Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


46. kisstoth (válaszként erre: 45. - 4b6a2525df)
2007. szept. 5. 10:53
Köszönöm szépen a segítséget. M
2007. aug. 31. 22:23
Ovasd el a 28-as hozzászólásom:)
2007. aug. 27. 22:16

Sziasztok !


Valaki használta már közületek a colonix 3 fázisú béltisztítót ? (por, tabletta, tea)

Mk a tapasztalatok, érdemes belevágni ? Nagyon drága, egy havi adag kb. 22.000.- Ft és állítólag 3 hónapig kell a kúrát csinálni .


Aki ismeri segítsen.

Köszönöm. M

2007. aug. 15. 15:27

Találtam valami mást az egyik BIO boltban, ami pont olyan hatásos, csak nyolcadannyiba kerül.


Találtam olyan fogyiport is, amivel 16- 18 kg-ot adtam le a harmadik gyerkőc előtt...


Remélem hatásos lesz.

2007. aug. 15. 10:42

Engem is érdekel ez a dolog.

Normális lenne, ha csak a Paranilt rendelném meg? Vagy van a piacon más, ami hasonlóan kiöli az emberből a goa'udjait? Tudom, hogy nem vagyok terhes, mégis pont olyan érzés, mint amikor a pici baba rugdosott bennem. Normális ez?


Volt valaki aki tartósan megszabadult ezektől az élősködőktől? Tényleg nem lesz utána puffadás?

41. 4b6a2525df (válaszként erre: 40. - Pokusz)
2007. jún. 17. 08:19

Amit leírtál az nem a Colonix hatása, pontosabban a pattanások lehetnek, mert a bőrön keresztűl is tisztulsz. El kellett volna menned kozmetikushoz, hogy alaposan kitisztítsa a pólusaid.


Az viszont már figyelemre méltó, hogy az Attkinstől is pattanásos lettél (maradtál) mivel az Attkins zömében fehérjealapú táplálkozás, nem lehet, hogy kialakult benned (a sok fdogyókúra hatására) fehérje allergia, vagy valami ilyesmi. Ki kellene alaposan vizsgáltatnod magad, kérned kellene egy mindenre (pajzsmirigy,nőgógyászati hormonra)kiterjedő vérvételt és egy allergia tesztet.

Utánna elgondolkodhatsz hogy reménytelen eset vagy-e fogyásilag:) Reménytelen eset nincs csak agyilag:)) Ez nem azt jelenti, hogy "csökkent" vagy, hanem, hogy makacsul bebeszélsz magadnak hülyeségeket:))

40. pokusz
2007. máj. 25. 07:04

Sziasztok


Bocsiii, megígértem, hogy írok a colonix hatásairól, de azután elfelejtettem, most meg kb egy hónapja napi 12 órát melózunk a könyvelőirodában , mert évvégi zárások vannak...


szóval a lényeg az, hogy csináltam kb 3 hétig, hát belőlem is jöttek ki mindenféle "dolgok", de iszonyúan fel voltam fújódva kb másfél hétig, és tele lettem pattanással ami még ma sem múlt el igazán...

utána már jobb érzés volt, olyan jó tisztának és könnyebbnek érezted magad, de igazából utána elkezdtem az atkinst, amitől fogytam 3 kg-ot, tele lettem mindenféle kiütéssel, és amikor abbahagytam és elkezdtem kajálni visszahíztam több mint 10-et alig 3 hét alatt....

szóval szerintem utána minden falat jobban felszívódik , nagyon kell vigyázni a kajával...

Az biztos, hogy rendszeresen jártam, abba a bizonyos "helységbe", és az azóta is így maradt, ha sok vizet iszom, de összességében én nem sok pozitív dolgot tapasztaltam...

de hát én valami reménytelen eset vagyok, mert a fogyás sehogy sem sikerül...

hát ennyi...:-)))

39. 4b6a2525df (válaszként erre: 38. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 13. 20:42

Hát ilyen nekem is volt, Nagyon régen, még a szülés után jött ki. (29 évvel ezelőtt) nagyon sokat szenvedtem, mert fiatalként igencsak zavart a "bajusz", a homlokom közepén lévő folt, az arcom két oldalán lévő folt. Jó 15 évvel ezelőtt ajánlottak egy kövirózsát tartalmazó kenőcsöt, és azt, hogy mindjárt januárban kezdjem el kenni a foltokra, és vigyázzak, hogy anélkül ne lépjek ki a napra, hogy bekenem magam. Én lelkesen be is tartottam, hát az első évben én nem igen vettem észre változást, de veszettűl kentem, még éjszakára is:) Úgy október körül abbahagytam, és januárban újra kezdtem. És a foltjaim e l m ú l t a k . Tizen...év kinlódás után. Ja és elő sem jöttek azóta sem. Igaz most van az arcom két oldalán az állam környékén két folt, de az a változókor miatt jött ki. Ma már ezt a kenőcsöt nem lehet kapni, de ha jól tudom folyékony formában még kapható.

Milyen jó, hogy eszembe juttattátok ezt a régi dolgot, megpróbálom erre a két foltra is.

38. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 37. - Opium)
2007. máj. 12. 20:10

Köszi Szti, Voltam bőrgyógyásznál, persze, tőle tudom, hogy mi az ok. Nem is egynél, el is tudjuk halványítani horrribilis összegért, de iszonyú hamar visszajön, az 50 feletti faktorú fényvédőkkel és halványítókrémekkel is. 5-7 éve küszködünk.

Opium, van egy olyan fórum, hogy májfolt az arcon... átjönnél oda és mesélnél, sokan örülünk ott neked, ott aztán van tanácstalanság. Egyébként nekem az említett Cloasmám van, abszolút szimmetrikusan bajusz formában, szemöldök felett, és az arcom mindkét oldalán. Jó mi?

37. opium (válaszként erre: 33. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 12. 18:13

Szia!


Milyen helyen van a májfoltod?

Mert ha arcon, annak cloasma a neve, nekem is van, erről tudok 1-2 dolgot mondani (voltam ezzel bőrgyógyásznál)

36. 'szti (válaszként erre: 33. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 12. 17:31

sajna fogalmam sincs mivel lehet elmulasztani

bőrgyógyászt kérdeztél?

35. f124753f33 (válaszként erre: 25. - Pokusz)
2007. máj. 12. 16:15

Szia!

Hogy érted, hogy nem tudsz fogyni? Szedtél valamit esetleg, vagy miért?

34. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 32. - 4b6a2525df)
2007. máj. 12. 16:10
köszi! taranee anyu
33. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 31. - 'szti)
2007. máj. 12. 16:10

Hello Szti!


Tegnap átszaladtam a dominó miatt a lányom oldalára és véletlenül onnan írtam Taranne néven.

Láttam és végigolvastam a cikkedet is, és köszi a segítséget.

Szóval nekem hormonális ez a májfolt, egy bizonyos fog. gátló mellékhatásaként jelentkezett, tehát azért gondolom, hogy esetleg méregtelenítés segíthet, mert már minden mást próbáltam!

Légyszi segítsetek, aztán befejeztem, nem zavarom a Colonix-oldalt

32. 4b6a2525df (válaszként erre: 29. - Ae12cc5be5)
2007. máj. 12. 12:05
Igen, 5x2 dkg keserűsó, 2 dl olivaolaj 3 dl gráfuitlével
31. 'szti (válaszként erre: 30. - Ae12cc5be5)
2007. máj. 12. 06:58

a májfoltnak nincs köze a májhoz, csak a színe/alakja miatt hívják így

okok:

-változás a hormonházhartásban pl. terhesség, klimax

-napozás (szolárium)

2007. máj. 11. 22:39

Ja, egyébként szerintetek ezt a drága dolgot nem helyettesíti az Oxytharm? Az is takarítja a bélrendszert, rengeteg ismerősöm áldotta, és nem megy rá inged, gatyád.

Egyébként bocsi, én csak a májméregtelenítés miatt jutottam a keresőből ide, és ha már itt vagyok, segítsetek nekem légyszi!

Szerintetek a májfoltnak köze van a májhoz? Van aki azt mondja, a nevében is benne van, és van aki szerint csak azért májfolt, mert hasonlít a színe a máj színéhez. Szerintetek hogyan szűntethetném meg az okot?

29. ae12cc5be5 (válaszként erre: 28. - 4b6a2525df)
2007. máj. 11. 22:31

Szia!


Milyen májméregtelenítést csináltál? Keserűsó, majd olaj?

2007. ápr. 1. 08:15

Én november közepétől december közepéig csináltam egy hónapot. Az tény, hogy jól kitisztított, nekem segített a puffadáson is (igaz vega vagyok)

Előtte csináltam egy májméregtelenítést, majd ezt a vastagbelest, most lugosítom a szervezetem egy InnerLight nevű készítménnyel. El kell mondanom, hogy a bőröm a Colonix kúra elején csúnyább lett, de az InnerLight-tel is így jártam. Még tini koromban sem volt pörsenéses az arcom (ez nem pattanás, annál kisebb)most viszont 52 éves létemre igen. Sőt olyan helyen voltak hatalmas pattanásaim ahol álmomban sem gondoltam volna. De a hosszú évek alatt felgyülemlett mérget, ha ilyen gyorsan akarjuk kipucolni ne csodálkozzunk. Mostmár (az InnerLightot 3. hónapja iszom, napi 3-4 litert)egész jól alakulok. Az arcbőröm visszanyerte a régi "szépségét" A testem lehetetlen részein lévő pattanások is eltünőfélben vannak (most nincs is már, csak nem akarom elkiabálni) Szóval egy jól átgondolt tisztítókúra bizony "áldozoatokkal" jár, de én már azt mondom megérte az az elmúl 5 hónap:)

Ja a Colonixtól én sem fogytam, sőt utánna jól meg kellett válogatnom mit eszem, hiszen a tisztább vastagbél többet tud feldolgozni. Ugyhogy "tonna számra" ettem a sült és párolt zoldségeket és karácsony lévén szénhidráthoz sem mertem nyúlni. majd egy hónap elteltével mertem két vékony szelet kenyeret megenni, tehát nem fogytam, de nem is híztam. Én nem bántam meg.

27. 2c9bc71a56 (válaszként erre: 26. - Pokusz)
2007. ápr. 1. 01:43
beszámoló?:)
26. pokusz
2007. márc. 15. 09:04
bocsi...fogyni
25. pokusz
2007. márc. 15. 09:04

sziasztok


én tegnap rendeltem meg, vagyis tegnap jöt meg a cucc.

elég húzós az ára tényleg, de én már semmitől nem tudok fognyio, hiába torna diéta akármi.

most már annyira el vagyok keseredve, hogy ezt tekintem amolyan utolsó próbálkozásnak, mert már hónapok óta egy dekát sem fogytam

szombaton kezdem mert holnap állatkertbe megyünk a lányommal és nem szeretném ha ott törne rám valami:-)))

majd írok ide milyen ez az egész

2007. márc. 13. 21:15
Nem tudom mióta használod,de én azt olvastam,hogy van akinek 2-3 hónap múlva jöttek ki a giliszták v. peték.Szerintetek ha a teát nem rendelem meg akkor is hatásos lenne????Mert néztem a tea összetevőit és nekem itthon vannak ilyen gyógyteáim amikben ugyanazok a gyógynövények vannak,ezeket 600-700 ft-ért veszem.
2007. márc. 13. 20:51
Használom,szorulás miatt és méregtelenítés miatt vettem 21000ft-ért.Nekem nem jöttek a giliszták,pedig lestem őket:)A kaki jobb.A por íze iszonyat!!!Kibírom.
22. Lori
2007. márc. 13. 20:24

igen, és egy komlett csomagot vettem.A tabletta és a tea pont egy havi adag, a rosból nekem maradt szinte még egy hónapra való.

Próbálj keresni valakit, aki szintén venne.Ha kettő vagy három dobozt rendeltek , majdnem 5000 Ft-ot spórolsz.

21. 12667dcac6 (válaszként erre: 20. - Lori)
2007. márc. 13. 20:15
Szerintem ez a Colonix kúra nagyon jó lehet.rengeteget olvastam a honlapjukon róla és tényleg hihetőnek tűnik.Egyedül az ára tart vissza a megrendeléstől,pedig ha belegondolok mennyit költök havi szinten magamra,egyszer kibírnám az árát valahogy nyögni,hogy kipróbáljam.Lori te mind a3 terméküket megrendelted????
20. Lori
2007. márc. 13. 20:08

Ja egyébként az egyik barátnőm története is idevág.

most 16 éves a lánya. Szülés után epilepsziás lett és komoly gyógyszerek szedsére kényszerült. Ezek mellékhatásaként,e gyre ritkábban tudott természetes úton székelni. Minden hashajtót, teát kipróbált, de nem segített. Lassan 14 éve úgy ment nagywc-re hetente egyszer,hogy a férje beöntést csinált neki.

Valahogy augusztusban keresgélt a neten és megtalálta a colonixet, és úgy döntött kipróbálja.

Két nap múlva sírva hívott, hogy saját maga el tudott menni wc-re.Nagyon boldog volt. Nála is rendszeres lett a napi 3 nagydolog, és ő legalább 7 kilót leadott. Ja és pár elég csúnya féregtől és gilisztától is megszabadult.

Egy hónapot csinált végig, és azóta is minden segítség nélkül heti 2 nagydolog megy neki.

Szóval szerintem aki teheti ,próbálja ki.

19. Lori
2007. márc. 13. 20:00
Akit egyébként érdekel a téma a colonix.hu-n vagy a drnatura.hu-n tu utánaolvasni a dolgoknak.
18. Lori
2007. márc. 13. 20:00

Sziasztok! Én most vagyok túl az első colonixes hónapomon. A méregtelenítés miatt vágtam bele, mert ugye a halál a belekben kezdődik.

Fogyni sajnos nem fogytam tőle, de pozitív hatásokról beszámolhatok.

Szóval nálam a napi nagywc adag a rost hatására 3-4-re nőtt, de nem hasmenésszerűen, tehát nem kellett folyamatosan a toalett közelében lennem.

Az íze sem olyan rossz, ha 100%os almalével vagy tejjel issza az emben (vizzel szörnyű).

A teától hihetetlen jókat aludtam és én görcsökről nem számolhatok be.

Nos az ára, az egy kicsit húzós, de én két munkatársammal együtt rendeltem, így 16000-ből megúsztam. Költöttem már ennél többet mindenféle szerekre, úgyhogy belevágtam, Nem bántam meg. És tuti évente egyszer megcsinálom, mert hihetetlen mi minden jön ki az emberből.

Ja és a hasam kerülete láthatóan, 3-4 cm-el csökkent.

17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 9. - D77e128ed9)
2007. márc. 9. 07:31
Mifele pici kukackakrol van szo? (@_@)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook