Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7567. Laila0209 (válaszként erre: 7562. - -Riababa-)
2017. febr. 4. 23:07
Nekem volt a sekoltazsomon. Két fajtát is próbáltunk. Amelyik fehérítését, nagyon hatásos volt a nap okozta barna foltocskákra. De összességében szebb lett a bőröm tőle. Ha jol emlékszem ket hetente kellett menni, és 6 alkalommal, mert az a minimum amit ajánlanak.
7566. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7565. - -Riababa-)
2017. febr. 4. 20:48

Most éppen összeszedtem magam, és megkerestem a dokik amiket adtak papírokat, mikor mit töltöttek hyaluront.

Régebben Forthelist, most pedig múlt decemberben Teosyalt. Nekem ez utóbbit csak a felső száj kontúromba adta és a két száj zugomban, a szomorú ráncba. Most nagyon fogom figyelni, meddig tart. Ha fent a szemnél és ahomloknál ilyen sokáig.. nagyon kíváncsi vagyok. Ez svájci anyag..

7565. -Riababa- (válaszként erre: 7564. - Velvet67)
2017. febr. 4. 19:59

Szia Velvet!

Teosyal-lal töltöttek szem alá. Nekem sem tökéletes. Azt mondják még mindig nem tökéletes a technika,de én azt mondom inkább "ilyen" legyen, mint olyan, mint eredetileg. Már huszonévesen táskás, karikás volt a szemem. Legszívesebben saját zsírral töltetném fel, de most nem tudom bekalkulálni. Az mégiscsak egy műtét.

Egyébként, ha kanüllel csinálják nem lila és mélyebbre megy, szebb az eredmény.

Ezek szerint neked is sima tűvel végezték?

7564. Velvet67 (válaszként erre: 7563. - -Riababa-)
2017. febr. 4. 17:34

Riababa kinél voltál hialuron feltöltésen? milyen anyagot adtak, tudod?


Én most voltam pár hete, sajnos korrekciózni kell majd, nem vagyok elégedett a szem alatti árkot töltettem fel... és még mindig lila vagyok...

7563. -Riababa-
2017. febr. 4. 16:49
Eszembe jutott egy dolog, amit régóta szeretnék megosztani veletek. Nekem van hialuron a szemem alatt, a homlokomban, hegek között, és az orrhátam van korrigálva vele. A homlokomba utoljára majdnem 2 éve volt injektálva, az orrhátba 1,5 éve és még nincs szükség korrekcióra. Szóval nálam minimum 1,5 évig tart a hialuron. Utána iscsak kisebb mennyiségre van szükség.
7562. -Riababa- (válaszként erre: 7560. - Sunflower777)
2017. febr. 4. 16:22
Én is most ismerkedek az Image Skincare termékeivel. Neked volt már máskor is Image hámlasztásod?
7561. -Riababa- (válaszként erre: 7559. - Laila0209)
2017. febr. 4. 16:16

Az én kozmetikusomnak már több, mint egy éve van ilyen gépe. Időnként kezeli vele a rosacea-ra hajlamos területet az orcáimon. Azért csak időnként, mert külföldön élünk. Ilyen gyakoriság mellett én nem vettem észre változást.

A rádiófrekvenciás funkció hatékonysága majdnem 0. (Nyilván kozmetikusok kezébe nem is való, nagyobb teljesítményű gép.)

A "plasma" funkcióval még fibrómákat távolított el a nyakamról, ami ezzel a technikával hosszadalmas és fájdalmas volt, összességében pedig többe került,(az eltelt percek után fizetsz) mintha egy bőrgyógyász a pillanat törtrésze alatt lecsípte volna őket.

Rosacea-ra az IPL sokkal jobb megoldás.

7560. Sunflower777 (válaszként erre: 7533. - Laila0209)
2017. febr. 3. 18:51

Szia Laila!


Én is közel 1 éve csak Image termékeket használok.

Nem olcsó, de szerintem minden egyes Ft-t megér.

Azóta még szebb a bőröm!

Most épp egy hàmlasztásos kúrát kezdtem vele...

Izgatottan várom az eredményét!

7559. Laila0209
2017. febr. 3. 13:30

[link]


Erről szeretnek véleményt!! Kolbi??

7558. eiffel76 (válaszként erre: 7555. - 16c96cb7a5)
2017. febr. 3. 08:30
Szia, nekem volt 5 ilyen kezelésem. Az orvos az arcodra irányít egy szinte jeges levegőt kibocsátó gépet (nem tudom a nevét) az segít. Nekem a számnál és az orromnál fájt a legjobban, kibírtam, de alig vártam, hogy vége legyen. Az nyugtatott, hogy szép lesz a bőröm, és amit az orvos ígért, azt megcsinálta.
7557. Zsú1965 (válaszként erre: 7542. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 3. 07:17

Azt hiszem, minden kezelésnek megvan a maga helye és jogosultsága a palettán, mint ahogy megvan a plasztikának is.


Biztos vagyok benne, hogy továbbra is sokat fogok tanulni a hozzászólásaidból, a szakmai véleményedből.

7556. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7544. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 2. 21:05

Szép a bőröm állapota és nem is ráncos az arcom, az nem emeli meg az áll részt, ahol kezd lefelé menni:(

De köszönöm szépen:)

7555. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7539. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 2. 19:14

Most nem láttam, de nemrégiben igen a Putyint.

Mit mondjak, meggyőzően szép az arcbőre. /majdnem azt írtam, az arca, de az félre érthető, nem az esetem a pasi:))/

Azt olvastam a rejuvenáció hátrányaként, hogy fájdalmas a kezelés. Ez alatt mit értsek?

Jó kérdés, tudom:)) Fájdalmasak általában sajnos ezek a szépészeti kezelések is, amiket csináltatuni, pl mint a Drakula, hyaluronos feltöltés, meg a Vivace is, de valamilyen fájdalom csillapítást csinálnak, ami éppen még olyan éppen elviselhetővé teszi, hogy mire megyek újra, elfelejtsem. Közben meg a tudat vigasztal, hogy szép leszek utána, majdcsak kész lesz már..:((

A Hifus tapasztalatokat végig olvastam, és őszinte csodálatom azoknak, akiknek nagyon fájt, de végig bírták. /szerintem én is nekiugranék attól, ha azt írták volna a lányok, hogy ez a tuti, és minden igaz, amit igértek!!/

De nem így alakult sajnos.:(

Kérdésem, azért van valamennyi fájdalom csillapítás rejuvenáláskor is? Kis bátorítást szeretnék:))

Köszi

L.

7554. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7551. - 16c96cb7a5)
2017. febr. 2. 15:59

Most látom, a Drakula lemaradt. Ez egy tápláló kezelés, semmi köze a hámhoz.


Kolbi

7553. kékucika (válaszként erre: 7547. - Kisujj)
2017. febr. 2. 15:59

Igen fontos a fényvédelem, mert fényérzékeny teszi a bőrödet.

Az orron levő hajszálerekkel nekem nem csinál semmit. Nem lesz jobb, de rosszabb se.

7552. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7551. - 16c96cb7a5)
2017. febr. 2. 15:57

Első a hám, hásodik az irha, harmadik a bőralja. Így is kell kezelni, mint az anatómia mutatja.

Itt álljunk meg egy percre: a hám és az irha a fő támadáspont, így együtt. Mindig! De az első a hám, azt látjuk, az irhát meg tapintjuk, persze ezt is látjuk, de másként. A rádiófrekvenciás eljárások csak az irhát ingerlik. A Vivace, a Scarlet, most kijövő Profound, az Infini, a Sublatív, az ePrime kezeléseknél a tűk mélysége és az irha vastagsága döntő jelentőségű. Ezek az eljárások a hámot alig vagy egyáltalán nem ingerlik.

Úgy kell az irhát ingerelni, hogy az építő jellegű folyamatok mindenképpen meghaladják a lebontóakat (nem kívánatos zsírvesztés).

Amit először látunk, ami kívül van, az a hám. Itt többen kérdezik, milyen erős lesz a hámlás. Semmilyen. A villanó fénykezeléseknél nincsen hámlás. A hámot átvilágítva, a hám-irha határt ingerelve, új sejteket, az irhában új rostokat képezve újítjuk meg a bőrt. Akinek pigmentfoltjai vannak, azok másnapra befeketednek, jól láthatóan “világítanak” és pár napig kifejezetten láthatóak. Akinek nem volt pigment a bőrén, annak másnap alig látszik a kezelés. Pont ez a lényege a fotorejuvenációnak, az eltitkolható a kezelés! De ezt érdemben csak az első vizit után lehet csak megjósolni, kinek lesz fekete csíkos az arca, kinek nem.


Kolbi


Kolbi

7551. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7540. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 2. 15:27

Köszönöm a részletes választ.

Nekem abszolút nem pigmentált a bőröm, sosem szoliztam, a nap szokta érni az arcom, mikor süt. Fehér bőrű vagyok alapból, nyár végére nézek ki úgy, mint a barnább bőrű egy hétvégi napsütéses idő után.:(

Ez az ebéd idős beavatkozás, ez sok kezelésbél van hirdetve, nekem a Drakula v a hyaluronos kezelés után is a szúrásoktól piros, kicsit dagadt a bőröm, aznapra tuti nem mehetek társaságba. Alapozóval elmegy, ugye, mint akit agyon nyomkodott a kozmetikus, úgy nézek ki:)

A Vivace meg jól hazavágta a bőröm, szerencsére nem az arcom volt, mint régebben írtam.

Persze, tapasztalatból már az ilyen kezelést péntekre szoktam tenni, mert így ott a hétvége rendbe jönni.

Akkor azt mondod, hogy ezen kezelésekre is elég lehet ez a hétvég, nem lesz hámlás, mint a lézernél. Egy barátnőm csináltat néha vmi lézerezést, neki is borzalmas utána, de őt szereti, és problémás is a bőre, muszály valamit. Nekem szerencsére "csak" a kor, amit kell..

7550. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7549. - 2af282e602)
2017. febr. 2. 15:14

Szia Tiszike!

Írtam privátban.

7549. 2af282e602 (válaszként erre: 7548. - Kisujj)
2017. febr. 2. 12:35
Na azért a magyar celebekrol ne feledkezz meg azért.
7548. Kisujj
2017. febr. 2. 12:21

Arcplasztika, botox, feltöltések:

Bár nem mostanában került szóba, de azért leírom:

Külföldön egyes környékeken nagyon sok beavatkozást láttam nők arcán. Ízléstelen, természetellenes hatást keltettek szinte mind, messziről virított róluk egy kontár orvos keze. Csatlakozom azokhoz a hozzászólókhoz, akik a magyar orvosokat dicsérik inkább.

7547. Kisujj (válaszként erre: 7530. - Kékucika)
2017. febr. 2. 11:54

Jaj de jó, köszönöm.

Ha jól tudom: AHA, BHA, retinol mellé kell a fényvédelem másnap reggel.

Most 1 %-os BHA-val kezdtem, ma jön a 2%-os. Utána ugyanúgy folytatom emelve Aha-val. Itt a heti 1 10%-os lesz a cél, és akkor elkezdem tesztelni a retinolt is. A bőr szoktatásához mintákat rendeltem csak, szerintem elég lesz.

A Paulás retinol tényleg nagyon drága..

Arról tudsz valamit mondani esetleg, hogy az orron levő hajszálerekre hogyan hatnak ezek a szerek? Van amelyik segít, vagy ront rajta?

2017. febr. 2. 11:48

Más kérdést nem találtam, ha valakit kihagytam volna, jelezze...


Kolbi, rendes fiú ez a Putyin, azt mondja, nem zárják el a gázcsapot-nekünk

7545. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7537. - 2af282e602)
2017. febr. 2. 11:46

A feleségem a Könnyűipari Műszaki Főiskolán végzett, mint ruhatervező mérnök. Előtte szalagon varrt, majd szakmunkásképzőbe járt. Egy kis saját vállalkozása volt, amiben nagyon jól érezte magát és meg todott élni. Divatbemutatót tartott, saját kuncsaft köre volt.

Amikor összekerültünk, mindenki végezte a maga munkáját. Aztán jött a robbanás, a lézer és láttam ebben iszonyat nagy jövő van. Mondtam neki, adja fel, segítsen nekem. Akkor leültünk és azt mondtam neki, ha te olyan híres divattervező lennél, hogy Párizsba hívnának, akkor én letenném az orvosi munkámat és mennék vasalni a vetexet. De most nekem szükségem van a munkádra, mert a páciensekkel nem tudom a munka mellett a kapcsolatot tartani. Hogy ne legyen gond, elment kitanulni a kozmetikus szakmát. 2 év, a két gyermek mellett Budapesten, míg Sopronból járt fel. És ezután sem nyúlt a páciensekhez, amikor már az 5-ös bizonyítvány miatt meg is tehette volna.


Aztán jött egy rendelet, amiben előírták, hogy orvos mellett csak végzett nővérkék dolgozhatnak. Úgy hogy én kedd, szerda, csütörtök Pesten dolgoztam, ő meg maradt tovább és hétvégén ment a 2 600 gyakorlati óráját felvenni különböző eü. intézményekbe, különböző osztályokra, hogy megkaphassa két és fél év után az ált. asszisztensi oklevelét. És így sem kezeli a pácienseket. Cska néha a szőrtelenítésbe segít bele.


Azt viccesen szoktam mondani, nekem kezelik a legszebben az arcomat, mert Évinek sokkal ügysebb a keze, mint nekem, és engem meg ő kezel...


Kolbi

7544. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7533. - Laila0209)
2017. febr. 2. 11:32

Pécsen úgy tudom széndioxid lézere (Fraxel) Schmelás Attilának van. Vele együtt szakvizsgáztam, a kongresszusokon köszönünk egymásnak, de nincsen kapcsolatom vele.


Kolbi

7543. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7507. - Szédült-napraforgó)
2017. febr. 2. 11:30

Szép, nyugodt város Kaposvár. Biczó Zsuzsát ismerem, meg a polgármester feleségét. Ők a klasszikus bőrgyógyászatot művelik.


Kolbi

7542. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7499. - Zsú1965)
2017. febr. 2. 11:29

Nem akarok senkit sem megbántani. Főleg arról írok, amihez értek és persze, sokszor olyanba is beleütöm az orrom, amibe nem kellenem.


Mi a célom?


Ha valaki azt mondja, hogy évente 3x elmegy kozmetikába, azon csodálkozunk? Nem. De 50 évvel ezelőtt még nyugaton is csodálkoztak volna ezen! Én azt látom, hogy 20 év múlva az emberek, de főleg a nők fiatalon (kb.25 éves kor után) évente kétszer, rendszeresen el fognak járni valamilyen fénykezelésre. Ha van baja, ha nincs. Ez a jövő útja. Ezen még a kollégáim is mosolyognak, de szerintem ez lesz. Most is tudunk olyan kozmetikusról, akihez alig lehet bejelentkezni, míg mások tenyeres-talpas masszőrként törik szét kozmetikai kezelés címén az arcot. A jó kezelés, a jó orvos, az információ akkor is aranyat fog érni. Négy gyermekem van, a legnagyobb 28 éves otthagyta az orvosit, élni akar, nem akarja azt a hosszú, nyomorúságos utat végigjárni, mint én és a kollégáim, hogy a 60 éves "dokira" a végén azt mondják, hogy könnyű neki, dőlnek hozzá a betegek, tele van pénzzel. A kislányom 11 éves, a célom, őt még tanítani...talán...


A "munkát nem lehet megspórolni", de meg lehet valamilyen szinten pénzért venni. A plasztikai sebészet él, virul és élni is fog. Amikor ezt a gyalázatos mondatot leírtam, nem akartam megbántani senkit sem. Egy út elején vagyunk, ahol eltöltöttem több mint 10 évet és látom a célt, amiről fentebb írtam. Ha te plasztikai sebészre mész, akkor is ott lesz a külső réteg, a hám, amit mindenképpen fénnyel kell kezelni, olyannal, ami a pigmentet is viszi.


Kolbi

7541. makrancoskata (válaszként erre: 7540. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 2. 11:17
Hahaha..akkor Jelzin böre regenyeket meselt neked :-)
7540. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7496. - 16c96cb7a5)
2017. febr. 2. 11:10

A fotorejuvenálásnál a lényeg, úgy próbáljuk a bőr mindhárom rétegét ingerelni, hogy a páciens a napi tevékenységét a kezelés után tudja folytatni. Úgy is hívják az USA-ból eredően, hogy lunch time surgery. Ebédidőben leugrik a hölgy (vagy úr) és visszamehet dolgozni, úgy nem veszik észre. Mint minden reklám, ez sem teljesen fedi a valóságot.

A Triniti-nél nincsen hámlás. De ha erősen pigmentált a bőr, szolárium, napozás régebbi nyomai, akkor azok beégnek. Úgy kell elképzelni a kezelést, hogy a bőr mélyebb rétegeit ingereljük három kezelőfejjel egymás után. Tehát nem hámlasztunk, mert az csak néhány napra-hétre ad eredméynt, hanem lentebb égetve a sejtekbe, képezünk rostokat. Ezt úgy tudjuk elérni, hogy minél jobban ki kell nyitnia kapukat, hogy mélyebbre mehessünk, tehát a régi pigmentet el kell tűntetni. Ilyenkor a fény útjába kerülő pigment belül a bőrben másnapra megfeketedik. Azt szoktam mondani a pácienseimnek, ha másnap felkel, ne hívjon, úgy sem tudok semmit sem tenni, jobb ha ha most megnyugtatom, szépen elfog tűnni. De nem hámlásról van szó.

Mégegyszer, ha valakinek erősebben pigmentált a bőre, az egy hétig szörnyen fog kinézni, míg aki vigyázott és alig volt napon, az rácsodálkozik erre a bejegyzésre, mert nem fog látszódni semmi.


Vodkával kíváltam Putyint, de nem iszik alkoholt. Ez lásztik az arcán is.


Kolbi

2017. febr. 2. 10:16

Itt ülök Putyinnal a rendelőben. Fél órás beosztásom van és sorra mondják le az időpontot a pácienseim, mert nem érhetnek ide az útlerázás miatt. Visszanézem a hozzászólásokat és megpróbálok válaszolni mindenre, amit kérdeztetek. A


múgy Putyin arca is rejuvenálva van.


Kolbi

7538. 75Eperke (válaszként erre: 7537. - 2af282e602)
2017. febr. 2. 10:14

Ez tényleg durva. Nem tudom, én biztos nem adnám a nevem ilyenhez :(


Kolbi, igen, értjük, és vétek, hogy ilyen drága, klassz gépek parlagon hevernek :(((((((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook