Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom elmondjam-e neki, hogy szeretnék vele találkozni! fórum

Nem tudom elmondjam-e neki, hogy szeretnék vele találkozni! (beszélgetős fórum)


17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Alnisa)
ápr. 11. 13:36

Egy ideig nálunk lakott, szerintem hetekig vagy hónapokig. Azt elfelejtettem nektek írni, hogy attól még, mert az történt meg, hogy gyűlöltem, visszaigazoltam Facebookon. De 3 éve anyánk meghalt, és kérdezett Facebookon valamit, ami miatt

még jobban elkezdtem gyűlölni, és töröltem az ismerőseim közül. Gondolom, akkor észrevette, hogy töröltem, meg hogy mi miatt. Az előtt vagy utána meg követni kezdett, mert nyilvános követésre van állítva, de nem követett ki, de nem likeol semmit, amit ki teszek magamról vagy megosztok. Szóval tényleg semmit. Szóval nem értem őt, hogy ha ő is ilyen velem, akkor miért nem követ ki?

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Alnisa)
ápr. 11. 13:16
Én is gyűlöltem bátyámat évekig valami miatt, ami még akkor történt, mikor 7 éves voltam, ő meg 18 éves. A részletekbe nem megyek bele, belém senki nem nevelte, hogy gyűlöljem vagy hogy gonosz. De amikor elmondták nekem, gyűlölni,kezdtem és gonosznak is tartottam. Azóta 20 év telt el, és csak most tudtam megbocsátani magamban.
15. Alnisa (válaszként erre: 14. - Srcrss)
ápr. 11. 11:42
Valszeg azért nem szeret titeket, mert egész életében azt hallgatta az anyukájától, hogy ti szemetek vagyok. Ezt nevelte belé, szóval nem gondolom, hogy a féltestvéred hibája. Ha meg nem egyértelmű, akkor lehetett volna genetikai vizsgálat.
14. srcrss (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 22:36
Alkalmi kapcsolatból született. Apám egy levakarhatatlan ribivel csinálta fiatalabb korában, részegen. Nem biztos, hogy testvérek vagyunk. Ködös a történet. Sokáig nem tudtunk a létezéséről. Ő tudott rólunk. Bunkó volt, amikor felkerestem. Gyűlöl minket, de az örökséget nem utasította vissza, sőt! 😄
13. vigyefene (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 22:07
Igen. Mond el neki, elvégre a fél testvéred.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Arawn)
ápr. 10. 22:05
A felesége, mert nem tudom milyen, és hogy mit szólna, ha feltűnnék az életükben, megpróbálhatom, de ki nem állhatom az elutasítást, akárkiről is legyen szó.
11. Arawn
ápr. 10. 21:24

Szia.


Keresd fel bátran.

De azt azért mond el nekünk kérlek hogy milyen aggályaid vannak a találkozás miatt.

ápr. 10. 16:00
Vedd fel vele a kapcsolatot és kiderül.
9. Amaunet (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 15:13

Ha nem jelentkezel be hozzájuk, akkor sosem fogjuk megtudni, hogy mit szólnának hozzá.:D


"Hahó, Öcsi! Arra járok, benézek hozzátok."

8. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Srcrss)
ápr. 10. 14:15
Ha csak állítólagos, akkor tényleg hiba volt.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Srcrss)
ápr. 10. 13:43
Hogy érted, hogy az állítólagos féltestvéred? És hogy hiba volt felkeresned.?
6. srcrss (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 13:36
Én felkerestem az állítólagos féltestvérem. Hiba volt.
ápr. 10. 13:34
Hogy jön ide a felesége? Beszélj vele, vesztenivalód nincs, legfeljebb ezután sem tartjátok a kapcsolatot.
4. liliom10 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 13:16
Én elmondanám neki, hogy féltestvérek vagyunk. Vagy mi a kérdés ? Mit számít, hogy van felesége ?
ápr. 10. 13:16
Én azt gondolom, hogy irj neki. A féltestvéred, lehet, hogy ő is kiváncsi rád és örülne.
ápr. 10. 13:11
Arról van szó, hogy van egy féltestvérem, fiú, akit egyszer láttam még gyerekként, de azóta van felesége. Nem tudom, hogy mit szólnának hozzá. Nem tudom, mi legyen. Mit gondoltok erről?
ápr. 10. 13:11
"Bevallom, nem tudom, hogy el mondjam e- neki, hogy találkozni akarok vele."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook