Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósokról fórum

Anyósokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
7471. Giusy (válaszként erre: 7469. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 20:40

Áh itt nem arról van szó hogy te gazdag és szép vagy, esetleg szegény és ronda.

Hanem a féltékenységről.

Pl nálunk is az elejétől fogva féltékeny volt rám. Mert amíg a fia a csillagokat is lehozta nekem az égről, addig ő sosem kapott semmit sem. Pedig én nem mondtam a páromnak hogy anyucinak ne vegyél!

Mindennek megvan a rendje. Az én pasim nem azért van hogy anyucit eltartsa és ajándékokkal elhalmozza. Arra ott volt az ő pasija.

Ja és hozzáteszem, én sosem kértem páromtól semmit sem. 6 év után szégyen nem szégyen még most is félve kérdezem meg tőle hogy kaphatok egy csokit?

Ő az aki mindig adna, vagy azt mondja hogy vesz, mert szeretne csinosan látni öltözni és nem a toprongyos (az én izlésem szerinti) göncben.

7470. Tamara2009 (válaszként erre: 7461. - Giusy)
2010. ápr. 10. 20:40

6év??? Ez még gombócból is sok! :) Ha valós az életkorod az adatlapodon,akkor jól sejtem,hogy neked ő az első igazi szerelmed?! Már csak az életkorodból kifolyólag!

Szerintem nálatok nem csak anyós gondok vannak,ha nem tudtok semmit felmutatni 6év alatt,akkor miből gondolod,hogy jól jársz ha vele maradsz?! Mert oké,hogy elvagytok,mint a befőtt meg jó vele,meg egy hullámhosszon vagytok,ezt nevezik megszokásnak! Ha igazán oda lenne érted,akkor igenis odacsapna az asztalra leülne veled beszélgetni,hogy márpedig ő veled képzeli el a jövőt! Amit írtál az összeköltözésről az mind mellébeszélés! Szerintem igen is legyél önző és pasizzál,mert mással is el lehet lenni és ha te is így látod,akkor több időt ne pazarolj erre a kapcsolatra,mert nem éri meg. Ezeket az éveket már sose fogod visszakapni!

7469. ba21036ade (válaszként erre: 7468. - Giusy)
2010. ápr. 10. 20:33
Erre mondta a párom azt,hogyha milliomos toppmodell lennék,akkor se lennék elég jó az anyjának.Inkább örülnie kellene annak,hogy van vki,aki szereti a fiát.Utálkozik,de a bajban jó voltam,vagyok,leszek én is.Mert idős korában csak én leszek,akinek gondozni,ápolni kell,mert a másik fiának eszébe sem jut párkapcsolatot kialakítani.
7468. Giusy (válaszként erre: 7467. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 20:28
Az anyós megtalálja az utat arra hogy kiutálja a "menyét". Valakinek sikerül, valakinek nem. Addig tepernek, addig áskálódnak míg viszályt szítanak. Ők úgy gondolják ezzel elrendeznek mindent, és a fiacskájuk újra az övéké lehet, és ha nincs pasi a láthatáron akkor a fia is megteszi, gyors elválasszuk a barátnőtől, feleségtől hogy ő jól érezze magát, mert milyen rossz is egy anyósnak akinek se férje se pasija se senki mása. Nem tudja megemészteni, hogy a fia egy "sikeres, fiatal, csinos nővel jár". (A nagykönyv szerint)
7467. ba21036ade (válaszként erre: 7466. - Giusy)
2010. ápr. 10. 20:20
Ez igaz.De ha nem vagyok ott,vagy itthon,ki tudja,miket mond neki.Csütörtökön is itt volt a pajti,Én meg vásárolni mentem.Mire hazaértem,a párom a plafonon volt,mert hajtotta anyós a hülyeségeit.Semmit nem lehet neki megmagyarázni,még azt sem,hogy 2+2=4,nem pedig 5.
7466. Giusy (válaszként erre: 7464. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 20:10
Igen ebben is igazad van. Csak amíg minket 40 km választ el, és én nem tudok ott lenni hogy megvédjem magam, addig nálatok ti együtt laktok, és könnyebb a helyzetetek.
7465. Giusy (válaszként erre: 7460. - D771568264)
2010. ápr. 10. 20:07

Jaj nem akarom én azt hogy otthagyja a családját értem. Mi csak "haverkodunk" egymással. Igazából annyira nem is a zsánerem külsőleg. Hanem a természete a megnyerő. Nem udvarol, szóval nem mondja azt hogy randizna velem, meg bevinne a bodzásba. Csak látom rajta, hogy bejövök neki, egyfolytában ott van nálam a pultnál, és már kétszer azt mondta hogy valamikor főzne nekem kaját, meg ilyen kis visszahúzódó amúgy.

Épp azért mondom hogy kettőnk közül inkább én vagyok a kezdeményezőbb, és én mondom neki azt hogy jó pasi, meg flörtölök vele.

Ő ezt sosem hiszi el, mindig azt mondja: Huuu mostmár az lesz a vége hogy kikapok, mert szórakozok vele.

Visszatérve a családjára, én nem akarom őt mint pasit hogy együtt járjunk és egyebek, szerintem ő sem, mert elsem hiszi, hogy bejön nekem. De ha lesz ebből valami, azt ugyis megírom, mert hétfőn látom újra.

7464. ba21036ade (válaszként erre: 7463. - Giusy)
2010. ápr. 10. 20:00
Nem mindet.Az Én páromat nem tudja befolyásolni az anyja.Ha tudná,tudta volna,már nem lennénk együtt.Azért arra kiváncsi lennék,mit tudott neki mondani,amiért így viselkedik veled a párod?!?
7463. Giusy (válaszként erre: 7459. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 19:56

Igen kiállt, nem is volt baj. Hiszen mikor beszéltünk...utoljára asszem március 26-án ( na ezt jól megnéztem a naptárban) akkor minden oké volt. Jó kedve volt a telefonban, mondta is hogy holnap akkor jön hozzám, hoz szerszámokat, mert kellett volna nálam szerelnie. Aztán mikor aszonta hogy merre járt aznap, és anyucit is elvitte magával, mert a mihasznája unatkozott otthon akkor kiborult nálam a bili, és elküldtem a halál f.-ra. Akkor aszonta hogy ne vitatkozzunk, hagyjuk a témát. Meg majd hívlak. Így váltunk el.

Azóta múlt hét pénteken megcsörgettem, hátha felhív, erre hívott is 1 óra múlva, de k. mérges voltam magamra, hogy én kezdeményeztem, és nem vettem fel. (tudom hülye vagyok)

Én mondtam is a barátnőmnek, hogy nem az esik rosszul hogy ő nem hív, mert b.-a meg magát ha ilyen tetű, de az fáj a legjobban, hogy elárulta a kapcsolatunkat, és lehet befolyásolni hiszen ismerem az anyját egy utolsó pletykafészek, jól telerakta kicsifia agyát - ő meg hisz neki .

Szóban kiállt mellettem mikor ott voltam, telefonban meg mikor 1 hete nem látjuk egymást akkor már megváltozik minden. Érdekes!!!! Innen is látszik hogy a férfiakat a legkönnyebb befolyásolni anyuci által.

7462. ba21036ade (válaszként erre: 7458. - Giusy)
2010. ápr. 10. 19:49
É azért az asszonykával is "barátkoznék",hogy ugyan azt mondja e,mint a kedves ura.Mert ugye messziről jött ember azt mond,amit akar.
7461. Giusy (válaszként erre: 7457. - Tamara2009)
2010. ápr. 10. 19:49

Nyáron lesz 6 éve hogy együtt vagyunk. És tudod az bánt a legjobban, hogy semmit nem tudok felmutatni vele kapcsolatban. Még egy összeköltözést sem.

Mert ő nem költözik albérletbe, én nem költözök hozzájuk, ő nem költözik hozzám, mert messze lakna a munkahelyétől...benzin...blablabla.

Mi már jó pár éve csak hétvégén látjuk egymást, és elvagyunk mint a befőtt.

Amúgy igazad van, és már mondtam barátnőmnek is, hogy ha jönne valaki aki megfogna minden téren, akkor nem is gondolnék már többet a mostanira.

Tudom családos sem jó, nem is akarok vele túl komolyat, de jelenleg jól esik az hogy valaki utánam "kajtat" pedig aztán inkább én vagyok a rámenősebb mint ő.

7460. d771568264 (válaszként erre: 7452. - Giusy)
2010. ápr. 10. 19:48

"az ő kapcsolata mégcsak kapcsolatnak sem nevezhető ahogy mondja "

Vigyázat mert a legtöbb szélhámos ezt mondja ha meg akarja csalni a feleségét és kalandot keres.

Ha mégis elhagyná érted a családját később nagy valószinüséggel te is arra a sorsra jutnál.

7459. ba21036ade (válaszként erre: 7456. - Giusy)
2010. ápr. 10. 19:46
De ha eddig kiállt érted,akkor most mi van?Amikor az anyja tolvajnak nevezett,veled volt.Most meg anyuci az "Isten"?Nem értem az ilyen faszikat.Nagyon nem.
7458. Giusy (válaszként erre: 7454. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 19:43

A "családos" ember asszonyát én is ismerem, mert nálunk a plázában ismertem meg itt dolgozik az ember is meg az asszonka is. Csak nem egy helyen. És egy ideje többről beszélgetünk, és ő is többször jön oda hozzám. Ő aszondja hogy uriember, és tényleg úgy viselkedünk egymással mint a 18. században mikor udvaroltak a férfiak, de azért tudom mert kikotyogta, hogy náluk nincs semmi, se csók, se puszi, se szex....

Az asszony a kisgyerekkel alszik egy ágyban, a pasi meg külön egy másik szobában.


Anyósok azok szeretnek tp-en lenni, a munka rohadt büdös nekik 50 felé közeledve.

Az "enyém" is egy ártatlan köhögéssel képes magát kiíratni. MÁr 50 évesen a nyugdíjra vár, óh mondom mire te oda eljutsz...eltörlik. Ahhoz még lekell húznod jó sok 3 műszakot a soron...

7457. Tamara2009 (válaszként erre: 7452. - Giusy)
2010. ápr. 10. 19:40

Amúgy mióta vagytok együtt? Így idegenbe nem tudok belelátni a kapcsolatotokba,de az,hogy már 4hete nem volt semmi,meg az,hogy rád lett fogva,hogy egy utolsó tolvaj vagy hát... ez nem szép dolog!

Ha elfogadsz egy tanácsot,akkor elkezdesz nyitni mások felé,de ne családossal,mert azok mind kamu emberek,sok jó nem sülhet ki belőle,márcsak a gyerek véget se! Van egy ismerősöm,aki egyszerűen két életet él,évek óta nőzik,közbe otthon várja a feleség meg egy gyerek a világon semmiért és senkiért nem mondana le róluk csak egyszerűen kell neki más is! Érdekes!

Szóval,hidd el ha jönne valaki,akitől újra fellángolnál,megmozgatná a fantáziádat,akkor egyből rájönnél, hogy van élet a fatökű :) nélkül is!

7456. Giusy (válaszként erre: 7453. - Tamara2009)
2010. ápr. 10. 19:33

Nálunk nem abberált állat a pajti, hanem egy utolsó gerinctelen pletykás kétszínű k.

Valami gondja van (velem) akkor nem nekem az én két szép kék szemembe mondja hanem kiabál a fiának hogy jól halljam a szobában ahol ülök. Szóval ilyen féreg utolsó elfuserállt arckenceficélős szajha. Aki rám mondja hogy én használom ki a fiát, pedig sosem használtam ki, csak most fájt neki hogy a fia megajándékozott egy cipővel és két pólóval, ő meg nem kapott semmit, csak azt válaszul a kérdésére, miszerint: Anyádnak nem vettél semmit? A párom meg aszonta neki: Mért kellett volna?

Nagyon jól tudja az egész család hogy pont ő az aki inkább kihasználja a pasikat, mert mindig csak a pénzes kellett neki, meg érzelmileg tönkretette a pasikat, de hát nemtom mi a rákot esznek rajta. Mert egy utolsó buta iskolázatlan lotyó. Aki nem képes beletörődni abba hogy felette eljárt az idő és 52 évesen a kutyának sem köll. Ez az igazság. Nem lehet vele kijönni. Nála mindig a pasi a hülye, mert ő a miss perfect girl.

Párommal amúgy meg tökre kijövünk. Mindenben hasonlítunk egymásra, mindent együtt szeretünk csinálni, ugyanazon dolgokért rajongunk, csak amikor anyuci muci van a képben, és tökre kivagyok mert kavar, akkor eldurran az agyam,és mocskos lesz a szám, na és beszóltam a páromnak az verte ki a biztosítékot.

Most talán arra vár bocsánatot kérek?

Na azt várhatja. Inkább levágom a karomat!

2010. ápr. 10. 19:26
méf=még
7454. ba21036ade (válaszként erre: 7450. - Giusy)
2010. ápr. 10. 19:26

Szia.Nincs semmi.Ma nem volt anyós,de holnap tuti befut.méf 1 hónapig itthon lesz tp-en.Családos ember,hmmmmlehet,hogy cak mondja,hogy nem működik a kapcsolata,ki tudja.....

Fatökű meg kapja be.Ezzel,hogy nem jelentkezik,el van döntve,mi van veletek.

7453. Tamara2009 (válaszként erre: 7448. - Giusy)
2010. ápr. 10. 19:21

Szia!

Hát igazából már haldoklott a kapcsolat én is olyan típus vagyok,hogy ha valakit igazán szeretek nagyon tudok ragaszkodni hozzá és nem tudom elengedni! Viszont,ami köztünk volt,az inkább már átment megszokásba,már a sex sem ment úgy,inkább én már úgy szerettem őt mint embert vagy mint egy testvért és nem mint szerelmet!

Nekem úgy sikerült "megszabadulnom" tőle,hogy jött a mostani párom,ő megadta nekem mindazt amire vágytam és egyszer csak azon kaptam magam,hogy szerelmes vagyok! :)

Végül is én mondtam ki a végszót,de ez csakis azért ment olyan könnyen,mert tudtam,hogy van valaki,aki oda van értem és minden téren jó vele.Ha a mostani pasim nem jött volna,valószínűleg ment volna minden tovább céltalanul,mert engem soha a büdös életbe nem fogadott volna be az anyja és ilyen,hogy házasság meg gyerek szóba se jöhetett, mert az a nő komolyan egy dilis aberált állat! :) Legalábbis én nem is akartam kitenni a gyerekem egy ilyen nagymamának!

7452. Giusy (válaszként erre: 7451. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 19:18

HM, igen talán attól hogy azt mondja hagyjuk egymást lógva.

Tudom nem mondaná, legalábbis tudom nem azért nem keres mert kiszeretett belőlem, hanem mert bunkó voltam és beszóltam neki a telefonban hogy a k.a-át vigye meg a k.a-ának nyaljon befele.

Ismerkedni ismerkedek, de hát persze hogy olyat fogtam ki akinek van barátnője meg gyereke is. Persze mentségemre legyen szólva, a vonzalom kölcsönös, és az ő kapcsolata mégcsak kapcsolatnak sem nevezhető ahogy mondja - de nekem valahogy ez nem elég, hogy összeszűrjem a levet egy "családos"-sal.

2010. ápr. 10. 19:11
Jól teszed,hogy ismerkedsz.Ha őt ennyire nem érdekled,te is sz.. csak le nagy ívben.Milyen csalódástól félsz?Hogy azt mondja,vége?Ha most együtt maradtok,a pajtid addig nem nyuszik,amíg szét nem szed benneteket.
7450. Giusy
2010. ápr. 10. 19:09

Szia!

Igen

Mizujs?

7449. ba21036ade (válaszként erre: 7448. - Giusy)
2010. ápr. 10. 19:09
Itt vagy még????
7448. Giusy (válaszként erre: 7447. - Tamara2009)
2010. ápr. 10. 19:00

Szia!


Amúgy te mondtad az exednek hogy vége? Ő nem is pedálozott? Azt írod hogy szeretett. HA viszont szeretett akkor harcolt volna kettőtökért.

ÉN is azt mondom hogy szeret engem, de ha nem harcol kettőnkért akkor talán sosem szeretett annyira hogy túljusson a kapcsolatunk az anyja szemétségén.

Egyszerűen én olyan ember vagyok aki nem tud veszíteni, és akit szeretek nem vagyok képes elengedni, nemtudom még mi lesz, ugyanis "erőm, kedvem, egyebek" még nem volt hogy felhívjam, megcsörgessem - pedig tudom visszahívna, - félek a csalódástól viszont nem jó így élni immár jövőhéten lesz a 4. hetem nélküle.

2010. ápr. 10. 13:15

Sziasztok!

Nekem szerencsére nincs anyós gondom a mostani kapcsolatomba! Lassan 3éve vagyunk együtt a párommal,abszolút nem szól bele a kapcsolatunkba,azt látom rajta,hogy nagyon szereti a fiát és bárki is legyen,akit hazavisz a gyereke,ő el fogja fogadni,lehet meg lesz a maga kis véleménye,de ahhoz túl jól szereti a fiát,hogy fájdalmat okozzon neki azzal,hogy hangot ad a véleményének!

Viszont az exemnél pont fordítva volt,szeretett a pasi éreztem is,viszont olyan egy szemét tetves önző volt a muterja,hogy jóformán választás elé állította a fiát!

Részben ezért is lett vége,mert az elején még elment,hogy nem szimpatizált velem,de ahogy telt az idő úgy éreztem,hogy csak öregszek és nem láttam a jövőnket!

Giusy!

Ne pazarold el te se a fiatalságod egy ilyenre,nem éri meg! Én már nagyon megbántam,hogy az exemmel lehúztam 3évet a semmire,mert ez rengeteg idő volt és a végén nem kaptam semmit,csak hitegetést,hogy majd meg fog változni meg blabla....Annyit tanultam belőle,hogy nekem sose kéne még egyszer olyan faszi,aki nem áll ki értem és nem becsül meg,nem értékel!

Sajnos,ami az elején nem megy,azt már nem lehet megváltoztatni,csak rosszabb lesz! És rááldozhatsz akár éveket is az idődből,az ilyen típusú anyamajmoló faszik nem fognak megváltozni "egy" barátnőért!

7446. Giusy (válaszként erre: 7445. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 11:12

Ööööö, igen jól értelmezed. :O

Alakul valami, de nagyon lassan, épphogycsak úgy nem viselkedünk mint a 18.században...:D

Fatökű azért elég keményen b.ssza a csőrömet, de megfogadtam én nem fogok kuncsorogni nála, ő elásta magát előttem akkor amikor árulóként viselkedett és anyucit elvitte magával, nehogy unatkozzon otthon a szemét dögje. És ha még befolyásolni is lehet akkor vegye el az anyját, azt csinálja föl!

Ha meg felhív ugyis az lesz, hogy mintha mi sem történt volna, úgy beszél majd velem. Ő ezt csinálta mindig. Én meg vágjak jó pofát.

Na persze. Lehet keresni egy másik hülyét.

Attól függ nem tudom megemészteni a dolgot, talán sosem fogom, ez számomra a leghatalmasabb csalódás eddigi életemben, hogy egy anyós szétszedte a fiát meg a barátnőjét.

7445. ba21036ade (válaszként erre: 7441. - Giusy)
2010. ápr. 9. 19:13
Máson?Ezt úgy kell érteni,hogy másik pasin?Ha félreértettem,akkor bocsi.De jól teszed,hogy nem rágódsz a 4 fal között a "fatökűn".Ez már rajta marad.hi-hi-hi
7444. ba21036ade (válaszként erre: 7443. - D771568264)
2010. ápr. 9. 19:10
Nem féltem agyon a gyereket/gyerekeket,de amikor 1 cm-re van a kapa az arcától,meg a szemétől......Ha kicsit nagyobbat esik,vagy nem kapja vissza a fejét,most nem itt írogatnék,hanem a Kórházban ülnék a gyerekem mellett.
7443. d771568264 (válaszként erre: 7440. - Ba21036ade)
2010. ápr. 9. 11:48

"Meg a kapás dolog után "

Nem vedd annyira a szivedre azt a kapás dolgot,biztos nem akart rosszat a nagymama.

Nem kell tulzásba félteni agyereket.Ne legyen anyámasszony katonája.

7442. d771568264 (válaszként erre: 7439. - Giusy)
2010. ápr. 9. 11:45

"ultimátumot hogy adjak neki"

Hát hivd fel és úgy !Jól letolod de ha szereted azt is mondjad neki és vagy jön azonnal vagy ha nem akkor ne is jöjön.Tényleg fatökü,hogy kibirja.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook