Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondjam neki, hogy terhes vagyok? fórum

Elmondjam neki, hogy terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


34. 6496c360f6 (válaszként erre: 18. - Nika666)
2016. júl. 3. 22:38
Mert azt nem bánnád, ha elvennéd az életét? 6-8 hetesen már hallhatod a szívverését ultrahanggal. Percenként 140-150et ver. A kis billentyűji úgy lebegnek, mint a pillangószárnyak.
2016. júl. 3. 22:27

Az viszont biztos:


az életedet akkor tudod zökkenőmentesen, változás nélkül folytatni, ha nem tartod meg a gyermeket.



Ha megtratod, minden megváltozik. Még az is, amit előre el sem tudsz képzelni.

32. zebracsikó (válaszként erre: 22. - Nika666)
2016. júl. 3. 22:25

Nem igazán értelek.


Bosszút állni olyankor szokás, amikor a másik szándékosan fájdalmat okoz a másiknak és ezért a másikban forr a düh.


De ő nem szándékosan ejtett teherbe, hiszen védekeztetek, ráadásul ő védekezett, ő vállalta az óvszeres megoldást, nem volt felelőtlen (ahogy Te sem)

Az meg, hogy szakítottatok: hát joga van megszakítani veled a kapcsolatot, ha már nem akar veled lenni.


Szóval nem értem, miért akarod büntetni. Nem működött a kapcsolat, lelépett.

Utána kiderült, hogy felelősségteljes védekezés mellett mégis teherbe estél.


Továbbra sem értem, miért akarod büntetni.

31. barátnő. (válaszként erre: 1. - Nika666)
2016. júl. 3. 21:27

szia,jól gondold meg por és kontra szónak mellette.

én mind a kettő esetbe be avatnám,ott volt ő is tudjon róla most is,nem kell kivonni a felelősségvállalás alól mert már szakítottatok.

2016. júl. 3. 20:14
szerintem karmikusan fontos az apának is, hogy tudjon arról, hogy létrehozott egy (akármeddig is tartó) életet
29. polivinilklorid (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2016. júl. 3. 19:30
Én inkább állnék az apa elé, hogy kell a pénz (úgysem kell látni sem többé), mint a szüleim elé 20 éves diákként, hogy kell abortuszra 30-35ezer HUF.
28. c73db520ef (válaszként erre: 25. - 7d58c633dd)
2016. júl. 3. 19:11
Viszont nem art tudnia, hogy a tette nem maradt kovetkezmenyek nelkul. Ahogy ugyebar ketten voltak ott.
27. csikil4ny (válaszként erre: 22. - Nika666)
2016. júl. 3. 19:10
Az abortusz csak a nőnek fáj, neki "apróbb" kellemetlenség lenne ha tudna róla, viszont te önmagadnak okoznál plusz stresszforrást (azon rágódnál, hogy ő miként éli meg, közben sehogy, élné tovább ugyanúgy a világát). Számodra nem érné meg, ha megtartod, akkor viszont tudnia kell róla.
26. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Nika666)
2016. júl. 3. 19:03

Ha nem tartod meg a babát, akkor felesleges elmondanod, pláne úgy, hogy már szakítottatok.

(Csak úgy mellékesen közlöm, hogy nagyon nehéz egy gyereket egyedül felnevelni, és nem is annyira jó se a gyereknek, se neked eleve így tervezni esetleg.)

25. 7d58c633dd (válaszként erre: 22. - Nika666)
2016. júl. 3. 19:01
Te haragszol rá ezért? Sajátos "bosszút" akarsz állni, hogy neki is fájjon? Ennek semmi értelme, mert nem lesz neked jobb, nem fogja átélni a fájdalmadat, és lásd be, ez az egész helyzet nem az ő hibája - mint ahogy a Tiéd sem. Ha ilyen durván végződött a kapcsolatotok, felejtsd el, ne tegyél még rá egy lapáttal, inkább saját magaddal foglalkozz, és döntsd el mit szeretnél.
2016. júl. 3. 18:52
Nem az elmondas a legnagyobb problema, hanem a terhesseg.
23. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Nika666)
2016. júl. 3. 17:51
ne ez legyen a nagy dontes, hogy elmondod-e neki vagy sem. ezen semmi nem mulik, nyugodtan mondd el neki, ha ugy akarod, rosszat nem teszel vele semmikeppen. a kettotok felelossege
2016. júl. 3. 17:44
Azért az remélem érthető, hogy nem olyan könnyű a döntés, és ha az abortuszt is választom, legalább ő is "részesüljön" az érzésből, ha már segített összehozni egy gyereket.
21. 7d58c633dd (válaszként erre: 18. - Nika666)
2016. júl. 3. 17:41
Ha már tényleg nem érdekel, akkor miért gondolkodsz azon, hogy ezt vagy vajon azt gondolja-e egy olyan dologról, ami végül... Ha nem tartod meg, TE legyél erős, magaddal foglalkozz, az exedet meg felejtsd el, főleg ha úgy viselkedett. Ha úgy döntesz, hogy megtartod, akkor viszont előbb-utóbb úgyis meg kell tudnia. Gondolj át mindent, de ne az exedet, mert itt már nem ő a fontos.
20. levarosbukta (válaszként erre: 18. - Nika666)
2016. júl. 3. 17:33

és az mire lenne jó? Pláne hogy csak pár hónapos volt a kapcsolatotok. Amit nem tud nem fáj! Nézd reálisan a dolgokat, ha megtartod legalább három ember életét teszed tönkre. A magadét, a srácét és legfőképpen a kicsiét. Végezd el az egyetemet, szerezz egy jó munkahelyet, találd meg azt akivel szívesen leéled az életedet és akkor majd jöhet a pici is.

De ha úgy döntesz hogy megtartod akkor neked kitartást, szüleidtől megértést és sok sok segítséget kívánok, mert anélkül nem fog menni.

19. massalhangzo (válaszként erre: 18. - Nika666)
2016. júl. 3. 17:32
nem fog ugy gondolni ra, hogy lett volna egy gyereke, ha nem is akar. csak akkor mondd el, ha neked konnyebb igy
2016. júl. 3. 17:13
Még nem döntöttem el, hogy mit fogok csinálni, de semmi pénzért nem adnám örökbe, hogy aztán egész életemben bánnám.. pár hónapos kapcsolat volt, de csúnyán összevesztünk a szakításunkkor, és nem is szeretnék tőle semmit sem újra, csak hát azért jobb szerintem, ha nem úgy éli le az életét, hogy nem is tud arról, hogy lett volna egy gyereke, vagyis értitek.
17. andi6020 (válaszként erre: 15. - Polivinilklorid)
2016. júl. 3. 16:43

Nekem többet érne a nyugalmam.


Mennyi amúgy a műtét most?

16. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - Nika666)
2016. júl. 3. 16:25
Hát én nem vagyok abortusz párti, inkább add örökbe, mint megöld, de ez csak az én véleményem. Annyian vágynak kisbabára :'( Ha így teszel( ha megtartod, ha nem) szerintem szólj neki. Ha elveteted, akkor szerintem felesleges.
2016. júl. 3. 15:55
Én megmondanám, és azt is, hogy legalább a műtét felét fizesse ki.
14. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Nika666)
2016. júl. 3. 15:48

most azt nezd, hogy neked hogyan jobb vagy konnyebb. ha ugy erzed, jobb lenne elmondani, mondd el. ha rosszul reagal, akkor sincs semmi, de biztos szerettetek egymast (ha nem futo viszony volt), es szamit, ha ebben a helyzetben valaki tamogat


ha ugy erzed, nem akarnal rosszat hallani, vadaskodast es inkabb ne tudjon rola, akkor ne mondd el. kiveve, ha megtartod a gyereket, akkor mindenkepp

2016. júl. 3. 15:30
Vagy ahogyan írtam, hogy a gumi ki sem szakadt, lehet el sem hinné, hogy tőle vagyok terhes, holott nem feküdtem le mással. Még ezt átgondolom, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti mit tennétek a helyemben. Az egyetemet mindenképp be akarom fejezni, és semmi célom, hogy a gyerekkel "láncoljam" magamhoz.
2016. júl. 3. 15:00

szakítottatok.

ha elmondod, azt hinné, hogy a gyerekkel szeretnéd megfogni.

nehéz döntés!

11. ina87
2016. júl. 3. 14:42
jobb elmondani hisz 2 tötök döntèse,együtt döntsetek ès jol gondold meg h el e dobod a gyermeket hisz ez egy èleten àt bened fog maradni...
10. mongi
2016. júl. 3. 14:23
Én elmondanám!
9. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Nika666)
2016. júl. 3. 14:20

20 evesen, egyetemistakent ha megtartod, ne azert, mert hatha ezzel megfogod


szerintem elmondhatod neki, miert ne mondhatnad? a helyzeten nem valtoztat, a donteseden sem, es ha rendes srac, melletted allhat, akarhogy dontesz

2016. júl. 3. 14:19

Kedves Nika!

Gondolj csak bele! Ha megtartod ÉS nem szólsz, a srác 2 dolgot fog gondolni:

1, Vagy azt hiszi majd, hogy még a kapcsolatotok idején megcsaltad, és másé a gyerek, ekkor önigazolást kap, hogy milyen jól tette, hogy szakított veled, a csalfa nővel.

2, Tarthat majd attól, hogy be akarod perelni apaság megállapítása és tartásdíjfizetés iránt.

Szóval, szerintem jobb elmondani.

Ha el akarod vétetni, akkor vagy ne szólj, vagy előre közöld, ne utólag okozz neki lelkifurdalást!

2016. júl. 3. 13:58
Csak azért gondoltam neki szólni, mivel mégiscsak az ő gyereke is, és hogy őszinte legyek, még vacillálok az abortusz és amellett, hogy megtartom.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nika666)
2016. júl. 3. 13:55
Abortusz esetén én nem szólnék.
2016. júl. 3. 13:52
Amit írtam, az természetesen abortusz esetére vonatkozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook