Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyósokról fórum

Anyósokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
7531. Giusy
2010. ápr. 26. 10:49

Szia!


Erőt, kitartást kívánok nektek a hosszú úthoz, remélem apósod jobban lesz, ha csak kevés ideig, akkor is boldog lesz mert mellette álltok!


Anyósodra nem tudok mit mondani, tudod az enyémet akkor is utálnám, ha látnám sírva, és látnám a cipőmet nyalogatva. Még 2őt bele is rúgnék, számomra nincs megbocsátás, nincs feledés.

Megis mondtam páromnak tegnap, hogy én abba a házba amíg élek be nem teszem a lábam.

Ő érezte rajtam a határozottságot, és tudja hogy komolyan mondom!

2010. ápr. 26. 05:47
Szia.Tegnap bevitték apóst a Kórházba,este meg eljött a gyerekeket megnézni.Most sajnálom,mert fél,hogy mi lesz.Délután már kicsit többet tudok,addigra végeznek a műtéttel.Reggel após is volt nálunk,majdnem sírt,amikor ment haza.Akármi volt is,most mellettük kell lennem,mert másra nem igen számíthatnak.
7529. Giusy
2010. ápr. 25. 14:03

Szia drága!!!


Nem hívott, mégcsak fórumon sem volt!

Viszont a fatökűvel beszéltem msn-en!

Kezd rájönni dolgokra!

De majd részletezem.

Nálatok mi a helyzet?

7528. ba21036ade (válaszként erre: 7527. - Giusy)
2010. ápr. 25. 06:41
Szia.Mi volt tegnap?Hívott,taliztatok?
7527. Giusy (válaszként erre: 7526. - Ba21036ade)
2010. ápr. 23. 10:15

Na hát ezen jót röhögtem hogy milyen módon akar pofon csapni!

150cm és 100kg?

Úristen!

Jah nem is az hogy "jobb nőnek " gondolja magát csak úgy akar tűnni, legalábbis az enyém ilyen volt mindig.

Gondolta majd szépen kifekszik a kertbe barnítani a hatalmas piccsáját én meg közben feküdtem a szolgigépben!

És miközben én barna voltam, ő csak kenceficélte magát a barnító krémmel, gondolta olyan lesz mint én a naptól.


Szegény apósod, drága egy ember lehet.

Én is nagyon bírom az "enyémet" bár szegénynek valami idegrendszeri betegsége van ami miatt évek óta intézetben él, mert alig tud beszélni, meg stb.

Amúgy ő nagyon utálja a gyerekei anyját.

Mikor egyszer elvittük magunkkal pajtit, utánna azt üzente vissza mégegyszer látni nem akarj, meg rosszul is lett a látványától.


Jaja kiváncsi leszek mi sül ki a b-k megyei paliból.

Puszi!

7526. ba21036ade (válaszként erre: 7525. - Giusy)
2010. ápr. 23. 06:04

Szia.Apóssal: ha azt írom,haldoklik,lehet,hogy túlzok.Hólyagdaganata van,ami rosszindulatú.Hétfőn műttik,nem tudom mi lesz vele.Aggódom érte.Még csak 64 éves lesz.


Anyós: nem hiszem,hogy ő ezt gondolná,mivel ő 150 cm,90-100 kg,Én meg 170 cm,64 kg.hi-hi-hi.Most eszembe jutott,amikor az egyik veszekedésünkkor azt mondta,mindjárt pofon csaplak.Én erre elkezdtem röhögni,és megkérdeztem tőle,hogy mire áll fel?Na,akkor 1 hétig nem beszéltünk.

7525. Giusy (válaszként erre: 7524. - Ba21036ade)
2010. ápr. 22. 19:45

Jah hát muszáj valakinek tetszeni!

Azt gondolja "jobb nő" nálad!

Az anyósok mindig azt gondolják!

Olvasd el a naplómat! Írtam oda néhány fontos dolgot!


MI van apósoddal? Beteg?

Szegénykém!

7524. ba21036ade (válaszként erre: 7523. - Giusy)
2010. ápr. 22. 05:39

Szia.A randis dolgot végignevettem,bocsi.Annak a hapeknak hiánya van,mert első randin nem így szoktak viselkedni.Vagy csak én randiztam már régen.


A fatökűvel újrakezdenéd ezek után?Vagy csak akkor,ha hozzádköltözik?Attól,hogy kamionozik,a telefont még 2 naponta fel lehet emelni.


Semmi gond,igazad van.De csak a szemöldökét szedette ki,mert vasárnap viszik be apóst a Kórházba.Még addig a fodrászhoz is elmegy,nem mintha vki az ő frizuráját nézegetné.De hát a külsőségek......

7523. Giusy
2010. ápr. 21. 10:15

Szia albecy!

Sziasztok!


Na nálam annyi a helyzet. Hogy tegnap beszéltem nagy nehezen párommal a fatökűvel. Nagyon sokszor hívott már, na mondom felveszem.Jól elbeszélgettünk, kérdezte mi volt pénteken. mi van velem. Fel-e hívhat ha hazaér.Meg mondta, hogy láttam-e msn-en hétfőn, mikor belépett? MOndtam igen. Visszakérdezett, akkor miért léptem ki? Csak válaszoltam. Nem msn-en kell dolgokat beszélni.

Erre ő: Felis hívhattalak volna, ott a mikrofon. Jajjj jólvan, mindennel kitudja magát magyarázni!

Mondom neki 4 hétig nem voltál rám kiváncsi, most meg egyből az vagy. "sok dolgom volt"-felelte.

Aha ja.-húztam a számat.

Aztán mondta, nem tudja még mikor ér haza, de ha hazaér, fel e hívhat?

Mondom hívjál.

Erre ő: De ha nem akarsz velem beszélni nem hívlak...Van valami kanod?

Ilyen hülyeségekkel jött.

Meg mondta, hogy lehet otthagyja a céget, mert unióztatni akarja a főnöket ismét a sofőröket.

Mondom neki: költözz hozzám.

Ja, aztán ott mit dolgozok!-feleli

Vicceltem ám.

Pedig más választása nem lesz. Vagy ide költözik ha ott akarja hagyni a céget, vagy felis út le is út!

Biztos megérezte, hogy randim lesz este.


Na a randi..:S

Eltörtem, vagy meghúztam a kisujjamat, tiszta lila, bevan dagadva, fáj mint a rossebb. alig tudok írni.

A srác, nem jön be, nagyon nem. Nem lenne csúnya, de nekem a nyikhaj pasik nem jönnek be. Majdnemcsak egy magas velem, (fél fej a különbség), és vékony. Csontos arca van, és az adatlapján nem is azt a súlyt, magasságot adta mint valóban. a randi előtt, még be volt írva neki, hogy 174/70.

Tegnap este már kijavította 170/65-re.A valósra.

És olyan nyálas, hát meghalok!

Ja meg, csókkal fogad??? nem tudom mit képzelt ez magáról.

Puszit akartam adni az arcára, ez meg lekap???

Beültünk egy kólára valahova, azt elmentünk sétálni, a tó körül ami nálunk van, leültünk a szigeten ami a tóban van. Folyton smárolni akart, én meg mondtam, hogy bocs, röhögnöm kell.

Lehet az is a baj, hogy nem tetszett, már fényképen sem annyira, de mondom, lehet a kép csalóka.

Meg már majdnemcsak megkérte a kezem.

Jah, meg folyton olyan dolgokról mesélt, amikről azt hitte féltékeny leszek.

Pl olyan nőkről akikkel randizott már a fórumról.

+ nekem bejön egy pasi, úgy is volt talizunk (B-K megyei) de a munkája miatt nem tudtunk, fel is hívott. Vasárnap óta meg mégcsak fórumon sem volt.


Ennyi!


Albecy!, az anyósod mit kozmetikázza magát?

Úgyis rusnya marad! Azt hiszi használ még rá a szemránckrém??? bocsi, nekem most ez jutott az eszembe, az enyém, is ilyen.

Vagyis nem az enyém hanem a retkedék!

2010. ápr. 21. 06:49

Sziasztok.Giusy: helyzet?Hogy sikerült a randid?

Tegnap rámtelefonált az anyósom,készítsem össze a kicsiket 2-re,elviszi őket.1/2 3-ra ide is ért,akkor meg közli,4-re menjek értük,mert neki kozmetikushoz kell mennie.Egy kicsit kiakadtam rá,mert azt gondoltam,este 6 előtt nem hozza őket,így a nagyobbikkal tudok egy kicsit egykeként foglalkozni.Most szombatig az lesz,hogy minden nap menjek a 3 gyerekkel ovi után,hogy após többet lehessen velük.

7521. Giusy
2010. ápr. 19. 21:27

Sziasztok!


Na ma megint eljátszotta volna a drága ex/nem ex a tegnapi napot.

Belépett msn-re jó 20 perce, azt fogtam magam azt kiléptem 1 perc múlva!

Annyi időt sem hagytam neki mint tegnap hogy írjon!

HUUUU de fontos lehetek neki valamiért, de annyira nem lehetek ha egy kibaszott telefont nem érdemlek meg!


Ja az a durva hogy ugye most holnap megyek randizni a srác már 2x felhívott, 2x 10 percre!


Ennyi!!!!


Hogy megcsalom az exet? Ha ez annak számít akkor megcsalom!

Számomra ő meghalt, az iránta érzett szerelmem is, meg egy kicsit én is!!!

Egy esélye lenne, de azzal úgysem élne!

Ez van!

7520. ba21036ade (válaszként erre: 7518. - Giusy)
2010. ápr. 19. 19:49
Szia.Jól tetted,hogy nem írtál neki vissza.Bár még mindig azt mondom,inkább mond ki,hogy VÉGE,legalább a lelkiismeretedet megnyugtatod.Ismerkedj csak,ne is búslakodj.:):):)
7519. d771568264 (válaszként erre: 7518. - Giusy)
2010. ápr. 19. 19:22

"Buzeráns "

Még az is lehet ha ennyi ideig kibirja !

Fatökű buzeráns ?!

7518. Giusy
2010. ápr. 19. 18:26

Sziasztok!


Tegnap fatökű már benn volt msn-en mikor én is beléptem!

Tudtam hogy miattam van fenn, mivel neki nincs ismerőse akiért érdemes lenne fenn lenni. Csak én.

Nem írtam rá.

Fél óra múlva rám írt: Szia!

Nem írtam

2 perc múlva megrezegtette az ablakomat!

Nem írtam

Megunta azt fél óra múlva kilépett!

Szerintetek?

Buzeráns

Asziszi a problémáinkat a gondjainkat mindent az interneten fogunk megbeszélni?

Ennyire vagyok számára a barátnője?

Még a havert is felhívom ha valami van, nem msn-en beszélek vele ha fontos.

Kapja be.

De most azt csinálom, hogy ismerkedek. Sőt holnap randim van!

7517. d771568264 (válaszként erre: 7515. - Giusy)
2010. ápr. 19. 13:55

"Gondolod ilyen faszarági lenne? "

nem faszarági hanem félti tőled a fiát

és igy akarja ellened forditani, ha sikerül akkor úgy éli meg,hogy VISSZA KAPTAM a fiamat.

Van ilyen !

7516. ba21036ade (válaszként erre: 7515. - Giusy)
2010. ápr. 18. 20:33

Szia.Igen,azt jelenti,hogy csak kitalálta.Mivel nincs betörésre utaló nyom,sztem ez történt.A fatökű öccse,vagy annak a nője nem lehetett?

Ez azért jutott eszembe,az önlopás,mivel a suliban Én is belekeveredtem ilyenbe.2 hétig jártunk a rendőrségre,meg a dirihez,mire az egyik csaj elszólta magát.


A "párodat" meg hívd fel,és mond meg neki,hogy vége.Így legalább nem kell rajta is idegeskedned.Mert gondolom ez így neked se jó,hogy nem tudod,mi van.

7515. Giusy (válaszként erre: 7514. - Ba21036ade)
2010. ápr. 18. 09:49

Szió!


Mit jelent az hogy önlopás?

Mármint kitalálta?

Gondolod ilyen faszarági lenne?

Mondjuk én sokmindent kinézek belőle, hogy ártson.

Amúgy a "párom" mert már csak időzőjelben írom, nem hívott, e-mail értesülésem szerint valamikor tegnap este hazaért.

És akkor még azt mondja a telefonba, hogy nem áll senki mellett?

A retkes anyját azt nem áll. Én meg hebegek-habogok a rendőrnek hogy miért nem találkoztunk az ominózus eset óta!

Miért mert befolyásolható személy, és anyuci jól telepumpálta az agyát!

Rohadt köcsög.

7514. ba21036ade (válaszként erre: 7512. - Giusy)
2010. ápr. 16. 19:15

Szió.Akkor megnyugodhatsz egy kicsit.A pasinak meg fel is út,le is út.Mostmár én is azt mondom,ne kezd el vele megint.Ha nem látszott betörésre utaló nyom,akkor ez "önlopás" volt sztem.

Nálunk most csend van,be van rezelve,hogy mi lesz apóssal,úgyhogy megy a jópofizás.Feldobta azt is,hogy nyáron vigyáz a gyerekekre,menjek ki osztrákba dolgozni 1-2 hétre.Majd meglátjuk,addig mi lesz.........

7513. 497f15547f (válaszként erre: 7497. - Giusy)
2010. ápr. 16. 15:35

Szióka!

Elég ritkán írok már ide....nekem is van egy "klassz" anyósom.


Figyu, én is csak azt tudom mondani, hogy hallgass a barátokra. Ez a férfi nem szeret Téged :(


Ne haragudj az őszinteségemért, csak...

7512. Giusy (válaszként erre: 7511. - Ba21036ade)
2010. ápr. 16. 12:24

Szia!

Sziasztok!


Na hát elmentünk a barátnőmmel, már 9.40kor behívtak, olyan korán odaértünk, 10.50 körül jöttem ki.

Hogy mit is kérdeztek?

Volt-e kulcsom a házhoz, mióta?

Tudtam e arról hogy anyóspajti ékszereket tart lenn abban a szobában? Tudtam e arról hogy őneki milyen ékszerei vannak. Milyen viszonyt ápolok az ottaniakkal, meg kik járnak oda rajtunk kívül. Ilyesmi.

Mondta, a pasi, hogy betörésnek semmi nyoma.

Amúgy nem lettem nyugodt, Feri a barátom még olyan dolgokat is elmondott amit én nem mondtam volna az ő helyében kettőnk kapcsolatáról. Pl, hogy nem voltam vele őszinte 1x mert nem mondtam el hogy nincs munkám. Mért nem mondtam el?

Szóval agyam eldobtam.


Nem baj vége, úgyhogy...most kicsit megnyugodtam.

Mármint a tanúidézésnek.

Kérdeztem, hogy az ügynek hogy lesz miként lesz a végkimenetele, azt mondta, hogy semelyik tanú nem fog kapni értesítést, csak anyós, ha haladnak az ügyben.


Köszönöm az energiát, erős voltam lelkileg.

Sőt még negédes is. Azt mondtam, hogy szerintem anyóspajtival "jó" viszonyt ápoltunk annak ellenére hogy ő ilyen féltékeny, meg gáncsoskodó.

Jó hát van benne igazság, mert tényleg nem volt köztünk semmi konfliktus mostanában.


Nálatok mi a helyzet?

2010. ápr. 16. 06:55
Gondolni fogok rád.Este megírd,hogy mi volt!!!
7510. Giusy
2010. ápr. 15. 14:38

Sziasztok.


Holnap 10kor küldjetek nekem energiát, hogy higgadt legyek és normális a tanúvallomás tételen. Most azt mondom nem izgulok, mert nagyon sokan mellettem állnak, és erőt ad a későbbiekben.

7509. 33aa509d53 (válaszként erre: 7507. - Ba21036ade)
2010. ápr. 15. 10:32
ez jó.az én anyósom a 17 év alatt soha nem kérdezte meg,hogy vagyunk, mit szeretnénk?????
7508. Giusy (válaszként erre: 7507. - Ba21036ade)
2010. ápr. 15. 10:23

Természetesen osztom a véleményt, én is arra gondoltam, hogy nem azért jó anyós mert kifizeti a számlákat a "gyerekek" helyett, vagy főz, hanem azért mert megértő, és a menyével úgy tud bánni mintha édeslánya lenne. (L)

Nekem már sosem lesz ilyen anyósom.

Szerintem 10/1 ilyen. Vagy inkább 100/1...:OOOO

Sajnálom nekem ez a véleményem.

Sok ismerősöm, barátom, barátnőm van, és ők is mind azt mondják, hogy mindenbe beleszóló és hisztis anyósuk van.

2010. ápr. 15. 06:51
Olyan a jó anyós,mint Kicsilánykáé.Nem azért mert fizeti a számláikat,nem azért,mert főz rájuk.A törődése miatt.Hogy szereti a menyét,és az is érdeki,hogy ő mit szeretne.
7506. Giusy (válaszként erre: 7504. - Kicsilányka1984)
2010. ápr. 14. 21:09

Ez már túl szép....:))))

Én is ilyen anyóst akarok!!!!!!

7505. ba21036ade (válaszként erre: 7504. - Kicsilányka1984)
2010. ápr. 14. 20:06
Irigyellek,de nagyon.
2010. ápr. 14. 16:23

sziasztok:)

mi 3 éve építkeztem az anyósékhoz ikerházat.külön ház közös udvar!

anyósom mintha az anyám lenne:)

nagyon kedves,mindenben segít!főz azóta is:)vasal ránk a számláink nagy részét ő fizeti!!ő annyit törődik velem...többet mint az igazi.........

7503. Tamara2009 (válaszként erre: 7497. - Giusy)
2010. ápr. 14. 12:59

Szia!

Pff hát ez atom gáz! Én nem akarok beleszólni a kapcsolatotokba,de én ezek után biztos,nem tudnék ezzel az emberrel maradni! Itt eldőlt az a kérdés,hogy érdemes-e menteni a menthetőt! Kíváncsian vártam,hogy mik lesznek a fejlemények,de pont erre nem gondoltam! Amilyen gyorsan csak lehet,menekülj,töröld ki a fejedből ezt családod! Ennél nagyobb megaláztatást nem is kaphattál volna tőlük! Az,hogy egy hónapig nem keresett,úgy hogy tudta,meg hagyta,hogy az anyja beleráncigál téged egy rendőrségi ügybe,csak azt támasztja alá,hogy nem érez irántad semmit! Ha fordított esetbe ez nekem egy barátommal történne meg,akkor is szólnék neki,ez a fatök meg elvileg a szerelemed!

A kihallgatáson higgadt legyél,tényleg fogd vissza a szádat,csak annyit beszélj,amennyit kérdeznek!

2010. ápr. 14. 11:59
Ha valaki szereti a párját és férfinek hiszi magát az nem birja ki egy hónapig nála nélkül még akkor sem ha fatökü az illető.Vajon mit csinál.hogy nehogy kicsirázzon a fonnyadt fatöke ?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook