Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. dec. 14. 13:24

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy a Colonix miért nincs bevizsgálva az Élelmiszertudományi Intézet által?

Én megrendeltem, de így nem merem fogyasztani.

Egy rosszindulatú betegségből gyógyultam ki 7 éve, nem szeretném terhelni a szervezetemet nem ellenőrzött összetételű termékkel!!

Köszönettel: kiscsillag

2010. dec. 14. 12:26
Aki tud kérem írjon privit! Köszönöm!
2010. dec. 14. 12:26

Sziasztok!


Natur Care Isabogol utifumaghéj


Ezt a terméket az Interneten meg lehet rendelni?


Nem találtam róla részletes infót.... tudtok segíteni?

763. Boooooo (válaszként erre: 762. - 3265084553)
2010. dec. 5. 15:06

Járok orvoshoz rendszeresen, csak elhittem, amit a colonix oldalán írtak, és ennek reményében vágtam bele a programba.

Összefoglalásként, az első hónap valamilyen szinten megérte, bár a hatás messze elmaradt a leírtaktól. De ami utána jött, azt nem kívánom senkinek.

Pont azért mertem belevágni, mert azt írták csupa természetes anyagból áll és mellékhatása sincsen. Sajnos nem így lett. :(

762. 3265084553 (válaszként erre: 761. - Boooooo)
2010. dec. 5. 14:44

Ez nem gyógyszer, csodát ne várjunk egy táplálékkiegészítőtől.

Súlyos panaszok esetén orvoshoz kell fordulni.

761. Boooooo (válaszként erre: 760. - 3265084553)
2010. dec. 5. 13:30

Kefirrel már korábban próbálkoztam, még a colonix előtt. Annyi kefirt nyomattam magamba, hogy a kefír szó hallatán elkap a hányinger.


visszatérve a colonix oldalán taglalt pozitív hatásokra pl:

-jó alvás: Én nagyon rossz alvó vagyok, de a 1,5 hónap colonix alatt és után se változott semmi az alvásom terén.

-energikusabb leszel tőle:u Nálam épp ellenkező hatása volt, legszívesebben a nap 24 órájában aludtam volna. Teljesen levert és fáradt lettem.

-fogyás: én egy dekát nem fogytam tőle, még a durva gyomorfájdalmaim ellenére se.


Már bánom, hogy belevágtam, az amúgy is rossz egészségi állapotom mellé még újabb panaszok jöttek. :(

2010. dec. 5. 12:43
A kefír olcsóbb.
759. Boooooo
2010. dec. 5. 12:17

Gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat! Az első hónap végigcsináltam a colonixel, annyit tapasztaltam, hogy napi szinten tudtam WC-re menni, ami sajnos nem jellemző rám. Ennek sikerén felbuzdulva megrendeltem a 2. hónapi adagot. Alig 2 hét használat után elkapott egy súlyos hasmenés, majd azután napi szintű gyomorfájás (kibírhatatlan fájdalommal). Mivel másra nem tudtam gyanakodni csak erre a programra, ezért a héten leálltam vele. Sajnos a gyomorfájásom még nem szűnt meg, talán csillapodott és ritkábban jelentkezik, most tolom magamba a pre- és probiotikus kapszulákat, remélem segítenek, és nem egy orvosnál kötök ki a colonix miatt (aminek csak a magyar oldalon nem taglalják a mellékhatásait).

Azt még el kell mondjam, hogy amint leálltam minden visszatért a régibe 2 nap után, vagyis a 2-3 naponta jelentkező szorulás. Vagyis ennyit a colonix távlati jótékony hatásairól, pedig 1,5 hónapot végigcsináltam!

758. woody (válaszként erre: 757. - Erika811)
2010. nov. 19. 20:07

Szia Erika!

Nagyon örülök a pozitív tapasztalodnak, hogy neked is bejött ! A családom után most a kollégáim kezdik kipróbálni. Van egy kollágám aki már megvette és igy végigcsinálja colonix programot de utána ő is vált mert szeretné ugyanezt a hatást töredék áron :)

2010. nov. 19. 19:23

Szia woody!

Neked köszönhetően én is iszom az utifűmaghéjat.Ki sem próbáltam a colonixet,és nem is fogom.Ez tökéletes számomra,nekem is 3 hétig elég egy csomag!

köszi:)))!

2010. nov. 19. 19:18

Sziasztok!

Én is kiszerettem volna próbálni a colonix programot,de elötte rátaláltam erre a fórumra.Nagyon sok hozzászólást elolvastam,és hát van itt jó is rossz is róla,kicsit elbizonytalanottam a colonixal kapcsolatba.De woody hozzászólásinál leragadtam,és neki köszönhetően én is vettem útifűmaghéjat.Nemtudom a colonix mit csinál,de ez nagyon jó és pénztárca kímélő.Nekem segített.

755. korycki (válaszként erre: 753. - Brendo)
2010. nov. 19. 14:00

Kedves Brendo!

Én 3 havit vettem, hogy olcsóbb legyen és még van egy felesleg csomagom. A 3 csomagos árért eladom szívesen. Ha persze érdekel.

754. woody
2010. nov. 18. 18:33
Tiszteletem ! Régen nem irtam ide. Továbbra is iszom reggelente az Natur Care Isabogol utifumaghéjat. Három heti adad még ha drágább helyen veszem is csak 1500 Forint. Családom tagjait is sikerült rászoktatni erre a kis reggeli rutinra és ugyanolyan hatással van mint az egyébként remek colonix. de nem kell sulyos tizezreket kolteni - mondom már tobb év tapasztalata alapján !
753. Brendo
2010. nov. 13. 19:17
Szia. Most ismerkedem a témával és nagyon érdekel. Írd meg légyszi, hogy így, társulva mennyibe kerülne a csomag.
752. valial
2010. okt. 28. 15:45
Sziasztok! Egyetértek, valóban sok folyadék szükséges, egyébként is főleg méregtelenítés alatt. Én is csináltam a Colonix-et, nagyon jó volt. A Colonix rostot jelenleg is fogyasztom. Napi 3 liter folyadékot én is megiszok mellé, tiszta vizet vagy ilyen hideg időkben gyakran teázok, jól esik. :) Fogytam, több lett az energiám, szebb lett a bőröm, a rendszerességgel is minden rendben. Úgy érzem, mintha 10 évet fiatalodtam volna. :)
751. collins
2010. okt. 23. 15:40

Sziasztok!



Megcsináltam egy két hónapos kúrát, elkezdtem egy harmadik csomagot, de úgy érzem, hogy már nincs rá szükségem, így el szeretném adni féláron! Valamivel több van a rostból, kapszulákból és teából, mint a fele, tehát szerintem 3 hétre bőven elég. Ha esetleg valakit érdekelne, 10 000 Ft-ért adnám, 22 800-ért vettem (az első kettőt ajándékba kaptam, de annyira bevált, hogy gondoltam veszek egy harmadikat is, de most hirtelen pénzszűkében is lettem).

Amúgy meg az a tapasztalatom, hogy tényleg csak akkor működik, hogyha rengeteg vizet isztok meg egy nap. A tájékoztató min. 2 litert ajánl, de szerintem min. 3 liter az, ami használ. Nekem sem működött az első öt napban, sőt, kifejezetten rosszul és nagyon teltnek éreztem magam, enni sem tudtam nagyon....de aztán ráálltam a napi 3 l vízre plusz gyógyteára és onnantól kezdve minden működött! :)


Akit érdekel a fél csomag, írjon privit!



Köszi!

750. zadirom
2010. okt. 20. 00:58

Sziasztok!Megrendeltem a colonix csomagot a legnagyobbat szedem is de sajnos én semmit nem tapasztalok.El vagyok keseredve.Esetleg ha valaki tudna irni nekem erröl valami biztatót nagyon szivessen elolvasnám.

zadir@citromail.hu

2010. okt. 12. 15:22

A Colonix is felkerült a Budapesten tartott 14. Európai Szkeptikus Konferencia svindli termékeket és szolgáltatásokat bemutató plakátjára.


[link]

748. dzsoika
2010. okt. 7. 10:45

Huh, végigolvastam mind a 761 hozzászólást, és a végére összeállt a kép a fejemben a sok-sok kommentelő közös igaszágáról (pedig már majdnem feladtam 500 körül). Remélem nem írok nagy hülyeségeket, én erre jutottam:


1. az egészséges emésztéshez/belekhez nagyon fontos a megfelelő mennyiségű rost elfogyasztása - nem kúraszerűen, hanem életmód szinten


2. a sok rosthoz sok vizet kell bevinni, különben összetömörül és görcsöket, rekedést okoz - ez nem a Colonix kúra hibája/sajátja


3. a rostok közül az utifűmaghéj különösen hatékony a belek tisztásához, mert sok vizet

képes magába szívni - ezt akár kúraszerűen lehet tolni


4. a Colonix tartalmazza ezt a rostot (is) - alapvetően jót tesz, csak irreálisan drága & sok a szemfényvesztés a termék körül (lásd: felduzzadt, összebélsározott rostok = alien) + az esti hashajtó tea szükségessége kérdés maradt számomra (lehet, hogy aki alapból hajlamos székrekedésre, annak fontos, mert a kúrától még jobban elfajulna a dolog)

747. valial
2010. szept. 29. 21:10
Én is fogytam a Colonix-el, a három hónap alatt 10 kilót és 10 centivel csökkent a derékbőségem is. Ezek mellé a sok energia még plusz volt, és azóta nem is voltam beteg. Pedig előtte rendszeresen előfordult, hogy náthás voltam. :)
2010. szept. 29. 14:03
Eddig 6 kilót fogytam a Colonix segítségével és nagyon jól vagyok. :))
745. roni48
2010. szept. 28. 13:43
Szia, engem érdekel
2010. szept. 15. 20:40

Felhívtam őket és nekem úgy tanácsolták, mivel most méregtelenítek először, hogy az első hónapban csak a Colonix, utána mehet a két program párhuzamosan.

Nekem semmi problémám nem volt a wc-re szaladgálással, én is aggódtam ez miatt az elején. De semmi gond nem volt. :)

743. csillubilu (válaszként erre: 742. - 286479c631)
2010. szept. 15. 16:44

De nem úgy kell, hogy együtt a kettőt?

Vagy elég csak később használni a Toxinout?

Még annyit szerettem volna kérdezni, hogy az első hétben nagyon van hasimasi.. csak a munkahelyem miatt kérdezem nem szeretném, hogy percenként rohanjak a mosdóba:)

742. 286479c631 (válaszként erre: 741. - Csillubilu)
2010. szept. 13. 20:26
Szia! Igen, a Toxinoutot is használom, erről azonban nem tudok még túl sok véleményt mondani, mivel most kezdtem a Colonix második hónapjával együtt, néhány napja. Mostantól párhuzamosan csinálom. De majd a későbbiekben erről is szívesen beszámolok... :)
2010. szept. 13. 15:40

szia!

Köszönöm a segítséget kifogom próbálni csak azért haboztam mert eléggé vegyes vélemény van erről a termékről.

Használod a Toxinoutot is??

740. 286479c631 (válaszként erre: 739. - Csillubilu)
2010. szept. 13. 14:10

Szia! Én megrendeltem mind a 3 havi adagot, így ebben sajnos nem tudok segíteni, de a tapasztalataimmal nagyon szívesen... Tényleg nagyon jó a Colonix. A második havi adagot kezdtem el a napokban, és teljesen elégedett vagyok vele. Érzem, hogy tisztulok. Belőlem is távoztak olyan csúnyaságok (lerakódás, bélsár...). Több az energiám és fogytam 4 kilót, szuper ez a cucc. :)

Tényleg csak ajánlani tudom, bátran próbáld ki! :)

2010. szept. 9. 11:47
Sziasztok szeretnék vásárolni Colonoxot de mivel 1csomag 22990 3csomag 18390 szóval szívessen betársulnék. Én még nem próbáltam tényleg jó??
2010. szept. 7. 16:38
Ez valóban így igaz, de én úgy érzem a Colonix nélkül nem jutottam volna el idáig... :)
737. 3265084553 (válaszként erre: 736. - 286479c631)
2010. szept. 7. 16:16
A sok folyadék, és a mozgás önmagában is megszüntetheti a puffadást, hiszen ezek hiányát a puffadás fő okaiként tartják számon.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook