Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A méhcsípés mennyire lehet veszélyes egy kutyánál? fórum

A méhcsípés mennyire lehet veszélyes egy kutyánál? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 18. 16:33
Na akkor állatorvost majd meg fogok kérdezni minél hamarabb. Féltem a kutymókat nagyon (a cicákat nem zavarják a méhek), főleg az új kutyámat. 2 hete hoztam el a menhelyről, az egyik dolgozó kedvence volt. Ha valami baja történik nekem annyi :(
7. Pirosalma (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2010. ápr. 18. 16:22
Ha sok csípi meg, akkor igen. Feltételezem, kb. a testtömegüknek megfelelően tolerálják ők is a csípést, ha nem allergiásak rá.
2010. ápr. 18. 16:15

Helló!


Elhiszem,hogy félted őket...

Egyszer az én kutyámat is megcsípte,de szerencsére csak a szája dagadt fel,mázli,hogy nem a torkát találta el a méhecske.Kérdezd meg az állatorvosotokat,ő biztos tud valami módszert.

5. moncsicsi83 (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 18. 16:04
Mit lehet neki adni, vagy mivel lehet méhecske ellen tenni, hogy ne bántsa a kutyát? Nagyon féltem őket, azok a szutyok méhek meg a szomszéd szerint 2 hétig itt lesznek. A baj, hogy nem vagyunk állandóan otthon, nem tudunk rájuk figyelni... Nagyon féltem őket.
2010. ápr. 18. 16:04
Ha bekapja a méhet, megfulladhat.
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2010. ápr. 18. 16:00

Persze!

Ugyanúgy mint az emberre.

2010. ápr. 18. 15:55
Szomszédunk megkérdezés nélkül hozott több kaptár méhet a kertünk végébe és az udvarunkat, kertünket elözönlötték a méhek. Van két kutyánk, az egyiket nemrég hoztuk. Mindketten kergetik a méheket, kapnak utánuk, ha nagyon dünnyögnek a közelükbe. Ha megcsípi, veszélyes lehet?
2010. ápr. 18. 15:54
A méhcsípés mennyire lehet veszélyes egy kutyánál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook