Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van a párom nyavalygásából! Mit tegyek? fórum

Elegem van a párom nyavalygásából! Mit tegyek? (beszélgetés)


332. 816fca07b8 (válaszként erre: 317. - 00495ec28d)
2010. jan. 24. 15:35

hasonlóakat mondott az én uram is amikor ő is besokallt. én is már gondoltam mindenre,még nőre is pedig ő aztán nem olyan :)


mondtam neki h menjen olyan feltöltődésre ami neki jólesik. mert h régen járt edzeni,de amióta a pici megszületett nem akart egyedül hagyni..


így lett újra edzés,úszás,foci,heti 1-2x,éppen mi. és valóban sokkal jobb a helyzet. én is mehetek ha akarok,akkor vigyáz ő a babákra,ha meg ketten megyünk,akkor a mamák.


mi a gyerek-szexbe belemocorgását úgy oldottuk meg,h kiköltöztünk a nappaliba,az lett a hálónk is,a 2 kisszoba meg a 2 gyereké


mindketten gondoljátok át ezt meg lehetne-e oldani..

331. 80ASIQ (válaszként erre: 329. - 00495ec28d)
2010. jan. 24. 10:26
Igen. Az anyagiak...
330. 80ASIQ
2010. jan. 24. 10:25
OSB lapárakat néztem. Sok kunyhót abból csinálnak (faforgácsból összepréselt lemez), lényegesen olcsóbb, bár sajnos az sem sokkal marad el a 100 ezer forinttól. Értem ezalatt a teljes kunyhó árát. Nem merülök bele, Ti megteszitek, ha elgondolkoztat azn ötletem.
329. 00495ec28d (válaszként erre: 328. - 80ASIQ)
2010. jan. 24. 10:25

Hát tök jó lenne!Tényleg!

Csak egy a gond:ha ennek a kivitelezését megengedhetnénk magunknak,nem is volna probléma a számláink befizetése sem.

Gondolkodtam én már mindenen,hogy hova "bújjunk el",de sajna ennyi hely van,ezzel kell gazdálkodni.:((((((

328. 80ASIQ
2010. jan. 24. 10:18

Csak érdekességként írom, hogy egy faházas honlapot néztem, itt őrült árak vannak!

[link]

327. 80ASIQ (válaszként erre: 326. - 80ASIQ)
2010. jan. 24. 10:15
Egy kis faházacska készen 100 ezres nagyságrendű összeg, nagyon sok! De A darabokat megvenni, + csavarokat, szegeket, úgy gondolom, lényegesen olcsóbb.
326. 80ASIQ (válaszként erre: 324. - 00495ec28d)
2010. jan. 24. 10:11

A kert a háznál van? Mert akkor lehetne egy kunyhót építeni és egy ágyat meg egy elektromos hősugárzót bele a randevú idejére.

Persze nem tudom, hogy ez mennyivel növelné a villanyszámlát és a kunyhó nyersanyagát is meg kellene venni, majd összerakni.

325. 00495ec28d (válaszként erre: 322. - Fagyongy67)
2010. jan. 24. 10:09
Nem,úgylátszik nem csak a férfiakat viseli ez a nyöszi dolog meg,de megértem,mert amúgy én is így vagyok ezzel......rossz amikor szét kell ugrani,visszaaltatni menni....és utána kezdeni előröl az egészet.Igen én is ezt vallom...dehogyis nem boldogít a pénz,persze magában nem sokat ér de itt nálunk is elkelne sokkal több.De manapság mondjuk hol nem?Igen a sex mondjuk felüdülést jelenthetne,nekem mindenképp,de ahogy 80-as is írta:mást pont ez tesz képtelenné rá.
324. 00495ec28d (válaszként erre: 323. - 80ASIQ)
2010. jan. 24. 09:55

Igen,a kicsi velünk van,nem túl nagy a lakásunk,úgyhogy még mi se tudunk máshová menni szexelni.Nyáron még talán könnyebb de most.....mert van kertünk....:))))))A szerető nemlétét én is jobban szeretném,ettől független figyelek!!!!

Nem túl jól fizetnek jelenleg,és több támogatási formát is elvettek a katonáktól.Ha külföldön van akkor jó az anyagi....erre is volt már példa.

323. 80ASIQ (válaszként erre: 317. - 00495ec28d)
2010. jan. 24. 09:44

Egy szobában van a kicsi veletek? Mert így az indok hihető, sőt a félrevonulás megoldhatatlansága is nagyon rossz lehet. Ráadásul mindketten szeretnétek időnként félrevonulni amit szintén megértek.

Örülök, hogy történt egy jó irányba mutató lépés.

Mi nagy kertes házban lakunk, volt olyan, hogy a poros, pókhálós padlásra mentünk fel az asszonnyal. Egy ócska ágyat vettünk használatba. Reméljük, hogy valóban nincs eltitkolt szerető.

Az anyagiakra nem tudok mit mondani. Gyengén fizetnek a katonaságnál?

Igaza van az egyik hozzászólónak, van aki a gondok elől a szexbe menekül, képes rá, mást meg pont a szexre tesz alkalmatlánná. Sok sikert!

2010. jan. 24. 09:27

Ezt tökéletesen megértem, csak naivan azt hittem a gyerek nyöszörgés csak az anyát dobja vissza nullára. Anno mikor kicsik voltak az enyémek, imádkoztam, hogy csak nehogy megnyikkanjon, mert képes voltam a nullára visszaesni másodpercek alatt ha nyöszörögtek.

A másik amit megértek, az anyagi problémák.Épp most beszélgetünk a férjemmel,és épp pont most mondtam, hogy az csak ámítás, hogy a pénz nem boldogít. A pénz igenis boldogít.Legalábbis a hiánya boldogtalanná tesz.Merthogy ha nincs, rögtön telefonálgatnak a szolgáltatók,komoly problémákkal szembesülsz, a családi béke is képes felborulni, mert ingerültebben szólsz a másikhoz, és még az egészséged is múlik rajta, mert ha tartósan nincs, akkor előbb utóbb depressziós leszel, gyomorideged lesz,fejfájós leszel, stb. Úgyhogy ezzel is igencsak egyetértek. Annyi kitérővel csak, hogy a szex legalább arra a rövid időre feledteti a problémákat, s átmenetileg feltölt.Legalábbis engem. Kvázi a nagy szar posványból én soxor a szex örömeibe menekülök, hogy valami jó is legyen az életembe. De nem vagyunk egyformák. És akkor visszakanyarodva, a pénz igenis boldogít.Mert ha anyagi gondok nem lennének, akkor lehet hogy Olivia férje sem lenne letargikus, s az egész családi béke helyreállna. Jó, hogy legalább ennyit elmondott.

321. 00495ec28d (válaszként erre: 320. - Pemete)
2010. jan. 24. 09:26
Köszi!Igen,az is előbbre vinne,és jót is tenne mindkettőnknek.:)))
320. pemete
2010. jan. 24. 09:10
Addig is kitartás, és próbáld meg rávenni, hogy legalább beszélgessetek miután elaludtak a gyerkőcök:)
319. 00495ec28d (válaszként erre: 318. - Pemete)
2010. jan. 24. 09:03

Igen,ezt én sem értem,mert már nem először tettem fel neki ezt a kérdést,és most sem volt annyira egyszerű kihúzni belőle,mint ahogy azt az előbb röviden leírtam.Pedig tudja,hogy rám számíthat......

Mindegy!Más választás nincs,minthogy lehetőségeinkhez mérten valami kikapcsolódást keressünk.Most még bennem van több erő a mindennapokban,így majd próbálok neki segíteni.

A gyerekeket ettől függetlenül akkor sem tudom hova tenni......ez olyan dolog amit ő is vállalt.Nyilván várnunk kell még,hogy nőjön a pici ahhoz,hogy a sex a régi legyen,addig nem tudom.......

318. pemete (válaszként erre: 317. - 00495ec28d)
2010. jan. 24. 08:46
Szerintem teljes mértékben elfogadható, és nem értem miért nem tudta kibökni eddig!
317. 00495ec28d (válaszként erre: 314. - 816fca07b8)
2010. jan. 24. 08:37

Sziasztok!

A tegnap reggeli kiosztásom után hazajött a párom ,mintha mi sem történt volna.Délutánig minden másról váltottunk szót,csak erről nem.

Aztán egyszer

csak mondom neki,hogy ugyan beszélgessük már meg ezt,hogy én mostmár szeretném hallani azt tőle hogy mi mért kell hogy így éljünk.Mondja meg őszintén!

Erre ő azt mondta ,hogy összetett ez az egész,az egyik ok,ha a pici elkezd mozogni,vagy nyöszörög,ő rögtön leáll,nullára visszaesik a "libidója" és van hogy ezek után már el is megy a kedve az egésztől.A másik ok az,hogy érzi magán azt hogy most stresszesebb mint azelőtt,most egy kicsit jó volna elhúzódni a munka után kifújni a fáradt gőzt,de itt a lakásban nincs egy hely ahol egyedül lehet,nincs ahol feltöltődjön,már nem marad más sokszor,csak,hogy ideül a géphez és próbálja "kizárni" a külvilágot.Sok dolog nyomasztja,legfőképp az hogy úgyérzi nemhogy előre haladnánk,hanem csak lefelé csúszunk,mármint anyagilag.Mondta,velem nincs semmi baj,tudja,hogy elhanyagolt az utóbbi időben,sőt nagyon is büszke rám és eszébe sincs más nővel félrelépni,mert nincs is rá oka.Ezeket mondta,röviden összegezve.

Én mondtam neki,hogy mind át tudom érezni a dolgokat,hiszen én is itt élek ebben a családban,engem ugyanúgy érintenek a problémát,és nekem sem könnyebb,sokszor nekem is annyira tele van a fejem a minden napi gondokkal,hogy jó lenne elvonulnom egy szobába,magamra zárni az ajtót és csak magammal foglalkozni,de nem tehetem.Az én munkám mondhatni 24órás.

Sajnos olyan problémával állunk ezek szerint szemben,amire most nemigen van gyógymód.

És itt visszajutottunk szinte az elejére a történetnek,miszerint sokan azt javasolták,hogy töltsünk több időt kettesben,kapcsolódjunk ki külön is ,együtt is.

Ti mi szóltok ehhez?Elfogadhatóak az indokai?

316. fagyongy67 (válaszként erre: 315. - 816fca07b8)
2010. jan. 24. 00:48
Ez nem biztos. Ha beleszerelmesedett másba, akkor ez természetes viselkedés. De reméljük hogy nem erről van szó.
2010. jan. 23. 22:22
és: nem valószínű h félrekefél,mert akkor feldobott lenne nem lehangolt és frusztrált.
2010. jan. 23. 22:18

na,megkérdeztem az uram:


-a pasinak van feltöltödési lehetősége? ha igen,elmehet,elengeded? ha nem engeded,ez a baj. ha nincs neki ilyen,keressen.ha van neki,el is mehet,mégsem foglalkozik veled akkor impotens. attól még lehet netezni,h a gyerekek zsivajognak. max a pornóért kellhet beülni,de azt meg nézzen éjjel-meg a többit is.


hát ez a férfivélemény

313. 80ASIQ (válaszként erre: 311. - 816fca07b8)
2010. jan. 23. 22:00
Ez budis dolog engem kiakasztott!
312. 80ASIQ (válaszként erre: 306. - 38c2e3aecc)
2010. jan. 23. 21:59
Abszolút jogos amit írsz, de itt eredetileg nem is erről volt szó.
2010. jan. 23. 21:57

igazából az a baj ha egy férfi elvárja h csillogjon a lakás,el legyen látva a gyerek meg ő is.. ilyenkor kell egy nőnek a sarkára állni és azt mondani,h apukám én igenis legózom a gyerekkel,ha nem tetszik a mosatlan,neked is van 2 kezed,csináld meg!

legtöbbször a férfi kényszeríti ki az ilyen megfelelési-kényszer helyzetet,aztán ugyanez a férfi kefél félre,mondván el van hanyagolva../ezt nem a te férjedre értem Olivia30/

van feladata,felelőssége otthon,a házimunkában vagy a gyerekekkel? mert abból amit írtál úgy tűnik,h marhára nincs elfoglaltsága, a gyereket lerázza,gondolom házimunkát nem végez,beül a budiba,és még szexelni sem akar..

akkor mit csinál????

310. 816fca07b8 (válaszként erre: 307. - 38c2e3aecc)
2010. jan. 23. 21:52

nálunk-mint írtam-az a szerencsés helyzet van,h a fél nap a miénk. és én nem hagyom magam minden napra lestrapálni a házimunkával. ha egy nap nem mosogatok,vagy takarítok akkor sincs semmi. nálam az első a férjem és a gyerekek..

nem túl jó ha valaki egyszerre akar mindenben tökéletes lenni,arra nem is elég a 24óra.

2010. jan. 23. 21:49
jaj ezek a pasik olyan tökfejek,miért nem lehet odaállni a másik elé és elmondani h mi a baj!!!! úgy kell belőlük kihúzni.. :(( rém fárasztóak tudnak lenni..
308. 816fca07b8 (válaszként erre: 306. - 38c2e3aecc)
2010. jan. 23. 21:47

nálunk hányszor belenyávog! :) a fiam sem alszik nappal semennyit,de az tény h mindkettő alszik este 7től reggel 7ig. így mondjuk van időnk.


de ettől függetlenül a férjem nem ül be a budiba netezni.. én arra válaszoltam,hogy az nem indok a szexmentes hónapokra h gyerek született,főleg nem a férfinak

307. 38c2e3aecc (válaszként erre: 306. - 38c2e3aecc)
2010. jan. 23. 21:35

Gyerek nélkül eltöltött idő, ami csak kettejükről szól és felidézhetik a régi dolgokat minden téren és a férj nőnek láthatja a feleségét, nemcsak anyának.A csak itt nem rossz értelemben értendő.sok férfi és nő sem tudja összeegyeztetni a szerepeket.

Elég sok van.Helyt állsz a munkahelyen mondjuk mint ápolónő, utána mégy a gyerekekért mint anya és foglalkozol velük, utána elvégzed a nem kevés házimunkát, mint bejárónő. utána jön a kedves feleség szerep aki meghallgat, türelmes, mosolygós, utána meg a vad sexvadmacska az ágyban.

Hát ha ez soha nem okozott senkinek, se férfinak, se nőnek gondot az előtt megemelem a kalapom.:-)

306. 38c2e3aecc (válaszként erre: 304. - 816fca07b8)
2010. jan. 23. 21:32
ott lehet gond a gyerek,ahol mint nálunk fél, azaz fél órát alszik nappal és éjjel is fenn van 3x kb.Ez pár hónapos kora óta így megy és most 16 hónapos.na most kérdem én mikor lehet akkor sexelni amikor ha elalszik a tudattal, hogy mindjárt belenyávog, vagy éjjel a sokadik át nem aludt éjszakázás után?Mellette kertes ház, nagyobb gyerek, aki szintén mindig otthon van és már felfogja hogy miról van szó, hisz 11 éves.Csendben szeretkezni nehogy meglássanak, nehogy meghalljanak szerintem szörnyű hosszú távon.Ezért írtam, hogy a gyerek nélkül eltöltött idő kettesben segíthet.
305. 80ASIQ (válaszként erre: 302. - 00495ec28d)
2010. jan. 23. 21:29
Köszi a választ. Persze nem tudok ebből mit levonni, nemm vagyok szakember. Egy apróság: Nézted már mi van a böngészési előzményekben?
2010. jan. 23. 21:24

szia az nem lehet gond h gyerek van.. nálunk a nagy 2éves,a kicsi 5hós,és egyre többet szexelünk..

és mi egész terhesség alatt összesen 2x voltunk együtt hátha hamarabb beindul a szülés a végén,de a fiamnál még ennyit sem. és mégsem volt gond.

megkérdezem a férjem,neki mi jut eszébe a történetről és majd megírom hátha segít

303. 38c2e3aecc (válaszként erre: 301. - 00495ec28d)
2010. jan. 23. 18:46
sokáig uralkodott rajtam is ez az önbizalomvesztett, javulásban már nem bízó, öröm nélküli életvitel a párom, azaz a kapcsolatunk miatt.nem kívánom senkinek, de volt 1 hete egy tachicardiás szívrohamom rohanni kellett az orvoshoz.Komolyan úgy megváltoztatta mindkettőnk álláspontját, hogy az hihetetlen.Én elkezdtem egészségesen élni, és örülni az életnek, mert vége is lehetett volna.A párom úgy megijedt, hogy azóta teljesen normális velem, értékeli hogy vagyok és a gyerekről is az jut eszébe milyen lett volna neki anya nélkül.Mindez csak abban tanács neked, hogy megkellene éreznie azt milyen lenne ha elveszítene.Nagyon biztos magában a gyerek miatt is.Azt hiszi bármit megtehet veled.Rá kell ébresztened, hogy boldogtalan vagy mellette és ha nem változtat akkor visszafordíthatatlanul vége lesz köztetek valaminek.Nehogy azt higgye már, hogy a cseresznyefa mindig terem a kertjében és hagyhatja lerohadni, közben mások jó ízűeket ennének belőle.Szóval a cseresznyefa te vagy.Éreztesd meg vele, hogy nélküle is jól érzed magad, a gyerekkel akár, vagy a játszótéren másokkal.Mondd meg neki, hogy változtasson!!!!Hozd fel a régi szép időket kedvesen.Szeretném ha megyrnád, hogy mi történt, mire hogy reagált.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2025, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook