Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy kutyánál hogyan lehet elérni hogy magától adja meg magát? fórum

Egy kutyánál hogyan lehet elérni hogy magától adja meg magát? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. nov. 7. 21:55

Amstaff fajta a kutyus.


Amúgy ismerem a sorozatot, szoktam nézni, sokat tanultam belőle, de a saját kutyámmal már nem vagyok olyan biztos magamban.

12. Felhoo (válaszként erre: 8. - Katinkaboszi)
2010. nov. 7. 21:39
Őt a kutyasuttogóként emlegetik, de ha az ember nem ért a kutyákhoz, akkor nem érdemes a módszerrel próbálkozni mert csak még jobban összezavarja a kutyát.
11. Felhoo
2010. nov. 7. 21:36

Pár ötlet:

- nem szabad h egész nap előtte legyen az étel, annyit adj a kutyának enni, amennyit egyszerre meg tud enni, és mielőtt odaadod neki az ennivalót, ültesd

- először Te lépj az ajtón és csak utánad a kutya

- először Te és a család egyen, utána adj a kutyának enni

- az asztalról nem etetjük a kutyát!

- bármit kap jutalomként a kutya meg kell dolgoznia érte, elég egy pacsit, vagy leültetni, lefektetni, vagy egyéb trükköt amit egy kutya tud


Per pillanat csak ennyi jut eszembe:)

10. Felhoo
2010. nov. 7. 21:32
Ez egy nagyon bonyolult dolog. Ez nem egy olyan dolog, h egyszer 2 perc alatt megoldod, hanem ezért mindennap ki kell érdemelni a gazdának és elvárni a kutyától, hogy elismerjen főnökként...
9. Katinkaboszi (válaszként erre: 8. - Katinkaboszi)
2010. nov. 7. 21:31
tanulságos, nem tanulmányos, csak elkalandoztam :DDD
2010. nov. 7. 21:31

nekem nincs kutyám, nem is volt, de ez is csak úgy lehet, mint az embereknél, ezt ki kell érdemelni.

egyébként van egy sorozat valamelyik csatornán, egy kutyapszichológus férfi mond el eseteket, jó tanulmányos, még embereknek is :D

7. bige
2010. nov. 7. 21:29
azt a harcot meg kell vívni. azt magától nem fogja megtenni. milyen kutya?
2010. nov. 7. 21:22
Mármint a gazdájának, hogy elismerje ki a főnök
5. t.Ili (válaszként erre: 1. - Törp!lla)
2010. nov. 7. 21:21

Nem értem!

Tegye fel a kezét?:)

2010. nov. 7. 21:20
....Miért is kell az?
3. bige
2010. nov. 7. 21:20
? ezt hogy érted? kinek adja meg magát?
2010. nov. 7. 21:20
Márhogy kinek adja meg magát? A gazdájának, vagy egy másik kutyának?
2010. nov. 7. 21:19
Egy kutyánál hogyan lehet elérni hogy magától adja meg magát?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook