Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babájukat váró kismamák kérdései, válaszai, tanácsai fórum

Első babájukat váró kismamák kérdései, válaszai, tanácsai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2011. dec. 28. 16:07
Huha, nagyon gorcsol a hasam:S....vettem be magneb6 ot.....en amugy minden mensimnel megakartam halni....hullamokban jon ram, derek es h.asfajas....elobb annyira fajt, h. Majdnem elbogtem magam, most h. Irok mar egylatalan nem.. Ez normalis???
1351. 99f7686c84 (válaszként erre: 1348. - Jennymanó86)
2011. dec. 28. 15:38
Hat elso honapban, sztem pont lecsusztuk az ovulaciot:)), masoidkban mar biztosra mentem, vettem a dm- ben ovu tesztet, 5 db bol 4 megmaradt:))), es jahh abszolute ovulacio kornyeken szerelmeskedtunk, remelem egszseges kis tokost hoztunk ossze :))) en nagyon fiu parti vagyok...meg is van mar a nev:) Matyas:), ha netalantan meegis valamilyen veletlen folytan kislanyunk lenne Hanga, Hanna, Janka, Fruzsina...ezek vannak igy talomban...de szinte barmi lehet:)
2011. dec. 28. 13:52
Mindenkinek drukkolok, aki éppen szül vagy csak várakozó pozicióban van:)
2011. dec. 28. 13:41

Jajj, de elseje még nagyon messze van ám!

Ma takarítok, sétáltam egy nagyot, sokszor lépcsőzök, igazából mindent megteszek, hogy kibújjon végre :D

Apát is magamra izzítottam tegnap este, szegény meg teljesen kivan, hogy nem hagyom békén :D

De Némó szereti a benti klímát, plusz kaja-pia, minden biztosítva van neki, miért is akarna kijönni?? Tök sz*r idő van itt, odabenn meg jól elvan :D


Vt78: Mindenképpen jelzek, amint van valami és nagyon örülök, hogy gondolsz ránk :)))


Picianya! Hát überbrutál nagy gratula Nektek!!! :)

Nemsoká Te is azon fogsz hisztizni, hogy mikor bújik már ki :D


Karolina! Én pozis teszt után 1 héttel mentem dokihoz, petezsákot már akkor is lát. De Te tudod:)

Gratulálok! :)


uh, nekem a legelső gumi nélküli alkalommal összejött a baba :) Gyorsan meg lett, most biztosan azért várat ennyit magára.... :D

1348. jennymanó86 (válaszként erre: 1347. - 99f7686c84)
2011. dec. 28. 13:17

GRATULÁLOK:D

Mi is két hónapja próbálkozunk. Nekem jan. 8-án kell megjönnie. De remélem nem fog. Ti hogy voltatok együtt a pároddal? Az ovu körül?

2011. dec. 28. 13:00

Sziasztok:)! Csatlakoznek en is a forumhoz:), ma van a 28. Napom, tegnap delelott, es ma reggel is pozitivat teszteltem:), nagy az orom, meg igazandibol el sem hiszem:), 2. Honapja probalkoztunk a parommal, es ugy tunik osszejott:).

Egyenlore meg semmivel nem vagyok tisztaban, ugy terveztem, hogy 2. het mulva megyek dokihoz, vagy szerintetek elobb kene?

Van aki mar rogton a mensi kimaradasa utan elmegy...de ilyenkor meg nagyon nincs mit latni nem? Max. Megerositi, hogy igen tenyleg baba lesz:)

1346. Kolli1987
2011. dec. 28. 12:36

Sziasztok!


Picianya szívből gratulálok neked. :D


Földlakó szerintem elsejei baba lesz a kicsi fiadból. :) Ő lesz az év első babája. :)


Edo, HegPet hogy vagytok?

Mi jól vagyunk nagyon jó itthon. :)

2011. dec. 28. 11:26

Sziasztok! Úgy néz ki, én is a pocakosok táborát gyarapítom újra.

3 napja késik, és tegnap pozitívat teszteltem, szóval nagy az öröm!!!!! Már nagyon várom, hogy láthassam, minden rendben van e odabenn!!!


Földlakó! Már nagyon izgulok érted ám!!! Lehet, hogy tényleg Ákos lesz 2012 első babája!!!!! Legalább azonnal látunk Titeket majd a Híradóban:-))))

2011. dec. 28. 10:42
Igaz én nem várok most babát...de Földlakó követem az eseményeket, ami történik veled.)
1343. bcb6de9272 (válaszként erre: 1342. - Adbefc7882)
2011. dec. 28. 10:41

Ez a baba nagyon okos baba!

Ebből a gyerekből közgazdász lesz!

Okosan csinálja...akkor várjon január 1ig..

2011. dec. 28. 09:26

Sziasztok!

Helyzet változatlan, mensi szerint már 40+4 vagyok, uh szerint ma töltöttem a 40et.

Pénteken találkozok a dokimmal, meglátjuk, mi lesz.

Nem stresszelek tovább. :)

Ha újévi baba lesz, az sem baj, mert akkor az idei fizumat nézik, az meg majdnem 2szer annyi, mint a tavalyi, így a gyedem meg a tgyásom is fasza lenne :D

Szóval mindenben van valami jó :)))))


Ti hogy vagytok? Hogy teltek az ünnepek? Babák, gyerekek?

1341. Kolli1987
2011. dec. 26. 14:38

Sziasztok!


Földlakó lehet, hogy a te babád az év első babája címre pályázik. :D :D

Hogyan teltek az ünnepek?

1340. Dagimanó (válaszként erre: 1339. - Adbefc7882)
2011. dec. 26. 13:19

Úgy látszik, hogy nagyon jól érzi magát a pocakban:-) Lehet, hogy újévi baba lesz? :-)

na jó csak vicceltem:-)

Szurkolok! Vigyázz magatokra!

2011. dec. 26. 10:32

A helyzet jelentem, még változatlan, de továbbra is vannak enyhe görcsök, amik nem nagyon fájnak, inkább kellemetlenek :)

Ha valami lesz, írok :)

Millió puszi Minden Anyukának, Babócának :)

1338. de4b589afa (válaszként erre: 1335. - Adbefc7882)
2011. dec. 25. 21:48

Nagyszerű hír!!!!


Vagy talán már mg is született Ákos? Az még nagyszerűbb lenne:-)))


Kicsit késve, de nagyon boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek, anyukáknak, apukáknak, babáknak és még pocibérlőknek is!!!

1337. Edo13 (válaszként erre: 1333. - HegPet)
2011. dec. 25. 21:15
Akkor ti sem unatkoztok..:)
1336. Edo13 (válaszként erre: 1335. - Adbefc7882)
2011. dec. 25. 21:14

Hali!


Hú de izgi!:)Gondolok majd rátok!

Szép nagy pocid van,nem csodálom,hogy ennyire várod már gólyát!:P

2011. dec. 25. 13:45

Hahó!

Itt vagyok, reggel ment el a nyákdugóm, most vannak enyhe görcsök és feszülések, de semmi extra :)


Amint valami van, jelzek. :)


Áldott békés karácsonyt kívánok Mindenkinek és sok-sok puszit küldök! :)

2011. dec. 25. 09:00

Sziasztok!

Földlakó hogy van?

Megszült már?

Csak gondoltam ti biztos többet tudtok mint én..

Aki tud valamit írja meg...köszike.)

Kellemes Ünnepeket nektek!

1333. HegPet (válaszként erre: 1331. - Edo13)
2011. dec. 25. 00:12

sziaszia,


háááát :-DDD Joa csak ámult és bámult mindent! :-D Élvezte a színes égőket és a díszek is tetszettek neki. Végig csak magyarázott nekünk ...:-D


Mi amivel csak lehetett elcsúsztunk rendesen, most végeztem a mosogatással, Párom meg nemrég fejezte be a halászlé készítését ... speciel kimaradt az ebéd és mi most élvezzük a szentestét, persze Joa alszik, mint a bunda.:-)

Holnap jönnek anyósék, azután meg anyum és nővérem.

Még ki kell holnap főzni rizst, csinálok krumplipürét és lesz sült krumpli. Ma eddig halat paníroztunk, húsokat paníroztunk, takarítottunk és persze csak kimaradt valami, amiatt el kellett menni a boltba is. No meg kifogyóban volt a tápszer is ... irány a patika. Szóval ennyi történt ma velünk.

1332. HegPet
2011. dec. 25. 00:12

Csajok,


Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk Nektek!

1331. Edo13
2011. dec. 24. 22:52

Sziasztok!


Köszi Hegpet,minden ok!(Vagyis majdnem...)

Nagyon ügyes a kisfiatok,kíváncsi lennék,hogy milyen most....


Földlakó!

Sajnálom,hogy "szenvedsz",de mostmár csak kibújik ez kisördög...:)


Mi speciel ma alig voltunk itthon,még Norbinak sem tudtuk odaadni az ajándékát olyan későn értünk haza.:(Nade kapott az egész családtól,úgyhogy nem unatkozott!:)

Holnap,holnap után is jövünk-megyünk,de már megszoktam.Nálunk mindíg így telik a karácsony...


Kolli!

Mit szólt Csenge a fához és az ajándékokhoz?


...ne és Joa? :D

1330. Dagimanó
2011. dec. 24. 11:09

Sziasztok!


Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Földlakó: Nyugi nem kell idegeskedni, nemsokára kibújik már, nem érdemes stresszelni. Szurkolok nektek, kitartás:-)

1329. Kolli1987
2011. dec. 23. 10:34

Sziasztok!


Olvaslak ám titeket majdnem minden nap csak nem mindig van időm írni. :)

Jól vagyunk igen készülődünk a karácsonyra, bár mi vidékre megyünk. Szerencsére nekem most nem sokat kel sütnöm főznöm. :) De azért meglepinek csináltam mézes kalácsot a családnak.

Csenge is jól van Ma fogok összepakolni amit viszünk. :)

Otthon lesztek karácsonykor vagy mentek valahová?

Földlakó olvastam a naplódat. Kitartást már nem sok van hátra.

2011. dec. 23. 08:44

Hazajöttem :(

Dühös vagyok, részletek a naplómban. Most lefekszem, kb: szinte alig aludtam, görcsöltem egész éjjel...

F*sz kivan. Iszonyat mérges vagyok. F*szért nem lehet ezen az egészen túlesni...


Örülök, hogy mindenki jól van, HegPet várjuk a képeket!

Kolli, lesem ám a naplód, milyen édes Csenge, ahogy falja a sütit befelé :D

Edo! Várunk nagyon, de ha esetleg nem jonnél, nagyon kellemes, és szép karácsonyt :)

1327. HegPet
2011. dec. 23. 07:35
a takarítás miatt ... jajj, úgy értettem, hogy nem tudtam még kitakarítani sem, na. basszus.
1326. HegPet
2011. dec. 23. 07:34

Földlakó! Nagyon szorítunk Nektek, gyors szülést és sok tejcit kívánunk Neked!

Párodnak mondd meg, feltétlen írja meg, hogy mi a helyzet veletek!:-D


Remélem mindenkinek szép és boldog Karácsonya lesz! :-D


Gondolom lázasan készülődtök otthon már.

Én sajnos nem tudtam nagyon készülni, főleg takarítás miatt, mert újabban Joa nagyon igényli a társaságomat és minden etetés után 2 órát játszom vele, mire elfárad! :-D Emeli kezét-lábát, ha hason van, ez az új élmény és emeli a fejét is ezerrel! Tornázunk szorgalmasan, Apája is dolgozik vele! :-D

Sokat kacag, rendkívül vidám napok vannak mögöttünk és remélem előttünk is. Joa még taknyos, de a közérzete jó, tehát más baja egyenlőre nincs ... Kakilni néha kis segítséggel, de sikerül, általában beállt a napi 1 kaki és ennek is nagyon örülök!:-))

Múlt vasárnap itt voltak a barátaink, Joa leendő keresztapuja és a párja. Nagyon jól viselte az új helyzetet, bemutattuk a porszívó-orrszívó csodálatos működését is ...:-)

Ha lesz időm, teszek fel új képeket Joáról! :-D

Párom ma dolgozik utoljára ebben az évben, talán délben el is engedik őket. :-D Ma sürgés-forgás lesz, aztán holnap sütünk-főzünk ezerrel.

Anyum holnap lesz 60 éves! :-))) Úgy megy az idő ...

Csenge, Norbi hogy vannak? És ti lányok? Edo és Kolli?

1325. Edo13
2011. dec. 22. 21:05

Hali!


Földlakó!Remélem már van valami...;)...ha még nincs és olvasol,akkor gyors és problémamentes szülést kívánok neked!


Kolli!

Köszi,jól vagyunk.Kivételesen Norbi sem taknyos...

Anyósom viszont beteg volt.Remélem már teljesen kigyógyult,és nem fertőz szombaton!

Na és Csenge?

Várjátok már a Karácsonyt?


Ha nem jönnék addig,akkor Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!

1324. Kolli1987
2011. dec. 22. 19:17

Sziasztok!


Földlakó ez majd csak akkor lesz vége ha megszületik Ákosod. :(

D igen ez már lehet a vajúdás is. Az sem kizárt, hogy éjjel már mennetek kell.

Szórtok nektek nagyon nagyon. :)


HegPet Edó jól vagytok és a gyerkőcök?

2011. dec. 22. 18:21

Hát, csajok, én becarok, komolyan.

Mint egy 120 éves öregasszony, olyan vagyok, egyszerűen annyira fáj a derekam, hogy nem tudok kiegyenesedni, és ha megyek, fognom kell a pocakom, mert olyan nehéz és kemény, mint a beton. . . Ez mi a franc lehet?

Mikor szűnik ez meg?

Holnap már pakkal megyek én is reggel a Jánosba, a doki mondta, hogy vigyem a cuccokat. . .

Ez már lehet a vajúdás? Ugye ennek vége lesz hamar??

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook