Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7537. 2af282e602 (válaszként erre: 7536. - Rawin)
2017. febr. 2. 09:57
Juj..ez nagyon durva..Végül is bárki ülhet a gép mögött?? Gondolom egy doki adja a nevét aztán egy akárki akinek 2 órában elmagyarázták meg megmutattak az csinálja. Félelmetes
7536. Rawin (válaszként erre: 7535. - 8f8f3a827e)
2017. febr. 2. 08:55
Szerintem csak te vagy ennyire lelkiismeretes, hogy azt gondolod, az "orvos ideges", hogy nem tudja alaposan megismerni a drága szépészeti kezelések végzéséhez a gépeket. A profession.hu állásportálon épp most keresett egy nagyobb nevű esztétikai központ gépkezelőt (hifura, vivacera és társainak önálló végzésére). Az elvárások kiábrándítók: semmiféle iskolai végzettséget nem kértek, az eü érettségi pusztán előny, ha van. Legyen türelmes, megbízható blablabla..de végzettség, hát az nem kell.
2017. febr. 2. 08:14

Az információ nagy úr! Én mindennap kapok levelet, hogy milyen eljárás jön ki és milyen tanfolyam lesz. Egzotikus kelyekről, de főleg az USA-ból. Éppen csak végigpörgetem, aztán bezárom. Bőrgyógyászok mondják el a tapasztalataikat, tanítják be egymást. Az egész nekem katasztrófa. Látom a haladást, de nem tudok semmit sem tenni, mert megöl a napi rutin. Mit jelent ez? Van például 2 éve egy Candela GentleProMax gépem, ami most 37 M Ft-ba kerül. Kettő van az országban, a másik Molnár Csaba plasztikai sebésznél. A gép egy teljes kozmetologiai klinikát el tudna vinni, ami azt jelenti, hogy reggel 7-kor bekpcsolják és este 10-kor ki. Jön egy fél tucat orvos, az egyik rejuvenál, a másik szőrtelenít, a harmadik ért kezel vel, gombás körmöt, feltölt, hámlaszt. éget, stb. De azt, hogy ezt az orvos biztosan tudja, ahhoz rengeteg gyakorlás kell. Ezért ideges az orvos, hogy ott a kezében a kulcs, de a napi munka melett nem tudja az ajtót kinyitni vele. Molnár Csaba még rosszabb helyzetben van, ő ki sem tud jönni a műtőből. Értitek ezt a problémát?


Jött egy barátom, egy híres teniszedző, akinek gombás a körme, már mindenütt volt, mondja hallott a gomba lézerezéséről, 90 ezer egy kezelés, kérdezi, vágjon-e bele, érdemes-e pénzt adni érte, segítsek neki. Mindtam neki Sándor, a papír szerint a gépem tudja, de én nem tudom a gépet kezelni, mert csak szőrtelenítek vele. Elővettük a gépkönyvet és a protokoll szerint elkezdtem ingyen kezelni. Magyarul elkezdtem kísérletezni a beállításokkal. Gyönyörűen viszi a gombát, fél év alatt elvitte, de nem teszem fel, mert nem érdekel, meg nem is akarok gyakorlatot szerezni benn, meg nincs is időm rá.


Jó, nem?


Kolbi

7534. Laila0209
2017. febr. 2. 07:49
Nagyon megköszönöm előre is a segítségeteket. Ha valaki szívesen beenged a naplójába, szívesen kopogok, de hibátlanul nem szeretnek!!
7533. Laila0209
2017. febr. 2. 07:47

Feltennék egy két kérdést ha megengeditek!? Én egy éve az Image készítményei használom. Valakinek tapasztalat?

Kolbi, Tolna megyében esetleg Pécsen nincsen megbízható kollegád?

És a feltöltéssel közül( ami még nem saját zsír) van bármilyen amilyet esetleg még javasoltok?

Kozmetikusom most vesz Gigi Plasma gépet. Erről valaki? Kicsit rosaceás a dekoltazsom, és állítólag arra jó.

7532. Laila0209
2017. febr. 2. 07:43
Sziasztok! Én eddig a Mellplasztika fórumon voltam inkább aktív, titeket csak olvastalak. Mondjuk nagyon elkeseredtem. 42 leszek, és sajnos voltam már HiFUN egyszer es régebben dermarolleren is. Nagyon szomorú hogy az ember mielőtt aláveti magát ilyesminek muszáj utána járni. De mostmár nincs mit tenni. Egyébként is kevés zsírral rendelkezem, de egy picikét most rosszabb. Mondjuk a korral is egyre fogy. Ahogy végig olvastalak benneteket, majdnem teljesen bizalmat vesztettem mindennemű kezelésben. Talán mar csak azsír feltöltés maradt. Örülök hogy rátok talaltam mielőtt több pénzt dobáltak volna ki, és ráadásul rontottam volna a helyzetet..
7531. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7530. - Kékucika)
2017. febr. 1. 20:36

Szia!

Köszi szépen, ennek az összefoglalónak Én is nagyon örülök.:)

7530. kékucika (válaszként erre: 7529. - Kisujj)
2017. febr. 1. 20:06

Szia, mindegyik terméket használom/használtam, de ha még egyáltalán nem savaztál, akkor egy picit légy óvatos. Figyeld meg, hogy reagálsz rájuk, lehet egyszerre így sok lesz. A bőröm nem kifejezetten érzékeny, de még ha mindegyiket is használom egy héten belül(BHA, retinol, AHA), akkor itt-ott vékonyan hámlik a bőröm és az már eleve nem jó.

Hetente kétszer használok (vényköteles) retinol krémet, de csak este. Ennek gyakoriságát nem emeltem, mert ennyi bőven elég a bőrömnek, így be tudok iktatni egy AHA-s estét is a héten (az 10%-os) Régen BHA-t is használtam, de akkor a retinolt még nem, most már így együtt sok lenne. Legelőször nekem is Paulás retinol krémem volt, nem rossz, de 20 ezret sajnos nem ér, igaz viszonylag sokáig elég volt. Ami nagyon fontos, hogy egyszerre ne használd őket, Az Astazet egy jó kis krém, az mehet függetlenül a többitől, de a retinolos napon a retinol legyen az utolsó, amit magadra kensz.

Ez az oldal nekem is sokat segített, sok sikert:

[link]

7529. Kisujj (válaszként erre: 7528. - Kori54)
2017. febr. 1. 18:48
Hát ez engem eléggé elrettent. Itt olvasgatva le is tettem minden beavatkozásról egyenlőre. + 1-2 you tube video is segített :-) Viszont megrendeltem több krémet is: Astazet 4.0, retinol, AHA, BHA, Paula's krémek. Mivel szinte szűz az arcom (csak pár jobb hidratáló és arctisztító) nagyon kíváncsi leszek az eredményekre. Most próbálom kiböngészni mit mivel nem szabad, illetve hogyan szabad használni. Ha valaki kapásból tud mindent, nagyon jó lenne kis összefoglaló, mert nem bírom újra átolvasni a fél fórumot, naplókba pedig egyenlőre nem szeretnék bejelentkezni, hisz még nem ismertek.
7528. kori54 (válaszként erre: 7396. - Kisujj)
2017. febr. 1. 16:47
Igen, nekem is ott kékes áttetsző, de lehet, hogy előtte is olyan volt csak senki nem nézegette :)
7527. makrancoskata (válaszként erre: 7522. - Anonym123)
2017. febr. 1. 15:06
Megneztem a honlapjat.....huhh nagyon bejön;)
7526. Velvet67 (válaszként erre: 7523. - -Riababa-)
2017. jan. 30. 23:28

amikor megcsinálták a cogot, rögtön utána lehetett látni az eredményt, kicsit tömöttebb volt az arcom, de sajnos közel sem hozta azt az eredményt, amit vártam tőle...

igaz nem sokat huzattam be, csak próbaképp pár szálat.


Az egyik plasztikai sebész, nekem is mondta hogy max 3x lehet csinálni, mert hegesedést okoz. Inkább javasolja a duo longot...

7525. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7523. - -Riababa-)
2017. jan. 30. 19:19
Szálbehúzás volt neki is és nekem is, de közel sem látványos.
7524. Rawin (válaszként erre: 7523. - -Riababa-)
2017. jan. 30. 15:54

Szia Riababa! A szálbehúzással nem a látványosság hiánya a legnagyobb probléma, hanem az, hogy komoly orvosi tanulmányok készültek arról, hogy a szálbehúzás belső hegesedéssel jár, amely a későbbiekben megnehezíti mind a feltöltések, mind az arcplasztikák sikerességét. (Ezt kettő plasztikai sebész is mondta nekem, egymástól függetlenül.)

Külsőleg nem látszik, de egyenetlen, heges lehet majd a bőrőd alatt a képlet.

7523. -Riababa-
2017. jan. 30. 14:19

Lányok!

Van közöttetek valaki, akinek látványos volt a szálbehúzás??

Mintha korábban Velvet azt írta volna, hogy a COG szálas technika jó volt.

7522. Anonym123 (válaszként erre: 7398. - Tanti59)
2017. jan. 30. 02:04

Bocsi hogy nem voltam eddig!! Volt már arcplasztikám. 5 éve. Nem az a teljesen felfejtős..

Nagyon szép lett.. csak sajnos az arcbőröm laza.. az életmódom pörgős és az alsó részével megint nem vagyok elégedett. Így egy alsó arc és nyak plasztikát találtunk ki. Csak azt csinálja meg amit indokoltnak lát!! Pl az alsó szemhéjamat nem hajlandó :)

Több csúcsszuper felkapott plasztikai sebésznél jártam.. Én Őt választottam.. teljesen megbízom benne!

Ja! És annnnnyira bírja a női "hisztit: :))))))) . Iszonyú jófej!!!

7521. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7520. - Suriandi)
2017. jan. 29. 18:49
Kíváncsi leszek, mit mondasz, mennyire látszik a nyoma, meddig tart a felepülés. Én a hegektől félek legjobban, nem vagyok kifejeztetten keloidra hajlamos, de azért az anyajegy műtéték nyoma is látszik. Én csak munkába sminkelek, otthon és szabin nem, szeretném, ha egy ideig még lehetne így..persze, tudom, nem leszek fiatalabb, de ugye a "remény hal meg utoljára" mondás nagyon igaz, és én is híve vagyok:)
7520. suriandi (válaszként erre: 7501. - 16c96cb7a5)
2017. jan. 29. 16:52
Igen, a szálbehúzást próbáltam...semmi értelme, csak max csak 30éves korig, hogy nyerj vele pár évet. MacsLift-et szerintem tavasszal...vagy ősszel mindenképp tervezem. (nyáron semmiképp nem javasolt!)
2017. jan. 29. 12:25

Nekem is voltak ifjúkorban pattanásaim a T vonal, dekoltázs, hát, és a terhesség, szülés óta szép a bőröm. Akkortól semmi:)

Mondjuk azután, szülés után 3 évveltől szinte egyfolytában fogamzás gátló, csak kis hormon tartalmúak. /elegem volt az óvszerből./ Most meg olyan van, hogy mivel várható a változó kor is már sajnos:(/ ez arra is jó, nem gond.

7518. tecuko (válaszként erre: 7517. - Szédült-napraforgó)
2017. jan. 29. 12:15
Rosszul fogalmaztam, több mint 10 évig szedtem, és mikor abbahagytam, akkor lettek gondjaim. Igen, általában a szedése javít a problémás bőrön. A problémamentest viszont ronthatja. Nekem a babavárás többet javított rajta, mint az orvosi kencék, gondolom a hormonváltozás miatt.
7517. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7515. - Tecuko)
2017. jan. 29. 11:55
Nekem pedig a fogamzásgátló tette rendbe)
2017. jan. 29. 11:23

Na, én úgyis megyek februárban, 2 hét múlva az arc Drakulára bőrgyógyászhoz, majd megkérdezem Tőle, mit gondol, kell-e a bőrömnek, íratok is ha javasolja, és megkérdezem, ki írhatja.

Nekem szerencsére elég jó a bőröm, nem pattanásos, és a fogamzásgátlóval sem volt sosem bajom.

7515. tecuko (válaszként erre: 7514. - 16c96cb7a5)
2017. jan. 29. 11:12
Sajnos nem tudom, én is most tervezgetem. Szedtem már tablettás retinoidot is, Sotretet évekkel ezelőtt. Nekem még kamaszkoromban is tökéletes volt anno a bőröm, hát a fogamzásgátló keresztbe tett (bár ki tudja mi), a bőrgyógyász ezt mondta, felborult tőle a hormonális egyensúlyom. Most nagyjából rendben van, ezt a krémet anno nem kaptam, csak a skinorent (nem retinoidos), az nem vált be.
7514. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7513. - Tecuko)
2017. jan. 29. 10:59
Köszönöm, tényleg dereng, hogy olvastam valahol, de már nem tudtam volna újra megtalálni. Kitől kell recept? Háziorvos, vagy bőrgyógyász írhatja?
7513. tecuko (válaszként erre: 7512. - 16c96cb7a5)
2017. jan. 29. 09:59
Itthon is van retinolos krém, még okoskolbi javasolta, Differin a neve. Recept kell hozzá, de nem húzós az ára, 2000 alatt van.
7512. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7510. - Velvet67)
2017. jan. 28. 11:43

Szia:)

Köszönöm szépen a segítségedet.

Tényleg nagyon húzós a stérum ára, de én most olyan lelkes lettem:))

Majd azért hosszabb távra átgondolom, és lehet, megtanulok az ebay-on rendelni...

Nagyon nem szeretnék még vágásos műtétet, anyajegy levételem volt már pár. Kb.15 éve volt az arcomról is több, abból egy nagyobb helye látszik, igaz, sminkkel alig lehet észre venni, és az nem is nagy vágás.

Anno Én ezt a Seffer klinikán csináltattam Kaposváron. Nem ott lakom, de Somogy megye:). Már akkor menő plasztikai sebészet voltak. Azóta tudom, hogy plasztikai sebész után is marad nyom, naív álom, hogy nem. Én anno azt hittem:(

Inkább jobb kencék, mint a vágás.

Én 30 éves korom óta használok szem és arckrémeket, mint megtudtam valahol vissza olvasva, nem számít, hogy Vischy vagy Nívea, Loreal, egyformán nem olyan hű de jók. Akkoriban eleinte én is gyógyszertári hirdratálókat használtam, nem volt drágábbra pénzem. Egy ideje én már kormetikustól veszem a krémet, amit direkt a bőrömte javasol.

Majd ha rászánom magam az ebay-os rendelésre, megpróbálom lehet, amiket használsz, mivel olvasom, nagyon jó állapotú, szép a bőröd, írod is, hogy jók:)

Örülök, hogy nem kell most fényvédőt használni, elég mikor muszály nekem is, legalább ilyenkor nem kell télen.

7511. Velvet67 (válaszként erre: 7502. - Gordonka)
2017. jan. 28. 01:49
beengedlek, persze gyere... :)
7510. Velvet67 (válaszként erre: 7506. - 16c96cb7a5)
2017. jan. 28. 01:48

Szia! :) ha csak este kened fel, akkor szerintem nem feltétlen kell nap közben fényvédőzni... ez azért nem annyira erős, mint egy hámlasztás...gondolom retinolos szérumot rendeltél. Én pl. ilyenkor nem használok fényvédőt, talán májustól. Ritkán megyek hosszabb időre a napra.

Elég csak a kifejezetten napsütéses meleg időkben, mondjuk április végétől.

2-3 hétig hetente 2x használd vékonyan, hogy szokja a bőröd aztán lehet fokozatosan egyre gyakrabban... egyébként én nagyon szerettem, valamennyire hidratált is... sajnos húzós az ára, ezért maradtam a ázsiai termékeknél...

7509. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 7508. - Peonia53)
2017. jan. 28. 00:48

Szóval ne reméljek pl a Trinititől javulást, csak "konzerválást"?

Nem tudjátok, van itt olyan, aki csináltatja, és meg lehetne nézni?

7508. peonia53 (válaszként erre: 7504. - Szédült-napraforgó)
2017. jan. 27. 19:27

Szia!

Nagyon tetszik amit írtál.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook