Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


2008. febr. 7. 19:18
A második napnál tartok. Jobban bírom a vega étrendet, mint tegnap. De a fejem ma még jobban fáj mint tegnap.
135. woody
2008. febr. 7. 16:03

Mégtöbben meg azt írják, hogy jó. (nem colonix.hu-n)


Az egy dolog, hogy aránytalanul drága, de én is inkább ilyenből gazdagodnék meg mint, hogy kannás borból szedjem meg magam aztán akiknek meg eladom exitálnak pár év alatt.


Ha csak negatív vélemények lettek volna az ilyen "független" oldalakon is akkor én sem kezdem el.


Szerintem túl nagy az elvárás, a colonix oldalak meg ráadásul adják a lovat az emberek alá, hogy húmekkora férgek meg minden gondja megoldódik annak aki szedi.


Én 35 éve járok wc-re de ami márlassan két hónapja kijön belőlem az más mint az eddigi.

És nincs erőlködés, csak úgy kisuttyan. ;)


Sok szorulásos embernek már ez is megváltás lenne, hogy reggel az erőlködés helyett csak két percet tölt a wc-n. (shit&go)


Az egyetlen dolog ami miatt verhetem a fejem a falba ha tényleg működik olcsóbb rosttal is.

Majd megírom azt is.

134. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 132. - Egnisz)
2008. febr. 7. 11:39
szia, nem csinált semmit ugye? Többen írták, hogy semmire sem jó.
133. petrikek (válaszként erre: 131. - 4916977221)
2008. febr. 7. 11:38

Érdekes, mert a fejünk mindegyikünknek fájt az első 1-2 napban, és mindannyian a frontra, kávéhiányra stb. fogtuk. Lehet, hogy nem is attól volt.

Én ma tartok egy lénapot, három adag rosttal. Eddig tök jól bírom, remélem, hogy kitartok...

132. Egnisz (válaszként erre: 120. - Moviro)
2008. febr. 6. 21:08
Nekem van egy majdnem egy havi adagom, csak 2 napnyi mennyiség nincs meg belőle. Odaadom az eredeti árnál olcsóbbért, érdekel?
2008. febr. 6. 20:55
Ma kezdtem. A rost nem is olyan rossz. A tea még csak most jön. Egyenlőre semmi különös, bár a fejem fáj, de arról inkább a frontérzékenységem tehet, nem a méregtelenítés.
130. Sirga (válaszként erre: 129. - Petrikek)
2008. febr. 6. 19:10
Nekem volt 2 napom - a vasárnap-hétfő -, amikor nem tudtam meginni a 2 litert, csak másfelet. (Családi dolgok, akadályoztatás...) A kellemetlen szagú széklet a mérgek távozásának a jele - ezt a colonixosoktól tudom. Előfordult nekem is, hogy savanyú szaga volt, de elmúlt. (A fene se szagolgatja, csak átható volt a bűz - alig tudtam elnyomni mindenféle fertőtlenítővel, illatosítóval! Miért nem orgonaillatú, nem értem! :DDD)
2008. febr. 6. 14:36

Na, itt vagyok. MOst van ugye az az öt nap, amikor csak rostot eszek. A székletem rendben is van reggel, de a napi több az elmúlt (gondolom ezt a tea hiánya okozza). Viszont - elnézést a kifejezésért - de állati büdös a vizeletem és a székletem is.

Inni sokat iszok (ma csak melóban elment egy másfél literes üveg víz).

Veletek mi van?

2008. febr. 6. 09:09

Sziasztok! A dr.Lenkei Szelíd Béltisztítója ugyanazt tudja, mint a Colonix, ugyanazok a hatóanyagok vannak benne. Az ára:5.600 Ft

Féregölésre pedig ott a fokhagymakapszula.

Sok sikert a méregtelenítésre.

2008. febr. 5. 19:30

Sziasztok!


Van 1-2 doboz természetes biorostom (AKTÍV ÁRPA), amire nekem már nincs szükségem.

100%-an beleillik a fogyókúrás étrendbe, én ezzel helyettesítem a vacsorámat, de volt úgy hogy az egész napi étkezésemet ez pótolta.

A 3 napos méregtelenítő kúrája nagyon jó!!!!

Jóval ár alatt adnám oda, ha valakit érdekel, írjon privit.

126. petrikek (válaszként erre: 123. - Sirga)
2008. febr. 4. 18:41
ja, közben már rájöttem én is
125. woody (válaszként erre: 119. - Anyamókus)
2008. febr. 4. 14:37

Hát igen, nagyon drága.

Majd ki fogom próbálni, ha vége van a colonix kúrámnak - vajon más rosttól is ilyen -e a végeredmény. Mindenesetre engem az eddigi másfél hónap meggyőzött arról, hogy valamilyen módon de rostot enni kell mindennap és sokat inni rá. Gondolom, ha az ember nem ilyen "drága" cuccot vesz akkor hajlamos a vízivást nem komolyan venni és szerintem a rost+víz ami az egyik nagy dolog. Ennél meg azt mondjuk, ha már ennyiért megvettem akkor betartom betű szerint az utasításokat és megisszuk a 8 pohár vízet.


Ragadt már bele pohárba a reggeli rost valakinek ? Olyan mint a szilikon-gumi, alig akar kijönni. Erről el tudom képzelni, hogy a belekben is megteszi a hatását. Nem tudom a többi kapható rost-készítmény is ilyen -e ?


OFF

Lehet, hogy a Belga zenekar által megnénekelt "wunderscheisse" az tulajdonképpen valami rost ?

Eddig azt hittem, hogy a búzasör de mióta ezt a rostot iszom reggel azóta ez került az első helyre.


Akit érdekel a szöveg :


[link]


persze zenével az igazi ... ;)


ON

124. woody
2008. febr. 4. 14:24

Végül is alternatív teaként a Naturland Detoxikáló teáját iszom esténként. Méregteleníti a májat, veséket. Az íze jó.


Igaz reggel nem görcsöl a hasam mint a kleriteától de a "végeredmény" állaga és mennyisége ugyanolyan.

123. Sirga (válaszként erre: 117. - Petrikek)
2008. febr. 4. 10:39
Persze, hogy elfogyott a teád, mert azt pénteken kezdted, a többit meg szombaton! Én mindent szombaton kezdtem, rostom maradt, a többi pontosan fogyott el tegnap.
122. 4916977221 (válaszként erre: 118. - Petrikek)
2008. febr. 4. 09:09

Böjtölni is fogok!

Indítottam egy fórumot "40 nap tisztulás! Csatlakozol?" címmel. Mindennap megírom az aznapi tapasztalataimat. Jó lenne ha tényleg kibírnám. Úgy érzem éppen ideje lenne ezt megadni a szervezetemnek.

2008. febr. 4. 05:47
Tényleg ennyibe kerül. Ha hármat rendelsz, akkor olcsóbb darabja. keress valakit a környezetedben, aki el akarja kezdeni és osszátok el. Nem kell szétbontogatni, mert három külön dobozban küldik.
120. moviro
2008. febr. 3. 20:26
Egy havi adagot szívesen kipróbálnék. Nincs valakinek feleslegesen, vagy a legjobb, leggazdaságosabb, ha három havi adagot rendel valaki, és szétbontja???....
2008. febr. 3. 20:09
Most akkor érdemes belekezdeni, vagy nem? Rám ugyan az a jellemző, hogy mindennek beugrok,, szinte mindenem megvan, amit el tud adni egy házaló ügynök, de sokszor csak a pénzt ölöm ezekbe a dolgokba, de csalódnom kell. A méregtelenítés azonban nagyon rám férne, most, hogy letettem a cigit, szinte mindent megeszek, ami a kezembe akad... olyan vagyok, mint a beigli kutyám...tényleg ilyen drága ez a Colonix, vagy csak rossz oldalon néztem?
118. petrikek (válaszként erre: 116. - 4916977221)
2008. febr. 3. 13:34
Böjtölni is fogsz a szó klasszikus értelmében vagy csak a colonix-ot használod?
2008. febr. 3. 13:34

Nálam furcsa dolog történt. Na nem a hatásban, hanem

a teám, elfogyott, a kapszulákból még van egy napi adag, a rost pedig majdnem félig van még. Pedig emlékeim szerint mindent beszedtem rendesen.

Na ezt csak érdekességként írom.

2008. febr. 3. 13:12

Üdv mindenkinek!


Szerdán kezdődik a böjt. És akkor kezdem a Colonix-ot.

Végégolvastam az egész fórumot, elszomorított, hogy több a csalódás, mint a sikerélmény.

Majd én is leírom a tapasztalataimat.

115. Sirga (válaszként erre: 114. - Petrikek)
2008. febr. 2. 13:07
Erős a gyanúm, hogy igen. Nemigen látom eredményét, és ha lehet, miért ne? De még várok egy kicsit... 60 nap a "határidő", még belekezdek a 2. hónapba. Hátha csak én vagyok lassú. :)))
114. petrikek (válaszként erre: 112. - Sirga)
2008. febr. 2. 11:09
Lehet, hogy te leszel, aki él a pénzvisszafizetés garanciájával?
113. s.irma (válaszként erre: 111. - Petrikek)
2008. febr. 1. 21:03

Nekem holnap vége az egy hónapnak. Ragya nuku. Fogyás nuku.reggeli görcsök nuku. Délelőtt budi használat két esetleg három alkalommal.

Tudom, hogy sokkal jobban működne a dolog ha óránként meginnám az egy pohár vizet. De majd a második hónapban.

Egy biztos, hogy a picinyke zavaró (engem) bőrhibák sokat javultak. Van ami el is tünt.

112. Sirga (válaszként erre: 111. - Petrikek)
2008. febr. 1. 09:37
Tegnap írtam nekik megint, hogy ez így nem oké, mit csináljak. Az "eredményeim" lentebb... Bőröm rendben, wc mértékkel - de reggel soha! Kilóim - sajna - megvannak. :p
2008. jan. 31. 19:57

Lassan vége az egy hónapnak.

Van valami változás? Én változatlanul többször járok wc-re egy nap. Tegnap reggel őrült görcsök kíséretében hasmenésem volt reggel kétszer is, de napközben már semmi gond nem volt.

A bőröm ragyái már elmúltak. Egyenlőre ennyi.

110. Sirga (válaszként erre: 109. - Petrikek)
2008. jan. 30. 09:44
Volt egy fogyást elősegítő mályvatea (nem emlékszem a pontos nevére), az "menetrend-szerűen" hatott. De kétségtelenül lassú az anyagcserém... Azért is vágtam bele a Colonix-be!
109. petrikek (válaszként erre: 107. - Sirga)
2008. jan. 29. 12:33
Ez azért fura. Más ilyen jellegű termékek milyen gyorsan hatnak nálad? Pl. ha valami fogyókúrás teát iszol (olyan hashajtós fajtát), akkor milyen gyorsan hat?
108. petrikek (válaszként erre: 106. - Woody)
2008. jan. 29. 12:32
Igyál mályva teád, az tuti hatni fog. Lehet kapni a DM-ben, meg ilyen helyeken.
107. Sirga (válaszként erre: 105. - S.irma)
2008. jan. 29. 09:25
Én nagyon figyelek az ivásra, már az első naptól kezdve. Elosztom, hogy délelőtt 1 liter, meg délután 1 liter - persze, nem egyszerre! De nálam valami nem stimmel! Eleve, hogy idáig összesen 2x hatott reggelre a tea. Viszont volt 2 olyan nap is, amikor egyáltalán nem "termeltem". (Több, mint 3 hete szedem.) És más változást sem tapasztaltam. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook