Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósokról fórum

Anyósokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
7441. Giusy (válaszként erre: 7440. - Ba21036ade)
2010. ápr. 9. 09:50

Hm végülis mondasz valamit, de nálunk már előfordult ilyesmi, hogy megharagudott rám valamiért, ami jelentéktelen és nevetséges ügy volt, aztán hetekig nem jelentkezett. Ő ilyen...barom.

Majd lesz valami, de mostanában nem is érdekel, csak esténként jut eszembe néhány pillanatra, napközben meg úgy lefoglalom magam...máson jár az eszem...:P

7440. ba21036ade (válaszként erre: 7439. - Giusy)
2010. ápr. 8. 20:23

Szia.Még nem,de az idegroham nincs messze.Amit megértek,mert ami most van,azt nem kívántam neki.Most mindenáron a gyerekekkel akar lenni,ami nem lenne baj,de egyedül kettőre,vagy háromra nem tud figyelni.Meg a kapás dolog után nem szívesen engedem a gyerekeket el hozzá.Én meg a hátam közepére nem kívánom.De ha az apósommal az lesz,amire számítunk,akkor meg mégsűrübben fogom látni a pajtit.áááááááááááááá

Nem akarlak elkeseríteni,de ha nem jelentkezik,akkor úgy néz ki,hogy Ő már lezárta ezt a kapcsolatot szerintem.Te ezek után folytatnád vele?


Gyurki: Köszönöm.Szia.

7439. Giusy (válaszként erre: 7438. - D771568264)
2010. ápr. 8. 18:59

Sziasztok!


Fatökű még mindig nem jelentkezett, de ultimátumot hogy adjak neki, ha nem beszélünk? Vagyis nem hív, jelentkezik?

Kezd a tököm tele lenni vele.

Köszönöm. Akkor szervusz!


Albecy, hogy van a pajtid? Beleállt már a vasvilla?

7438. d771568264 (válaszként erre: 7435. - Giusy)
2010. ápr. 8. 14:55

"Fatökű kapja be nem tért észhez! Nemtom mitévő legyek..."

Ultimátumot neki mégpedig záros határidővel.

Ez tényleg fatökű.

mehet a tegeződés .

7437. d771568264 (válaszként erre: 7436. - Ba21036ade)
2010. ápr. 7. 14:04

Van amikor a kor nemszámit. Fórumokon szokás a tegeződés.Tizenkét unokám és háromegészhéttized dédunokám is tegez de a lányaim közül csak a legkisebb.A fórumon tegeződjünk úgyse mindenki a valós életkorát adja meg.Sajnos az anyém valódi.

A fórumon nem sértődök meg akkor se ha megsértek valakit.Nem is kell mindent komolyan vanni azért szórakoztató a fórum.

7436. ba21036ade (válaszként erre: 7434. - D771568264)
2010. ápr. 7. 12:22
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Elnézést a tegezésért,és az illetlenségért.
7435. Giusy (válaszként erre: 7434. - D771568264)
2010. ápr. 7. 11:31

ÓH akkor viszont elnézését kérem, ha így letegezem! :))))Hiszen az unokája lehetnék!


Később reagálok mindenre, mert most sietek.

Fatökű kapja be nem tért észhez! Nemtom mitévő legyek...

7434. d771568264 (válaszként erre: 7430. - Giusy)
2010. ápr. 7. 09:17

Bizony a korom valóságos de néha nem is úgy érzem magam.

Van akim egész életében nem tanúl meg főzni. Azt is csak szeretetből érdemes csinálni és ha van kinek akkor örömet okoz.

A lányomat nem nagyon kell sajnálni mert már ő is anyós és nem sokkal jobb mint az anyósa.

Igazán komoly probléma azért nincs.

Észhez tért a "fatökü" ?

7433. d771568264 (válaszként erre: 7431. - Torde)
2010. ápr. 7. 09:07

"Miből lesz a cserebogár?"

Na pont az ilyenekből lesznek a kiálhatatlan anyósok.

Már eleve az ellenkezésre épited a kapcsolatot nem csak anyósoddal hanem a pároddal is ?

Na téged aztán jól kifogtak.Látod,hogy van amikor az anyóst kell sajnálni.

2010. ápr. 6. 20:26
Ma voltunk anyósnál.Az a hülye,idióta nem is tudom minek nevezzem,a kisfiam(2 éves) kezébe adta a kapát!!!Mire odanéztem,már el is esett vele,nem sokon múlt,hogy nem az arcába állt bele.Erre Én lehurrogtam,hogy hogy lehet vki ennyire felelőtlen,mire még neki állt feljebb,hogy mit hisztizek,nem lett semmi baj.Szerintem ennek ráment az agyára após betegsége,vagy kergemarhakóros.Erre ésszerű magyarázat nincs.
7431. torde (válaszként erre: 7418. - D771568264)
2010. ápr. 6. 17:03

Már bocs, de ha ellenvélemény kell, akkor ott az ember párja vagy Anyósa.

Ez egy kisírom magam fórum, mint ahogy nincs is kérdés a nevében , csak ennyi Anyósokról.

Nem az a fórum címe menyekről.

De nem bánnám, ha nem ragadnál ki egy mondatomat és helyeznéd idézőjelbe!

7430. Giusy (válaszként erre: 7428. - D771568264)
2010. ápr. 6. 10:57

Az adatlapodon közzétett korod az valós?

Én is szeretném szeretni az anyósomat, de a jelenlegit/vagy exet ahogy nevezzük sosem szerettem. MÁr az elejétől fogva utálom. Sosem bántott, én mégis éreztem a személyében a féltékenységet irántam, sosem tudott elfogadni, mindig valamit beakart magyarázni hogy ő mit tenne ha lánya lett volna. Mert pl nem tudok főzni. Pedig ez is nekiállás kérdése...Én meg megmondtam neki hogy itthon nincs szükségem arra hogy főzzek, mert az anyám szakács, és ő szívesen főz, sőt még a tűzhely közelébe se enged. Mi megosztozunk a "házimunkán" Úgy vagyunk vele, hogy akié a konyha akié a ház az főzzön. Engem sosem állított maga mellé főzni. De ha lenne családom biztos főznék nekik. De így...

Na de anyóspajti se a szakácsok álma, mert hallomásból tudom, hogy akkor kezdett el főzni amikor összekerült a férjével 30 éve, vagyis kikerült a szülői házból. Addig egy léhűtő ostoba nő volt. Bár most se változott, mert ugyanúgy léhűtő, lusta, pletykás, féltékeny boszorka. Ha úgy tudna főzni mint anyám akkor dumálhatna. De amíg 51 évesen a mákos tésztát is "elb.ssza" az ne rinyáljon nekem hogy 25 éves létemre nem tudok főzni, és álljak be mellé segíteni. Erre mondtam neki egyszer: NEM! Az jó volt....


Sajnálom a lányodat. NÁluk mi a helyzet?

Amúgy meg az én anyám se házisárkány. Bár a tesóm élettársát sokszor szidta, hogy hogy képes egy dolgozó ember elé spenótot tenni, meg hogy képes kiengedni 2 hetekre (kaminos a tesom is)kaja nélkül, és stb stb, mégsem szólt soha bele az életükbe. Ezeket csak nekem mondta.

Hiszen mondtam neki ne foglalkozz vele mit eszik a fiad. Mostmár ők egy család ha neki ez jó, ne érdekeljen az ő életük.

Az én barátommal meg az a helyzet, hogy elég ritkán volt itt nálunk az elmúlt 6 évben. Úgyhogy nagyon kiismerni se tudta anyám őt. De azt tudja hogy mindent megadott nekem, sosem szólt egy rossz szót rá.

7429. ba21036ade (válaszként erre: 7427. - Giusy)
2010. ápr. 6. 06:47

Szerintem ezzel a legtöbb menyjelölt így van.Én azt gondoltam,örülni fog anyósom annak,hogy van valaki,aki megcsinál mindent,mire hazaér a melóból.Neki nem lett volna más dolga,mint felpocolni a lábát,meg unokázni.De mint már írtam,ő azután vált sárkánnyá,hogy a nagy megszületett.Azt nem tudom,hogy egy anyós-vej kapcsolat mennyire tud rossz lenni,mert anyum,és a párom remekül kijönnek egymással.


Giusy: szorítok neked,hogy úgy alakuljanak a dolgok,ahogy te azt szeretnéd.

7428. d771568264 (válaszként erre: 7426. - Giusy)
2010. ápr. 5. 23:12

"Nálatok amúgy minden rendben?"

Hát nálunk sajnos nincsennek anyós gondok.

Nem hetven éves vagyok már.

Bár úgy tűnik,szerencsés vagyok mert ilyen problémám sose volt de a feleségemnek se mert árva gyerek voltam.Nem volt se apám se anyám.

Az egyik lányomnak viszont van ilyen gondja pedig én tudom,hogy nincsen egésszen igaza.Bár szerintem is rusnya az anyósa.

Nálunk viszon minden rendbe csak véletlenül kerültem ide.Viszont ha élne az anyósom azt nagyon szeretném.

7427. Giusy (válaszként erre: 7424. - Ba21036ade)
2010. ápr. 5. 22:12

Nekem sem az anyós fogalmával van gond. Szóval én azért nem utálnám az anyóst mert "az anyóst" a legtöbben utálják...

Ha nem keverné a szart, és magából indulna ki hogy ki kit használ/t ki az lenne a jó.

Nemtudom ha vége lesz a kapcsolatomnak hogy fogok ezentúl az anyósokhoz viszonyulni, de remélem olyan pasit találok akinek vagy nincs anyja, vagy a legtündéribb nő a világon, és lányaként szeretne. Na én mindig erre vágytam.

Nem akarok én a barátnője lenni, meg szoros viszonyt ápolni, nekem elég lenne az ha úgy viszonyulhatnék hozzá mintha a 2. anyám lenne.

Na de még nem temetek. Még várok hátha valami alakul.

7426. Giusy (válaszként erre: 7425. - D771568264)
2010. ápr. 5. 22:07

Szerintem is a fiús mamák között vannak szemét anyósok.

Nálatok amúgy minden rendben? Mert gondolom nem véletlenül kezdtél el ide írni? És nem véletlen akadtál a fórumra?

7425. d771568264 (válaszként erre: 7424. - Ba21036ade)
2010. ápr. 5. 20:02

"Nem akartalak megbántani"

Nem is bántotál meg és tudom,hogy vannak kiálhatatlan anyósok főleg a fiús mamák között de előfordul olyan is aki a vejével nem jön ki.

Ez örök probléma és néha nem megoldható.

7424. ba21036ade (válaszként erre: 7418. - D771568264)
2010. ápr. 5. 19:37

Nem akartalak megbántani,és nem vettem támadásnak.

Te akkor mit tennél,ha az anyósod sem téged,de még a szüleidet sem tisztelné?Mert az enyém nem tisztel senkit,és semmit.Pedig anyumék nem bántották.Én pedig annyira tisztelem őt,amennyire Ő engem.És azt ő is tudja.Ha elolvastad a régebbi hsz-at,láthattad,sokmindenbe beleakadt.És ezt nem csak én szenvedtem meg,de a fia,meg az unokája is.Mert ha velem nem beszélt,akkor a fiához se szólt,meg az unokájához se.Türelmes ember vagyok,tolerálok dolgokat,de ami sok,az sok.Én lennék a legboldogabb ember,ha az anyósom olyan lenne,mint a barátnőmé.

7423. ba21036ade (válaszként erre: 7420. - Giusy)
2010. ápr. 5. 19:27
Ez nagyon rossz lehet,hogy nem tudod,mi a helyzet.De legalább optimista vagy.Az ilyen hapsi menjen vissza oda,ahonnan jött.Nem akarok csúnyát írni,remélem tudod,hova küldtem vissza.
7422. Giusy (válaszként erre: 7421. - D771568264)
2010. ápr. 5. 18:00

Gyurki ott a pont nálad!!!!!!

A hét legjobb válasza számomra!!!

7421. d771568264 (válaszként erre: 7419. - Giusy)
2010. ápr. 5. 17:26

"a páromra érted?"

Hát ki másra érteném aki két hétig kibirja a szép fiatal párja nélkül ?!

7420. Giusy (válaszként erre: 7415. - Ba21036ade)
2010. ápr. 5. 15:22

Nemtom drága mivan vele! :(((

Nem tűnök el, mert szeretem a fórumot, és kitudja még mi lesz. A héten szeretném lerendezni a dolgokat, vagy jórafordul vagy végérvényesen viszontlátásra!

Én nem ezt érdemlem a férfitól akit szeretek és aki viszont szeret hogy az anyja szétmarjon bennünket. Tudom a harag rossz tanácsadó, márcsak abban bízok minden helyre tudok hozni, egyszerűen nem tudok veszíteni, és számomra ez most egy küzdelem, pajtival, mert most ő úgy gondolja győzött és tuti örül a markában hogy a fia 2 hete nem találkozott velem, de a férfiak már csak ilyenek. A LEGJOBBAN ŐKET LEHET BEFOLYÁSOLNI!

De jön még nyárra tél, és anyóska azt is megbánja hogy a sejtekből ő volt a leggyorsabb!

Jah igen akkor az én párom se lenne...de ne...hagyjuk már ezt a szöveget!


Kellemes pihenést holnapig!

7419. Giusy (válaszként erre: 7413. - D771568264)
2010. ápr. 5. 15:15

Fatökűt a páromra érted? VAgy ex vagy nemtom hogy nevezzem?

Igen őnélküle. Sajnos. Sokat gondolok rá, hiszen nem múlhat el a szeretet egyik pillanatról a másikra, de ha ő így döntött, amiről sajnos még nincs fogalmam, akkor elfogadom, és soha többet nem fogom keresni. Ha neki fontosabb az anyja szava, ha neki szent anyuci, és ővele akar élni öregségéig, ha ő az igazi nő az életében (okádok a gondolattól) akkor megis érdemlik egymást.

Én meg találok majd egy olyan pasit aki nem fog elvenni az életemből 6 évet a semmiért! Pont a legszebb éveim mentek rá.

De...ismétlem önmagam, mint sok más hülye nő én is ragaszkodok még hozzá, és ha kell foggal-körömmel fogok harcolni érte, bár tudom ezek után hgoy 2 hete nem keres, és főleg ünnepeken, nem érdemel meg tőlem egy hello-t sem!


A legszebbeket!!

7418. d771568264 (válaszként erre: 7417. - Torde)
2010. ápr. 5. 14:32

"elmondhassák egymásnak a bajaikat, támadás, ellenvélemény nélkül."

Egy fórum ellenvélemény nélkül nem is fórum.

Az ellenvélemenyt meg nem kell támadásnak tekinteni.Semmi rossz szándék nem vezérel csak egy kicsit már többet éltem mint az átlag.

Persze attól még...

7417. torde (válaszként erre: 7416. - D771568264)
2010. ápr. 5. 13:06

Tök érdekes, hogy minden fórumon van valaki, aki nem az egyetértő szemébe bújik, hanem inkább valami tényfeltáró, másik oldali véleményt hangoztató szerepében.

Tudjuk mi is, hogy az éremnek két oldala van, és bár nem szeretnénk rossz anyósok lenne, sosem lehet majd tudni.

De azzal, hogy azt mondod tisztelnünk kell, igazad van, de ez a fórum arról szól, hogy megértsenek minket.És hogy miért?Mert vagy a párunk vagy az anyósunk nem ért meg minket, és persze mi sem őt.De kell az, hogy a hasoncipőbe járok elmondhassák egymásnak a bajaikat, támadás, ellenvélemény nélkül.

7416. d771568264 (válaszként erre: 7414. - Ba21036ade)
2010. ápr. 5. 09:43

"irritál az,hogy szidjuk az anyósunkat"

Nem erről van szó. Az anyósok többsége is állandóan szidja a menyét. Úgy hogy ne izgasd magad ez kölcsönös.

7415. ba21036ade (válaszként erre: 7410. - Giusy)
2010. ápr. 5. 06:38
Szia Giusy.Neked is Kellemes(ebb) Ünnepet.Sajnálom,hogy véget ért??? a kapcsolatotok.Vagy szüneteltetitek.Anyóspajtás örülhet,az lett,amit akart.Remélem találsz egy jobb pasit majd,egy jobb anyóssal.Azért ne tűnj el,oké???Brigi
7414. ba21036ade (válaszként erre: 7411. - D771568264)
2010. ápr. 5. 06:35
Ha ennyire irritál az,hogy szidjuk az anyósunkat,minek írsz ide?Nyiss egy új fórumot,ott lehet ömlengeni,milyen jó nálatok a helyzet.Ne kelljen már hálásnak lennem azért,mert szült 2 gyereket,és az egyik belém mert szeretni!!!!Ennyi erővel legyen Ő is hálás,amiért gondoskodom a fiáról.Ja,hogy az a feleségnek a dolga?Ezek a dolgok sztem természetesek.
7413. d771568264 (válaszként erre: 7412. - Giusy)
2010. ápr. 4. 15:14

Kellemes ünnepeket kivánok én is. Csak nekem ez az ünnep,hogy feltámadt aki meghalt ez nem jön be,

Most a fatökü nélkül ünnepelsz ?

7412. Giusy (válaszként erre: 7411. - D771568264)
2010. ápr. 4. 15:03

Nem látsz bele a helyzetünkbe. Nem arról van szó, hogy ha lenne/lesz más anyósom azt is utálni fogom. Én a jelenlegiről beszélek, ugyanúgy a többiek is.

És igen lehet én is leszek anyós, és már 100x leírtuk hogy ilyen aljas szemét nem leszek a gyerekem választottjával mint ezek akikről beszélünk.

Jah és igen itt látod mindenkinek rossz anyósa van, talán azért született ez a fórum. Nem is azért, hogy ecseteljük anyóska milyen tündéri!!!

De, örülök hogy ti jó após-anyós vagytok a pároddal, és neked is jó anyós jutott annak idején.

Kivételek vannak!!!

Kellemes ünnepeket!

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook