Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cityville fórum

Cityville (beszélgetős fórum)


2010. dec. 26. 01:01

Üdv, szomszédok jelentkezését várom én is :) jöhetnek az üzik. :)


Erre nem lehet ráunni..

Sajnos hamar elfogynak az energy-k, de ami pozitívum számomra, hogy területet max 12x12-est, de bármennyiszer lehet növelniilletve hozzá adni, csak ilyen szerződés izé Zooning Premit) kel lhozzá, egyre több, de azthiszem megszerezhető ez is sok-sok szomszéddal, valamint a game cash is sok, viszont szokszor szükség is van rá én úgy érzem.

Összességében szerintem aranyos játék.

AJÁNLOTT

7. 9e32886f4a (válaszként erre: 6. - Veronika27)
2010. dec. 24. 17:14
én hamar ráunok a játékokra...
2010. dec. 24. 16:10

Sok-sok szomszédot kell gyűjteni, anélkül nem lehet játszani, mert a középületekbe a szomszédok töltik be az állásokat.

Írjátok meg nekem a neveteket priviben, bejelöllek titeket isminek és mehet a közös játék.

Én a huszonvalahanyadik pályán vagyok.

5. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Álommanó)
2010. dec. 23. 22:04
azért szomorúak mert nincs munkahely. Az első amit épiteni tudsz az a posta, sajnos munkába állitani embert csak is play fish carddal lehet. a második munkahely a rendőrség ott fejenként 2 pf card-ba kerülnek a helyek és addig nem is üzemel rendesen amig az összes állás nincs betöltve ha jól néztem szomszédokat is fellehet kérni hoyg töltsék be az állást, de sajnos nálam borzasztóan lassú a játék és sokszor lefagy igy nem is tudok nagyon özenőfalra kitenni semmi értesitést. A következő munkahelyet csak is 8 szomszéd mellett tudod megvásárolni. Én a 9. pályán vagyok és nincs elég szomszédom.
4. falcocica (válaszként erre: 3. - Álommanó)
2010. dec. 23. 16:28
érdekes
2010. dec. 23. 16:00
Olyasmi mint a Farmville, csak nem farmja van az embernek, hanem városa, és azt kell fejleszteni.
2010. dec. 23. 15:57
milyen az a játék,mondenhol azt látni,
2010. dec. 23. 15:56

Játszik vele valaki? Ha igen, segíthetnénk egymásnak, ha valaki nem tud valamit...


Én tegnap kezdtem vele játszani, és nem értem miért szomorúak a lakók, pontosabban nem tudom, mit kell tenni, hogy ne legyenek azok...tudja valaki?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook