Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7507. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7505. - 8f8f3a827e)
2017. jan. 27. 17:46
Kaposvár
7506. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7154. - Velvet67)
2017. jan. 27. 09:24

Szia Velvet!

Már meg is jött az 1%-os szérumom a Paulascoice-ről, ma megyek érte:).

Nem használtam még ilyet. Szeretném kérdezni, hogy ha elkezdem használni, akkor nappal ezentúl kell fényvédőt használnom? Én csak május-szeptemberben szoktam arcra 30-ast használni, ilyenkor nem.

Visszaolvasgatva valahol volt, hogy akkor télen is kell a fényvédelem, főleg hámlasztásnál, de ez is olyasmi, ugye?

Köszi a segítséget

7505. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7504. - Szédült-napraforgó)
2017. jan. 26. 22:28
Hol laksz?
7504. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7499. - Zsú1965)
2017. jan. 26. 21:51
Én is így gondolom Zsu.. Az én lakhelyemen pl nem is érhető el a Kolbi féle kezelés, az pedig, hogy ezért rendszeresen Pestre járjak, nem opció. A gyors ás kíméletes középutat keressük sokan, még akkor is ha drága csak érjen valamit. Ez nincs... Van a szike, és van a folyamatos stimuláló kezelés, ami legtöbb esetben látványos eredményt nem hoz, max konzerválja a meglévőt.
7503. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7500. - Suriandi)
2017. jan. 26. 20:45

Megnéztem, ez már arcplasztika.

Azt Én még nem terveznék, úgy érzem, annyira nem súlyos a helyzet. Még próbálkozom mással.

A régebbi szálbehúzásokról én is azt hallottam, hogy nem annyira jó, mint hisszük, ez egy újabb, még keresgélek utána, lés valószínű, valami ilyen Kolbi által javasolt folyamatos karbantartó kezelésbe is belekezdek.

7502. Gordonka (válaszként erre: 7161. - 01d18476a0)
2017. jan. 26. 16:28
Velvet67, beengedsz a naplódba? Mert szeretnék én is egyre szebb lenni :) hátha vannak hasznos tapasztalataid ott.
7501. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7500. - Suriandi)
2017. jan. 26. 13:05
Köszönöm, utána nézek ennek is. Te próbáltad magad, vagy láttad vkinek a MacsLiftet?
7500. suriandi (válaszként erre: 7492. - 16c96cb7a5)
2017. jan. 26. 10:51
Szia :))., szálbehúzás szinte kidobott pénz...csak minimális "megereszkedésnél jó" akkor inkább sztem pl.: MacsLift. :)
7499. Zsú1965 (válaszként erre: 7493. - 8f8f3a827e)
2017. jan. 26. 07:59

Kedves Kolbi!


Elég régóta olvasgatom ezt a fórumot. Nagy szerencse, hogy véleményeddel és tanácsaiddal segítesz bennünket. Ezúton is köszönöm.


Bevallom azonban, hogy ezen a hozzászólásodon, bár értem én, hogy a szándékod nem az volt, hogy bárkit megbánts, én mégis megbántódtam. Talán érzékenyebb vagyok így cca. 2 héttel egy arcplasztika előtt…


„a munkát, amit nem lehet megspórolni” írtad. Nos, én nem akarok munkát spórolni. Sokat teszek magamért, és nem vagyok türelmetlen, általában nem a könnyebb, hanem a hatásosabb utat keresem.

„látták, hogy mennyien értik meg ezt a filozófiát.” Értem én filozófiád, és egyet is értek vele. Lassan 52 éves leszek, azonban fiatalabb éveimben sajnos nem voltam olyan okos, hogy már akkor előre gondoljak, és tegyek az öregedés jelei ellen. És sajnos nem volt előttem példa otthon, hogy ezt kellene tennem. És főleg nem voltam olyan szerencsés anyagiakban, hogy annyit fordítsak erre, mint amennyi szükséges lett volna.

Most viszont meg van bennem az igény, a vágy, az akarat, tudok tenni érte (és nem is vagyok hozzá lusta), és ésszerű határokon belül pénz is áldozni rá, hogy mentsem a menthetőt.


A fórum címe (részben) arcfiatalítás, de erről már lecsúsztam. És nincs elegendő időm. Nincs időm éveket vagy akár csak egyet is várni, hogy van-e valamelyik kezelésnek hatása, aztán esetleg próbálkozni egy másikkal. És azt hiszem, nincs az a kezelés a szikén kívül, ami a „lecsúszott” arcot visszahúzza.


A genetikai örökség, masszív dohányzás, kevés folyadék, nem törődés, a kor és egy 50 kilós fogyás kemény nyomokat hagy az arcon. Nem a jelen állapotot szeretném konzerválni, hanem egységbe hozni magamat, mert a lelkem még fiatal, keményen és régóta dolgozom azon, hogy a fizikailag is az legyek (egyelőre vagyok) és szeretném, ha ez nyaktól felfelé is így lenne… És sajnos ez már nem megy más módszerrel. (Kár, hogy az arcplasztikáról itt se nagyon van tapasztalat).


Üdv,

Zsú

7498. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7495. - Negi)
2017. jan. 25. 23:15

Szia!

Válaszoltam.:)

2017. jan. 25. 21:34
Az előző írásom Kolbinak ment volna, nem Magamnak:)
7496. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7494. - 16c96cb7a5)
2017. jan. 25. 21:18

Közben még visszább olvastam a fórumot, és megtaláltam a leírásod a Trinitiről. Még mindig szimpatikus.

Az érdekelne, hogy mennyire látszik a kezelés után, hogy volt valami, vagy kell-e általánosan számítani pl egy hetes hámlásra.

Lehet, erre az a válasz, hogy a bőrömtől is függ, de azért várom a válaszod, hátha van egy általános, és kevesebb az egyéni eltérés.

Köszönöm

L.

7495. Negi
2017. jan. 25. 19:35

Szia Lilian!


Írtam privit!:)Egyelőre én is csak toldozok-foltozok...

2017. jan. 25. 19:02

Kedves Kolbi!

Köszönöm a tanácsodat. Tudom, hogy már kell valami több, sőt, folyamatosan kell, csak a Vivace kezelés nagyon elvette a kedvem, azt javasolta a bőrgyógyászom, /amikor kérdeztem, szerinte hogyan tovább,/mint már komolyabb lépést, vagy a szálbehúzást, de nem ezt, amit én kinéztem, hanem a simát.

A lézeres kezelésről meg tényleg sokat írtak itt a lányok, és tanulságosat, hogy azért óvatosan, mert sokáig van nyoma. És nem igazán akarnék ilyenbe belevágni. Egyrészt, mert én is az a nő vagyok, akinek a férje nem tud ezekről a szépészeti próbálkozásairól:), neki természetes, hogy jól nézek ki a koromhoz képest. De tuti nem engedné, hogy csináltassam, ha tudná, azért is törekszem olyanra, ami nem is igen látszik. Nekem a Drakula szerencsére nem látszik, aznap olyan, mintha egy kozmetikus jól agyon nyomkodott volna, piros huplik, aztán egy-két nap, és semmi..

Ilyen szemmel néztem utána rögtön azoknak a kezeléseknek, amiket javasoltál. A Triniti szimpatikusnak tűnik, ezzel kapcsolatban szeretnélek kérdezni, hogy mi a tapasztalat, érzékeny bőrnél, mennyire hámlik mégis a bőr, vagy egyáltalán mennyire látható a kezelés után valami.

Egyenlőre nem akarnék pl hámlasztót nagyon, / ha nem muszály/, ill a munkából sem igazán tudok egy hét hiányzást erre szánni. Minden nap emberekkel találkozom, dolgozom, az ápolt és dekorativ külső hozzátartozik a megjelenésemhez, addig semmiképpen sem tudnék dolgozni, amíg " felépülök".

Persze, tudom, hogy ez nem kivánság műsor, de azért szeretném a számomra " legideálisabb" megoldást megtalálni mind hatékonyságban, mind időráfordításban.

A vitaminos tájékoztató írásodat is olvastam, igazából én sosem szedek semmit, csak télen, ha éppen náthás vagyok, kis C vitamint.

Szóval itt már sokat olvasgatva eldöntöttem agyban, hogy változtatnom kell többmindenben, és nyitott is vagyok rá.

Köszönettel fogadom a tanácsokat, javaslatokat.

Lilian

7493. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7492. - 16c96cb7a5)
2017. jan. 25. 10:29

Nagyon tanulságos, amit leírsz. Keresed az utat, az utadat, tanácsot kérsz.


Kérdezd meg Cumust, Zefexet, Maggiet. Ők látták a jövőt egy pillanatra. A jövő három lábon áll: kemény plasztikai sebészet, össze-visszavágással, varrással, teljes resurfacing széndioxid lézerrel (kérdezd meg Tisziket) és az állandó bőringerlés fénnyel.


Ők az utóbbiból láttak egy villanást. Látták a munkát, amit nem lehet megspórolni néhány feltöltéssel, izombénítással, meg mit tudom én mivel. Hosszú évek munkáját látták egy pillanatra. A súlyzóterembe le kell járni és dolgozni kell. Ők látták az előjegyzési naplómat, látták, hogy mennyien értik meg ezt a filozófiát. Ez egy életvitel, nem lesz izomos az, aki minden hormonnal teletömi magát, hanem csak az, aki nyomja a súlyt is!


Amit leírtál, egy toldozás-foltozás, kiegészítő kezelés, ami nem vezet magában sehová. Ideiglenesen ad valamit, de hosszabb távon nem.

47 évesen meg lehet próbálni az olyan módszereket, melyek a bőr több rétegét átégetik (lényegében nyom nélül), ilyen a Fotofacial, a Triniti, a Fotona, a Sciton kezelés sorozat. És csak ezek után jöhetnek az általad használt kiegészítő kezelések.A szálbehúzás is csak akkor jó, ha alkalomra mész. Hosszútávon push up melltartó.


Kolbi

2017. jan. 24. 22:49

Akkor írok saját tapasztalatot. Nekem Drakula volt többször is, 3 éve először, akkor az ajánlott 3 kezelést megcsináltattam arcra, nyakra, dekoltázsra. Pont nagyon akciós volt. Félárban..

Azóta fél-háromnegyed évente fenntartó kezeléseket csináltatok. Szebb lett az arcom. A nyakam, dekoltázsom nem látványos, talán nem rosszabbodik, és ez is valami:) az arcomon jó. Persze, mikor 2 éve fogytam pár kg-ot, az látszott, és hyaluront javasolt a bőrgyógyász az arcomba, meg a szám felé, ill két oldalt a szomorú ráncokba. A felső szájkontúromba is nyomott kicsit, az azért sok lett kissé, látszott egy darabig. Feszes lett a szám felül, ugye máshol nem annyira az. Mondjuk nekem eléggé telt a szám alapból. Botoxot meg a szét szemöldököm közé, ill a szemeim külső sarkába már kétszer tetettem. Ezek eléggé jók, de a hyaluron és a botox ugye fél év..

Engem is fiatalabbnak szoktak nézni, de azért lassan csak kellene valami más is.. Kipróbáltam a Vivace kezelést dekoltázsra, arról írtam is év elején, nekem nagyon nem jött be, nagyon hámlott, piros gyulladt volt a bőröm. Utána inkább megint Drakuláztam. Most decemberben voltam, de máshol, kolléganőm ajánlotta, száj körüli hyaluron kezelésen, meg szem körüli botoxon, kevesebb hyaluront tettünk , így jobb. A régi helyen meg arc Drakulára megyek februárban. Ez megint fenntartó. Képet nem csináltam, eddig, a dokik igaz csináltak, de eszembe sem jutott, hogy elkérjem. Ezután fogom.:)

A szálbehúzáson gondolkodom, mivel már 47 leszek idén, a Drakula állítólag kevés lesz.

SHILHOUETTE SOFT-on gondolkodom, még gyűjtöm az infókat.

7491. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7154. - Velvet67)
2017. jan. 24. 21:28

Kedves Velvet!

Év eleje óta vagyok fenn, eddig inkább csak olvasgattam amiket írnak, meg vissza olvasgatom a tapasztalatokat. Ide, ehhez a bejegyzésedhez most értem, már annyi jót olvastam a retinolról, töprengtem, honnan is rendeljek, mert angolból nagyon nem vagyok jó, hogy ebay meg ilyesmi.. Nagyon megörültem, hogy van magyar, amit itt említettél, be is regisztráltam, és meg is rendeltem a szérumot. Januári akcióban. Tényleg nagyon hálás vagyok, köszönet érte:)

Majd megírom a tapasztalataimat.:)

7490. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7487. - Nátháska)
2017. jan. 24. 16:32

Két barátom is dolgozik észak-keleten.


Szabó Gábor dr. kollégámmal évekig együtt dolgoztunk Kecskeméten és együtt kezdtünk az ELOS-szal is. A kezelési palettáját a kiváló kézügyességének megfelelően szélesítette, így a rejuvenálásra kevesebb időt fordított. Ő Miskolcon és Egerben is dolgozik.

Molnár Csaba dr., aki évfolyamtársam volt, meg Debrecenben dolgozik, ő plasztikai sebész, de tavaly megvásárolta a legmodernebb rejuvenáló, non invazív ELOS készülékeket. Nem ő dolgozik ezekkel, hanem bőrgyógyász kollégái.

Mindkettő orvos nagy tapasztalattal rendelkező, kiváló kolléga, több vasat tartanak a tűzben.


Kolbi

7489. peonia53 (válaszként erre: 7488. - Peonia53)
2017. jan. 23. 19:25
mel 79 megtaláltam.
7488. peonia53 (válaszként erre: 6938. - Onebőr)
2017. jan. 23. 17:34

Ann volt itt egy hölgy nem tudom emlékeztek-e rá. Ö kipróbálta Dr .Varjú kezelését (sokat spórolt rá) és nem hozott eredményt neki.

Ha lesz időm megpróbálom visszakeresni. Talán a dermarolleres fórumon is jelen volt.

2017. jan. 23. 12:15

Kedves Okoskolbász!


Szeretném megkérdezni, hogy esetleg nem-e tudsz olyan orvost/kollégát ajánlani Miskolc/Debrecen/Eger vonzáskörzetében, aki hasonlóan elkötelezett a páciensek iránt, mint Te? Szeretnék kipróbálni egy fotorejuvenációs kezeléssorozatot (vagy amit a kollégád egy állapotfelmérés után ajánlana), de egyelőre a fővárosig még nem szeretnék felutazni.


Köszönöm szépen!

7486. peonia53 (válaszként erre: 7484. - Velvet67)
2017. jan. 23. 11:29
Köszönöm így már jobb hogy van egy kis magyar leírás.
7485. Studio64
2017. jan. 22. 19:50
Sziasztok, Vivace szem környéki kezelésen volt mar vki? Tapasztalat?
7484. Velvet67 (válaszként erre: 7471. - Peonia53)
2017. jan. 21. 14:51
egereden jobb klikk, kiad egy táblázatot, felkínált lehetőségek között ott van hogy "Fordítás magyar nyelvre" én is ezt teszem minden külföldi lapnál...
7483. makrancoskata (válaszként erre: 7479. - 8f8f3a827e)
2017. jan. 20. 22:51
:DDD oke
7482. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7480. - Karika50)
2017. jan. 20. 22:10
Dr Csuháról eddig csak jókat olvastam másoktól.
7481. peonia53 (válaszként erre: 7476. - 75Eperke)
2017. jan. 20. 21:40
Köszönöm, lehet megvárom a lányom segítségét húsvétkor jönnek haza.
7480. karika50
2017. jan. 20. 20:43
Sziasztok! Hosszú vívódás után hoztam meg a döntést, hogy nem akarom mindennap látni azt a szomorú arckifejezést ami évek óta visszatekint rám a tükörről. Vékony, viz hiányos a bőröm, ebből adódóan eléggé mély "nevető" ráncokkal rendelkezem amin a különböző krémek, kezelések már nem sokat segítettek. Egy megoldás van a plasztikai műtét. 55+ vagyok de még szeretnék egy kicsit fiatalosabban, vidámabban kinézni. Keresem azt a jó szakorvost, akiről jó tapasztalat van, tudnátok ebben segíteni?
7479. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7462. - Makrancoskata)
2017. jan. 20. 15:23

A férfi este hazamegy és a felesége leülteti az asztalhoz.

-Mi lesz vacsorára, drágám?

-Egy különleges ennivaló, egy világújdonság!

-Mi a neve?

-Étel.

-Hú, az nagyon jó, már várom.


Kolbi

7478. szolesz (válaszként erre: 7475. - Szoszi56)
2017. jan. 20. 09:09
Ki fogja csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook