Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. aug. 18. 21:52
Én is kiprobáltam.Meg voltam vele elégedve.Én fogytam is tőle.Most szeptembertől szerettem volna megint megrendelni de kiderült,hogy terhes vagyok ezáltal későbbre halasztom.Mindenki maga döntse el mit vállal be.Én a párommal csináltam végig a 3 hónapot és Ő sem bánta meg.
795. 53dfddad18 (válaszként erre: 794. - Szklarissz)
2011. aug. 18. 20:21
A távozó csúnyaság maga a szer, mely vizet felvéve térfogatában sokszorosára megduzzad.
2011. aug. 18. 20:00

Sziasztok!

Én most rendeltem meg a Colonix-ot. Már vagy 3 éve szemezgetek vele, és végre lett rá pénzem. Azért merek belevágni, mert egy ismerősöm is ajánlotta, aki maga is kipróbálta a férjével együtt.

Azt mondta, "náluk is jöttek ki csúnyaságok", bár koránt sem annyi, mint ami a honlapon nyilatkozóknak. Az is igaz, hogy komoly egészségi problémái miatt ő rendszeresen méregtelenít, tart böjtöt, és nagyon meg kell válogatnia, hogy mit eszik meg. Ezért szerintem az lenne éppen az elgondolkodtató, ha ők is (bocsi a kifejezésért) csirkebeleket kakkantottak volna.

793. CsillagTM (válaszként erre: 791. - 53dfddad18)
2011. jún. 11. 18:42

az nem tűnt fel, h ez volt az 1. hsz-e?:)


csak már lusta voltam szólni, unom az ilyeneket.

2011. jún. 10. 10:06
Rost persze kell, de nem ilyen áron.
791. 53dfddad18 (válaszként erre: 790. - Papijancsi)
2011. jún. 10. 10:01

Kőkemény marketing duma.

Orvosok nem ajánlanak ilyet.

790. Papijancsi (válaszként erre: 789. - Fef02ca393)
2011. jún. 9. 16:25
Mivel több orvos is van a családban (többek között gasztroenterológus), elsősorban az Ő javaslatukra próbáltam ki a Colonixot és minden várakozásomat felülmúlta. Mivel növényi alapú készítményről van szó és mindannyiunk szervezete kicsit másképp reagál ezekre, így azt hiszem természetes, hogy mindenkinél kicsit más eredményt hoz. Egy biztos, a családunk négy tagja végezte el sikeresen a kúrát és azóta is használjuk az egyes termékeket kúraszerűen. Az Oxytarmról én is olvastam, de ami miatt a Colonix (és legfőképpen a Rost mellett) döntöttem az négy dolognak köszönhető. Egyrészt, mert a divertikulitisz miatt az orvosom magasabb rostbevitelt ajánlott. Másrészről azért tartom hosszú távon hatásosabbnak, mert az oxytarm nem tud olyan mértékben megduzzadni és ezzel kitölteni a belet, mint a colonix rost, viszont az utóbbi ez által a bélredőkbe / hasadékaiba is beférkőzik (ezért nagyobb hatékonysággal tisztítja meg a bélfalat is). Harmadrész az orvosom szerint a Rost nagyon jó tápanyagot képez a bélflórának, így a mellette szedett probiotikumok is nagyobb arányban maradnak meg a bélfalon. És végül pedig mivel a Colonix antiparazita készítményt is tartalmaz, egyúttal a szervezet féregtelenítése is történik. Tény, hogy koránt sem olcsó a termék, de ezek után már én is úgy gondolom, hogy megéri a árát. Nem rábeszélni akarok, ez csak a privát véleményem...
2011. febr. 26. 18:32

Sziasztok.


Először csak olvasgatni akartam ebben a topikban(is) a Colonixról a véleményeket. Már több évvel ezelőtt végig csináltam a 3 hónapos kúrát és kiváncsi vagyok azóta milyen vélemény alakult ki róla. A honlapján változatlanul a bődületes mennyiségű, csakis pozitív véleményeket lehet olvasni, aminek nem kell bedőlni mert minden féle katyvaszról az ilyen véleményeket közlik. Hónapokig rágtam magam, hogy bele vágjak-e mert az én (és még nagyon sokak) pénztárcámhoz képest ez a csodaszer ára bizony hatalmas összeg.


Nos, nekem is mint mindenkinek vannak problémáim, ezek közül egy sem szűnt meg a 3 hónap alatt. Én egyetlen pozitív hatását ismerem el mégpedig azt, hogy minden délelőtt min. kétszer kellett Wc-re menni de izibe. :-)) Természetesen a 3 hónap után vissza állt ez is az eredeti formára. Én a pénzt vissza kérni nem akartam mert gondoltam én vágtam bele, nagykorú vagyok köszönjem magamnak. Azonban el kell ismerni ami egyes embereknek nem jön be az a másiknál csodát művelhet így hát nem vitatom az itt pozitív tapasztalatot írók véleményét.


Hogy mégis miért írtam?! Rengeteg ember szenved székrekedésben, látom a környezetemben is. Nekem csak idősebb koromra jött ez meg, de elviselhető mert csak néha fordul elő. Mivel a szomszédomnak több súlyos problémája van ő kipróbált már nagyon sok mindent. És itt a lényege az írásomnak. Van egy ú.nevezett Oxytarm. A szomszédom nagyon szorulálsos lett - többek között súlyos cukros is - és valahonnan kiszagolta ezt a méregtelenítő készítményt amit szintén 3 hónapig érdemes szedni és nála olyat tett, mint nálam 50ezerért a Colonix. Bőséges és megfelelő széklet. Mennyiért?! Hát még most is be lehet szerezni pl a neten is dobozzát 4800 ftért, 3 dobozzal kell belőle. Pffff, az én 50-ezremhez képest.

[link]


Ezt a linket csak mintának szánom, rengeteg helyen árulják a neten, biztosan mindenkinek van megbízható boltja ahonnan rendelni szokott. Az írásom elején jeleztem, hogy a Colonix bizonyára bejöhetett sok embernek, attól, hogy nekem nem okozott semmi nemű változást. Nos, az Oxytarmot javaslatomra többen is megvették és kb 10 emberből kettőnek nem csinált semmit. A szomszédom sok éve szedi, éppen ezért gondolom megszokta a szervezete mert mostanában már mással próbálkozik. De én aki kb évente alkalmazom 3 hónapos kúra szerint, nekem csodálatos és még egyszer hangsúlyozom az árát, a nagy testvér töredékéért. Ha valakinek alkalom szerűen kéne ehhez hasonló készítmény vagy akármi, annak ajánlom a Hunyadi János gyógyvizet (erről olvastam ezen topikban érintőleg) ami ha jól emlékszem pár száz ft és ezzel is elértem a Colonic hatásfokát. Máig van ebből itthon az asztal alatt és ha véletlenül nehezebben szülök mint kéne, másnap éhgyomorra bekapok 1 decit és biztos a lájtos siker. Ezt is többen "élvezik" a környezetemben igen nagy megelégedésre. Ebből a vízből ha hashajtást akarunk több mint 1 decit kell inni és lőn. Minden utasítás rajta van az üvegen, egyszerű boltokban vagy gyógyszertárban vagy olyan üzletben lehet venni ahol ilyesmiket árulnak.

Elnézést, hogy bele kotyogtam itt a dógokba.:-)))

788. CsillagTM (válaszként erre: 780. - Irsaioli)
2011. febr. 17. 20:17

már Colonix-"hívő"?! azta...hát, ti tudjátok:)


csak pár gondolat:


- miért MI állítunk hülyeséget? a neten sokkal nagyobb arányban találni ellenvéleményt, fórumokat, rossz tapasztalatok leírását, KONKRÉT KUTATÁSOK EREDMÉNYÉT (miszerint ami kijön belőled, az maga a cucc), mint olyan oldalt, ami ezt az überfrankó cuccot dicsőíti :)


- VAN ennek a sz@rnak konkurense?! több ilyen marhaság is van?! de gáz...(amúgy ha a "konkurencia" megbízottja lennék, akkor nem kéne reklámoznom azt a másik akármit?:P)


de tudom, a szemellenző és/vagy az anyagi érdek kemény dolog, így nem várom, h észhez térj(etek)...:)

787. CsillagTM (válaszként erre: 779. - Pannapi)
2011. febr. 17. 20:13

érdekes, mert csak ide kommentelsz:) mindegy, lelked rajta.


csak egy gondolatkísérlet: ha valaki ilyen célból jön, vajon bevallaná...? na ugye.

786. 3265084553 (válaszként erre: 783. - Irsaioli)
2011. febr. 17. 17:45

Ez vicces:


"habár egyetlen jól megtervezett kísérletet sem folytattak le ennek bizonyítására, sok gyógynövény-kereskedő megfigyelte..."

785. 3265084553 (válaszként erre: 783. - Irsaioli)
2011. febr. 17. 17:34
Ez egyik sem összességében a Colonix-ről szól, hanem különböző gyógynövényekről.
784. Pannapi (válaszként erre: 780. - Irsaioli)
2011. febr. 17. 16:48
Köszönöm a védelmet :) Úgy látszik itt azonnal letámadják azt, aki csak egy jó vagy dicsérő szót is mer szólni.....
783. Irsaioli (válaszként erre: 782. - 3265084553)
2011. febr. 17. 16:42
:D Ez igazán vicces és ügyes csúsztatás, hogy megpróbálsz 'Pannapi'-val azonosítani, de nem én vagyok, és nem vagyok a cég alkalmazottja. Lehet, hogy neked ez furcsa, de nem kell a 'cég emberének' lennem ahhoz, hogy dicsérjem a Colonix Program hatékonyságát (vagy akkor számodra az összes többi elégedett hozzászóló is az??) A kutatási eredményekkel kapcsolatban pedig beszúrok neked egy linket, amin még régen olvastam a gyógynövényekről. Itt összetevőkre lebontva lehet kutatási és hatékonysági adatokat megtekinteni, alatta pedig hivatkozás is szerepel. [link]
782. 3265084553 (válaszként erre: 780. - Irsaioli)
2011. febr. 17. 15:58

Én nem vagyok konkurens sárkányfűforgalmazó, csak a Józan Ész nevében jártatom a számat.

Az személyes anekdoták helyett jobban érdekelne, hogy milyen tudományos kutatási eredmények támasztják alá ezt az egész salaktalanítás/méregtelentés bizniszt.

781. 3265084553 (válaszként erre: 780. - Irsaioli)
2011. febr. 17. 15:48
Szia Pannapi! :))
780. Irsaioli (válaszként erre: 778. - 3265084553)
2011. febr. 17. 15:33
Sziasztok, most olvasom a bejegyzéseket és örülök, hogy ennyi lelkes Colonix hívő van, én magam is közéjük tartozom (immár egy éve változtatta meg az életemet). Ugyan csak most ismerkedem az oldallal és több oldalra visszamenőleg elolvastam a hozzászólásokat, egy valami azért szembetűnő. Mégpedig hogy közel egy éve "Csillag TM" és "Szabadgondolkodó" folyamatosan próbálják lejáratni a terméket és lehetőleg minél több embert eltántorítani a Colonix Programtól. Ebben pedig főként az a pláne, hogy folyamatosan hülyeségeket állítotok, mindenféle megalapozottság vagy tapasztalat nélkül. Számomra nem az a kérdése, hogy Pannapi hozzászólása marketing duma volt-e (mellesleg nem hiszem, de érdekes, hogy ezt is ti jegyeztétek meg elsőként), hanem hogy TI esetleg nem a konkurencia megbízottjaiként írtok???????
779. Pannapi (válaszként erre: 777. - CsillagTM)
2011. febr. 17. 14:36
Alapvetően nem csak ezért regisztráltam ide. Elnézésedet kérem, amennyiben 'zavartalak' a hozzászólásommal, de azt hittem hogy ez egy olyan fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, vagy a tapasztalatait, és NEM CSAK a negatívat.....
778. 3265084553 (válaszként erre: 776. - Pannapi)
2011. febr. 16. 21:33
Hú, ennek de marketingszaga van!
777. CsillagTM (válaszként erre: 776. - Pannapi)
2011. febr. 16. 17:46
és regisztráltál ide, csak h ezt elmondhasd? dicséretes :P
776. Pannapi (válaszként erre: 775. - Jucus55)
2011. febr. 16. 16:35
Most fejeztem be a három hónapos Colonix Programot, így egészen friss élményeket tudok megosztani veletek. Gyerekkorom óta küszködtem székrekedési (és ebből adódóan aranyeres) problémákkal. Az orvosom javasolta, hogy magas Rosttartalmú készítményekkel próbálkozzak, a táplálkozási szokásaim megváltoztatása mellett (megjegyzem, ez önmagában nem volt elegendő). Mivel már rengeteg terméket kipróbáltam, amikre ugyancsak rengeteg pénzt is költöttem, rendesen körüljártam a témát, hogy ezúttal magalapozott döntést hozhassak. Többek között engem is azok a kérdések foglalkoztattak, amiket a hozzászólásokban olvastam, így felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol minden kérdésemet megválaszolták. Elmondták, hogy elsősorban nem fogyókúrás termék, így ezt nem is garantálják (na de ennek is megvan a maga piaca), hogy az ára egyrészt az egyedi és magas qvalitású összetevők, illetve Európába hozatali díja miatt van. Nos ebben azért van valami, mert más termékeknél korántsem találtam ilyen széleskörű összetételt és sajna az amerikai oldalon hiába olcsóbb, elég sok a szállítási díj + a vám. Mivel 60 napos garanciát írtak, így azért nagyobb bizalmam volt, ha nem válna be, legalább a pénzemet visszakapom. Összegezve a három hónapos kúra eredményét: a második héttől fokozatosan kezdett javulni az emésztésem és ezzel a székletem állaga is (végre nem csak a várakozásról és erőlködésről szólt a WC töltött idő), a kezdeti fáradékonyság (ami azért általában egy kúra velejárója)elmúlt. A második hónaptól kezdtem magam igazán jól érezni a bőrömben, energikusabb lettem. A képeken látható salakanyagok kevésbé távoztak belőlem, viszont az évek óta kínzó szörnyű pattanások legtöbbje elmúlt (a kozmetikusom legnagyobb meglepődésére). Összességében nagyon is elégedett vagyok, mert nem csak hogy azt kaptam amire vártam, de hosszú évek óta először nem stresszelek az emésztésem és a bőröm miatt. Örülök, hogy kipróbáltam..
775. jucus55 (válaszként erre: 774. - CsillagTM)
2011. jan. 20. 17:15
Én is szedtem a colonixet nekem nem jött be.Ajánlották az útifű maghéjat ami valójában a colonix alapanyaga.Az ára bió boltban 1100-.Ft 2 hétig elég.Méregtelenítésre salaktalanításra Csala vagy Malmos teát tudom ajánlani ami van olyan jó mint amit a colonixhez adnak.Az ára is barátságos a filteres 1800-.FT a szálas 2300-.FT körül van.Akkor kilehet számolni,hogy melyikkel jártok jobban anyagilag.A colonix 1 havi adagja 23 ezer forint az útifű maghéj és a tea összesen kb.5-6 ezer forint havonta.
774. CsillagTM (válaszként erre: 771. - Judit101)
2011. jan. 18. 14:02
igen, ezt már beszéltük itt. (de a Colonix-hívők leugattak minket:))
2011. jan. 18. 14:01

mit csináltál a colonix-al amit nem tudtál beszedni?

nekem még mindig , megvan...:-(

szeretnék én is kipróbálni valami mást ,de most egyenlőre anyagilag nem megy...:-((

elég volt kifizetni a colonixet is, ráadásul hiába...:-(

772. judit101 (válaszként erre: 766. - D38428837a)
2011. jan. 18. 13:59
Azt hallottam, hogy kivonultak Szlovákiába és onnan árulnak.
771. judit101 (válaszként erre: 769. - Szilvuple)
2011. jan. 18. 13:59
Egy orvos ismerősömmel beszélgettem erről. Aki azt mondta hogy az a hosszú dzsuva amik a képeken vannak nem a bélférgek hanem a colonix ami egy gumis anyag lesz a belekben és fizikailag rátapad a bélfalára és igy rántle mindent a bélfaláról. Aza baj hogy ez mindent kipucol nem csak a lerakódott szemetet hanem a hasznos bélflóránkat is.
2011. jan. 6. 18:17

Sziasztok.

Én nem tudtam beszedni.

Kétszer is neki rugaszkodtam de mindkét alkalommal felvitte a vérnyomásom. Nagyon rosszul voltam tőle.


Pedig annyi jó tapasztalatot olvastam ,hallottam róla és nagyon szerettem volna megcsinálni, de a vérnyomásommal nem játszhatok.


Ha valakit érdekel , van egy teljesen bontatlan és egy megkezdett csomagom.

Szeretném eladni, és valami mással próbálkozni.

2011. jan. 5. 16:52
Hát nekem sem nagyon jön be a honlap - túl direkt és hihetetlen azzal a sok gusztustalan bélszakasz/parazita/ távozási termékkel vagy nevezzük bárminek. Kösz az alternatívákért
768. banika7
2010. dec. 17. 17:39
Itt hasznos tippeket olvashattok a méregtelenítésről: [link] Szerintem a Colonixnál van olcsóbb megoldás is...
767. woody (válaszként erre: 764. - 3c222e9534)
2010. dec. 14. 22:03

zsuzsika28!


google.hu "nature care + utifumaghej" es maris ott van néhány hely a találatok között ahonnan megrendelheted - de ha jársz természetgyógyász vagy bio boltban ott is nagy eséllyel megtalálod.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook