Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Élet Nagycenken fórum

Élet Nagycenken (beszélgetős fórum)


3. hobea (válaszként erre: 2. - 97c4bc0225)
2013. aug. 11. 21:10
Köszi!
2. 97c4bc0225 (válaszként erre: 1. - Hobea)
2013. aug. 11. 20:39

Szia!

Én 2 évig laktam Cenken a párommal, aki pedig ott nőtt fel :) Mi tavaly költöztünk be Sopronba, előtte pesti voltam.

Nos a pro érvek: csendes, aranyos kis falucska, játszóterekkel a gyerekeknek, barátságos és kedves emberekkel. Mindenki köszön, mindenkinek :) Az orvosi rendelőben sokat kell várni (hol nem?!), de kedves a doki-néni is. A fogorvos is szupi, és a Platánban is jó a kaja :D

Ami nekem negatívum volt, hogy a "nagy bolt" amiből 1 db van, 2-kor bezár, szóval ha addig nem intézi el az ember, akkor marad a magán kisbolt a Vám utcában.

Szóval élet az nem sok van ilyen szempontból, de azért szerettem ott lakni, mert ha bármi olyan van, az ember beugrik Sopronba és kész :) A buszok viszonylag jól és sűrűn járnak és van több megálló is, attól függően, hogy merrefelé nézegetitek a házat.

Általános isi 8. osztályig van. Így hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha valami kérdésed van konkrétan írd meg nyugodtan! ;)

2013. aug. 11. 15:13
Szeretnék olyan emberekkel beszélgetni,akik Nagycenken laknak,élnek. Az orszàg keleti oldalàról jöttünk erre a környékre. Egy éve Sopronban lakunk albérletben és most talàn végre tudunk venni egy kis csalàdi hàzat. Milyen az élet Nagycenken? Kétéves gyermekeinkkel költöznénk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook