Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósokról fórum

Anyósokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
7591. d771568264 (válaszként erre: 7572. - Giusy)
2010. aug. 29. 16:55

"elmentem egy jóshoz, "

Így már egészen másképpen néz ki a dolog. Ha ilyesmire meg előző életekre alapozol.Bizony lehet,

hogy nem csak az anyósban van a hiba.

2010. aug. 28. 19:27
Hé csajok,engedjetek be a klubba!!!!!!!!
7589. marcsix (válaszként erre: 7588. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 28. 10:52
tudom, várni fogunk vissza. Persze tudom nem sok időd lezs a babóca mellett, azért képet majd rakj fel róla, és várunk vissza! :))
2010. aug. 28. 10:16

sziasztok!

Jelentkeztem a klubba:-)

Marcsix: nehezen viselte, hogy műtét előtt nem ehetett, ihatott, meg altatták is, de szerencsére altatás után nemsokkal már sétált. Két éjszakát töltöttünk kórházban.

Az elkövetkezőkben nem sokat fogok jönni, jövő kedden vagy szerdán befektetnek a kórházba.

7587. marcsix
2010. aug. 27. 19:47
Nálunk sem kerül szóba anyós. Nagyon-nagyon ritkán havonta talán egyszer, pár szó erejéig. Az én anyósomnak nem sikerült a terve.
7586. Giusy (válaszként erre: 7585. - Monyeszka)
2010. aug. 27. 19:17

Komolyan mondom, ha én (és sokan itt) nem éltük/élnénk át ugyanezeket mint te, el sem hinném, hogy létezik ilyen nő. Látjátok engem is megpróbált kikészíteni, még a rendőrségen is feljelentett. Persze...ismeretlen elkövetőt, de mindenki tudja, még akinek lila a haja az is, hogy engem jelentett fel, csak mivel nem voltak bizonyítékai, csupán tanúként tudtak beidézni. Égett a pofámról a bőr akkor ott a rendőr előtt, hogy ilyen alakot ismerek.

De hát nálunk sem volt ez új keletű, évek óta féltékeny volt rám, a rendőrnek meg is mondtam, hogy ez a színtiszta igazság. Féltette a fiát tőlem, fájt neki minden amit mi ketten átéltünk, a boldogságunk. Azt hitte elkotródtam, de 5 hónap után felbukkantam, mert tudtam, éreztem ennek sosem lesz vége, és a jósnő csak rájátszott hogy ott voltam nála.

Rossz tényleg ezeket a sebeket ismét feltépni, de valakiknek elkell mesélnünk, ha már a párunknak nem tudjuk. Én azóta, hogy ismét együtt vagyunk 3 hete kb, egy szót nem ejtettem ki az anyjáról, és kérdezni se kérdeztem mi az ábra otthon, mert nagy ívben leszarom az egész családját. Jah csupán annyit mondtam, - mert anyucika úgy engedte el a kisfiát hozzám: kérd vissza a lakáskulcsot - hogy: anyádnak mond meg akassza a kulcsot a nyakába. Aztán a párom meg sem mert szólalni. Úgyhogy anyukáról egy szó sem esik, és ha rajtam múlik nem is fog. Emberem néha-néha elejt néhány szót róla, mint akit érdekel??? de ilyenkor nézek ki a fejemből, és semmit nem fűzök hozzá. Jobb a békesség.


Monyi, én nagyon sajnálom hogy így alakult nálatok, és becsüllek hogy ennyire erős vagy, és tudom legyőzöd ezt a perszónát, a férjed meg majd úgyis rájön, ha nem lesztek együtt, ki a fontos! Nem mérleg véletlen? Mert azok ilyen befolyásolhatóak.

7585. Monyeszka (válaszként erre: 7575. - Marcsix)
2010. aug. 27. 17:27
Nálam is hasonló a helyzet anyóska a k***cs ki akar készíteni és az a baj hogy sikerül is neki de már nem csak engem hanem a családomat szüleimet. Ez a nő egy minden hájjal megkent.... Drága uram nem tud leszakadni az anyjáról ez a nagy baj!
7584. marcsix
2010. aug. 27. 14:36

Megvan a klub!


Régi anyós fórumozók visszavárunk Ide!

7583. Giusy
2010. aug. 27. 14:33
Remek ötlet! Kíváncsi leszek...
7582. marcsix
2010. aug. 27. 14:29
Azt hiszem ez jó is lesz Nem frappáns, de lényegretörő :)) Meg is nyitom! :))
7581. marcsix (válaszként erre: 7579. - Giusy)
2010. aug. 27. 14:26
Látom, jó véleménnyel vagy a pajtiról :D
7580. marcsix (válaszként erre: 7579. - Giusy)
2010. aug. 27. 14:26
Valami olyat szeretnék, hogy a régiek jöjjönek vissza. Pl: Régi anyós fórumozók visszavárunk Ide! vagy valami hasonló :D
7579. Giusy
2010. aug. 27. 14:18

Gondolkodom valami frappáns címen....


"A nő, akinek a fiát elvettük"

"A nő, akit mindig utáltam"

"A nő, aki sosem fogadott el"


Nekem ilyen tébolyságok jutnak eszembe....:XD

7578. marcsix (válaszként erre: 7576. - Giusy)
2010. aug. 27. 14:10
mi legyen a címe?
7577. marcsix (válaszként erre: 7563. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 27. 14:09
Mi lett Miri felhasználóval? :)
7576. Giusy
2010. aug. 27. 14:09
Persze hogyne, legyen a klubb, mivel ismét "van" pajti, jó lenne kibeszélni őket.
7575. marcsix (válaszként erre: 7562. - Monyeszka)
2010. aug. 27. 14:09

Rád is emlékszem a régről :)) Felkéne már frissíteni emlékeimet, igen kiment a fejemből kivel mi történt akkoriban.


Mirivel tudom, hogy gáz volt, mármint a férjjel, hogy mindig anyukájához járt, és alig volt otthon...ezt nem felejtettem el.


Babu lee már nem tagja a hoxának? :(

7574. marcsix (válaszként erre: 7572. - Giusy)
2010. aug. 27. 14:07
:))De jó, ez nagyon komoly, ez a jósdolog. Örülök, hogy újra együtt vagytok. Ne add meg anyósnak az örömöt. Benne lennél az új klubba?
7573. marcsix (válaszként erre: 7571. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 27. 14:05
Hogy viselte szegény ?? Mostmár akkor sokkal jobban van :) ez a lényeg. Akkor öcsike lesz :)) Megnyitod te? vagy hogy csináljuk ezt a klubbot? MI legyen a címe? Ird meg ha van valami ötleted...
7572. Giusy
2010. aug. 27. 14:04

Sziasztok!


Én is jó régen nem írtam ide, és úgy látszik minden régi ismerős újra felbukkant...ennek nagyon örülök, megéreztem biztos.

Pont Monyi Te jutottál az eszembe, vajon mi lehet veled/veletek és erre tessék írtál is. Azt hittem azonban hogy a párod legalább helyrerázódott agyilag, főleg a picurka miatt is.

Az enyém most próbál. Vagyis próbálgatom helyrerázni az agyát.

NÁlunk 5 hónapnyi mosolyszünet volt, pajtika jól bekavart az ékszerhistóriájával. A dolog odáig fajult, hogy rendőrségi tanúkihallgatásra idéztek, a páromat akkor jól ellenem fordította pontosan 5 hónapig.

A sors furcsa fintora, hogy én elmentem egy jóshoz, aki azt "jósolta", hogy mi egymásnak születtünk,és előző életünkben is egymással voltunk, csak akkor elcsesztük a kapcsolatot,és ebben az életünkben mindkettőnk sorsfeladata az, hogy helyrehozzuk előző életünk botlását, és egymáséi legyünk. Én felkerestem 1 hónapja, és most ismét együtt vagyunk, amit pajti valószínűleg nagyon nem komáz, de páromtól semmit nem kérdezek efelől.

7571. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 7567. - Marcsix)
2010. aug. 27. 13:05

Jó ötlet:-)

Megműtötték, már nem kell kontrollra se visszavinni.

Tesóra 4x fiút mondtak uh-n, talán már nem gondolja meg magát:-)

7570. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 7569. - Marcsix)
2010. aug. 27. 13:04

Gondolom nem is hiányzik:-)

Enyém lekopogom, de valamivel normálisabb lett.

Egy ideig én se fogom túl sűrűn látni, csak ha ő jön hozzánk látogatóba...

7569. marcsix
2010. aug. 27. 12:58
Én azóta nem is láttam anyóst.:))
7568. marcsix (válaszként erre: 7566. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 27. 12:58
Köszi, már nem sokat kell várni a kistesóra :)) De jó, nagyon örülök... Sok boldogságot Nektek! Aztán várom a képeket majd...
7567. marcsix (válaszként erre: 7565. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 27. 12:57
Kiscsajszid, hogy van? Emlékszem mikor beszélgettünk akkoriban vitted vérvételre... A tesó is kislány lesz? Emlékszem mennyit beszélgettünk régen. Jó lenne összehozni a csapatot. Lehet nyitni kéne új klubot, vagy fórumot. :))
7566. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 7564. - Marcsix)
2010. aug. 27. 12:55
Nagyon édesek a gyerkőcök!
2010. aug. 27. 12:52

Jól vagyunk, jön a tesó, már nagyon várjuk:-) Jövő héten kell befeküdnöm a kórházba mert kislányom császáros volt így veszélytettet terhes vagyok.

Délután bölcsis ballagásra megyünk, repül az idő...:-)

Anyóst meg minél kevesebbszer látom annál jobb:-)

7564. marcsix (válaszként erre: 7563. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 27. 12:49
Szia. Tényleg jó régen voltál te is. Már kerestelek. Nézz be a naplómba ha gondolod. Mi újság veletek?
7563. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 7558. - Marcsix)
2010. aug. 27. 12:44

sziasztok!

jó régen írtam én is, akkor még Miri néven.

én se kedveltem meg anyósomat továbbra sem, de próbálok minél kevesebbet foglalkozni vele...

Amikor megtudtam hogy jön a kistesó, akkor hirtelen nagyon fájt mindene, férjem mindig segíthetett neki... jövő hétre várjuk a babát, azért kíváncsi leszek, hogy most is üres kézzel jön -e látogatóba...

7562. Monyeszka
2010. aug. 27. 12:40

Kedves sorstársaim!Régen nem jártam erre de gondoltam hozok nektek egy kis vidámságot hogy kicsit kikapcsoljatok! :D Én napról napra egyre és egyre jobban gyűlölöm a pajtit!A családomat már teljesen szét nyírbálta most már mi ott tartunk hogy mi is legyen a kapcsolatunkkal. Szóval elérte a rohadt dög amit akart!Ettől köcsögeb nő nincs is a földön. !!!!



Csak tudnám, hogy szabaduljak meg az anyósomtól!

- Hát használj CIF-et!

- Miért?

- Mert az a legmakacsabb szennyet is könnyen eltávolítja!



- Mi a különbség a kés és az anyós nyelve között?

- ???

- A kés egy idő után elkopik.



- Mit csinálsz, ha elaludt az anyósod?

- ???

- Meggyújtod mégegyszer.



- Mi a hasonlóság az anyós és a hegyi ösvény között?

- ???

- Hogy mindegyik egy csapás!



- Az én anyósom olyan, mint a húsvéti tojás!

- Hogyhogy?

- Erősen festett, és előbb-utóbb összetöröm!



- Mi az anyós mértékegysége?

- Megakurvaanyja!



- Mit vesz az anyós feleslegesen?

- Lélegzetet.



- Az én anyósom olyan, mint egy jó pohár sör!

- Miért, olyan finom?

- Nem. Jéghideg, és amikor elém kerül, habzik a szája.



Az anyós olyan mint a medve! Szőrös, büdös, ordít és félni kell az ölelésétől!



- Hogyan célszerű eltemetni az anyóst?

- ???

- Úgy, hogy a feneke kiálljon a földből...

- De hát miért?

- Mert ha kimész a temetőbe, legyen hová beállítani a biciklit...



- Tudod mi a különbség a bengáli tigris és az anyós között?

- ???

- A bengáli tigris megszelídíthető...



- Az anyósomat úgy szeretem mint a csillárt. Egyszerre lógjon is, meg égjen is.



- Mi az, anyós a kénsavban?

- Éppen megOLDÓDIK a probléma...

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook