Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósokról fórum

Anyósokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
7501. ba21036ade (válaszként erre: 7498. - D771568264)
2010. ápr. 14. 06:39
Ezt nem tudom.Mint már írtam,tudok kompromisszumot kötni.Meg ha nekem bajom van vkivel,annak a szemébe mondom,nem a háta mögött.
7500. ba21036ade (válaszként erre: 7496. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 14. 06:37
Majd ha lesz,és még azt is megmondja,hogy kivel barátkozhatsz,és kivel nem,vagy hova mehetsz,hova nem,miért az a nadrágot adtad a gyerekre amit,és miért nem a másikat,hogy mit csinálhatsz a házaddal,és mit nem,akkor nem így fogod látni a dolgokat.
7499. ba21036ade (válaszként erre: 7497. - Giusy)
2010. ápr. 14. 06:34

Úúúúúúúúr Isten.Ez nem semmi.Hogy lehet valaki ennyire aljas szemét?Arra nagyon figyelj,hogy ne legyél ideges,mert egyből rád fogják,és csak leshetsz.Lehet,hogy többször is be kell menned a rendőrségre,tapasztalat.Sajnos.Az igaz,hogy nem beszélhetett veled,mert akkor összebeszélhettek.Mivel nem vádlott vagy,nincs miért aggódnod.De a szádra vigyázz,ne káromkodj,higgattan válaszolj.Másra nem lesznek kíváncsiak,hogy te mit tudsz a dologról,tudtál e az eltűnt holmik létezéséről,helyéről.


Sztem a párod azért nem hívott a pénteki eset után,mert ugyan olyan csökönyös,mint te.Gondolta Én hívtam,nem vette fel,akkor hívjon ő,ha vmit akar.Fiatalok......

7498. d771568264 (válaszként erre: 7494. - Ba21036ade)
2010. ápr. 13. 22:40

"Én nem leszek sárkány anyós,már most tudom.Okultam a saját esetemből."

Elhiszem de mi lesz akkor ha menyed lesz olyan ?

7497. Giusy (válaszként erre: 7494. - Ba21036ade)
2010. ápr. 13. 22:20

Szió, gondoltam még este benézek pedig nagyon nincs erőm a lelkidolgokhoz, de mivel vártatok mivan velem és az "üggyel" hát történt egy s más!


Délelőtt csönget a postás, anyám kinyitja az ajtót, szól hogy menjek nekem jött valami ajánlott. Mikor megláttam a postás kezében a "Móri rendőrkapitányság" által küldött levelet majd hanyatt estem.

Na akkor már levágtam hogy a szemét kúrvája, mert már mást nem tudok rá mondani, feljelentett.

Akkor éreztem hogy majd össze esek, a postástól alig tudtam elköszönni, valahogy bemásztam a szobámba, és kinyitottam a levelet.

Péntekre beidéztek Mórra tanúként. Szóval a gennyláda aljadéka elment feljelenteni. Mindenféle pompában játszott az agyam, elfogott a düh, az utálat, a kétségbeesés, a szomorúság, hogy nekem ezt megkell élnem, minden!

2 perc alatt felöltöztem mentem a barátnőmhöz elmondani a dolgot, mert egyszerűen nem tudtam itthon maradni, anyámnak meg se mertem mondani, mert az kiverné a balhét az biztos. Szerintem elkapná pajtit de jól megcibálná a dagadt picsáját.

Barátnőmnek jól elsírtam bánatomat, majd megkértem hogy kérjen már szabit péntekre és vigyen fel Mórra.

Közben kattogott az agyam, hogy vajon ez a szemét barátom tudott e valamiről, szóval ezért nem hívott az aljas.

Rávett a barátnőm hogy hívjam fel, nem baj hogy sok pénz elmegy a számlájáról, mivel fatökű (f@sztarisznya) kinn dekkolhat külföldön.

Felhívtam, majd mondtam neki, hogy tudod-e mit kaptam a Móri rendőrkapitányságtól? Anyád elment feljelenteni. Erre ő: Nem tudom. Én is voltam pénteken mert mi is kaptunk beidézést.

Mondom neki és nem kellett volna szólnod hogy te hülye készülj fel rá, nehogy meglepetésként érjen a dolog? Erre ő: "Titoktartást" kellett fogadnom, hogy nem értesítelek, meg senkit sem. Majd mondta, hogy ne aggódjak mert ugyanúgy beidézték az öccse barátnőjét is, nem fognak megenni. Meg mondtam hogy te úgysem voltál. :OOO

Mondtam neki itt is látszik kinek a pártján állsz. Arra nem vagy képes hogy lassan 4 hete felhívj? Akkor miről beszélünk. Erre ő: Én nem vagyok senkinek sem a pártján. Jaja, én meg szakállat hordok....

Különben is hívtalak két hete pénteken nem vetted fel a telefont - erre ő.

Ja mondom mert dolgom volt. - feleltem

Közben persze jól elhordtam az anyját a telefonban, jól le k. anyáztam, barátom meg csak kussolt. Tudta hogy igazam van. Ilyen mocskosul még nem beszéltem.

Aszonta, majd csörgessem meg pénteken, aztán szombaton valamit összehozunk....hát a jó k. anyádat

Mivan bakker, találkozási fogadalmat is fogadtál, hogy nem találkozhatsz velem 4 hétig, meg nem beszélhetsz?

És akkor azt mondja nem vagyok én gyanusított. Ja persze, mégis volt rólam szó hiszen azt mondta: biztos benne hogy nem én voltam - ezt mondta vallomásban.

A barátnőim azt mondják most hagyjam ott ezt a pasit. 4 hétig szart a pofámra, élek-e vagy halok, akkor nyaljon anyja valagába.


Viszont a telefon után lenyugodtam, mert éreztem mellettem áll, mármint kedves volt, és biztatott, hogy tudja hogy nem én voltam, meg minden rendbe jön, stb stb.

De akkor mér nem hívott? Ki tiltotta meg neki?

Meg nem adhat infót róla hogy behívnak? Könyörgöm!

Az öccse meg a csaja biztos dumált a dologról.


Na de úgy indulok neki, hogy nem leszek tiszta ideg, és nem gyűlölettel és mocskos szájjal megyek oda.

Elmondok róla minden dolgot amit tudok, hogy egy rohadt szemét féltékeny perszóna, és egyebek.

Azt is megbánja hogy megszületett.

Nekem kéne feljelenteni rágalmazásért, ezek után.

Na szóval szóljatok hozzá?

Van még egy ilyen aljas gané? ÁHHH.

Többet látni se lássam, mert nekimegyek.

7496. 45881ecc4e (válaszként erre: 7495. - Ba21036ade)
2010. ápr. 13. 19:44
Ez elég szép tőlük nem?Meg akarnak óvni a felesleges bajlódásoktól.Ez így emberi.Minden normális ember jót akar a másiknak.Nekem nincs. :)
7495. ba21036ade (válaszként erre: 7493. - 45881ecc4e)
2010. ápr. 13. 19:32
Tudod a legtöbben azért vagyunk kiakadva,mert oké,hogy jobban????tudnak mindent,de nem hagyják,hogy a saját kárunkon tanuljunk.Neked van anyósod?
7494. ba21036ade (válaszként erre: 7492. - D771568264)
2010. ápr. 13. 19:30
Oké!!!!!De addig még sokat kell várnod,mert a fiam még csak 2 éves.Tudom,röhejesen hangzik,de Én nem leszek sárkány anyós,már most tudom.Okultam a saját esetemből.
7493. 45881ecc4e (válaszként erre: 7488. - Mindzsi)
2010. ápr. 13. 19:26

Mindzsi miért vagy kész?

Egy anyós mindig mindent jobban tud,ez tény.

Nincs ezen mit kiakadni.

Miért akarod bemesélni magadnak hogy te többet tudsz mint egy éltes asszony?

7492. d771568264 (válaszként erre: 7491. - Ba21036ade)
2010. ápr. 13. 19:22

"A feleséged még nyithat ilyen topikot"

Nem nyit mert nagyon jól megvan a menyével.

Én meg még jobban.Csak az lenne az igazságos ha nem csak az anyósokat szapulnánk,hanem az anyósok is szóhoz jutnának.Na de ha nem megy most akkor majd kivárom amig anyósok lesztek.

7491. ba21036ade (válaszként erre: 7489. - D771568264)
2010. ápr. 13. 19:07
A feleséged még nyithat ilyen topikot.De sztem te is nyithatnál,hiszen van menyed.
7490. ba21036ade (válaszként erre: 7488. - Mindzsi)
2010. ápr. 13. 19:06
Pontosabban?Mi mindent tud jobban?Ha beleolvastál a fórumba,akkor láthattad,hogy a legtöbbünknek ez a baja.Öntsd ki nyugodtan a szívedet,szívesen meghallgatunk.
2010. ápr. 13. 18:45

Ha anyós volnék akkor nyitnék egy topikot a mindent jobban tudó menyekről. Ahol a szegény aanyósok elmondhatnák sirálmaikat a menyükről.

Lehet hq majd anyósok lesztek akkor ilyet nyittok !

7488. Mindzsi
2010. ápr. 13. 14:04
Néha már idegesít és az agyamra megy :( Mindíg mindenbe beleszól... ő mindent jobban tud.. pfff kész vagyok!!!
2010. ápr. 13. 12:11
Szia.Semmi extra.Volt reggel a gyerekekre vigyázni,annyit jegyzett meg,hogy hogy néz ki a bejárati ajtó.Ja,ezt észre veszi.
7486. Giusy
2010. ápr. 13. 09:28

Szia még nem. Későn jöttem meg tegnap, meg nem is volt az eszembe. De megpróbálom a héten.

Nálatok van valami helyzet?

7485. ba21036ade (válaszként erre: 7484. - Giusy)
2010. ápr. 13. 07:12
Szia.Beszéltél a pároddal?
7484. Giusy (válaszként erre: 7483. - Tamara2009)
2010. ápr. 11. 15:19

Persze hogy megírom hogy hogyan alakul az élet.

Szeretem a fórumot, és szeretek veletek beszélgetni!

7483. Tamara2009 (válaszként erre: 7482. - Giusy)
2010. ápr. 11. 15:05

Helyes fel a fejjel!

Örülök,hogy jobb a kedved! :)

Majd azért írd meg,hogy mi volt,persze csak ha van kedved! :)

7482. Giusy (válaszként erre: 7481. - Tamara2009)
2010. ápr. 11. 13:37

Igen igen!

Köszönöm a tanácsokat, sokkal jobb a kedvem!:))))

Jövőhéten kiderül vagy beborul mi lesz.

7481. Tamara2009 (válaszként erre: 7480. - Giusy)
2010. ápr. 11. 11:03

Hát igen fel kellett volna venned a telt aztán kiosztani félig meddig! De ahogy írtad,te csörizted meg,tehát nem magától hívott. Szóval ez is milyen már!

Menj el csajokkal szórakozni,legyél nyitott másokra,otthon senki nem fog rád találni!

Ha talizol vele kérdezd meg,hogy ő mit akar,ha azt mondja,hogy veled képzeli el az életét,akkor meg igenis bizonyítsa be,költözzön veled össze! :) Persze jó messze az anyóstól!

Lakva ismeri meg az ember a másikat!

Ami nem megy azt meg nem szabad erőltetni,mindenesetre remélem meg tudjátok beszélni vagy így vagy úgy,de mindig van valahogy!

7480. Giusy (válaszként erre: 7479. - Tamara2009)
2010. ápr. 11. 10:48

Szió


Persze nem dacol 4 hete, csak miután ő múlthéten felhívott és nem vettem fel a telefont lehet azt gondolta akkor forduljak fel minek csörgettem meg ha utánna meg nem vagyok képes felvenni a telefont.


Nálad is az volt jó, hogy jött a mostani párod és kizökkentett az exből.

De amíg nekem nincs senki leendő, én is olyan kizökkenésre kárhoztató vagyok, nem szívesen válok meg attól akit szeretek.

Meglátjuk mi lesz, az ilyeneket jobb megbeszélni személyesen, majd jövőhéten alkotok valamit.

7479. Tamara2009 (válaszként erre: 7478. - Giusy)
2010. ápr. 11. 10:33

Szia!

Ismerem,hogy mit érzel,hidd el én is ebbe a dilemmába voltam az exemnél! Nem tudtam mást elképzelni magam mellé,tudtam,hogy több olyan dolog van ami a kapcsolatunk ellen szól,mint mellette,de mégis egyszerűen féltem váltani! Amikor megismertem a mostani páromat,az elején minden olyan klassz volt,aztán persze elkezdetek hiányozni azok a dolgok,ami viszont az exemnél voltak jók és ahogy telt az idő,ahogy kezdtünk jobban összecsiszolódni,egy idő után már nem gondoltam a múltamra,csak a jelent láttam és ami a legfontosabb a JÖVŐT!

Senki sem tökéletes,benne is vannak hibák,de az hogy nem egy futó kaland lett köztünk,az annak is köszönhető,hogy már az elején elkezdtem formálni,nem megváltoztatni formálni,persze ez kölcsönös volt,mert én is alkalmazkodtam hozzá! Most olyan pasit tudhatok magam mellett,aki egyben barát, szerető és TÁRS!

Tényleg merni kell változtatni! Minden kapcsolatban az elején kell leszögezni a dolgokat,addig van meg az a sanszunk,hogy irányítsuk a pasikat,utána már nagyon nehéz megváltoztatni bármit is!

Talán te azért se tudtál együtt maradni az augusztusi pasival,mert nem akartad elengedni a mostanit,tudat alatt pont erre vágytál,hogy majd megint összejöttök és minden szép és jó lesz! Tényleg becsülendő,hogy ennyire kitartasz az mellett,akit szeretsz! :)

Szerintem nálatok arról van szó,hogy te jobban szereted őt,mint ő téged!

El kell,hogy engedd,le kell magadban ezt zárnod a saját érdekedben,mert jogod van a boldogsághoz!

Azt mondod,hogy dacból nem keres,de már 4hete dacol???

7478. Giusy
2010. ápr. 11. 09:24

Sziasztok


Ne hari hogy így eltűntem tegnap, kicsit megvagyok kattanva ma.

Persze most sem vagyok öreg, de az igazi fiatalságomat már elvesztettem vele, hiszen akkor jöttünk össze amikor nekem még nagyban heje-hujáznom kellett volna.

Jelenleg azt gondolom hogy egy pasit sem vagyok képes elfogadni rajta kívül. Ismerkedni tök jó, de hogy komolyabbat nem szeretnék senkitől, mert mindig csak őt keresném az a rossz.

Mi már szakítottunk 2006- nyarán egyszer, akkor is úgy váltunk el hogy sehogy. Nem mondtuk ki a végét, csupán ő sem keresett, és én sem őt.

Belebotlottam egy kedves régi ismerősbe akivel összejöttem és együtt voltunk augusztustól decemberig. A párom csupán 1-2x hívott fel. Szeptemberben, vett autót, és elhívott a tropicariumba.

Elmentem vele egy szombati napon. Nem mondtam meg neki hogy van valakim, neki nem volt, ő amúgy se csajozós tipus.

Akkor éreztem hogy ismét közeledne, de én azzal a sráccal akkor pont tök jól megvoltam, így nem engedtem a "csábításnak".

Hazahozott, szépen elváltunk. Utánna még lejött 1x asszem, hozott olyan dolgokat amiket nála hagytam, és furcsa volt hogy ülök a kocsijában, miközben a srácom fenn volt a lakásban és várt rám. Akkor sem történt semmi.

December elején viszont amikor az ő névnapja és az én szülinapom volt valahogy összekerültünk ismét, akkor már a srácot nagyon untam, unalmas volt a kapcsolat, ő nagyon pofátlan volt, meg feljött hozzám aztán aludt az ágyamban. Na nem mintha másra vágytam volna. Vele nem volt olyan édes az élet mint a párommal.

Szóval a páromat hívta egy haver discoba, pedig nem discos, elhívott engem is, aztán ott újra összejöttünk.

7477. Tamara2009 (válaszként erre: 7473. - Ba21036ade)
2010. ápr. 10. 21:16

Úgy,hogy 6év után ott tartanak,ahol a part szakad,nemhogy sok inkább rengeteg!

Más az,ha együtt élsz valakivel és úgy telnek az évek!

7476. Tamara2009 (válaszként erre: 7472. - Giusy)
2010. ápr. 10. 21:11

Úgy értem,hogy ő az első komoly hosszútávú kapcsolatod!

Szerintem azzal csak áltatod magad,hogy valami is fog változni! Ismerősömék 10évet húztak le és semmit nem tudtak felmutatni! "megöregedtek" egymás mellett és a végén szétmentek! Valahogy ők is így voltak,hogy se vele se nélküle,aztán vége lett. Ugyanígy,mint ti 20évesen jöttek össze,az egész fiatalságukat egymásra áldozták,aztán most 30évesen semmi nem maradt a 10éves kapcsolatból!

Becsülendő,hogy te ennyire ragaszkodsz hozzá,de olykor-olykor muszáj annyira önzőnek lennünk,hogy a saját életünket éljük,mert azt csak egyszer kapsz! Merni kell váltani! Aki mer az nyer! :):)

2010. ápr. 10. 21:00
Mennem kell csajok.Reggel bekukucskálok.Jó éjszakát.
7474. ba21036ade (válaszként erre: 7471. - Giusy)
2010. ápr. 10. 20:54
Ha kap vmit,minek vettétek.Ha nem kap,akkor az a baja.Tavaly a névnapjára kapott anyós egy bonbont.Kifizette!!!!a kislányomnak.
7473. ba21036ade (válaszként erre: 7470. - Tamara2009)
2010. ápr. 10. 20:52
6 év sok?Akkor a 10?
7472. Giusy (válaszként erre: 7470. - Tamara2009)
2010. ápr. 10. 20:49

Igen 6 év.

Az életkorom valós, 84-es születésű vagyok! 2004-nyarán 19 éves voltam amikor összejöttünk.

Hogy az első igazi szerelem azt nem mondanám. Ugyanis ő előtte voltam már nagyon szerelmes, csak a kapcsolat nem tartott soká. Mindig balf.okat fogtam ki. Volt elvált 34-es, gyerekes pasi, nős, 34-es ismét gyerekes pasi. És egy önimádó nimfomán. Meg kisebb nagyobb összeröffenések.

Múlt héten aszontam itt fórumon, hogy ezen a héten elkapom a grabancát, mégsem volt rá "időm" merszem.... hogy megkeressem, de jövőhéten ha a fene fenét eszik akkor is felhívatom magam általa. És lerendezzük a balhét. Azt vagy egyikünk balra másikunk jobbra, vagy nagyon durva változások fognak következni. Ha szeret, amiben hiszek, mert ismerem, engem választ, és nem a büszkeséget, és dacot, mint az ovisok.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook