Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babájukat váró kismamák kérdései, válaszai, tanácsai fórum

Első babájukat váró kismamák kérdései, válaszai, tanácsai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1322. HegPet (válaszként erre: 1320. - Adbefc7882)
2011. dec. 22. 14:22

Közel a vég, de jóóó! :-D Edoval vagyok, tuti lesz már valami, nekem is a vizsgálatok után aznap este megindult minden, emlékszel?

Jajj, de várjuk már Ákosodat! :-D

Vigyázz magatokra! Sok erőt nektek, hármótoknak!

1321. Edo13 (válaszként erre: 1320. - Adbefc7882)
2011. dec. 22. 13:26

Halihó!

Szerintem a doki tud valamit...:)

A nyakamat rá,hogy holnap vagy holnap után már meglesz Ákos baba!Ezeknek a vizsgálgatásoknak mindíg megvan az eredménye!:P

2011. dec. 21. 10:14

Hahó!

Megjöttünk! Ma még hazaengedett a doki, pénteken kell mennem megint hozzá, akkor lesz egy uh és ctg, manuális vizsg. Most barnázok, de mondta is, h ne ijedjek meg, kicsit jobban megvizsgált :D

És azt mondta, lehet, karácsonyi baba lesz :D

C:2111 az eredmény.

1319. Edo13
2011. dec. 18. 18:14

Sziasztok!


Nem tűntem ám el!


Én megvagyok a kar-i ajándékokkal.Szerencsére mi már "csak" a gyerkőcöknek (+anyóséknak) ajándékozunk.Bár én szívemszerint anyósnak se vettem volna semmit,ha már a saját családtagjaimnak sem (de mindegy).

Norbi kap egy kvados emberkét,meg egy Thomas vonatpályát.Mellette még van 3 és fél keresztfiam.:) Az egyik tankos katonás játékot kap,a másik babzsákfotelt,a 3. egy zenélő forgót, a feledik meg egy Verdás összerakható Matukát.:)


Én már nagyon várom a Karácsonyt,ugyanis már Norbival díszítjük a fát.Kíváncsi vagyok mit fog szólni...

1318. Dagimanó (válaszként erre: 1316. - Kolli1987)
2011. dec. 17. 12:11

Nem az összeg a lényeg, csak szerintem ha valaki minden éven tusfürdőt vesz, az nem is igazán gondolkodik azon, hogy vajon minek örülne az ember. Nem kell nagy összeg ahhoz, hogy valami aranyossal lepjük meg a másikat. De persze mindenki máshogy gondolja:-)

Én például 990 forintért vettem a barátnőm lányának lovas falinaptárt, mert tudom, hogy imádja a lovakat és mindent ami lovas.

1317. adbefc7882 (válaszként erre: 1314. - Dagimanó)
2011. dec. 16. 18:47

Na, hát mivel nálunk mindenki megbeszélte, hogy csak pár száz, maximum 1000-1500 ft értékben lesz ajándékozás, így mi igyekszünk magunkat tartani a dologhoz, azért kapott mindenki azt, amit.


Kolli! Örülök, hogy jól vagytok és hogy 2 napot nem dolgozott a párod, így legalább együtt lehetett a kis család :)

Na, igen, ami késik, nem múlik, tudom. De azért jöhetne már a KisFiam. Tűkön ülünk állandóan :D

1316. Kolli1987
2011. dec. 16. 18:25
Dagimanó én ezzel a tusfürdős dologgal úgy vagyok, hogy attól függ kitől kapom. Például a nagymamámtól én nem veszem sértésnek és nem gondolom, hogy ciki lenne amikor kevés a nyugdíja, de lehet, hogy már a páromtól igen mert ő ismer és tudja mire lenne szükségünk. Az az gy közeli hozzátartozótól ciki, pláne ha minden évben azt adja.
1315. Kolli1987
2011. dec. 16. 18:22

Sziasztok!


Tegnap és ma csoda jó dolgom volt. :) Szabad napot kaptam párom itthon volt és 2 órát csak magammal foglalkoztam. :) Illetve kényelmesen vásároltam. Mézeskalácsot sütöttem. Kereszt anyám és az egyik kollégám ezt kapott egy egy tálba, a mamik és a dédik meg egy naptárat az elmúlt egy év képeivel. :D Csengének meg egy olyan dobozt vettünk (játék) aminek az egyik oldala forma bedobós, a másikon óra van és ahogy tekeri az ember kattog és ilyen pörgettyűs, hogy az egyik oldala oroszlán van a kis négyzeten a másikon meg oroszlán. Majd lefényképezem, hogy milyen lett.

Hajnal háromig csináltam a kalácsokat. De egész élénk vagyok nem érzem magam álmosabbnak pedig már 3/4 kilenckor már javában fent voltunk. Nem tudom pontosan mikor keltünk.


Földlakó pedig én is atz hittem, hogy már kibújt a picid. De ami késik nem múlik.

1314. Dagimanó (válaszként erre: 1313. - Adbefc7882)
2011. dec. 16. 17:09

:-) tegnap a Fókuszban a ciki kari ajándékokról volt szó, a pizsi, zokni lett a legcikibb, de szerintem a tusfürdő is bekerülhetne. Én is minden évben kapok, de idén meg fogom kérdezni akitől azt kapok, hogy büdi vagyok-e :-)

Én soha senkinek nem veszek olyan ajándékot, amit én is gagyinak tartanék, ha én kapnám.

2011. dec. 16. 13:16

Hahó!!:)

Hát igen.. mensi szerint 8, UH szerint12 napom van a nagy napig :D


Bár ma is és hétvégén is kettős frontot mond az időjárás jelentés, nem bánnám, ha történne valami. :P


Mi mindenkinek megvettük a kari ajándékokat, 1 db match-box és egy db ceruza készlet hiányzik :)

Minden rokon kapott egy pár szobapapucsot és a a férj-feleség emellé közösen még egy kámaszútra dvd-t :D

Gyerekek könyvet, író eszközöket, egyéb apróságokat :)

Semmi extra, mi nem is akartunk nagy ajándékot, mert mi úgyis mindenkitől tusfürdő csomagot kapunk :DDDDD

1312. Dagimanó (válaszként erre: 1315. - Földlakó)
2011. dec. 16. 11:13

Sziasztok!


Rég írtam, de azért olvastalak Titeket.

Földlakó: gondolj arra, hogy max 2 hét és már tuti, hogy kint lesz:-)

Na a Márk az elmúlt 2 hétben olyan rossz volt, hogy néha azt kívántam visszabújhatna egy kis időre:-) , aztán az elmúlt 2 napban megjavult, remélem így is marad.


Ki hogy álla a karácsonyi ajándékokkal? Mit hoz a Jézuska a lurkóknak? Én azon agyalok már egy ideje, hogy vajon mennyi dísz fog összetörni és vajon feldönti-e a fát a gyerkőc. Valahogyan ki kellene kötni, na de hogyan hm...

1311. HegPet (válaszként erre: 1310. - Kolli1987)
2011. dec. 14. 18:50

szia,


mi is nyűgösek vagyunk egész nap, biztos a front vagy mi. Na megyek, mert sokáig hagytam sírni ... már várom Apcát, mert nem bírom tovább ...:-(


ha lesz időm, írok még.

1310. Kolli1987
2011. dec. 14. 14:11

Sziasztok!


Csenge ma nagyon nyűgös. Nem tudom mi van vele de még éjjel is nagyon rosszul aludt.


Edo igen lassacskán. Bár én nem siettetem mert annak örülök a legjobban, hogy mászik ezerrel. meg ül. Ezzel nagyon megküzdöttünk így kiélvezem. :) De lehet, hogy nem sokára már elindul. Jaj mi lesz akkor itthon. Igy is non stop pörög mi lesz akkor. :D

Kinek hogy telik a napja?

1309. Edo13
2011. dec. 13. 17:45

Sziasztok!


Kolli!

Csenge észre se veszi és lassan járni fog.:)Sokat tudnak ám,ha nem figyelnek oda,de amint észreveszik,hogy nem kapaszkodnak,jön a seggrecsüccs!:P


Hegpet!

Akkor ezekszerint nem volt nagy sírás a szuri miatt?

Biztos nincs gond a nyakával!Nekünk is azt írták a 2 vagy 3 hós kontrollon az ortopédián,hogy a fejét renyhén tartja Norbi.A védőnőnk szerint szinte mindnekinek ezt írják a papírjára,úgyhogy nem kell túlaggódni.

1308. HegPet
2011. dec. 13. 17:05

szia,


mi is jól vagyunk, megvolt ma a 2 hónapos oltásunk. :-D És ha már úgyis ki kellett mozdulnunk, hát elmentünk egy nagyot sétálni ... :-D

Ma eszik és alszik, mást nem csinál. Én meg csak úgy vagyok ma. Nem feküdtem le, inkább fejtem, meg olvastam.

Estére kap fél kúpot, mondta doki, adjak neki, nehogy belázasodjon.. Na akkor jót fog még aludni. Remélem mi is.

Mindent rendben találtak Joánál, kivéve a nyakát, mert még nem emeli a fejét és nagyon gyenge. Hason van szinte mindig, alig van hanyatt. De ha felveszem vagy hordozóban van, akkor tartja szépen a buksiját és néz jobbra-balra. :-D

Szóval nem hiszem, hogy ez olyan nagy gond lenne még ... vagy igen?

Többiekkel mi van, hogy telt a hétvégétek?

1307. Kolli1987
2011. dec. 13. 16:21

Sziasztok!


Hogy vagytok? Mi jól. :)

Tegnap figyeltem Csengét és mosolyogtam rajta. Egyik keze benne volt a szájába a másikkal csapkodta a falat. :) Azt hiszem kicsi lányom tud egyedül állni. :D Csak nem akar.

Ki hogy van?

Hegpet, Edo, Földlakó, Dagimanó?

2011. dec. 12. 20:28
persze,írok mindenképpen és a párom is jelezni fog :)
1305. HegPet
2011. dec. 12. 19:22

Azért írsz pár sort, amikor mentek kórházba? persze ha lesz erőd és időd ... :-D

mert szerintem mindenki nagyon várja Ákosodat ...:-D

2011. dec. 12. 15:18

Sziaa!

Nektek sem lehet egyszerű ezek szerint :(


Ákosom szívat állandóan, néha azt hiszem, hamar kibújik, néha semmi jele... Mostmár nagyon szeretném, ha kibújna, minden vágyam a mai nap lett volna, de még a 16. is jól hangzik, lényeg, hogy szentestére(amennyiben lehet), legyünk hármasban itthon :)

Annyira nagyon szeretném már magamhoz ölelni, meg ilyenek :))))

1303. HegPet (válaszként erre: 1302. - Adbefc7882)
2011. dec. 12. 15:10

ez nálunk ismerős, Párom 16.30-ig dolgozik papíron, de eddig egyszer sem jött haza időben, legkorábban 19-re ha ideér ... :-S én meg sem kérdezem, mikor jön haza, mert úgyis azt mondja, még ma ...

múlt héten Joával vártuk haza, hogy együtt fürödjünk, de apa sehol és már elmúlt este 10 is mire hazaért, már aludtunk és a fürdetés elmaradt ... :-(


mi van veletek? Ákos nem akar még kibújni? Hétvége hogy telt?

2011. dec. 10. 20:59

Ah, ne is mondd...

Ráadásul már elkezdtem örülni, hogy végre 10perc múlva itthon a Párom, erre benyögi a telefonba, hogy még maradni kell, nem tudja, mikorra jön...

Inkább nem mondok semmit, mert asszem, hoxa ki is tiltana...

1301. Edo13
2011. dec. 10. 20:52

Földlakó!

Már én is tülkön ülök!:P

Ákos már most sem szófogadó...:P

1300. Edo13 (válaszként erre: 1297. - Kolli1987)
2011. dec. 10. 20:50

Halihó!


Sajna ma Norbi megint elkezdett szörcsögni meg köhögni.:( Az alvással meg kicsinál!Ma kínomban vettem neki egy ágyat a vaterán :P,hátha segít.

A bolt hol megy,hol nem.Pénteken halálba dolgoztam magam,előtte meg pangtam.A jövőhét jelen állás szerint nem lesz nagy kihívás.

Csenge hogy áll a mozgásfejlődésben,fogzásban?

1299. Kolli1987
2011. dec. 9. 18:27

Szia!


Jól köszönjük. Olyan eleven de nem baj. :D

Olyan aranyos. :) Már mutogatja, hogy mi tetszik neki. :D

2011. dec. 9. 18:19

Helló-belló!

Nem, még mindig nem bújt ki Némó Kapitány, de ma akkorát takarítottam, hogyha ez se hozza ki, akkor szerintem csákánnyal sem lehet Őt kiszedni belőlem :D

Pedig már nem bántam volna :(

Megkérem majd a páromat, hogy jelezzen, amint kibújik a Fiunk, nem hagylak ám ki titeket :)


Ti hogy vagytok? Csenge kisasszony? :)))

1297. Kolli1987
2011. dec. 9. 17:31

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van. Földlakó jól vagytok? Lehet, hogy már meg is született Ákosod?

Edo megy a bolt? Pici fiad jól van?

Hegpet múlik a pici fiadnak a hasfájása?

Dagimanó ti is jól vagytok?

1296. Kolli1987
2011. dec. 8. 18:30

Sziasztok!


Földlakó pedig már azt hittem, hogy bent tartottak. De lehet, hogy mégis csak a Jézuska fogja hozni, vagy esetleg 2012első babája címre pályázik. :)

2011. dec. 8. 16:55

Na, hello!

Eltüntetek, mint szürke szamár a ködben. Mizujs? Itt minden oké, vannak gyenge fájások, de mire lefürdök, múlik. Szóval csak jóslók :/

Pedig állandóan járatom a számat, hogy Kovács Ákos Némó, mostmár bújjál aztán kifelé... De hát baxik az anyjára :D

1294. Kolli1987
2011. dec. 7. 17:28

Sziasztok!


Élmény beszámolóm most már a naplóba volt egy kis időm írni. Képeket meg amikor lesz időm töltöm fel.

Kinek hogy telt a mikulás?

Földlakó jól vagytok? Vannak fájásaid?

2011. dec. 6. 10:46

'Reggelt!

Na, vééégreeeee, jelentkeztetek :P :D

Már csak Kollinknak kéne írnia :DDD


Oh, először is köszi, hogy gondoltok rám, aranyosak vagytok :)


Másodszor: a Fiam szivat, mint az állat... :D

Hasmenés, derékfájás, hátfájás, sűrű vizelési inger(terhességem alatt 1szer se fordult elő...), szúró, nyilalló fájdalom... És még mindig egyben.. Nem értem, minek szívat ez a legény, vagy bújjon ki, vagy akkor ne okozzon fájdalmat Anyának, hát milyen dolog ez?? :D


Na, mindegy.

Majd jön, ha akar... Addig meg elvagyok így, eltelnek ám a napjaim :D

Csak mostmár iszonyat türelmetlen vagyok, annyira szeretném látni!!!! :)))


Edo! Ha Norbi kiverte a balhét és nem tudtál aludni, próbálj meg most! Bölcsiben van, nem?

Kicsit pihenjél!


Kolli! Olvasnánk már azt az élménybeszámolót a Mikuról! :D


HegPet! Akkor a játszó szőnyeget megvettétek, a rokonok mit fognak venni? A Gripe water nem vált be? Azt majd akarok én is venni, jó, ha van itthon...

Szerintem ez a Gripe water olyan, mint a kotongumi..Jobb, ha van és nem kell, mintha kéne és nincs :D

Mi tegnap nagyjából mindenkinek vettünk ajándékot(gyerekeknek), bár Párom mondta, szólni fog a felnőtteknek, hogy nem veszünk nekik, ők se vegyenek nekünk. Az a baj, hogy nem tudjuk mit vegyünk, Anyós szerint csak pár száz forint értékben valami apróságot, de az meg máá milyen, hogy mindenki szemét (már megint) egy illatszer-csomaggal szúrjuk ki?????


Ötleteket várok:P :D

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook