Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vörösek, akik imádják a hajukat gyertek beszéljük meg. fórum

Vörösek, akik imádják a hajukat gyertek beszéljük meg. (beszélgetős fórum)


11. R75 (válaszként erre: 1. - Dedc93f75e)
2011. dec. 17. 20:22
Én kb. 18éve vörös vagyok... semmi más nem áll jól, csak a vörös haj, eredetileg világos barna a hajam amúgy... a vörösnek már szinte minden fajtáját kipróbáltam, most olyan sötét rezes..
2009. dec. 27. 16:24
Én sokszor voltam már vörös. Szerettem volna szőkét is mindig. Ki is próbáltam, de annyira sötétbarna a hajam, hogy már másnap úgy nézett ki a fejem, mintha koszos lett volna. Aztán lettem barna, szőke melírral ez tartott 2 hónapig. Most ismét rózsaszínes vörös vagyok. Imádom. Nagyon sokan megkérdezik, hogy ki a fodrászom, olyan szép színe van.
9. varga.nora (válaszként erre: 7. - Varga.nora)
2009. dec. 26. 21:54
Én próbáltam már a szőke melírt is, förtelmesen állt
2009. dec. 26. 21:31

Sziasztok!

Szintén festett vörös,olyan Nicole Kidman féle természetes szín,fehér bőr.Én nagyon szeretem.Sokan hiszik azt hogy természetes a hajam színe.Én már tuti mindig vörös maradok.

2009. dec. 26. 20:35
Sziasztok. Én is festett vörös vagyok, és nagyon szeretem, sőt a párom is szereti!!!
2009. dec. 26. 19:31
Én kb.3 éve vagyok vörös elötte szökésbarna voltam,de a mostanit nagyon szeretem olyan pirosas vörös,és azt mondják az ismeröseim amióta vörös vagyok mosolygósabb vagyok :))
2009. dec. 26. 19:24
24évig voltam barna,de imádom hogy vörös lettem.Nem az egész,csak melír,de az jó sok.Nagyon szeretem!!
2009. dec. 26. 18:50
én vörös hajjal születtem, ami 1 éves koromra szőke lett. Most októberben született a fiam, szintén vörös hajjal, de már szőkül
2009. dec. 26. 18:48

Szia :)

Igazán kényszerből lettem vörös, ugyanis hennázom a hajam. Mivel nagyon hullott, vékonyodott, gondolom már a korom miatt is és nem utolsó sorban töredezett a vége, azt gondoltam, hogy elég volt a sok-sok évi kémiai hajfestékekből, áttérek valami kímélőbbre. A hajhullásom szinte megszünt, a hajam sokkal dúsabbnak látszik, a fénye ragyogó, már csak a vörös színnel kell teljes mértékben megbarátkoznom.

2009. dec. 26. 18:45

Szia!

Én csak voltam vörös,hirtelen felindulásból egyik napról a másikra.Tetszett nagyon.De a feketéhez húz a szívem.Így kb 3 hónapig bírtam vörösen.:P:)

2009. dec. 26. 18:36
Írjatok, ha meg vagytok elégedve a hajatokkal, vagy ha nem akkor is. Hátha tudunk egymásnak segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook