Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
196. woody
2008. máj. 22. 08:38

Két hónapja is van már, hogy abbahagytam a rost szedését. Egészen más a széklet mennyisége, minősége, ég és föld a különbség negatív irányban ahhoz képest mint amikor a colonixot használtam.

Most keresni fogok valami olcsóbb kiváltását a colonix rostnak, visszajön -e a kívánatos hatás attól is ha elkezdem szedni.

195. mormota71 (válaszként erre: 192. - Dorry)
2008. márc. 30. 21:30
Szerintem pont a teától van. Leginkább hashajtókat tartalmaz, ettől görcsölhetsz.
194. veraSR
2008. márc. 27. 10:32
Sziasztok! Megismertem egy nagyon jó termékcsaládot!!(kínai gyógymód) Van közte 2termék, ami együttesen fejti ki legnkább a hatását: Calli tea (többféle ízesítésben) és Fortune Delight (szinén több ízesítésben)! Ezek méregtelenítenek, javítják az anyagcserét, normalizálják a testsúlyt, salaktalanítanak, nyirokrendszert megtisztítják, aktiválják, jók influenzára is, pajzsmirigy alulműködésére, magas vérnyomást normalizálják, cukorbetegeknek is nagyon ajánlott!! De a leglényegesebb, h NAGYON HATÁSOSAN MÉREGTELENÍT!! Ha éredkel vkit komolyabban ez a 2 termék, írjon és akkor akár személyesen, akár msnen bemutatom részletesen a termékeket!
2008. márc. 22. 05:45
Én már pár hete abbahagytam ezt a colonixot. Reggel változatlanul tudok menni wc-re. Megiszok egy tejeskávét és már futok is. A bőrömről elmúltak az apró kis ragyák. Szerintem hatásos, csak nagyon drága. Én más fórumokban azt olvastam, hogy más országokban 10 ezer ft körül van a kúra. Tehát jó sokat keres rajta a forgalmazó.
192. dorry
2008. márc. 21. 09:31
Én már sokféle teát kipróbáltam, de szinte mindentől szörnyű hasgörcseim lettek!Persze volt ürítés, de nem tudtam elviselni, hogy állandóan görcsölök!Mitől lehet ez?
2008. márc. 20. 18:16

Nézegettem a colonix kúrát és úgy gondoltam, előbb kipróbálom a Lenkeit, mert ha ugyanazt tudja kevesebb mint harmadáron, akkor inkább azt veszem.


Nekem egyáltalán nem jött be, annak ellenére, hogy több féle terméküket vásároljuk, és mindegyikről csak jókat tudok mondani, ez nekem csalódást okozott. Persze az is lehet, hogy ennyire egészségesen élek :)

190. vargera (válaszként erre: 166. - Mormota71)
2008. márc. 20. 18:03

A Lenkeiben benne van a Psyllium és tartalmazza a rostokat, szerintem mellé csak a teát kell beszerezni.

Én elkezdem ezt, ráadásul nem tartja folyamatosan kötelezőnek, mindenki maga dönti el, meddig salaktalanít.

Csak abban az esetben nem ajánlják, ha hasmenés és bélgörcsök vannak napirenden-akkor nem jó megoldás.

189. woody (válaszként erre: 187. - Dorry)
2008. márc. 19. 15:12
Kezdő fórumozó ? Olvass vissza és ha még marad kérdés akkor kérdezz.
2008. márc. 18. 22:21
ezt nem velem csinálták! a fórumon olvastam
187. dorry
2008. márc. 18. 18:25
Sok jót olvastam erről a vastagbél tisztító kúráról! Érdekelne, hogy valaki próbálta-e már, és milyen hatással! Eléggé drága, és gondoltam, tájékozódom mielőtt megrendelem!Várom a tapasztalatokat!
186. petrikek (válaszként erre: 182. - Tillmann)
2008. márc. 18. 05:37
Ez tuti biztos? Nem nagyon hiszem, hogy van ma olyan "becsületes" kereskedő, aki nagy tömegeknek (mert gondolom, akkor mindenkinek így csinálja) visszadátumoz egy terméket a számlán. Hogyan könyvel? Egy hónapos késéssel? Ha ez így van, akkor az adu a te kezedben van. Csak venni kell még egy adagot és figyelni a dátumot a számlán. Ha ott és akkor felhívod a figyelmét erre, akkor nem hiszem, hogy meri nem visszaadni a pénzt.
2008. márc. 17. 18:44

Ha mindennek bedőlsz és kipróbálod, akkor belőled él a piac. Tapasztalatom nincs, de véleményem van! Teljesen feleslegesnek tartom az ilyen mű cuccokat, ugyanugy mint az igyunk shake-t és eléldegélünk életünk végéig című mesét. És igenis legyen véleményed, mert nyílvánvalóan meg van minden embernek a véleménye az ilyen szerekről! Aki meg bedől, az így járt.

Mellesleg a visszafizetési garancia, hogy-hogy nem jár?! Csalóka nagyon...

184. woody
2008. márc. 17. 17:09

"nemtudom mit tudhat" "gondolom"


Mi itt sokan próbáltuk-próbáljuk és bár kétségtelen, hogy baromi drága de nem mondok rá ilyet úgy, hogy nincs semmi tapasztalatom.


tillmann-nak: a colonix programja, ha már egyszer nem csináltad meg akkor 60-90 napos, nem hiszem, hogy ez csak azért van hogy még néhány tízezer forintot leszedjenek rólad. Ha nem colonix rostot akkor is érdemes lenne folytatni valami olcsóbb rosttal. Nálam még a harmadik hónap végén is jönnek kifelé érdekes dolgok nagy mennyiségben az inputot meghaladó mennyiségben.

2008. márc. 17. 15:24
sztem felesleges ez a termek, 20 000ert baromi draga nemtudom mit tudhat... gondolom ugyanolyan sz*r mint az itt jobb oldalra hirdetendo kis dobozocska a zsiregetesrol. en nem dolok be az ilyeneknek... ha veszek max 5 000ért de annak se latok sok eselyt!
2008. márc. 17. 15:12

Sziasztok!


A Colonix egy hónapos programját kb. 2 hete fejeztem be és elég sok fórumot olvastam végig előtte, hogy mégis tisztában legyek az előnyökkel és hátrányokkal. Nálam sajnos nem eredményezett semmilyen változást, bár hozzá kell tennem, hogy különösebb panaszom nem is volt. Így vagy teljesen hatástalan volt a szer, vagy túl egészséges vagyok, ezért nem volt mit méregtelenítenem.


Ettől függetlenül egy valamire hívnám csak fel a figyelmeteket, mégpedig a 60 napos visszafizetési garanciára. Gondoltam ezt kihasználom mivel tényleg nem voltam megelégedve a termékkel és amikor elővettem a számlát megdöbbenve láttam, hogy letelt a 60 nap, annak ellenére, hogy a megvétel után már másnap elkezdtem a kúrát, ami február első hete volt. Hosszú gondolkodás után a páromat is megkérdeztem, hogy ő mire emlékszik és ő is egy véleményen volt velem. Szóval a lényeg, hogy amikor megvásároltam a terméket, akkor a kedves cégtulajdonos (KOWALSKY 1975 Bt., 1132 Bp., Visegrádi u. 18/A. 4/54.) a vásárláshoz képest 1 hónappal korábbi dátumot írt a számlára, így amikor lejárt a kúrám, esélyem nem volt, hogy éljek a pénzvisszafizetési garanciával :-). Találékony a magyar szokták mondani és ez tényleg az volt.

Természetesen panaszkodni nem fogok a cégnél, mivel túl sok értelme nincs, hanem inkább ezt a kis apróságot megírom a Dr. Naturának, okuljanak belőle. Szóval ha megvásároljátok a terméket, akkor erre figyeljetek oda.

181. 4916977221 (válaszként erre: 180. - Petrikek)
2008. márc. 13. 18:51

A bőröm nekem is határozottan jobb lett, sőt sokak szerint fiatalabbnak látszom (vagy csak bókolnak).

Nekem a hajamnál van egy kis pikkelysömöröm, amit eléggé tünetmentessé tudtam eddig tenni. A kúra kezdete óta nem jelentkezett.

Ugyan csak egy hónapot csináltam meg, de sikerként könyvelem el a dolgot.

Már most tudom, hogy évente egyszer csinálok egy ilyen jellegű tisztítókúrát.

2008. márc. 13. 13:12
Nekem a bőröm határozottabban szebb lett. Azt nem tudom, hogy távoztak-e belőlem fura élősködők. Az biztos, hogy jó drága cucc, de talán pont ezért hatásos (bár lehet, hogy ez hülyeség)
179. woody
2008. márc. 12. 08:44

Pár nap és vége a három hónapnak.

Változatlanul nagy mennyiségben jönnek ki belőlem nem szokványos dolgok.


Amíg tart a colonix rost addig azt fogom szedni a három hónap után is, utánna kipróbálom ezt a Dr Lenkei szelíd béltisztítót, hogy mit tud ötöddannyiért. Egy dologban biztos vagyok: Ez a reggeli éhgyomorra rostbevitel nagyon jót tesz nekem, sokkal energikusabb vagyok mióta elkezdtem és nem rakódik le bennem az amit megettem hanem erőlködés nélkül kijön a már kitudja mióta lerakódott dolgokkal együtt.


Lehetne olcsóbb mert horror az ára, nekem szerencsém volt, hogy két hónapot ajándékba kaptam végszóként azt mondanám, hogy pozitív a véleményem a colonix programról.

178. 4916977221 (válaszként erre: 177. - S.irma)
2008. márc. 7. 16:31

Én megvagyok!

1 hónapja kezdtem a Colonixot, de úgy döntöttem, hogy nem csinálom tovább. Eléb volt ez az 1 hónap. Ráadásul nagyon sok rostpor maradt, simán kitart még 2 hétig. A teát pótolom hasonlóval. A "kukacirtó" kapszula remélem már hatott.

177. s.irma
2008. márc. 7. 07:20
Sziasztok! Mi történt? Mindenki elveszett vagy csak behavazódott?
176. 4916977221 (válaszként erre: 175. - S.irma)
2008. febr. 23. 21:10

Inkább a méregtelenítés. Bár azért a leadott kilók sem rosszak.

Szerencsére már nagy fogyókúrába nem kell belevágnom. 64 kg vagyok, már csak pár kiló hiányzik a "boldogságomhoz". Sajnos tavaly 75 kg voltam, de többé nem engedem meg magamnak azt a luxust, hogy 66 kg fölé menjek.

175. s.irma (válaszként erre: 174. - 4916977221)
2008. febr. 23. 14:30
Le a kalappal előtted! A cél a teljes méregtelenítés vagy egy nagy fogyókúra kezdete?
174. 4916977221 (válaszként erre: 173. - Petrikek)
2008. febr. 21. 20:32

Egy olyan 46 napos böjtöt végzek, amiben fokozasan hagyom el a különböző táplálékokat, úgyhogy egyenlőre még keményen edzek, de 27-étől jön 5 nap léböjt, akkor visszafogom magam.

Ma voltam spinningen, szaunában és lovagolni. Amit ettem:

- Zabtej olyan müzlivel, amiben csak mazsola van, egyéb gyümölcs nem.

- 1 banán

- Wokos zöldség

- Zabtejes tönkölybúzadarás "tejbegríz"

- Gabonakávé

173. petrikek (válaszként erre: 172. - 4916977221)
2008. febr. 21. 20:06
Hogyan sportolsz böjt mellett? Csak valami lazát vagy keményen edzel?
172. 4916977221 (válaszként erre: 170. - Petrikek)
2008. febr. 21. 19:39

Én sem tűntem el! Sokat vagyok a 40 tisztulás fórumon, mert én közben böjtölök is.

Nekem nincsenek se kiütéseim, se pöttyeim, se pattanásaim. Inkább nagyon jól nézek ki. Ragyog a bőröm és a hajam.

Sokat sportolok, eddig 3 kilót fogytam.

171. Sirga (válaszként erre: 170. - Petrikek)
2008. febr. 21. 12:25
Nekem a combomon "ürül"... :( Még mindig ronda, de majdcsak elmúlik! Egyébként visszaküldtem, állítólag már utalták a pénzt is (csak számlaszámra utalják, és arról majd csak pár hét múlva kapok értesítést). Sajnálom, hogy nekem nem hatott! Rám fért volna némi tisztulás, anyagcsere-javulás, mellékhatásként némi fogyás... Ez van!
2008. febr. 21. 09:22

Sziasztok!

Nem tűntem el, csak szakdolgozatot írok és az felemészti időm nagy részét.

NÁlam a helyzet változatlan, napi kétszer megyek klotyóra, egyszer reggel egyszer délelőtt.

A bőröm szerintem szépen javul és heti kétszer-háromszor kedvem és energiám is van sportolni. Úgy látszik tényleg több idő kell a kedvező hatás kifejtéséhez.

A hugomnak a kezén jöttek marha ronda kiütések vagy foltok vagy mik. Lehet, hogy ő ott "üríti a mérgeket"

Veletek mi van?

2008. febr. 16. 19:03
Köszi az infot! Kipróbálom.
168. Sirga (válaszként erre: 166. - Mormota71)
2008. febr. 15. 19:45
Részemről örülök az új információknak - még, ha a fórum alapvető terméke ellen szól is, amit írsz! Minél több ismeretünk van, annál valószínűbb, hogy jól döntünk! :)
2008. febr. 15. 14:02

Még valami,

azok a sötét, síkos dolgok a székletben lehetnek az algák is.

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook