Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fültisztító folyadékot kiskutyánál is lehet használ? fórum

Fültisztító folyadékot kiskutyánál is lehet használ? (beszélgetős fórum)


6. Szelavi (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2010. ápr. 10. 16:29
köszi
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szelavi)
2010. ápr. 10. 15:55
lehet
4. Szelavi (válaszként erre: 3. - Kamillka)
2010. ápr. 10. 15:13

Helló!

Köszi a választ, azóta már óvatosan kitisztogattam. Felsérteni nem sérthetem fel, csak tartottam attól, hogy a szerre még érzékeny. 12 évig tisztítottam a hosszú, lelógó fülű spánielem, nem kellett ahhoz kozmi. Nincs begyulladva, csak enyhe zsírszaga van. Éppen hogy szőrös, én még a kozmetikusnak sem engedtem soha, hogy tépkedjen.

2010. ápr. 10. 12:50

Szia!


Én nem ismerem ezt a folyadékot. Az én kutyámnak a kozmetikus szokta tisztítani, de soha nem volt még neki büdös. Nem lehet, hogy be van neki gyulladva? Mennyire szőrös neki belül? Én annyira nem vagyok az otthon fülszőrtépkedés meg fültisztítás híve, mert könnyen meg lehet sérteni.

2010. ápr. 10. 12:45

Senki? :(

Azért kössz...

2010. ápr. 10. 08:31
Hosszabb fülű kiskutyámnak kicsit büdi a füle, így gondoltam megtisztítom. Kölyöknél (10hetes) is lehet ilyen hallójáratba öntős oldatot használni? Tudom, hogy alapból nagyon jó, 12 évig spánielem volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook