Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elvált nők klubja! fórum

Elvált nők klubja! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. nov. 29. 07:45

3 éve vagyunk házassok,van egy 2 éves kisfiunk.Eddig Anyósomnál laktunk,de nem bírtam ahogy elkezdett volna írányítani és mindent tudni akart.Nyár elején Anyukámhoz költöztünk,így a férjem hajnalban elmegy és este jönn csak az én szülői házamba.Nincs közös reggelink ebédünk stb.hétvégén is úgyan ez megy.Így én úgy érzem csak hálló társa vagyok semmi más!Ebédelni is Anyucihoz megy,munka után is Anyucihoz megy előszőr!Nem tudom meddig megy ez még így,de egyszerűen nincs családi életünk!

Egy külön házat ahol együtt lehetnénk meg nem akar venni!Olyankor mindig homokba dukja a fejét,ha erről esne szó!

Most itthon vagyok gyesen!

Gondoltam várok még a vállásal addig míg itthon vagyok,de ha vissza megyek dolgozni és erőtt gyűjtők szereintem be adom a válópert.

Egynap a vitánk után olyan könyedén kimonta azt a szót,hogy akkor váljunk el!

Még csak közöss kasszán se vagyunk,az nem érdekli,hogy a gyermekünknek nap közben kellene valami.Én állom a cheket!Szóval így megy ez nálunk!

2011. nov. 29. 07:36
Sziasztok!Csatlakozhatok?
2011. nov. 28. 13:33

sajnos ahogy nezem sokan vagyunk

en talpraallok es ujrakezdem

rendbehozom magam es igenis a 12 ev amir ra aldoztam most megtanitott engem sok mindenre

nehez de muszaly tovabbmennem

33 evesen nem asom el magam

71. Ani-ko (válaszként erre: 65. - Megcsalt nő)
2011. nov. 27. 22:23

Szia!

Sajnos nekem is hasonló a helyzetem. Két gyerek, 15 év házasság, és két és fél hónapja egyedül. Azt mondja a férjem, nincs harmadik, de éppen ahogy írod, mintha nem is az az ember lenne, aki előtte pár hónappal volt. Nem ismerek rá. Azt mondja nem szeret, más nőre vágyik és szabadságra. Én meg szeretem. Még húztuk pár hónapig, részben mert nem is tudott hirtelen hová menni, meg nem is akart itt hagyni a két gyerekkel. Olyan a helyzetünk, az életünk, hogy marha megterhelő nekem a 2 gyereket elrendezni egyedül, és ezt ő is tudta. Elég cifra helyzet, de együtt érzek veled. Nekem is úgy tűnik, kevés ez az indok arra, hogy valaki, aki eddig is rengeteget foglalkozott a gyerekeivel, és nekem is sok mindenben segített, és persze én is neki, amikor kellett, szóval nehéz elhinni, hogy egyszer csak azt mondja nekem, a nyaralásunk kellős közepén, hogy elég volt, válni akarok. Kiprovokált egy veszekedést, és így közölte.

Az első reakcióim nekem is ilyenek voltak, mint neked. De később rájöttem, ez nem én vagyok. Nem adhatom fel! És elkezdtem küzdeni érte, amíg itthon lakott. Beszélgettünk sokat, meg minden ami addig hiányzott, most sokkal jobban működött. Mégis elment. Még nem adom fel, mert én nem olyan vagyok, de már nem látok sok reményt.

Ha gondolod, nézd meg a neten a Szerelempróba c. filmet. Jutúbon ( bocsi) fent van, részletekben. Ha kicsit is jónak gondolod, próbáld meg a 40 napos szerelempróbát végig csinálni. Keress rá a neten ott megtalálod részletesen is.

70. 86a3fa430b (válaszként erre: 65. - Megcsalt nő)
2011. nov. 24. 07:33

szia

nekem a ferjem vasarnap ment el

nem szeret

itt maradtam 2 gyerekkel meg egy kutyaval

17 es fel evet voltunk egyutt 15 eves korom ota

most 33 vagyok

nem tudom mit fogok csinalni,de nem adom fel es eros leszek a gyerekek miatt

valahogy majd csak tulelem,meg kilatastalan a helyzet de megprobalom jova tenni amit elrontottam

nem remenykedek hogy visszajon,de az tuti hogy bekeben kell elvalnunk

nem mondta hogy van 3.,de mar nem is szamit mert ha nem erez irantam ugy mint egy feleseg es no akkor nem lehet fojtatni

szoval udv neked is

69. 5f37ee0106 (válaszként erre: 68. - 7a23ed9179)
2011. okt. 26. 17:41
Kizárólag anyagi okokból. Röviden: Fiatalon kerültem a párom mellé, Ö egy jó menő céget vezet, én meg a 10 év alatt betöltöttem a háziasszony szerepet. Az ucsó 2 évben az Ö cégénél dolgoztam, a per idejére megszüntette a munkaviszonyom. Ott álltam ügyvéd nélkül, munkanélkül, lakás nélkül. Esélyeim= voltak a 0val. Hozzá teszem imádja a lányunkat, jó apukája lesz. De akkor is, hogy lehet ezt épp éssszel elfogadni vagy túlélni???
68. 7a23ed9179 (válaszként erre: 67. - 5f37ee0106)
2011. okt. 26. 15:34
apuka?? (( hogyhogy?
2011. okt. 26. 15:33

Sziasztok!


Sok hozzászólást olvastam a válásról, ki jól bírja magát utána, ki alig tudja túlélni. Azt mondjátok meg nekem, hogy lehet úgy túlélni, ha a lányom felügyeleti jogát apuka kapta???????

2011. okt. 17. 13:30

Ha lehet valaki adjon valami bíztató tanácsot mert már a legrosszabra is gondoltam, amit kisem merek mondani, mert itt a kislányom.

Ha ő nem lenne, lehet már én sem!!!!

2011. okt. 17. 13:27

Sziasztok.

sajnos nekem is ide kellett jönnöm, hogy valakikkel beszélhessek, mert úgy érzem megőrülök.

Az én férjem is egy másik nő miatt mindent feladott.még a gyerekünket is.

14 évi házasság után összejött egy másik nővel a munkahelyén.Teljesen kifordult magából.

Nem ordítozunk, már, de én rettenetesen szenvedek, mert még mindíg szeretem.

Nemtudom ezt az érzést kiirtani a szívemből.

Tudom majd idővel. De addig hogy ne őrüljek meg?

Sajnos még mindíg itt lakik, mert nem tud hová menni. Gondolom akkor könnyebb lenne. Ha.

De sajnos mindíg látom amikor hozzá megy. minden hétvégén.Rettenetesek a hétvégék.

Nyugtatóval alszom el. másképp nem megy.

Ha dolgozom nem figyelek rá annyira.

De ha itthon vagyok az a pokol.

Segítsen valaki, hogy mit lehet ilyenkor tenni?

Én már mindent megpróbáltam. kiabáltam, könyörögtem, megalázkodtam.

De az a nő annyira a hatása alá vette, hogy teljesen más ember lett. mintha nemis az lenne akihez férjhez mentem. Úgy érzem megőrülök a tehetetlenségben.Könnyebb lessz ez valaha?

2010. okt. 22. 08:36
Sziasztok! Nem tudom jó helyen kopogtatok e, de olyan nők, anyák véleményére lennék kíváncsi akik elválltak, egy vagy két gyermekkel és szeretném tudni van e remény, vannak e lehetőségek az újrakezdésre!? Nem vagyok egy menekülős típus, de most hosszú hónapok reménytelen próbálkozása után mégis úgy érzem valami nem működik és változtatnom kell! Egy gyermekem van, vele szeretném újrakazdeni! Tudtok segíteni ötletekkel, tapasztalatokkal? Előre is köszi!
2010. márc. 16. 09:12
aranka 1939 vagyok,és véleményeteket szeretném kérni,hogyan éltétek meg válásotokat,mert nekem nagyon nehéz,nem tudom hogyan lesz a békitötárgyalásom,mivel támadhat a férjem,és mi lesz a végkifejlet a tárgyaláson,ha közös megegyezés lesz kettönk részéröl,és mi lesz ha a férjem azt akarja amit én a vagyonnal kapcsolatba?
62. ef622340cc (válaszként erre: 61. - 62dca90d90)
2010. márc. 15. 11:03
sziasztok.aranka 1939 vagyok,nekem májusba lesz a békitö tárgyalásom,tehát még jogilag nem vagyok elválva.én erélyböl települtem át 18 éve a házzaságom céljábol.44 éves csinosnak,rendesnek tartott nö vagyok,van egy 15 éves fiam,és egy 5 éves léányom,de most a férjem másik nö miatt beadta a válokeresetet és avval fenyegetözzik a férjem, hogy se a családi ház sem a gyerekeket nem kapom meg mert 18 évig nem volt munka viszonyom mivel közösen döntötük el hogy én otthon maradok és agyerekeket nevelem és az otthoni teendökkel foglalkozzak csak.mivel a ház az ö nevén van azt állitja nem jár nekem semi.munkát sajnos mégnem találtam,rá is ment az egészségem erre az öt honapra amiotta csal mindenkivel,de most van egy konkrét nö aki arra is rávette hogy beadja a válást.Három éve csal a férjem azota ujab esélyt adtam neki,hogy gyerekeim családba élhesenek.most három napja is bedöltem neki azt mondta vágyik rám és lefeküdtem vele abba reménykedve hogy együtt leszünk ujbol, de együtlétünk utá elment napokra a barátnöhöz és azt mondta hogy ö semmit sem igért elötte nekem cserébe.nagyon fékek a válástol mivel nem dolgozok ,de a gyerekeimel akarok élni,és biztonságot szeretnék nekik.Férjem avval fenyeget,hogy ha az ö feltételei szerint,közös megegyezéssel nem válok el töle májusba akkor a békitötárgyalásunk után amin ö nem akkar békülni,ha keresztbe teszek neki, csak az ügyvédjét fogom látni.nem tudom hogyan élem tul az egészet már 15 kg-ot fogytam fél éven keresztül amiotta egyfolytában csal,és lelkileg terorizál hogy elveszi tölem a gyerekeket.Köszönöm a hozzászolásotokat is elöre.
61. 62dca90d90 (válaszként erre: 55. - Hepppy)
2009. júl. 20. 07:42
2008 novemberében mondták ki a válást.Egyedül maradtam két kamasz fiúval és egy csomó adósággal,ami csak szaporodott és van mi végrehajtónál van.Nem tudok fizetni ha bele pusztulok sem.Nem élek luxus körülmények köuött.Lett egy párom a válás után.Nagyon szeretem,de a volt férjemet nem tudom feledni.Most már mint férfi nem kellene de még is csak a gyerekeim apja.Ha újra kezdhetném akkor úgy csinálnám hogy mindenkinek jó legyen,és elsősorban a gyerekeimnek.Ha a boldogságot máshol találnám azt olyan csendben tenném hogy sose jöjjön rá.Neki többet ért egy másik nő mint a két gyereke,azzal az indokkal hogy joga van a boldogsághoz.A két gyereknek meg joga lett volna a családhoz.Nem hurcolják meg a gyerekeket mert kiskorúak nektek kell megegyezni.Nagyon rossz érzés pláne ha érzelmileg nem tudod elengedni.
2009. ápr. 13. 10:01
Ne váljatok el!!!!!!
2008. dec. 22. 15:09

Sziasztok csajok,én egy el vált pasi vagyok.Ahogy olvasom a soraitokat megint azzal szembesülök hogy a kapcsolatok az önzés ,és a félelem miatt romlanak meg.A pasi vagy félre lép mert ki esik a nő kosarából ahogy meg születik a gyerek ,és már nem érzi azt hogy ő lenne az első."de hiszen a feleség az nem anya pótló"Vagy sumákba csináljuk"gyávaság miatt ,vagy pedig pofátlanul.És hát van a félelem,ami pedig a felelősségtől, a lemondástól ,a szabadságtól való félelem.

Nagyon nem tudtok ez ellen tenni.Ez ellen csak az a személy tud tenni aki ilyen,vagy pedig a nő aki lelép és próbál találni egy jobb férfit.Persze rá jön hogy mind ilyen :) és a végén azt tartja majd szem előtt hogy mégis csak a gyerek apja,és hát a család .......Na ebből meg az következik hogy a gyerek egy szar családba fog fel nőni ,tele vitával vagy megalkuvással.Szóval egyik sem jó.Nekünk embereknek kéne már változni.:)

2008. dec. 10. 08:37
még valami én szeretem adtam neki 3 honapot hogy gondolkodjon és beszéljünk ujra. Jol tettem?
2008. dec. 10. 08:35

Sziasztok!

Én ugy néz ki válok. Férjem már nem szeret van 1 7 honapos kisfiunk.Volt valaki hassonlo szituba? Hogy éltetek tovább?

2008. dec. 4. 23:57
Sziasztok! Én egy 22 éves lány vagyok és szeretném a segítségeteket kérni! Édesanyám 1 hónapja jött rá hogy a férje 10 évnyi házasság után folyamatosan csalta 3 évig. Most teljesen ki van bukva és még az is rátesz egy lapáttal, hogy van egy 9 éves közös gyerekük is! Szeretném támogatni őt, de eléggé zárkózott típus, így nem tudom, hogy segíthetnék rajta!Kérlek titeket ha van valami ötletetek, hogy hogyan tudnám segíteni őt írjátok meg! Előre is köszönöm!
55. hepppy
2008. nov. 18. 10:23
Köszönöm. Hirtelen anyi kérdés motoszkál a fejemben. A férjemel 12 éve élünk együtt, de az utolso 2 évben már nem szeretem őt. Valahogy kihült a kapcsolat és talán a nagy korkülömbség is bennevan. De viszont van két gyermekünk egy 8 és egy 11 éves. Nagyon sajnálom őket, mert ha válás lesz, akkor nagyon meghurcolják őket a biroságon? Na meg hogyanélik túl ezt az egésszet? Ezek a kérdéseim, egyenlőlre. Mert az hogy Én hogyélemtul az egy másik kérdés. Nemtudom ki élte már át, hogyha nemszeret valakit egyáltalán, de kénytelen egy fedél alatt élni az illetővel, és ez nekem nagyon nemjo igy.
54. aniani63 (válaszként erre: 52. - Hepppy)
2008. nov. 17. 14:15
Szia!Akkor vágj bele,kérdezz bátran,segítünk,ha tudunk. :)
53. 402e06a0c9 (válaszként erre: 46. - Aniani63)
2008. nov. 17. 13:42

Csak pár hozzászólást olvastam vissza.

Hát, nem lehetett könnyű!


Én még férjnél vagyok, 15 évvel a hátam mögött, ami igazából csak kínlódás eddig.

A körülmények most a legkedvezőtlenebbek a váláshoz, de érzem, nem mehet így tovább. Félek is a válástól, de ahogy olvasom a hozzászólásokból az derül ki, hogy jobb egyedül, mint egy erőltetett házasságban.

52. hepppy
2008. nov. 17. 11:48

Sziasztok.

Én még férjnél vagyok, de elszeretnék válni. Gondoltam itt az elvált nők formunám feltehetnék pár kérdést. Mert milió kérdés motozkál a fejemben..

51. Szanka
2008. okt. 25. 15:31

Kedd óta én is a csapat vagyok.

Puszi mindenkinek. :-)

2008. okt. 25. 12:46
hűha
2008. aug. 28. 21:07
Igaz én nem váltam el, de hónapok óta külön élek a férjemtől. Élem a szingli nők életét. Még mindig jobb egyedül mint egy erőltetett házasságban.
2008. aug. 28. 09:42

Sziasztok!

Csatlakozom közétek ma 8:45-kor független nő lettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hurrrrrrrrááááááááááááááááááááá)))))))))))))))))))

2008. aug. 13. 20:29
én 10 éve váltam el, még idetartozom?
2008. aug. 13. 19:44

Sziasztok!Én 24 év együttlét után adtam be a keresetet,amikor már nem bírtam tovább.Előzőleg volt neki 3 év "türelmi idő"/kár volt/.

40 évesen,egy majdnem felnőtt fiú gyermekkel,minden nélkül nem volt gyenge "új életet"kezdeni másik városban.Rámentem mind fizikailag,mind lelkileg.

Mára talpraálltam úgy ahogy,muszály az életet élni.

2008. jún. 7. 16:49
ÉN 22 ÉV UTÁN VÁLTAM A FÉRJ HIBÁJÁBÓL.A VÁLÁST ÉN INDITATTAM EL BÉKITÖT NEM KÉRTEM 3 HÓNAP MULVA MENTÜNK A BIROSÁGRA ÉS RÖGTÖN JOGERÖRE EMELTETTEM .kÖZÖS MEGEGYEZÉSSEL TÖRTÉNT MINDEN.A 3 LÁNY IGAZ NAGYKORÚAK AKKOR IS VELEM MARADTAK.ÚTÁNA VETTEM LAKÁST KÖLTÖZTÜNK MERT ELÖTTE ELADTUK A CSALÁDI HÁZAT,ÉN AKKOR IS TÖBB PÉNZT KAPTAM.ÉN TÖNKRE MENTEM NEM TAGADOM DE A LÁNYAIM EBBŐL A BAJBÓL IS KISEGITETTEK.IGY ÉLÜNK BOLDOGAN.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook