Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Budapest, VII. kerületi kismamák, anyukák! Gyertek legyetek kedvesek, kérdéseim lennének :)! fórum

Budapest, VII. kerületi kismamák, anyukák! Gyertek legyetek kedvesek, kérdéseim lennének :)! (beszélgetős fórum)


12. trapiti (válaszként erre: 11. - Kriszti1212)
2011. júl. 19. 16:15

Tényleg nem tudom, nekem ezt nem kötik az orromra, én nem kérdezek és mégcsak nem is szültem és nem is fogok :)

De szerintem mindkettő elég emberséges ahhoz hogy megértse. Meg kell kérdezni nyíltan tőlük és akkor nincs félreértés.

11. Kriszti1212 (válaszként erre: 10. - Trapiti)
2011. júl. 19. 16:08
Ja jó, csak kérdeztem, hogy esetleg van-e valami visszhang. Na mindegy, így is úgy is lépnem kell valamit, úgyhogy legfeljebb próbálkozom többfelé is :)
10. trapiti (válaszként erre: 9. - Kriszti1212)
2011. júl. 19. 16:04
Ezt tőlük kell megkérdezni, én anesztes vagyok, ingyen altatok, a nőgyógyászok üzletében nem vagyok jártas.
9. Kriszti1212 (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2011. júl. 19. 15:58
Ez a két doki nagyon drága? Vagy lehet hozzájuk úgy is járni, hogy nem muszáj csak mondjuk szülés után fizetni?
8. trapiti (válaszként erre: 7. - Kriszti1212)
2011. júl. 19. 15:31
Ezt így látatlanban nehéz megítélni, de Kia és Hajnáczky sem császározik feleslegesen, csak ha indokolt. De ahhoz hogy biztosat lehessen mondani látni kell a pácienst, a viszonyokat, a hasfal állapotát stb. Ha nagy a hegszétválás esélye senki sem fog kockáztatni.
2011. júl. 19. 15:29
Akkor még egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik az kórház, vagy kórházak, ahol császár után nem akarnak egyből megint császározni. Mert a kisfiam sajnos úgy született és félek, hogy másodszor is az lesz. Szeretném megpróbálni normális úton, csak sok helyről hallom, hogy nem nagyon hagyják a kismamákat.
2011. júl. 19. 15:25
Köszönöm szépen a válaszokat. Na akkor még kutakodok kicsit. :)
5. trapiti (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2011. júl. 19. 15:21
Ha a VII.kerületben fogsz lakni, akkor a Péterfy Kh-hoz tartozol majd. Én ott vagyok aneszteziológus, a szülészetről jó szívvel ajánlom Hajnáczky Károly dr-t és Kia dr-t (dr Kiarash Bahrehmand) is.
2011. júl. 19. 15:16

Szia Kriszti!

Nem ismerek a VII. kerületben nőgyógyászt. Mivel nem nagyok a távolságok, szerintem nézzél körül a közeli kerületekben is. Én a I. sz. Nőgyógyászatin szültem. Ha nem fogadsz orvost, nem tudom, hogy hogy működik ott a terhesgondozás. Szerintem akkor tuti nagyon sokat kell várni. És akkor is "elvárt" általában a pénz zsebbe dugdosása :(

3. Monyec83 (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2011. júl. 19. 15:05
Szia Kriszti! Én úgytudom, hogy mindkét női klinika a 8. kerületben van. Mármint az I. és II. Nőgyógyászati klinikákra gondolok. Bármelyiket is válaztod jó helyre kerülsz.
2011. júl. 19. 14:50
Hm... Érdekes. Itt nincsenek abban a kerületben élő anyukák, kismamák? Vagy nem jár senki oda terhesgondozásra? Na mindegy... :( Sajnálom.
2011. júl. 19. 14:42

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy a közeli jövőben felköltözünk Pestre. Jelenleg 15hetes kismama vagyok, és a költözésből adódóan itt kell hagynom az itteni fogadott orvosom. Nem szeretnék újat fogadni, pusztán tanácsokat szeretnék kérni, hogy a kerületben hová tudnék járni terhestanácsadásra, illetve kinek mik a tapasztalatai a nem magánrendeléssel. Lesz még kérdésem, csak egyelőre ezt szeretném.

Köszi!

Üdv: Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook