Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


106. woody (válaszként erre: 104. - Petrikek)
2008. jan. 29. 08:19

Igen, ezért írtam én is ide, a colonix.hu fórumjából lehet, hogy törölték volna a hozzászólásomat.


Egy kérdésem lenne : tegnap este megittam az utolsó kleriteát. Mivel lehetne helyettesíteni ? Nekem hétvégén a gyógynövényboltban az eladó azt mondta, hogy szenna-tartalmú teát már csak gyógyszertárban lehet kapni.


A rost tényleg több mint egy havi adag: 1-2 nap múlva fog elfogyni az első doboz. Napi egy adagolókanállal másfél hónapig tartott.

105. s.irma (válaszként erre: 103. - Woody)
2008. jan. 28. 19:51

Sziasztok!

Azt hiszem tényleg a napi vízfogyasztás a legfontosabb. Most már vigyázok rá , hogy folyamatosan igyam a napi 8 pohárnyi vizet. Próbálom egyenletesen elosztani.

Hát nem semmi! Azt amit naponta megeszek kaja címén egy dolog. Az az igazság, hogy szerintem a dupláját " hagyom" el naponta . Igaz több alkalommal.

Szóval folyamatosan inni . Ez a lényeg.

No majd kiderül a végén!

104. petrikek (válaszként erre: 103. - Woody)
2008. jan. 28. 18:15

Szia!

Én általában elég szkeptikus vagyok minden ilyen dologgal szemben és én nem az ő oltaluk alapján döntöttem, hogy rendelek, hanem rákerestem és egyéb fórumokon olvastam hús-vér emberektől, hogy működik. Így rábeszéltem magamat és azt hiszem nem bántam meg. Nekem nem kell fogyni és azt hiszem a hasam sem lesz sokkal laposabb, de az tuti, hogy több minden jön ki, mint amennyit beviszek. A másik dolog, amit észrevettem, hogy újra van kedvem sportolni. Kezdek visszaállni a reggeli tornára és ma !!!! hosszú hónapok óta először !!! elmentem a szomszéd sarkon lévő fitness terembe és bizony jól lefárasztottam magam. Igaz, "lógott a belem", de jól esett és már azt tervezgetem, hogy mikor fér bele újra valamelyik napomba.

Szóval lehet benne valami...

103. woody
2008. jan. 28. 14:35

Üdvözlök Mindenkit !


December közepén kezdtem el a magam kúráját. Elősször egy hónapra való adagot rendeltem és attól tettem függővé a folytatást, hogy mi történi az első hónap alatt.


Aztán a szilveszteri buliban egy baráti pár meglátta a colonixomat és elmesélték, hogy ők is elkezdték a kúrát de annyira borzasztó íze volt a rostnak hogy pár nap múlva abbahagyták - csak a teát tudták meginni. Ha kérem odaadják a két szinte bontatlan rostot + paranilt. Így megvan a három havi adag ;)


Véleményem szerint nem rossz ez a colonix.

Néhány ember aki üzletet látott ebben a jogos igényben, hogy sokan szeretnének tisztábban élni összedobott egy véleményem szerint tényleg minőségi terméket. Ezt amíg tart a nagy érdeklődés extraprofittal értékesíti, mivel el nem ítélhető módon meg akarnak belőle gazdagodni. Majd ha már lecseng vagy megjelennek a hasonló jó minőségi konkurens termékek - akkor talán olcsóbb lesz ez is. Sajnos ehhez az MLM ízű extraprofitos értékesítéshez hozzátartozik a ködösítés és a misztifikálás is, talán a többségnél ez is a nyerő stratégia, hogy vásároljon - nem az én tisztem megitélni, hogy ez jó vagy rossz - mindenesetre ez van. Engem idegesít amikor egy lúzer kinézetű ember azt írja a drnatura.hu-n, hogy : Most az egyszer jó dologra adtam ki a pénzem, az biztos!"


(mert eddig mindig ráfázott bármit is vett ??? )


Nade inkább a tapasztalataim :

könnyebbnek érzem magamat, energiaszintem nőtt, szerintem a hasam is máshogy néz ki kívülről is.

Én nem látnék minden napvilágra került összeált rostot bélféregnek, "elhalt béldarabnak" ahogy néhányan - de voltak olyan gumiszerű kisújjnyi alakzatok amik kijöttek belőlem ami biztos, hogy nem a megevett rost.


Néha érzek gyengébb-erősebb fejfájást pár hete.


Az esti vízpótlás szerintem nem megoldás, folyamatosan inni kéne - akár kocsiban ásványvizes üvegből. Ez az egyik legfontosabb szerintem.

102. Sirga (válaszként erre: 101. - Petrikek)
2008. jan. 27. 13:12
Nem, a honlapjukon van egy kapcsolat link - ha jól emlékszem -, szóval emilkét írtam nekik.
101. petrikek (válaszként erre: 100. - Sirga)
2008. jan. 27. 10:50

Ez tök fura, én reggel felkelés után pár perccel megyek is a wc-re. Sokszor úgy érzem, hogy oda sem érek. Lehet, hogy a te szervezeted sokkal lassabban reagál a dolgokra vagy valami ilyesmi.

Azt már kérdezni akartam, hogy hol kérdezted meg őket, arról, hogy miért nem hat? Felhívtál valami információs telefont?

100. Sirga (válaszként erre: 98. - Petrikek)
2008. jan. 27. 10:30

Sziasztok!

A "rügyekről": mégiscsak előjött néhány, de igen eszement helyeken, pl. a combomon! Nem zavar, mert nem sok, és nem látszik a nadrágtól. :D

Tegnap délután óta fáj a fejem, hogy majd' beleőrülök! Nem tudom, méregtelenedem-e, vagy a melegfront, de úgy érzem, szétreped.

Néha meglepődöm a mellékhelyiségben, de a legmeglepőbb az volt, amikor egész nap nem volt miért mennem. Fogyás semmi! Nálam ennyi az eredmény 3 hét után.

99. s.irma (válaszként erre: 98. - Petrikek)
2008. jan. 26. 15:08

Sziasztok!

Tegnap este szalagavató bálon voltam. 12 után jöttem haza. És két óra alvás után felébredtem.

Aztán megint két óra alvás után ismét.Úgy tűnik fel vagyok pörögve kissé. Én aki álomszuszék voltam.

Nekem nincsenek "ronda" pattanásaim. Sőt! Simul a bőröm. Az eszemet majd eldobom a meglepetéstől.

Kíváncsi vagyok milyen eredmény lesz két hónap után?

No most ennyi!

Üdv mindenkinek!!!!!

2008. jan. 26. 07:49

Na lányok, hogy vagytok?

NÁlam a helyzet változik. Nagyon jókat alszok, és az Irmának már mondtam is, de már két reggel is úgy telt, hogy időben felkeltem és még tornáztam is mire a család felébredt.

Régebben is csináltam ezt gyakran, de mostanában (vizsgaidőszak, karácsony, melóhelyen év végi zárások) annyira fáradt voltam, hogy képtelen voltam rá. Most könnyen elalszok este és többnyire óra nélkül kelek reggel.

A bőröm változatlanul "rügyezik". Kicsit utánna olvastam és ez lehet a vese (nem tudom miért éppen az) méregtelenedésének jele:)))

Veletek mi van?

97. s.irma (válaszként erre: 96. - Petrikek)
2008. jan. 23. 18:57

Szia !

Irtam privát üzenetet!

2008. jan. 23. 18:28

Na pontosítok, nem a három havi adag a 16, hanem az egy havi ha hármat rendelsz.

Irma téged nem érdekel az egyik?

Én meg rábeszélnék valakit még...

95. petrikek (válaszként erre: 94. - Sirga)
2008. jan. 23. 18:25

Na pedig pont rátok gondoltam. Megnéztem a honlapot, most a három havi adag 16000,-Ft-ra jön ki és nincs szállítási költség.

Más. A húgom roppant ügyeskezű masszőr és ma délután kényeztetett egy kicsit, megmasszírozta az arcomat. Ő is azt mondta, hogy ilyen randa ragyát még életében nem látott, így reménykedem, hogy a méreganyag távozik valóban.

Egyébként ma a pisim is igen erős "szagú" volt, mondhatni büdös.

Lehet, hogy kellett ez a 15 nap, amíg igazából megindul a folyamat. Legalábbis remélem.

94. Sirga (válaszként erre: 93. - Petrikek)
2008. jan. 23. 17:32
Mázlista! Nekem is időszerű, de sokkal előbb kezdődtek, és erősebben görcsölök, mint szoktam. Na, mindegy... Azért mégis valami igazán látványost szeretnék! Lehet, hogy jobb, ha nem látok olyanokat, mint ami a honlapon van, de így meg nem tudom, mi távozik. (Engem ne beszélj rá: én 3 hónapra rendeltem! :) Ettől függetlenül jó a gondolat.)
93. petrikek (válaszként erre: 91. - S.irma)
2008. jan. 23. 14:16

Én kacérkodok a gondolattal, hogy ha háromig nem is, de legalább kettőig csinálom. Valakit rá kellene beszélnem, hogy próbálja ki, mert a két havi adag olcsóbb egy kicsit, így ő is jól járna meg hát én is.

Egyébként én ma is többször mentem wc-re pedig este elfelejtettem a maszek korpámat vagy mit bevenni és még van valami furcsa, ami nem tudom, hogy összefüggésben van e a dologgal. Egyáltalán nem voltak tünetei, mielőtt elkezdtem menstruálni. Teljesen időben jött meg, de nem fájt a mellem és nem is görcsöltem. Lehet, hogy nem ezzel van összefüggésben, de mással nem tudom összefüggésbe hozni.

92. Sirga (válaszként erre: 91. - S.irma)
2008. jan. 23. 13:03
:))) Te előbb túl leszel rajta, mint mi! Tudod: napokkal előbb kezdted. ;)
91. s.irma (válaszként erre: 90. - Sirga)
2008. jan. 22. 19:40

Én minden este kb 25-30 percig áztatom a teát. Igy már hatásos. Jó lenne három hónapig csinálni?

Kíváncsi lennék van e aki már túl van az első hónapon?

90. Sirga
2008. jan. 22. 09:29

Még nem váltam totál fakírrá: továbbra is 1 kanállal teszek a gyümölcslébe. Viszont rájöttem, hogy nem is a tea álmosít, hanem az általános fáradság! :-( Megkérdeztem őket, mi a helyzet, merthogy reggelente nem kell mennem. Azt felelték: áztassam tovább - 8-15 percig. Tegnap 2 órát ázott! Ja, és azt is írták, hogy van, akinek csak 3-4 hét után jön látványos eredmény.

A bőröm rendben, a vizet bírom, ha nehezen is.

89. s.irma (válaszként erre: 88. - Petrikek)
2008. jan. 22. 09:16

Sziasztok!

Én önsanyargató modon vízzel iszom. Kibirható. De nem álmaim netovábbja.

Ezek szerint este is kéne egy pohárnyi a "finomságból" ?Én semmi negatív elváltozást mégeddig nem láttam a bőrömön. Viszont megpróbálom este pótolni a napi vízmennyiséget ami a melóm miatt nem működik napközben tökéletesen.

2008. jan. 21. 19:48

Merre vagytok?

Én tegnap kettő kanál (1 reggel és 1 este) port vagy mit ettem. Meg is lett ma az eredménye. Háromszor voltam klotyón. Mivel az adag nem elég napi kettőre, így ma vettem valami bio rozst vagy korpát vagy mittudoménmit. Megpróbálom, hátha ezzel is ugyanolyan lesz a hatás.

Valamint van még egy furcsa dolog. Akkora fájdalmas pattanások (szerencsére nem sok) jöttek rajtam, hogy olyat kamaszkorom óta nem láttam. Olyan igazi gusztustalan fajták. Szerintetek ez a méreganyag távozása lehet?

87. petrikek (válaszként erre: 86. - Sirga)
2008. jan. 17. 12:08
Valamelyik nap én is úgy jártam, hogy kifogyott a gyümölcslé és vízre kényszerültem. Brrr
86. Sirga
2008. jan. 17. 09:22
Én nem fogytam, pedig lenne miből. :( A wc-járattal egész jól megvagyok, bár előfordul, hogy csak erős hasi görcsöket érzek, eredmény meg sehol. A bőröm miatt kicsit féltem, de már nem: ha eddig nem jött elő semmi, szerintem már nemigen fog! Amúgy a honlapon valaki említi, hogy kevesellte az eredményt, ezért 2 kanál rostra emelte az adagot. (Fakír! Én még az 1 kanálnyit is alig bírom lenyelni!) ;)
85. s.irma (válaszként erre: 84. - Petrikek)
2008. jan. 16. 20:15

No jó! megígérem, hogy nem fogok italozni. Kivéve ezt a hétvégét.( privát levélben irok róla)

én szerintem sok rostos dolgot kajálok. Gastroyal fitt menüjét eszem.

Eszek gyümölcsöt zöldséget. Ha néha kenyeret akkor Bakonyi barna kenyeret.

Kávét egyet egy nap.

A napi két kanálnyi szerintem nem biztos, hogy belefér az egy rendelt adagba!

2008. jan. 16. 20:09

Egyébként tetszik ez az italozás szó, mifelénk ezt nem használják és olyan aranyosan írtad. Szerintem ne igyál Te se alkoholt. Ez lesz a mi kis jellempróbánk.


Az jutott még eszembe, hogy nem kellene több rostot enni? Pl. napi kétszer, mert azt írják, hogy max napi három adagot lehet. Bár nem tudom, hogy az adagba beleférne-e?

83. petrikek (válaszként erre: 82. - S.irma)
2008. jan. 16. 17:49

Én elhatároztam, hogy nem fogok "italozni" mellette. Nyugodtan méregtelenedjen csak a májam. Bajom nekem sem volt a székletemmel, én a bőröm miatt szeretném inkább, mert elég érzékeny és hamar meglátszik rajta bármi (időjárás, ha "italozok", ha fűszereset eszek. Én az hiányolom, hogy napi többszöri klótyóra járás nincs. Eddig nekem egy napon sikerült csak többször menni wc-re, de azóta a reggeli rohanás (ez maradt) és aztán napközben semmi.


Ami érdekes, hogy fogytam (1-2 kiló), pedig nem nagyon volt miből. Nem a ruháimon érzem, hanem határozottan és következetesen ezt mutatja a mérleg. A párom szerint ez azért van, mert (kedvesem szerint, bár a honlap is ezt írta) legalább 5 kiló kakit hurcolunk magunkban és az pucolódik belőlem, ennek érzem áldásos hatását. Ez jó hír... azt hiszem.

82. s.irma (válaszként erre: 81. - Petrikek)
2008. jan. 14. 19:09

Az az igazság, hogy nekem nem voltak eddig sem gondjaim reggel. Turkálni én sem turkálok de azt tudom, hogy a bevitelnél több a kiadás. Ugye érthető? Igy én is bízom a hatásában.

A kávéról " napi 1 kavarós Ricoré) nem mondok le semennyi pénzért.

Szerinted némi italozás belefér a dologba? Vagy az teljesen tilos?

Én is egy havi adagot rendeltem. No majd kiderül. Ha van valami észrevételed vagy tipped irjál már!

Köszi!

2008. jan. 14. 16:29

Nekem reggel nagyon-nagyon erős a késztetés, hogy wc-re kell mennem. Az az igazság, hogy nem turkálok a klotyóba, így nem tudom, hogy az eredmény hasonló-e a honlapjukon látott képekkel, de az tuti, hogy bőséges mennyiségű széklet jön belőlem. Szerintem sokkal több, mint amennyit a kajálásom indokolna, így azzal bíztatom magamat, hogy hatásos a dolog.

Eddig egyéb más változást nem észleltem. Én egyenlőre egy havi adagot rendeltem, aztán majd meglátom.

80. Sirga (válaszként erre: 77. - Petrikek)
2008. jan. 14. 10:02

Egyik este nekem is vagy fél órát ázott véletlenül :DDD De semmi "eredménye" nem lett reggelre. Nálad változott valami az 1 hét alatt? Eredmény? Mesélj!

Ha jól emlékszem, első kúraként 2-3 hónapot javasolnak, később évi 1 hónapnyit.

79. s.irma (válaszként erre: 78. - Petrikek)
2008. jan. 14. 09:53

Köszi! Megfogadom a tanácsodat.

neked van már valami látható jele a kúrának? Már arra gondolok amiket leírtak az ajánlatban?

Lehet, hogy az egy hónap nem lesz elég?

78. petrikek (válaszként erre: 76. - S.irma)
2008. jan. 13. 18:11
Igyál este többet, akkor csak reggel kell pisilni menni. Egyébként én is állandóan pisilni rohangálok, bár én könnyen vagyok, mert egy irodában ülök egész nap.
77. petrikek (válaszként erre: 75. - Sirga)
2008. jan. 13. 18:10

Hááát, nálam úgy történt, hogy bennfelejtettem a filtert a vízben, mire észbekaptam már olyan erős lett, hogy hajnalban arra ébredtem, hogy rohanás.

Szerintem áztasd tovább. Nekem a nap többi részében semmi gondot nem okozott. Nem volt hasmenésem vagy egyéb kellemetlenség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook