Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? fórum

Az első nagy szerelemre tényleg egész életedben emlékezel? (tudásbázis kérdés)


2006. aug. 14. 20:54

Jah tényleg fiatal vagyok.... 25!

Voltam már szerelmes, és mindenkit el lehet felejteni! Ti pedig nagy szívdobbanósok fogalmatok sincs, hogy mekkora fájdalmat okoztok ezzel másoknak

2006. aug. 14. 20:45
A barátom nekem egyszer azt mondta, hogy ha látná az első szerelmét, akkor megdobbanna a szíve. Egyáltalán nem esett jól, sőt, nagyon kibuktam rajta. Ezt a dolgot soha nem fogom neki elfelejteni. Megszakítottam vele a kapcsolatot, majd talán tanul belőle!
38. Kathy (válaszként erre: 37. - Bellady)
2006. aug. 14. 20:29

Hello Bellady!


Tul fiatal vagy meg ahhoz, hogy meg tudjad itelni masok erzeseit. Nem, persze, hogy nem feltetlenul fontos mindenkinek elcsopognie az elso szerelme utan, de tudod sokszor nagyon kiszamithatatlan a sors es az erzelmeknek nagyon nehez parancsolni. Nem tudom Neked vajon letezett-e mar ilyen az eletedben, hogy mindent elsopro szerelem? Ha nem, akkor meg nincs is mire visszaemlekezned es nincs is mire valaszolnod.


Masok erzelmeit, amit ateltek, - vagy igy, vagy ugy - azt tiszteletben kell tartani, hiszen a legbelsobb titkaikat tarjak fel itt a forumon es mivel csupan egy egyszeru kerdesre adjak meg a valaszt annak a kerdezonek, aki feltette ezt a prozai kerdest.

2006. aug. 14. 20:11
Muszály mindenkinek elcsöpögnie az első szerelme után?
2006. aug. 1. 13:28
Igen még most is.Szép emlékeket idéz fel bennem!De az igazi szerelmet élem a mostanival,ezért többet már nem jelent egy kedves emléknél!
35. Vandis
2006. aug. 1. 13:14
Az első szerelem 19 évesen jött, és 5,5 évig tartott. Sajnos csúnya vége lett, de talán ennek köze is van ahhoz, hogy vége lett... (a fiú stílusa miatt). Minden nap gondolok rá, rengeteg közös emlék eszembe jut, nagyon szeretném tudni mi van vele, de ő úgy akar élni, mintha soha nem is ismertük volna egymást - sztem ez teljesen abszurd, de amiket mondott, én többé nem keresem. Azt hiszem már nem szeretnék vele lenni, a mostani barátommal sokkal jobb, mégis tudom, hogy soha nem fogok senkit úgy szeretni, mint őt. Soha. Hogy is felejthetném el?!
34. DODICA
2006. júl. 28. 13:20
Igen. A többire is, ha tényleg nagy szerelem.
2006. júl. 27. 12:20
Valószínűleg tartom,h. igen. Én a mai naoig vele vagyok. És ha esetleg elszakadnánk egymástól valamilyen oknál fogva, biztos,h. emlékezni fogok rá...
32. zsüli
2006. júl. 24. 15:32
Nekem a férjem az első nagy szerelem és remélem egész életemben elkísér /két gyerkőcünk is van/.
2006. júl. 22. 21:09
Az első szerelem nekem 9 évig tartott, 2 éve vége, de még él a mindennapjaimban.Nem vágyódom vissza, de az emlékek gyakran felbukkan egy -egy tárgy, szó vagy dallam által.Biztos végigkíséri az életemet az emléke, és sok hasznos tapasztalatot szereztem,ami tanulságos volt, mert a házasságomban azokat a hibákat már nem követem el, amit korábban igen.Szóval a nagy Ő felnevelt egy "jó" feleséget" a férjemnek...
30. 97dd601c1a (válaszként erre: 26. - Kathy)
2006. júl. 21. 09:36

Én nem mertem igy leirni, de nekem is az első igazi szerelem már későn jött. Ott voltak a gyerekek, férj, és mi is elengedtük egymást, de én is sokszor álmodok vele. Tudja, hogy beteg vagyok, néha küld egy sms-t, mi van velem, de soha nem válaszol vissza.

Tudja, és én is, hogy a családom számomra a legfontosabb, és végülis nagyon szeretem a férjemet.

2006. júl. 21. 07:48
Az első SZERELEM...,23 éve volt,de a mai napig ,ha meglátom beleremegek.Mindhalálig elkisér.
28. +Nix+
2006. júl. 16. 13:09
emlékszem, bár olyan rég mág nme volt. olyan 3éve lett vége....miattam, az én hibámból. tegnap találkoztam vele, előtte akkor utoljára, amikor szakítottunk. furán viselkedett velem. szomorú vagyok miatta, kerül, és nme akar velem beszélgetni. :( mind2nek az elsők voltunk.
2006. júl. 13. 12:33
Én emlékszem az első nagy szerelemre, azt nem lehet elfelejteni szerintem.Én még most gondolok rá, és kísérem sorsa alakulását.Sajnos neki én nem sokat jelentettem, de ő nekem igen.
26. Kathy
2006. júl. 12. 23:54
Az elso, igazi es mindent elsopro szerelmet soha nem lehet elfelejteni. Sajnos a sors tul keson ajandekozott meg vele, igy mar mindketten "foglaltak" voltunk. Nem adatott meg, hogy egymas mellett elhessunk es a legnagyobb bizonyitek a szerelmunkre az volt, hogy tudtuk elengedni egymast. Sok ev utan meg ma is almodom Vele, tavolrol figyelemmel kiserem az elete alakulasat es a szep emlekek orokke elni fognak a szivemben, mig meg nem halok.
25. Seila
2006. júl. 12. 19:28

Igen én emlékszem. Sok -sok év kinlódás szenvedés után is ( házasság, gyerek aztán válás)

Nekem első szerelem! Neki ? ki tudja, igy utólag játék. Ha meglátom amikor jön, a mai napig érzek valamit iránta. Szerelmet, szeretetet? nem. Inkább valami mást , hargot. talán ez a legjobb szó rá. MEg vagyok bántva!

24. Droma
2006. júl. 9. 17:34
Hát szerintem az első szerelem az kellen hogy legyen,mármint hogy magában egy felejthetetlen élmény.Különben nem az az első szerelem.
2006. júl. 9. 17:26
ha felejthetetlen élményekben volt részed, akkor biztos
22. sanele
2006. júl. 7. 23:49
az biztos
21. Droma
2006. júl. 6. 13:00

Köszi a válaszokat.

Nem semmi ez a háziorvosos történet sem:)

Az viszont biztos nem jó hogy az első pasit legszivesebben elfelejtenéd:(

Én szerencsésnek mondhatom magam,mert azért a mai világban a fiataloknál sajnos nem az a jellemző,hogy az első a nagy szerelmeddel történik!:(De nekem igy volt:)Remélem sokan vagytok igy vele.

20. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - E71af41436)
2006. júl. 4. 09:44
:)))))
2006. júl. 4. 07:20
köszi faw a fogalmazásért...erre gondoltam én is
2006. júl. 4. 07:00
Igen emlékszem rá. Soha nem fogom elfelejteni, mert nagyon jó volt, és iszonyatos élményt jelentett számomra. Nehéz volt az elválás, beleroppantam, de ma már túl vagyok annyi idő után rajta, és csak a szép emlékek jutnak eszembe.
2006. júl. 3. 21:24
Aha, emlékszem, de nem biztos, hogy csupa pozitívum jut eszembe róla...Sőt, elenyésző a jó, túl sok a rossz. És ráadásul heti váltásban eljött a városkánkba háziorvosnak,( 14 évvel ezelőtt jártunk) ami azt jelenti, hogy megkérdezem telefonon, hogy az adott héten ki rendel, ha netán vki lebetegedett a családban és nem igazán orvosigényes, akkor én is ki tudom kúrálni...nem kell feltétlenül mindennel dokihoz rohangálni.Voltunk úgy, hogy ő ügyelt, hát mindegy, nem tehettem mást, bár furcsa, hogy az élet miket nem produkál.Ki gondolta volna anno,hogy egyszer még ő lesz a háziorvosom...
2006. júl. 3. 20:47

Minden megeshet, ahogy kell lennie, úgyis úgy lesz, hiába akarja valaki, hiába szeretné, hogy másképp legyen.


Csak lemaradt :)

15. 4726e582cf (válaszként erre: 12. - Droma)
2006. júl. 3. 20:47

Minden megeshet, ahogy kell lennie, úgyis úgy lesz, hiába akarja valaki, hiába szeretné.


Lehet, hogy több emberre is hinni fogod életed során, hogy na ő az igazi, de amikor tudni is fogod, hogy ő az, na akkor találtad meg.


Nem törvényszerűség, hogy együtt maradj vele. Lehet ebben az életben az a történet, hogy egymás nélkül kell lennetek, nem lehet tudni. Lehet ezt sorsnak, karmának vagy ilyesminek hívni. Nem tudsz ellene tenni.


Boldog bárki mellett lehet az ember, ha megvan a szeretet, de a szerelem az más tészta, az éget, felemészt, elhamvaszt és újjáéleszt egyszerre :). Meg kell élni, hogy tudd, voltál már igazán szerelmes. A többi szeretet.

Persze ez a láng is elmúlhat, vagy elmúlik és marad a szeretet. Látod, így lehet avval az emberrel együtt élni, akit szeret az ember.


Biztos így van, hogy az első nagy szerelemre emlékszik az ember. Mint említettem én külön választom a szerelmet és az első pasit az ágyamban. A szerelmet épp megélem és élvezem, az első pasit... hát jobb elfelejteni.

14. Droma (válaszként erre: 13. - E71af41436)
2006. júl. 3. 11:18

Ezt a tudásbázis kérdést én inditottam,pont azért hogy nálam tapasztaltabb emberek véleményét tudjam meg a dologról:)Mivel még nagyon fiatal vagyok ahhoz hogy ezt tudjam:)

És az a hozzászólásom amire ezt irtad az is kérdésekből áll:)Én azért kérdezek hogy választ kapjak,mert komolyan érdekel.

Bocs ha úgy érzed hogy valamiről valakit meg akarok győzni,mert nem igy van.

És a kérdéseimet továbbra is fent tartom,mert érdekel nagyon ez a dolog.

Én sem keresem a vitalehetőséget.De az ahol én erőszakosabb voltam.ott mondjuk úgy érzem hogy igazam is volt.Dehát nem kell mindenkinek egyet érteni:)Igy szép az élet.

De azért örülnék neki ha válaszolnál vagy valaki válaszolna a kérdéseimre.

2006. júl. 3. 07:54

Kedves Droma! Ha megharagszol,akkor sem fogom most vissza magam!

18 éves vagy. Úgy a szerelemben és az élet más területén is fogsz még olyan dolgokat tapasztalni,amivel jelenleg még nem értesz egyet. Olvastam már több hozzászólásodat,mindig olyanokat próbálsz meggyőzni akik egy kicsit tapasztaltabbak,ráadásul van mikor erőszakosan.

Annyi de annyi mindent kell még tanulnod az életben,és azt hiszem az első egy kis tapintat,alázat és tisztelet lenne. Ettől függetlenül kedvelem az írásaid nagyrészét,mert sokszor tényleg írsz hasznos dolgokat is,tehát jelen esteben nem a vita lehetőségét keresem.

12. Droma (válaszként erre: 11. - Mazsola24)
2006. júl. 2. 22:55

De nem mindenki marad az igazi szerelmével.Nem?

Akkor hogy lehet valaki boldog ha nem az igazi szerelmével van?És soha nem felejti el?

2006. júl. 2. 20:48
igaz szerelem csak 1 van!A többi csak hasonlít hozzá!Soha nem felejted el!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook