Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


76. s.irma (válaszként erre: 69. - Petrikek)
2008. jan. 13. 10:30

Az az igazság, hogy nem. Lehet, hogy valamit nem jól csinálok. Vagy máshogyan kéne kajálnom.

A napi 8 pohár víz nem megy . Délelőttönként mikor rohangászok a kocsival nem tudok rendszeresen inni. Mert nincs hova szaladnom Pisilni. És lehet, hogy ez a bibi.

De majd megpróbálok jobban odafigyelni.

75. Sirga (válaszként erre: 74. - Petrikek)
2008. jan. 13. 10:09
A teáról azt is írták, hogy reggel görcsökre ébredhetünk, meg arra, hogy sietni kell... Ezt még nem tapasztaltam. Te igen? Viszont este vigyáznom kell, mikor iszom meg: annyira elálmosít, hogy az hihetetlen! (Anyámnak ez kéne álmatlanság ellen! :))) ) Nálad mi az elmúlt hét eredménye?
74. petrikek (válaszként erre: 73. - Sirga)
2008. jan. 9. 05:29

Azt írják, hogy a teának enyhe nyugtató hatása is van, lehet, hogy még ezt a tünetedet is megszünteti. Nálam azt hiszem ma indult be a folyamat. Most reggel alig értem ki a wc-re.

Egyébként tényleg azt írják, hogy pár nap után előfordulhat fejfájás.

73. Sirga (válaszként erre: 72. - Petrikek)
2008. jan. 8. 17:13
Elég stresszes életet élek, és ennek "következménye" a vállon, a nyaknál rakódik le - azt hiszem, csuklyás izomnak hívják azt a részt. A párom megmasszírozott, hogy majd' bepisiltem, úgy fájt! De tudom, csak így lehet megszüntetni. Hétvégén kb. 10-14 óra között a vállamtól a tarkómig fájt rettenetesen. Aztán masszázs, meg kávézom, és sokkal jobb! Lehet, hogy az is azért fájt, mert méregtelenedtem?
72. petrikek (válaszként erre: 71. - Sirga)
2008. jan. 8. 16:03

Na én majdnem ma őrültem meg a fejfájástól. A párom szerint ez az egyik legfőbb tünete annak, hogy méreganyagok távoznak. Nem tudom, mert nekem egyenlőre semmi egyéb jele nincs.

Reggel én is emelem az adagot egy kanálra és ma tovább áztatom a teát.

71. Sirga (válaszként erre: 70. - Petrikek)
2008. jan. 8. 09:24
Nem tudom, de majd' beleőrültem, és így, kávéval mintah elfújták volna! Változás annyi - biztos az 1 kanál rost miatt -, hogy hatalmas "sikerélményem" volt a mellékhelyiségben. Ja,és még valamit észrevettem: evés után nem azt érzem, hogy "de bekajáltam, nehéz a gyomrom", hanem könnyebb. Ettem, de nincs nehézérzet. Azért ennyi még kevés nekem! Igaz, azt írták, a 3. nap, és a 3. hét között szokott igazán beindulni. Várom!!! :)
70. petrikek (válaszként erre: 67. - Sirga)
2008. jan. 7. 23:26
A fejem nekem is fájt, de én a frontra fogtam. Lehet, hogy nem is az volt az oka?
69. petrikek (válaszként erre: 68. - S.irma)
2008. jan. 7. 23:25
És így a hatodik nap után már veszel észre valami változást?
68. s.irma (válaszként erre: 66. - Petrikek)
2008. jan. 7. 19:01

Szia!

Én ma tartottam a hatodik napot. Egyenlőre nem todom mit is mondjak. A rostot sima vízzel iszom.Hát nem álmaim netovábbja. Kávét egyet azért iszom minden nap. Gyümölcsöt is eszem. Rostos zöldségeket is. Kíváncsi vagyok mi lesz az egy hónap utáni eredmény?

Van e valaki aki már túl van a kúrán?

Mik a tapasztalatok?

67. Sirga (válaszként erre: 66. - Petrikek)
2008. jan. 7. 18:09

Szia!

Köszönöm kérdésed: SEMMI! Attól eltekintve, hogy 2 napig majd' megőrültem a fejfájástól. Valószínű, a kávét hiányoltam, mert ma már egész rendben vagyok. (Szabad-nem szabad: ittam egyet.) A tea áztatását 5 percre felemeltem, a rostot holnap emelem 1 kanálra, mert semmi hatása így. (Hétvégén vízzel ittam - ne tudd meg! Ma már gyümölcslével - a vizes után hajlamos vagyok ezt "finomnak" nevezni.) :)

66. petrikek (válaszként erre: 65. - Sirga)
2008. jan. 7. 15:28

Szia!

Nekem eddig semmi feltűnő hatás nincs azon kívül, hogy rengeteget járok pisilni a sok víz miatt. A rostot én 100%-os ananászlével iszom és úgy keverem ki, hogy éppen egy nagy korty legyen, így olyan mintha ananászlevel innék fűrészporral, de legalább íze van. Én ugyanúgy eszek, mivel menüs kaját szoktunk ebédelni, ezen változtatni nem tudok, de próbálok több gyümölcsöt enni (most pl. mandarint).

Mi meg szoktunk inni esténként egy-egy pohár bort, pezsgőt, vodkát. Na ezt most teljesen elhagyom egy hónapig.

Te érzel már valamilyen hatást?

65. Sirga
2008. jan. 5. 10:27
Neked milyen volt a rost? Nekem a vége visszakívánkozott. Vízzel ittam. :P Az alkohollak nem lesz problémám, de a kávét hiányolom már most! Ugyanúgy eszel, mint korábban, vagy szigorítva, esetleg csak kicsit változtatsz?
2008. jan. 4. 19:24
Én tegnap megittam a búcsú vodkámat, egy hónapig pá-pá pia..
63. Sirga (válaszként erre: 62. - Petrikek)
2008. jan. 4. 19:13
Gyűjtöm az erőt a vízivásra - és iszok más, "bűnös" dolgokat! :DDD
62. petrikek (válaszként erre: 61. - Sirga)
2008. jan. 4. 18:39

Én is holnap kezdem, de arra gondoltam, hogy egy teát már bedobok ma este. Akkor én is írom a hatást és majd itt jelentkezek.

Én ma már elég sokat ittam, de egyebet nem tettem még a tisztulás érdekében.

61. Sirga (válaszként erre: 60. - Petrikek)
2008. jan. 4. 09:14
Sok sikert! (Az enyém is megérkezett, csak nem volt pénzem, úgyhogy ma veszem át. Nem én voltam meggondolatlan: 3 automatánál voltam, de egyben se volt pénz!) Én is holnap kezdem, és azt tervezem, hogy minden nap lejegyzem a tapasztalataimat. Úgy talán jobban átlátható. Összehasonlítjuk az eredényeket? :)
60. petrikek (válaszként erre: 59. - Petrikek)
2008. jan. 3. 18:29
Na az enyém megérkezett. Csak szombaton állok neki, mert holhap vizsgázok és nem szeretnék kellemetlen helyzetbe kerülni. Kaptam karácsonyra infraszauna bérletet. Összekötöm a kettőt, hátha...
59. petrikek (válaszként erre: 58. - Sirga)
2008. jan. 1. 07:52
ÉN is most rendeltem meg, ígéretük szerint a héten köldik. Más oldalak fórumaiban (ami nem a saját reklámoldaluk) dícsérik. Nem a fogyás mértéke miatt, hanem kipihentebbnek, erősebbnek érzik magukat. Szerintem egy próbát megér...
58. Sirga
2007. dec. 31. 13:06
Bennem most merült fel a Colonix program kipróbálása. Biztos oka ennek az is, hogy 60 napos pénzvisszafizetési garanciát vállalnak... Nem tudom. Ezt csak a bóvliárusok és a nagyon jók vállalták eddig azok közül, akikkel összeakadtam. Meggondolom, csak gyorsan kell forogni az agyamnak! ;)
57. marcsika41 (válaszként erre: 43. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 23. 07:50
Mi az amivel ennyit tudtál fogyni 16-18 kg? Az nagyon jó! Megirnád? Én is gondolkodom a Colonix programon, csak nagyon drága, jó lenne, ha lenne valami olcsóbb
56. 7130b15964 (válaszként erre: 52. - Ec63a7fc29)
2007. szept. 25. 21:47
Van már müzlijük is, mármint 7 és 17 fogyókúrás müzli. Nem olyan, mint a többi boltokban kapható felfújt édesség. Ez inkább kelt evés érzetet, fincsi magok vannak összepréselve, meg persze vitaminon és ásványok (epreset találtam, meg csokisat).
55. 4b6a2525df (válaszként erre: 54. - Fenybenjaro)
2007. szept. 25. 21:38
Írj már részletesebben róla légyszi. Nekem oxigenizáló készülékem van és kiváncsi lennék a kettő különbségére:)
54. fenybenjaro (válaszként erre: 53. - 4b6a2525df)
2007. szept. 25. 21:35
Jupiter Melody. Én még az USA-ból rendeltem, de már Magyarországon is be lehet szerezni. Elég drága, de hát ez csak nézőpont kérdése. Életem egyik legjobb befetktetése volt így fél évre visszatekintve. Ez csak egy saját tapasztalat. Jó sokat kell inni belőle...
53. 4b6a2525df (válaszként erre: 50. - Fenybenjaro)
2007. szept. 25. 19:42
És hogy hívják a készülékedet, és milyen gyártmány?
52. ec63a7fc29 (válaszként erre: 48. - Kisstoth)
2007. szept. 24. 01:31

7 és 17 reggeli helyett. Nincs benne hormontartalmú semmi, ezért szerettem bele.

S a vitaminokat, fehérjéket, rostot pótolta.

De ha sok szépet írtok a colonixről, kipróbálom. Anno arról az oldalról tévedtem ide.:))

51. zebracsikó (válaszként erre: 44. - Kisstoth)
2007. szept. 23. 18:59

én használtam, 3 hónapos kúrát csináltam, és fantasztikusan éreztem magam tőle!

Engem tökéletesen meggyőzött, döbbenetes volt, amikor először tapasztaltam olyan "dolog" távozását a szervezetemből, amiről álmomban sem gondoltam volna, hogy létezhet egy emberben!!

Én nagyon ajánlom mindenkinek!

2007. szept. 23. 18:49
Szeretnék fogyásra egy módszert, ajánlani, nekem ezzel sikerült tartós fogyást elérni. Az ionizált lúgos víz. Magas az oxigéntartalma, ezzel fokozza az égetését a kalóriáknak, negatív ionokat tartalmaz, amik elkezdik a káros bakrériumokat, és gombákat kipuculni az emésztőrendszerből, lúgos kémhatású, ami segíti kimosni a savas salakanyagokat a testből. E mellett még egy erős antioxidáns. Tehát 5-6 oldalról indítja el a fogyást. Lehet ilyen vizet előállító berendezést vásárolni nekem pár hónapja van. E mellet én még relaxációs programozással hangoltam hozzá a lelkemet is, mert hát az is kell szerintem, nem csak a szerek. Szóval az én tippem ionizált, lúgos víz.
49. 4b6a2525df (válaszként erre: 48. - Kisstoth)
2007. szept. 13. 21:03
A por sem rossz (mert most én is porozok) de szerintem válasszátok a weghtwatchers módzsert:)
48. kisstoth (válaszként erre: 43. - Ec63a7fc29)
2007. szept. 12. 17:27

Kedves Kleca !

Melyik ez a fogyipor, amitől ilyen sokat tudtál fogyni ?

47. 4b6a2525df (válaszként erre: 46. - Kisstoth)
2007. szept. 5. 14:12
szívesen másban is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook