Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cityville fórum

Cityville (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
188. homern (válaszként erre: 186. - Marcsi87)
2011. jan. 13. 20:02

Hu..elfelejtettem a Lizáé után megírni :(((

A chatout a build/ house alatt kell építeni,ez egy háztípus.Ha a ház képe fölé mész kiírja a nevét.Egy ilyen szürke kockaépület.

187. liza52 (válaszként erre: 180. - Liza52)
2011. jan. 13. 19:20
JAAAAA ! Bocs!!
2011. jan. 13. 19:19
Senki nem tud segiteni akkor? :(
185. homern (válaszként erre: 184. - Nagybibi)
2011. jan. 13. 18:29

Nekem megvan mindenki,bár először nem úgy tűnt....

Aztán vettem észre,hogy megvannak,csak üres helyek vannak közöttük.Próbálj balra menni a nyillal a lenti sorban ahol a képek vannak,nyomkodd egy darabig...hátha neked is csak az üres helyek mögé kerültek..

184. nagybibi (válaszként erre: 175. - Álommanó)
2011. jan. 13. 16:57
Igen a fénykép el tünt és nem is tudok ahoz a szomszédhoz át menni. Több ilyen szomszédom van már tegnap este óta és még most sem kerültek elő,de az üres helyük ott van.
183. bumburka (válaszként erre: 179. - Liza52)
2011. jan. 13. 15:58
Én kaptam:)
182. homern (válaszként erre: 181. - Homern)
2011. jan. 13. 15:32

Na,a 3-as ponthoz kihagytam a legfelső dolgot ami előjön,egy kupa és alá az van írva,collections..

ha begyűjtöd a pénzt az üzletekből,házakból,vagy a terményeket aratod,akkor észreveheted,hogy néha tárgyakat is ad.Pl a játékbolt játékokat,a tők ha learatod néha ad tökpitét,egyéb tökhöz kapcsolódó dolgot.Ezek kerülnek a collections-be.Ha valamiből összegyűlt a teljes sorozat(pl az összes tökös dolog)akkor jobb oldalon(amikor a kupára kattintva beléptél a gyűjteményhez) van egy trade in felirat,ami zöld lesz.Ha erre rákattintasz beváltod a sorozatot ajándékra.Oda van írva,hogy mit kapsz a beváltásért(pl 3xp és valamennyi érme,van amelyikért állatokat kapsz,amit kitehetsz a városba,ezek mind az inventory-ba mennek,onnan tudod kitenni a városba.Ezért van annyi csirkém,nyuszim,tehenem,kecském stb..

181. homern (válaszként erre: 179. - Liza52)
2011. jan. 13. 15:26

Szia!


1 ha a my neighbors fül alatt ahol látod a kicsi képeken a kívánságokat a kép alatti gift szóra kell kattintani.Azt az ajándékot küldi el,amelyik alatti gift szóra kattintasz.Oldalt a send gift az más,ha oda kattintasz kihozza az összes küldhető ajándékot és neked kell kiválasztani mit küldesz és kinek. A kívánságlistán ha nem csak 1 hanem több zöld is van,akkor mindet tudod küldeni,szépen sorban az alattuk lévő gift feliratra kell kattingatni.A send gift felirattal pedig csak napi 1db ajándékot tudsz küldeni


2, jobb oldalon lennt a dobozokra kattintva 3 további dolog jön elő.legalulma hq(franchises),ez a szomszédaidnál lévő boltok igazgatóságait hozza be,ugyan az,mintha magára az igazgatóságra kattintanál a városodban.

felette egy doboz van,az a raktárad(inventory)itt van minden amit kapsz,amit mások küldenek(engedélyek,energia,tárgyak amit jutalomként kapsz a játékban).Rájuk kattintva tudok őket használni.Ha pl az energiára kattintasz (pl a +2 energy-re) akkor elhasználod,hozzáadja fennt az energiádhoz(fennt sárga csík,benne a számmal mennyi van még)értelemszerűen ha felhasználod eltűnik a raktárból,majd ha kapsz újat újra megjelenik,a jobb alsó darkában az elem-képecskének látod mennyi van belőle épp)

ha itt a kis listás képecskére kattintasz és felteszi a felső sorba,akkor a barátaid látják a kívánságlistádon.ha kiikszeled innen a piros kis x-el fennt,akkor nem tűnteted el,csak leveszed a kívánságlistáról..pl ha már elég összegyűlt és nincs többre szükséged)ide 5 dolgot tudsz feltenni,ennyi lehet rajta kérésként egyszerre

a múzeumot a játék adta,mint ahogy ott sokmindent.ki kell tenni a városba és felépíteni.


3, az iskolánál kért dolgokat nem lehet hogy elajándékoztad?ugyanis ha nem send gift-ként küldöd el hanem a kívánságlistás kisképeknél a my neighbors alatt,akkor azt a te készletedből küldi el.a raktárodból ugyanis nem tudsz semmit törölni,nincs ilyen lehetőség


4, csoki alatt azt érted,amikot kapnod kell 2 csokit andrénak?vagy hogy másoknak hogy tudsz küldeni? másoknak úgy küldhetsz,ha a szomszádod facebook-os adatlapján az üzenőfalon rákattintasz a kérésre(xy needs the fines chocolate to andré stb.)és akkor a rendszer küld neki 1-et.Ezt csak akkor tudod megcsinálni,ha ő kirakta a kérést az üzenőfalára.


Utolsó kérdésre: én nem emlékszem,hogy kaptam volna valamit :)

180. liza52
2011. jan. 13. 13:47
Dóra ! Sikerült bejelölnöm a banki kérelmed?
179. liza52 (válaszként erre: 177. - Homern)
2011. jan. 13. 13:39

Sajnos tényleg nem a gépemmel volt a baj. Jó sokba került, de most másfelöl közelítettem meg a játékot, és igy mostmár betölt.


Több kérdésem lenne:

1, Ha megnézem a szomszédaim/my friends résznél/ ott látok sok kívánságot.PL:Krisztinél 2 szalag , Ibinél 5 süti, szikla, stb. Ha zöld akkor rákattintok a képre és megnyomom a send gift részt? Akkor megy az ajándék a kért személynek?


2.A játék jobb oldalán a kollekció alatt van a raktár? Ugye? Azok a dolgok hogy kerülnek oda? Van egy kis cetli- szerű/ kívánság lista/, ha arra rákattintok akkor az felmegy a felső részbe. Az azt jelenti, hogy az kellene nekem? Már eltüntettem onnan 4 dolgot, de hogy hova ment?

Van egy múzeumom ott,azt küldte valaki? és rákattintottam 3 energiára és eltünt. Szerintem jól elcsesztem már pár dolgot.


3. Az iskolánál amit kér arra ha rákattintok a raktárba , eltünt és még az iskolai kért dolgoknál is eltünt.


4. A csokoládé küldést mivel csak tegnap óta tudnám megcsinálni, hiába próbálom, honnan és hova küldjem a csokikat??



Kaptatok már tőlem egyáltalán valamit?? Mert lehet, hogy csak küldözgetem a dolgokat a világűrbe.

2011. jan. 13. 12:25
Chateau-t kell épitenem.Mi az és hol találom meg?
177. homern (válaszként erre: 173. - Bumburka)
2011. jan. 13. 12:19

Jaj..dehogy haragszom..szívesen leírtam volna,csak elég sűrű volt az este és nem tudtam jönni :(


Szomszédaimnak :Aki tud küldene zonig permitet,meg az épületekhez valókat(szikla,szalag,meg ilyenek)?Már nagyon sok kell 45-ös szinten mindenből,pl ahhoz hogy növelni tudjam a területem 19 engedély kell a szomszédoktól :S

Ki vannak rakva a kívánságlistámra is,de jöhet ajándékként is :)

Szóljatok ha nektek kell valami,igyekszem küldeni :)

176. bumburka (válaszként erre: 175. - Álommanó)
2011. jan. 13. 11:07
Lassan olyan népszerű játék lesz,mint a farmville,és nem bírja majd a rendszer...
175. álommanó (válaszként erre: 174. - Nagybibi)
2011. jan. 13. 10:47

Mármint a fényképeiket nem látni?

Mert ilyet nekem is csinált már, és később megvolt mindenki.

Csak vmiért nem tölti be rendesen a játék a szomszédokat.

2011. jan. 13. 06:11
ma reggelre el tünt néhány szomszédom,de nem csak nekem ha nem a fiamnak is. Az az e helye meg van csak nem adja be a rendszer.Tudtok erről valamit?
173. bumburka (válaszként erre: 169. - Homern)
2011. jan. 12. 22:03

Okay,rendben!:)

Ne haragudj....

172. bumburka (válaszként erre: 168. - Álommanó)
2011. jan. 12. 22:02
Már 2 szomszédomhoz is tettem ki....
171. bumburka (válaszként erre: 170. - Álommanó)
2011. jan. 12. 22:00

Köszönöm,kedves vagy:-))))

Leszel a szomszédom?

170. álommanó (válaszként erre: 167. - Bumburka)
2011. jan. 12. 20:50
Megnéztem: 116-os bejegyzésben van írva róla.
169. homern (válaszként erre: 167. - Bumburka)
2011. jan. 12. 20:42
Ki kell helyezned szomszédhoz üzletet.Egy korábbi bejegyzésben elég sokmindet leírtam a hq-k ról.Kérlek olvasd vissza,nem nagyon tudom most megint leírni.
168. álommanó (válaszként erre: 167. - Bumburka)
2011. jan. 12. 20:26
Igen, ezt én sem értem, nekem is volt szomszédom, akinek már hamarabb volt. De egyszer csak megjelent az ajándékok között:)...és azóta van nekem is.
2011. jan. 12. 19:49

Látom,Ti már teljesen profik vagytok!Én meg csak nézek,mint haL a szatyorban...:P:P

Nekem hogy lehet HQ-s épületem?Van olyan szomszédom,aki uazon a szinten van,mint én.Nekem sima játékboltom van,neki pedig HQ-s.

jolie,nagybibi,kimon:Írjátok meg priviben a neveteket,és bejelöllek!!!!!

166. homern (válaszként erre: 165. - Álommanó)
2011. jan. 12. 19:36

Csak az zöld,ami van neked és tudsz küldeni.Gondolom ha a kívánságlistádon van nincs neked belőle,ezért szürke.De lehet csak annyi,hogy saját magadnak mivel nem küldhetsz nem aktívak a gombok.A szomszédok kívánságai között is van ami szürke nem?


A hajókat csak akkor lehet megvenni,ha a pier-t felépítettékek.Stég nélkül nem lehet letenni.


Területnöveléshez nem kell papírpénz, rámész a nagyobbításra,kiírja,hogy pl 4 zoning permitre van szükséged a növeléshez(plusz ugye a 20ezer érme)Minden növelésnél egyre több pemitet kell szerezned.Amikor rákattintasz a nagyobbításra (build/expansions)lehet választani,hogy ask friends vagy kifizetsz 10 papírpénzt.Az ask friendsre kattintva el kell küldeni egy kérést,de nem egyesével mindenkinek,hanem kirakja az üzenőfalra.Az ismerősöknek csak rá kell kattintani és el is küldték az engedélyt.


1 embertől egy nap 3-at tudsz kapni.Tud küldeni a kívánságlistádon az ikonra kattintva,az üzenőfalas üzeneten keresztül,és free gift-ként.Ezt 24 óránként lehet ismételni.Az ask

friendset is 24 óránkét lehet kitenni.


Bocsi hogy így összezsúfoltam,de rohanok mert fürdetés van :)

2011. jan. 12. 16:51

Azt nem tudja valaki, hogy a kívánságlistámon hogy lehetne zöld színű az ajándékkérés?

Ha én a szomszédokra kattintok, akkor kiadja az ő kívánságlistájukat, és ott zöld színű az amire szükségük van...arra kattintva tudok is küldeni nekik. De az enyém szürke...:(

164. álommanó (válaszként erre: 162. - Kriszti1212)
2011. jan. 12. 16:29

Szia!


A 160-as bejegyzés közepén írtam, hogy kell hozzá az a "valami", és azt a szomszédok tudnak neked küldeni...gondolom azért kér 5-öt, mert már 5-ödször bővítenél (?), bár ebben nem vagyok biztos, én még csak 2szer bővítettem és 2 kellett hozzá...

163. álommanó (válaszként erre: 161. - Kimon)
2011. jan. 12. 16:27
Hát a hajós részt még én sem értem. Pedig van vizi területem, de nekem sem engedi...
2011. jan. 12. 15:43

Sziasztok!

Kérdésem lenne. Miért lehet az, hogy nem elég 20ezer arany, hanem most még 5-6 papírpénzt is kér, hogy tudjak újra bővíteni. Ez miért van? Mindenkinél így kell csinálni? Most vagyok amúgy a 28. szinten.

161. kimon (válaszként erre: 160. - Álommanó)
2011. jan. 12. 15:14
Köszi, sikerült, bár papirpénzért vettem, mert nem nagyon értettem ezt a küldözgetősdit. De jó így is. Most már akarok hajókat venni, de valamiért nem enged. Gondolom majd később.
2011. jan. 12. 10:59

A játék jobb alsó sarkában a nyíl és ajándékdoboz alatt van egy hosszabb gomb, (én németül használom, és nekem a BAUEN gomb)kattints arra.

Ott először a házak jönnek ki, amiket építhetsz...de nekünk nem az kell, hanem a villám és piramis közötti jel, (ami fogalmam sincs mire hasonlít...) ott csak egy fog megjelenni, amire kattintani tudsz.

Viszont szükség van hozzá 1 (németül: Genehmigungen, angolul talán valami "Zoming akármi(?)", ezt a szomszédok tudnak neked küldeni...de vehetsz is, viszont arra sztem felesleges pazarolni a papír pénzt.


Remélem jól írtam le, és sikerülni fog. Azért írd meg, ha sikerült:)


Ja igen, és itt ha rákattintasz, akkor egy kék négyzet fog megjelenni, amit bárhová tehetsz, ahol hosszabbítani szeretnél.

159. kimon (válaszként erre: 158. - Álommanó)
2011. jan. 11. 21:41
köszi, de leírnád nekem, hogy hol tudok venni? Hogy hova kattintok, meg ilyenek, szóke vagyok:)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook