogy itt vannak apáék, ugye megmondom neki hogy ne bántsa? Amig odaértünk hozzájuk , vagy négyszer megállított, és hozzámbújva kérte. köszöntem nekik mosolyogva. A nő felkapta a gyereket, és elfordult. A volt pedig be akart minket egymásnak mutatni. Ő nem fodult oda csak a kezét nyújtotta úgy, mintha valami undorató dolgot kellene megfognia. Ezek után még mindig mosolyogva megkérdeztem miért üti a gyereket. Ne tudjátok meg a reakciót! Kinyilt a szája, és én azt hittem ott helyben megesz. Szó szót követett. A lényeg ő nem bántja. Nézzem meg mostz sem megy oda hozzám, csak az ő nyakában van.

végre elindultunk, ő utánaszólt a gyereknek, hogy nagyon ügyes volt. Erre válaszoltam neki: persze sokat láttál belőle, hisz lekéstétek!

a válasz: Te beszélsz? Neked szeműveged van!

Aztán telefonon megerősítést kaptam a hirre, hogy valóban látták amikor megütötték a gyereket, nem is egyszer. Az apuka, persze nem hitte el, hiszen a Niki szokott füllenteni.

De kérdem én füllentés -e a viselkedése? Vagy amikor a hír hallatán megkérdeztem, hogy hol szokott rácsapni a nő, és nem a kezét, vagy a fenekét mondta, amiről én halottam, hanem a fejét mutatta!

Végül is a balhénak annyi értelme volt, hogy azután nem halootam arról ,hogy bántaná.

11. Seila (válaszként erre: 10. - Rozsa3)
2006. júl. 13. 12:13

A gyerekek hála az égnek elég okosak ahhoz, hogy el tudják dönteni ki az aki szeretettel áll hozzájuk, és ki az aki másképp.


Ne kapkodj levegő után! Ha szeretitek egymást, és elfogadjátok, akkor a házasság boldog lessz. Ha pedig nem, akkor a kapcsolat nem megy sokáig akár házas az ember akár nem. A papir pedig szép gesztus, azt jelenti valóban te vagy a legfontosabb számára. Sok sikert a döntésedhez, és így vagy úgy de sok boldogságot kívánok nektek!!!! ( Én bíztos férjhez mennék )


Az én volt férjem rosszul érzi magát, hogy én most boldog vagyok nélküle! Meg volt győződve róla,hogy én nem fogom őt elhagyni, ő akármit csinál.

10. rozsa3 (válaszként erre: 9. - Seila)
2006. júl. 12. 20:09

A volt férjem 15 évvel fiatalabb lánnyal éltés a lány anyja akart lenni az én 3 lányomnak. Én hagytam, csak mosolyogtam. Nekem is nagyon nehéz volt úgy éreztem, hagytam a lánykát hadd játszon, majd megunja. meg is unta, és a lányaim is csak kinevették ... mit akar? Majdnem annyi idős mint Ők, és nekik osztja az észt? Ha esze lett volna nem nyult volna le egy három gyerekes apát, de igen jól tette az én szemszögemből.

El kell engedni azt a férfit, csak tárgyilagosan a tényekről beszélni, ha mindenképpen hetente kell a talalákozás, és éld a magad életét. te legyél magadnak fontos. Nekem legalábbis ezt szokták mondani, és tényleg bejön.

Én a közelmúltban megismertem valakit aki feleségül akart venni + gyerek + minden, de jól meg is rettentem. Most levegő után kapkodok.

A volt férjem még mindíg túl akar nőni rajtam, nem adja fel. Engem néha mulattat, de igazából nem érdekel.

9. Seila (válaszként erre: 8. - Brigitte)
2006. júl. 12. 19:08

Üdv a Klubban!


Egyetértek veled! A legjobb feledni a rossz dolgokat! De ha nem tudod? Neked valamelyest szerencséd van, ha hat éve nem találokztál,és a lánykád még régebben! Nekem nincs ilyen szerencsém. Heti kontaktusban vagyunk a gyerek miatt. Minden héten találkoznak, és így mi is sűrűn. Nincs a lányommra ez túl jó hatással. Sokszor mikor hazajön napokig nem bírok vele, és nem tudom kideríteni mi folyik ott. Szeret ott lenni, szereti az új barátnőt is valamelyest. De a Nő ugy érzem rivalizálni akar velem gyereknevelésben! Ettől forr az agyam. Évekig mondtam a férjemnek mit ne csináljon, ő mst a nő befolyása alatt ugyanazokat a dolgokat mondja nekem vissza. Mindig azt kérdem ezek után: ezt most tényleg nekem mondod? ennél többre nem futja. Nem rossz ember, csak rám van rossz hatással. Nem bírom a kioktató, lenéző stilusát, amit velem alkalmaz.

8. Brigitte (válaszként erre: 6. - Seila)
2006. júl. 12. 17:22

Itt vagyok én is!

Szóval, én inkább felejteni szeretnék, annyira rossz emlékeim vannak. Az exet nem láttam több mint 6 éve, a lányom még régebben találkozott vele utoljára.


Újraházasodni nekem nagyon nem akaródzott, nekem elég lett volt az együtt élés, de megértettem, hogy a páromnak fontos az esküvő.

7. kisgé (válaszként erre: 6. - Seila)
2006. júl. 12. 15:53
Na jó, de aki még nem volt házas soha? Körülöttem, nagyon sokan szabad életet élnek 27-35 közöttiek és nem tudom mi a perspektívájuk!
6. Seila (válaszként erre: 4. - Kisgé)
2006. júl. 12. 15:46
Másodjára is elvált pasit fogtam ki! Nem nagyon akar házasodni... Nem is tudom miért:-) Nekik is kéne egy klub?!
5. Seila (válaszként erre: 3. - Bea533)
2006. júl. 12. 15:44
Remélem nem is fogsz! Talán kapunk jó ötleteket mi a jó házasság titka! ( Egy normális pasi talán... )Az lenne jó, ha olyanok is írnának akik hosszú ideje boldog házasságban élnek.
4. kisgé (válaszként erre: 3. - Bea533)
2006. júl. 12. 15:42
Én még meg sem házasodtam, de néha olyan sztorikat hallok, hogy ilyenkor nem is bánom!:)))) Azért én még hiszek a házasságban, csak az általam ismert férfiak nem!!!!:(
2006. júl. 12. 15:35

Szerintem ez nagyon jó forum lesz ha meg indul majd és lehet tanulni és okulni belőle.

Én még nem váltam el de ki tudja mi van meg irva.

2006. júl. 12. 15:17
Ja! Az első az esküvőm, a második a szülésem, és a harmadik....
2006. júl. 12. 15:17

Szóval én elkezdem:-)

2004-ben váltam el. Életem harmadik legjobb napja volt. Kimondták a válást, és amikor kijöttünk a VOLT férjem nyakába ugrottam, össze vissza csokolgattam, és sok boldogságot kivántam neki.

Enyhén szólva ledöbbent :-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook