Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? fórum

Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? (tudásbázis kérdés)


70. e71af41436 (válaszként erre: 69. - Bellady)
2006. aug. 17. 23:33

neki meg lehet,hogy soha nem jutott volna eszébe ilyet kérdezni....



mi nők,hajlamosak vagyunk olyan válaszokat kikönyörögni a pasiktól,ami nem tetszik és azután jól megsértődünk.....ez jellemző....

69. Bellady (válaszként erre: 60. - E71af41436)
2006. aug. 16. 20:54

Kedves Mindenki! Egyéb okok miatt, ma csak erre a hozzászólásra válaszolnék, a többire majd holnap reagálok!

Doboghat hevesen a szíve, és azt csinál már amit akar!!!

Nagyon mérges vagyok rá, nekem sohasem jutott volna eszembe ilyen dolgot mondani neki.

2006. aug. 16. 15:13

Nem muszáj elfelejteni, sőt szerintem emlékezni kell rá!

Van akinek azért, mert szép emlékek fűződnek hozzá, van akinek rossz emlékei tanulságul szolgálnak későbbi kapcsolataiban.

De az első, mindíg első marad.

2006. aug. 16. 12:42

Bellady igazad van abban, hogy az első szerelem nem jelenti azt, hogy Ő lenne az igazi.

A volt pasidnak biztos kellemes emlékei vannak arról a kapcsolatról.

Azt csak te tudod, hogy téged mennyire szeretetett a barátod, de valakit a múltja miatt elhagyni az egy kicsit gyerekes dolognak tűnik a számomra!

Lehet, hogy megbántott és ezért dacból elküldöd de biztos vagy benne, hogy nem fogod megbánni?

66. player8 (válaszként erre: 55. - Bellady)
2006. aug. 16. 02:14

Azt mondtad találkoztál már az igazival?

Akkor ezek szerint nem a volt barátod az igazi, hanem más, jól értelmeztem ugye?

2006. aug. 16. 02:09

Bellady te azért dobtad a pasidat, mert megdobbanna a szíve az első szerelme láttán?

De azért továbbra is fontos neked és sokat gondolsz rá.

Ha így van akkor minek dobtad ki? Azért mert ez mondta?

Mond csak szeretted te Őt egyáltalán?

Mert tudod kevés pasi vállalná fel ilyen őszintén ezt a dolgot, ezt nekem elhiheted.

Nem akarok neked tanácsokat osztogatni, de én a helyedben fontolóra venném a dolgot, hogy jól döntöttem e. Mert nehogy későn eszmélj és akkor már csak az emléke marad neked!

64. flower71 (válaszként erre: 55. - Bellady)
2006. aug. 16. 01:54
És honnan tudod, hogy Ő az igazi?
2006. aug. 16. 01:50

Ez az első szerelmes téma nagyon érdekes. Jó ötlet volt feldobni témának.

Szerintem mindenki másképpen emlékszik vissza a kapcsolataira lehet elfelejteni őket és lehet rájuk emlékezni.

Van akinek szép volt és kellemes emlékei vannak van aki pedig minél hamarabb elakarja felejteni. Ezt a dolgot az embere válogatja. De akkor is vannak emlékek amik bennünk vannak.

2006. aug. 16. 00:53
Bellady azért én kíváncsi lennék valamire, te azt írtad, hogy fontos neked és sokat gondolsz rá. Miért fontos Ő neked? Mennyire volt komoly a kapcsolatotok, talán voltak komolyabb terveitek is? Ha valóban fontos és sokat gondolsz rá akkor felteszem a kérdést neked biztos vagy benne, hogy jól döntöttél akkor amikor szakítottál vele? Mert lehet, hogy most úgy érzed, hogy ez a helyes, de mi van akkor, ha rádöbbensz, hogy tévedtél akkor mit fogsz csinálni?
61. player8 (válaszként erre: 51. - Bellady)
2006. aug. 16. 00:39

Szép jó estét! Kedves Bellady ahogy elnézve a fórumot mint sokan mások én sem igazán értelek. Te azért szakítottál a barátoddal, mert azt mondta, hogy megdobbanna a szíve ha látná az első szerelmét?

Utána meg azt írod, hogy neked Ő nagyon fontos, és sokat gondolsz rá. Akkor most hogy van ez?

2006. aug. 15. 22:26

szerintem pont az a lényeg,hogy egymás érzéáseit tiszteletben kell tartani.ez olyan ohatatlan dolog,ha valóban fontos volt neki a lány,és ráadásul a lány "dobta", akkor egy befejeetlen érzés maradt utána.....ami nagyon heves szívdobogással jár....

szerintem nem kell ilyet kérdezni senkitől...hisz amit nem tudsz nem fáj...

59. 4726e582cf (válaszként erre: 51. - Bellady)
2006. aug. 15. 22:21

Na igen, az első szerelem alatt nem az első pasira gondolt a kérdező... szerintem. Legalább is én így fogom fel.


Attól mert lefeküdtem az életem első pasijával még nem jelenti autómatikusan, hogy szeretem. Van akinél meg úgy volt, hogy halálosan szerelmesek voltak - nyilván az az ember másképp éli meg, mint aki nem volt szerelmes.

58. 4726e582cf (válaszként erre: 53. - Bellady)
2006. aug. 15. 21:57

Nem is arra gondoltam, hogy az első pasi, akivel lefekszik az ember lánya.

Nálam az pont nem szerelem volt. Kicsit máshogy van ez. Nem feltétlen kell szeretni azt a pasit, akivel ágyba bújik az ember.

Érzelmekkel teli dologra gondolunk általában, de ez nem feltétlen az első pasi. Nekem nem dobban meg a szívem, ha látom.


Legyen számotokra így, ahogy Ti látjátok.

57. Droma (válaszként erre: 54. - Szera)
2006. aug. 15. 20:24

"Ha ezt gondolja akkor nem is szabadna kimondania, főleg nem a jelenlegi szerelmének."

Ha ez az igazság akkor szerintem jó hogy megmondta.Ahhoz is bátorság kell hogy valaki őszinte legyen.

Én annak örülök ha őszinte hozzám egy ember.

56. Bellady (válaszként erre: 54. - Szera)
2006. aug. 15. 19:53
Köszönöm Szera!
55. Bellady (válaszként erre: 47. - E71af41436)
2006. aug. 15. 19:52
már találkoztam az igazival
54. szera (válaszként erre: 51. - Bellady)
2006. aug. 15. 19:52
az első szerelem, nem feltételenül jelenti a legnagyobb szerelmet az ember életében. most leszek 29, férjnél vagyok. Nem dobbanna meg a szívem az első láttán, eszembe se jut. de viszont érdekelne mi van vele. A pasidnak nem szabadott volna ilyet mondania neked. Ha ezt gondolja akkor nem is szabadna kimondania, főleg nem a jelenlegi szerelmének. az hogy jól döntöttél-e majd 10 év múlva kiderül.
53. Bellady (válaszként erre: 48. - 4726e582cf)
2006. aug. 15. 19:51

Ja, biztos nincs sejtésem az igazi szerelemről.

Megkérdeztem a 28 éves barátnőmet, aki már férjnél van és az Ő férjét is, Ők nem gondolnak az első szerelmükre és én szintén ugyanez a "széria" vagyok!

2006. aug. 15. 19:47
Én is szeretnék kérdezni tőletek. Ti együtt maradnátok egy olyan sráccal, aki megmondja a szemetekbe, hogy ha látná az első szerelmét, akkor megdobbanna a szíve?!
2006. aug. 15. 19:44

Nyers vagyok, mert úgy érzem, hogy ezzel az egy mondatával igenis kiakasztott! Nekem ő nagyon fontos, és rengeteget gondolok rá, de ha arra gondolok, hogy megdobban a szíve elönt a düh.

Nem azzal okoztok fájdalmat, hogy szerettek. Csak az fáj, ha a partnered a szemedbe mondja, hogy az első szerelem után megdobban a szíve. Voltam már szerelmes, nem egyszer. Az első szerelmem aki kidobott a héten nősült meg, és csak gratulálni tudok neki, hogy megtalálta az igazit. Nem szokott eszembe jutni a srác, és ha látom nem is dobban meg a szívem. Szerintem az igazi nem feltétlenül egyenlő az első szerelmeddel!

2006. aug. 15. 19:39
Félreértés ne essék, én senkit sem szerettem volna megbántani!
49. anduca
2006. aug. 15. 10:15
Szerintem én is mindig fogok emlékezni az elsö szerelmemre. Még mindig tartom vele a kapcsolatot, néha-néha írunk egymásnak pár sort. De már nem érzek iránta semmit. Szakítás után pár évig még arról álmodtam, hogy úgyis még összejövünk és örökké együtt maradunk. Már nem gondolom így és már nem is akarom öt. Rátaláltam a második nagy szerelmemre. Nagyon jól kijövünk egymással, nagyon szeretjük egymást és nekem már nem kell más.
48. 4726e582cf (válaszként erre: 40. - Bellady)
2006. aug. 15. 07:40

Már ne is haragudj, mivel is okozunk nagy fájdalmat másoknak? Avval, hogy szeretünk? Vagy emlékszünk az első szerelemre? Ez miért is baj?


Nyilván halvány lila sejtésed sincs az igazi szerelemről, azért írod ezt. Fiatalon az ember azt hiszi, hogy szerelmes, de míg meg nem tapasztalja az igazi szerelmet, addig felejthetőek azok a "szerelmek", amikről csak azt hiszi azok voltak.

47. e71af41436 (válaszként erre: 39. - Bellady)
2006. aug. 15. 07:01

Ha vele is ilyen faragatlan voltál,akkor nem benne volt a hiba....

a saját érzéseidet nem tiszteled,nemhogy a másét....

azért majd arra kíváncsi leszek,ha egyszer te is találkozol az igazival,hogy fogod átélni....vagy arra is legyintesz egyet lebecsmérlően?

2006. aug. 15. 01:20
Én még csak 18 leszek de azt hiszem az első szerelem nagyon fontos egy ember életében!! Gyerekként ismertem meg és féltem az egésztől!! Aztán a családi élet miatt túl hamar kellett felnőnöm és közben elveszítettem őt !! Ellöktem magamtól mert azt hittem nem értette volna amiket átéltem és csak most jöttem rá ,hogy az érzéseim tagadásával és a félelmemmel ellöktem őt magamtól!!Őt aki a legdrágább volt és akinél soha senki sem fog jobban szeretni és akinél soha senkit sem fogok jobban szeretni!! Mert bármit is csináljak és bárkivel is hozzon össze az élet senkinél sem érzem azt amit nálla!! Nem tudom hogy ez még mindig szerelem , igaz szerelem vagy csak megszépítem , hiányolom a múltat?? De azt tudom hogy bárhová is visz ezután az utam soha de soha sem felejtem majd el őt!! Mellékesen akit egyszer igazán szerettél/szeretsz arra sohasem tudsz haragudni véleményem szerint!! De remélem azért van remény még a szerelemre!! Ha a sors úgy akarja akkor még újrakezdhetjük én ebben hiszek!!Az én kérdésem csak az lenne hogy mit tegyen az ember ha túl korán találja meg a párját?? Ha valaki ebben tudna segíteni akkor kérem írjon!! Kitartás mindenkinek!!
45. Kathy (válaszként erre: 40. - Bellady)
2006. aug. 14. 21:45
Tudod Bellady Hogyeszrol/sajnos nem tudom helyesen leirni a falud nevet, mert nem rendelkezek ekezetekkel/ a Magad 25 evevel es erzeketlensegevel szerencsere nagyobb fajdalmaktol mentetted meg a baratodat azzal, hogy szakitottal Vele az O oszintesege miatt.
44. Droma
2006. aug. 14. 21:33
Én elhiszem hogy rosszul esett h a volt barátod ezt mondta,és sajnálom is,hogy megbántott,ettől függetlenül nem kell azt irni hogy most muszály-e elcsöpögni itt a dolgokat,mert kicsit bántó azokra nézve akik irtak ide.
2006. aug. 14. 21:27

nem furcsa a felfogásom...

csak bánt, hogy a volt barátom ezt mondta nekem...

ti is ezt csináljátok?!

42. Droma
2006. aug. 14. 21:11
Amúgy én tettem fel a kérdést és örülök hogy ennyien "elcsöpögték" nekem hogy ők hogyan vélekednek erről.
41. Droma (válaszként erre: 40. - Bellady)
2006. aug. 14. 21:10
Furcsa felfogásod van.....nagyon furcsa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook