Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apa külföldön a család meg itt...gyertek beszéljük ki, mi fáj... fórum

Apa külföldön a család meg itt...gyertek beszéljük ki, mi fáj... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
11. anyuccci (válaszként erre: 8. - D0b7178f40)
2012. márc. 14. 12:59

Maradj és meríts erőt!:)

Erősítsük egymást!!!!

2012. márc. 14. 12:57

Nektek mi a célotok?Mit akartok el érni?


Mi saját lakást szeretnénk!:)

2012. márc. 14. 12:57

Sziasztok!

Már én szerencsés vagyok, mert végre újra együtt a család. Apa tavaly júniusban jött ki Németországba, és 4 hónapig nem is láttuk egymást. Én a 2 gyerekkel voltam otthon. De aztán sikerült kijönnünk, és azóta együtt vagyunk.

2012. márc. 14. 12:56

Hát lányok lehet, hogy 2-3 hét múlva én is ebben a fórumban fogok landolni. Most hétvégén derül ki, hogy akkor apa mikor mehet ki. és 4 hetente jár majd haza, és én itton maradok a 2 gyerekkel kerttel bolond kutyával és a mindennapok sz@rságaival. Nehéz lesz. De sajnos az anyagiak ezt kívánták meg. Mert nem megy, hogy a csekkeket tologatom.

Apának fáj a legjobban mert szereti a melóhelyét.

7. anyuccci (válaszként erre: 5. - Havran)
2012. márc. 14. 12:55

Én lassan úgy érzem bele halok...

A gyerekek tartanak "életben"!:(

2012. márc. 14. 12:54

Itt a kulcsszó!Túl kell élni!

Minegy hogy apa vagy gyerek vagy anya,ha egy család szét szakad az fáj,de nagyon!

Legalább szavakban támogassuk egymást.


Anika ha 4 hetente jár haza az jobb.Nem?

Legalábbis jobb mint a 8...

Akkor most otthon vagy gyesen?

Az még nehezebb,mert lassan telnek a napok.Én dolgozm és próbálom minden hogy lekötni magam..

5. Havran (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2012. márc. 14. 12:52
Én igaz nem vagyok ilyen helyzetben,de a munkahelyemen a vevöktől nem egy-két embertől hallom,hogy már más megoldást nincs,csak ezt.Itt hagyni a családot gyerekeket.Látni kéne az arcokat:((((((minden rávan irva:((((
2012. márc. 14. 12:48

Sziasztok!


az én férjem igaz már haza jött, de ha bármiben "tudok segíteni", nagyon szívesen segítek!


Németben volt kint ő is. májusban lesz 2 éve hogy haza jött végre, de amíg kint volt 2 évet elég komoly "nyomott" hagyott bennünk.

1 éves volt a kisfiam mikor kiment.9-12 hetente járt haza..nagyon nehéz volt. nagyszülők 80km-rel arrébb élnek...tehát nem volt egy leány álom, de túléltük...:)

3. Anika70 (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2012. márc. 14. 12:43

Szia!


Az én Férjem 8 hetente jár haza, már nem bírta a sok távollétet, munkahelyet váltott. Itt 4 hetente tud majd hazajönni...Ő kamionozik, én itthon a 7 hónapos kislányunkkal:-(

2012. márc. 14. 12:42
Bocsi a hibákért de vacakol a klavim!:)
2012. márc. 14. 12:41

Sziasztok!

Tapasztalataim szerint egyre több család szakad ketté.Az én cslaádom is így járt.Apánk Münchenben én megy itt 3 gyerekkel.

Sok kibeszélni való van de ezt más nagyon nehez érti meg,mert nekem rendszeresen azt fágják a fejemhez hogy tudtuk mit vállalunk.Ez így van de mégis nagyon nehéz!

Örülnék ha ezen a fórumon kitudnánk beszélni mit érzünk és tanácsokat is adhatnánk egymásnak hogy vészeljül át a szerettünk nélkül töltött heteket...

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook