Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apa külföldön a család meg itt...gyertek beszéljük ki, mi fáj... fórum

Apa külföldön a család meg itt...gyertek beszéljük ki, mi fáj... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
71. Sz.Izolda (válaszként erre: 69. - D'moni)
2012. márc. 14. 19:32
Alap :)
70. Sz.Izolda (válaszként erre: 55. - Latyak1971)
2012. márc. 14. 19:32
Ez nagyon aranyos volt. :)
69. d'moni (válaszként erre: 67. - Sz.Izolda)
2012. márc. 14. 19:30
Köszi, hogy kiállsz értünk!
68. Sz.Izolda (válaszként erre: 40. - Anyuccci)
2012. márc. 14. 19:29
Hajrá, nagyon bátorítalak. Ha jó szakmád van, menj és találsz munkát. A nyelvet meg fogod tudni tanulni. Ettől se félj. A legfontosabb, hogy együtt legyen az egész család.
67. Sz.Izolda (válaszként erre: 39. - Jeva)
2012. márc. 14. 19:28

Akinek ilyen párja van, az meg is érdemli. Ismerkedni felnőtt módjára kell. Egyébként ritka gusztustalan, amit csinálsz, azért tudod, ugye?

Itt valószínűleg nálad értelmesebb asszonyok írnak dolgozó, rendes párjukról.

66. trapiti (válaszként erre: 41. - _anatha_)
2012. márc. 14. 18:05
Az előnyökre a lánykám is hamar ráérzett... pl. hogy ha Apa nincs itthon, akkor alhat velem... egyelőre nem nagyon akarok belemenni, nem lenne jó ha Apa arra jönne haza, hogy nem lehet a gyereket kitenni a helyéről...
65. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2012. márc. 14. 17:55

Szia!


Nyáron én is indítottam egy hasonló fórumot, ugyanezért..

Hiába mondják, hogy tudtuk, mit vállalunk, bizony nehéz..


Pedig nekem nem is külföldön volt az apuka, csak reggel 6-kor ment, és este 9-kor jött, minden nap, hétvégén is..


Ez azonrészben nehezebb, hogy mivel "itthon volt", ezért etetni, ruházni, stb.. még kellett..


De persze az nyilván jó, hogy azért néha láttam..


Régebben volt olyan is, amikor fél évig külföldön volt.. Hát elsőre bizony bőgtem..

Az nem volt jó, a lányom pszichológushoz is került, és ott is megkaptuk, hogy persze, mert az apuka...


Ha meg viszont kihagyja az ember a lehetőséget, akkor meg azért eszi a kefét.


Mostmár úgymond "rendesen" dolgozik, de sajnos hétvégéket így is ritkán töltünk együtt, mert akkor meg a saját műhelyében van.. Néha már én is nagyon fáradtnak érzem magam, ráadásul nálunk a középső gyerek autista..

2012. márc. 14. 17:28

Jó sokat írtatok :)

Látom senkinek nem könnyű... nálunk legalább már egy csomó bejáratott dolgot kell "csak" továbbvinnem egyedül, a kislányom ovis, én dolgozom stb. Leginkább attól tartok, mennyire fogja a lányomat megviselni, eddig még sosem volt egyikünktől sem távol hosszabb ideig, 1 hét volt a maximum nyaraláskor, de már akkor is nagyon hiányzott neki az apukája... persze Ő már okos, sokmindent megért, tudja hogy Apa dolgozni megy, de egészen más lesz gondolom a gyakorlatban...


Persze mi akartuk így és rettenetesen boldog és büszke voltam a férjemre amikor megkapta ezt a munkát (elég komoly szakmai rangot jelent) és talán egy-két év múlva azt is, hogy végleg ott fog dolgozni (vagy Finnországban, oda vágyna igazán, és a nyelvet is elég jól beszéljük mindketten, Norvégiában csak az angol van, a norvég teljesen ismeretlen lesz neki)... ha végleges állása lesz ami csak külföldre köti, akkor megyünk mi is utána... persze nem lesz az sem egyszerű, kb. iskolakezdésre esik majd. Ráadásul a kislányom hiperaktív, de szuper okos gyerek, jobb lenne neki a kinti iskola, de most még itthon tudjuk a megfelelő fejlesztését megoldani... még erre is gondolnunk kell...

63. d'moni
2012. márc. 14. 17:12

Sziasztok!

anyuccci-val megbeszélve megnyitottam ugyan ezen néven futó klubot, várunk szeretettel minden hasonló cipőben járót!

62. Gligi
2012. márc. 14. 16:20

Sziasztok ☺


Igyekeztem az elejéről olvasgatni a fórumot ☺


Lehet egy zárt körű klubban érdemesebb lenne ktárulkozni a mindennapok átéléséről!


Szerintem bizalom, szeretet, őszinteség, közös célokért való küzdelem, kitartás előre lendíti a külön tötltött napokat ☺

61. anyuccci (válaszként erre: 59. - 1b0de372a7)
2012. márc. 14. 13:58

Szorítok majd!!!

Remélem vasárnap úgy jössz közénk hogy babával várod apátokat legközeleb!!!:)

2012. márc. 14. 13:58
Sziaszok! Nálunk a párom most vasárnap indul ki, egyenlőre nem tudjuk mikor jön haza. Elvileg 2-vagy 3 hónap múlva.és hosszabb időre tervez odakint. Most 6 hónapos kismama vagyok, úgyhogy nagyon nem örülünk neki, és tudjuk hogy sok minderől le fog maradni, talán még a nagy napról is, de mindketten tudjuk hogy nem jókedvéből megy ki, hanem azért hogy a kisfiúnknak minnél több mindent megtudjunk adni. Baromi nehéz lesz, de a muszáj nagy úr!
59. 1b0de372a7 (válaszként erre: 57. - Jeva)
2012. márc. 14. 13:56

Nah így van ez egy aranyos őszinte komment volt.

Így-így.


Vannak mindig kivételek..


Tudod ami belül van az számít igazán:-)


Házi nyúlra nem lövünk a sok kisírt szemű bizony meg is érdemli a sorsát..


Csajok a többivel megy egyet értek és igen is vagytok,vagyunk olyan jó nők:-)mondjuk én még nem szültem..de talán majd most,vasárnap tesztelek:-)

Szorítsatok:-)

2012. márc. 14. 13:53

Én lassan megyek dolgozni...ennek örülök,mert legalább telik az idő!

Remélem nem hal meg a fórum,mert szerintem szülségünk van erre hog sors társakkal beszéljünk!

Vigyázzatok magatokra!

Apával is mindig így búcsúzunk...Vigyázz magadar!:(

57. jeva (válaszként erre: 53. - 1b0de372a7)
2012. márc. 14. 13:52

Nem azt mondtam, hgoy az ittenieknek a párja ugyanezt csinálja... én azt írtam amit láttam.. És igen, az egész napi meló után nem megy el udvarolgatni...mivel ott van készen... össze vannak zárva... a szobalány is szórakozni akar, a másik is.. Egyébként ilyenkor az a menetrend, hogy a szobalány, pincérlány elkezd érezni és akkor a másik dobja.. Jaj de sok kisírt szemet láttam Istenkém..

Nálam is bepróbálkoztak tisztes családapák..

Ott voltam, láttam sokat...

De tényleg nem akarok általánosítani, csak azt mondom vannak jó szinész családapák és vannak jó családapák!!

És igenis, amig nincs rá jel, ok.. bízni és támogatni egymást... amint kicsit rezeg a léc utánajárni!!!!

Kitartást mindenkinek! Próbáljatok a gyerkőcökből erőt meríteni!!!

2012. márc. 14. 13:46

Miattunk mentek el...vagyis a családunk miatt...


És jó nők vagyunk,csak mi kellünk Nekik!!!:)))

55. latyak1971 (válaszként erre: 51. - Jeva)
2012. márc. 14. 13:44
Így van.Pozitívan.Vagyok olyan jó nő két gyerek után is,hogy a párom mikor hazafelé tart,alig várja hogy hozzám bújhasson.:))))))
54. anyuccci (válaszként erre: 53. - 1b0de372a7)
2012. márc. 14. 13:42
Igazából én sem gondolnám hogy 12-14 óra meló után,mikor örülnek hogy élnek,még el megy csajozni....hadjuk már....
53. 1b0de372a7 (válaszként erre: 39. - Jeva)
2012. márc. 14. 13:35

Dehogy is szerintem a véleményed az vélemény és valóban aki kint van átéli az tudja,de embere válogatja és bizony azt azért elfeljtik a pasik,hogy mi nők mindent hajlamosak vagyunk megérezni.


Viszont tudod,lehet történik is valami akkor sem a szoba lány jár jól,nem arra keres az csak szükségletes ürítés és bizony egyik sem vinné haza és dobná a családját és a gyerekeit...szerintem te is ezt láttad gondolom én.


Másik meg az csak azt lehet táncba vinni aki hagyja magát.

Én Párom 12-15 órát dolgozik és örül,hogy él..másik meg a pasik azért lusták udvarolgatni,nahmármost egy valamire való nő aki lehet szoba lány is akár,annyira azért nem olyan hogy csak úgy szét teszi a lábát.


Viszont nézd én megmondtam annó is Páromnak,ha úgy van okosba tegye ne jöjjek rá,de bizony van amikor egy pasi nem kockáztat..

Akiket te láttal azok közül egyik itt írónak sem a párja volt és valakije.

Nem kellene az általánosítás.

52. anyuccci (válaszként erre: 49. - D'moni)
2012. márc. 14. 13:31

Amikor még csak szó volt róla hogy megy annyi jelentkező volt hogy segítenek...mára csak anyum maradt de ő is megy haza nem sokára...hogy utána mi lesz,azt nem tudom....

Jelenleg baby sittert keresek...

51. jeva (válaszként erre: 42. - Anyuccci)
2012. márc. 14. 13:31

Oké!

Hajrá csak pozitívan, kitartás...

2012. márc. 14. 13:29
Nálunk apa most intézi a netet kint.Addig csak az sms marad!
49. d'moni
2012. márc. 14. 13:27

Azt a mondatot én is utálom, hogy tudjuk mit vállaltunk. IGEN TUDJUK, de ettől még mindig nehéz és az a szomorú az egészben, hogy eltűnik a sok jóbarát és néhány rokon is,

mert irigyek lesznek és hogy persze nektek ilyen gondotok nincs stb.

Van ezzel más is így?

48. _anatha_ (válaszként erre: 45. - Trapiti)
2012. márc. 14. 13:27
Neked is kitartást! Ahogy az előttem szólók mondták, túl kell élni...
47. Anika70 (válaszként erre: 35. - Anyuccci)
2012. márc. 14. 13:27

Mi skype-on beszélgetünk, vagyis eddig így beszélgettünk, amikor németben volt, mivel a mobil netet csak ott tudta Párom használni.


Az új munkahely hollandiai telephelyű, még nem tudjuk ezek után hogyan lesz.

46. anyuccci (válaszként erre: 45. - Trapiti)
2012. márc. 14. 13:27
Üdv köztünk!:)
2012. márc. 14. 13:26

Sziasztok!

Mi most kezdünk bele, férjem vasárnap megy Norvégiába, most 3 hónap, utána kb. fele idő itthon, fele ott. Én maradok itthon a 4.5 éves gyerekkel.

2012. márc. 14. 13:26
Hát én még nem tudok előnyt írni...talánmajd egy kicsi később....
43. Anika70 (válaszként erre: 38. - Anyuccci)
2012. márc. 14. 13:25

Barátnőm férje is most megy ki az osztrákokhoz gipszkartonozni.


Olyan szörnyű, hogy itthon éhenhal az ember:-(

42. anyuccci (válaszként erre: 39. - Jeva)
2012. márc. 14. 13:25

De ha elolvasod az eddigieket itt nem nagyon van hajós...

Szóval ha nem tudsz pozitívat hozzászolni akkor légyszi inkább ne mondj semmit,mert itt feleségek és barátnők vannak akik nagyon szeretik a párjukat és nem épp az ilyen hszokat szeretnék olvasgatni!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook