Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell fórum

Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2010. jan. 13. 14:32
Tudod mi a furcsa? Hogy betévedtem egy "gyúrós" oldalra, ahol Szűcs Ildikó módszerét lefikázták a srácok. :(
2010. jan. 13. 14:03

Tegnap újabb adagot kaptam ebből a zseniális hírlevélből. Nem hagyott nyugodni a dolog, úgyhogy olvastam, olvastam, olvastam. Kiderült, hogy nem eszik azt olyan forrón, és ahogy általában, az igazság valahol félúton van. Ami az intervallumtréninget és a felejtsd el a közepes cardiot illeti. Kiderült, hogy a profi sportolók is max 1-2 intervallumedzést iktatnak be hetente. Ha kezdő vagy legalább 4 hétig hozzá se fogj, amíg nincs alapedzettséged a tingli-tangli cardioból. Tegnap kipróbáltam. Az életemért futottam. Kb. 15 sec-ig bírtam a majd beledöglöm terhelést. Az ajánlások szerint ugye ezt is ésszel, tehát először 15 sec kőkemény, majd akár 2-3 perc laza. Ezt ugye kb 5x. Majd fokozatosan közelítheted az arányokat. Aha, 1 perc kemény, 1 perc laza. Ott haltál meg a futópadon. A tegnapi, amin elképedtem, a mielőtt fogyni kezdesz zabálj és gyúrj. Na erre is rögtön tucatnyi cáfolatot találtam. Most megint bajban vagyok, mert nem szabad más oldalakat belinkelni, de keressetek rá a tesztoszteronra, és tényleg profi cikkeket találtok. De megnézhettek sok más testépítéssel, zsírégetéssel komolyan foglalkozó oldalt is.


Azért az edzéstervből komolyan érdekel, hogyan akar izomépítő gyúrós edzéseket végeztetni otthon. Fekve nyomjuk ki a lehetőleg minimum 110 kilós férjünket, pörgessük meg és dobjuk el :-). Vagy rendezzük át 3x a nappalit, kezdjük a 4 m-es egybecsavarozott szekrénysorral.

2010. jan. 12. 19:49
együtt várunk :)
2010. jan. 12. 18:12
Még én is csak várok, várok, türelmesen... :)
2010. jan. 12. 13:13

Sziasztok! Bocs, kicsit bőbeszédű vagyok :-)

Nem végig, de elég sokat elolvastam a hozzászólásokból. 3 vagy 4 hírlevelet kaptam, és szakmai szemmel is (gyógytornász voltam)tetszik a dolog, még ha nem is világmegváltás .

Amióta az eszemet tudom, fogyózok :-). Vagyis, már tizenéves koromban sem voltam vékony. Akkor még nem láttam be, hogy egy bizonyos méretnél keskenyebbre a csípőm szélessége pusztán láncfűrésszel lenne csökkenthető.:-) Ebből következik, hogy a bögyös-faros kategóriába tartozom, bár akkor ezt még csupa izommal tudtam hozni. 2 gyerek és egy pajzsmirigy kórság, bár leginkább ez utóbbi a ludas, mert a kölyköket mindig ledolgoztam-, kb 20 kg felesleget hozott. Több is volt, de dec 27-e óta sikerült 4,3 kg-t leadnom.1000 és egy módszert kipróbáltam, és a szélsőségektől eltekintve mind működött is. Egy kis lelkesítésért szeretnék hozzátok járni :-). Végre azurammal is sikerült megértetnem, mert közösben kezdtük az önkínzást-, hogy ésszerűen kell leadni, és utána sincs zabálás. Úgyhogy új év új élet :-). Némi nehézséget okoz ugyan, hogy alapanyagcserém vetekszik egy óriáskígyóéval, és ha már a kényesebb témák is szóba kerültek, én vagyok, akit a salmonella se hajt meg :-), fél dl Ricinus meg se kottyan, és a szűtea kapszula is cukorka számba megy. Igen, eszem elég rostot, és napi 3-4 l kalóriamentes folyadékot iszom, de úgy tűnik, ez már így marad :-).

Szivesen osztok meg tapasztalatokat, eredményeket, vagy bármit amire kíváncsiak vagytok, és szívesen hallgatok is.

mothertiger: gratulálok a nyereményedhez, és csatlakozom az előttem szólókhoz, várjuk a tapasztalatot, esetleg némi konkrétumot :-).


Nem tudom, kimoderálnak-e, ha a blogom címét bemásolom. Nem veszek semmit, nem árulok semmit, nem hittéritek, nem robbantok stb. :-). Csak nem akarok 60 helyen blogot vezetni. Pusztán, akit érdekel, picit megismerhet belőle.

Teljesen magán jellegű agymenések kézimunkáról, könyvekről, srácokról és mindenről, ami éppen érdekel.

[link]

További szép napot!

Maj' még gyüvök' :-)

2010. jan. 11. 14:10

:D

Az nem sok van! :DDD

2010. jan. 11. 14:10

:((

türelem

2010. jan. 11. 13:43

Még mindig nem jött semmi... :(

Se posta, se mail... :(((

427. Spiritus (válaszként erre: 426. - Mothertiger)
2010. jan. 11. 11:27
Na akkor jó... én pl szűztea kapszulát próbáltam.. na ha szorulásod van akkor az fantasztikus, de amúgy tisztitókúrának nem ajánlanám...
2010. jan. 10. 14:53

A Slimming Teát a páromnak ajánlotta természetgyógyász és egészségfelmérő rokona. Neki nagyon bevált, mindamellett, hogy fogyaszt, rendkívül sok pozitív hatása van (a csávó szerint). Ma már nem ment a hasam, úgyhogy valószínűleg inkább az éhgyomorra elfogyasztott aszalt sárgabarackok okozták a problémát! :D


Most mondta a párom, hogy csak lassan kell kortyolgatni napi egy liternyi mennyiséget, én meg hirtelen lehúztam azon melegében másfél pohárral, rá a barackokra. :P


Valami majd csak lesz... :)

425. Spiritus (válaszként erre: 424. - Mothertiger)
2010. jan. 10. 12:44
ezekkel én is próbálkoztam. többet árt mint használ... PHBázis Tea- az nem drasztikus de egészséges és ráadásul olcsó
2010. jan. 10. 12:10
Most Slimming Teát iszok, f*s*k is tőle rendesen. :D
423. Spiritus (válaszként erre: 422. - Mothertiger)
2010. jan. 9. 21:14
Biztos van megoldás :) Nekem már azzal a pár oldallal rengeteget segített, egyértelműen ért a dologhoz :)
2010. jan. 9. 19:19

Nekem még súlyzóm sincs, meg az egészségem se a legjobb az intenzívebb mozgáshoz... Ezért gondoltam, hogy utoljára neki még adok egy esélyt, hátha kirángat ebből az állapotból, amiben most vagyok...


Nem tudok ugrani, guggolni, lábbal súlyt kitolni, aerobicozni, bal bokámat elmerevítették, gerincem meg tönkrement. Mégis szeretnék fogyni, mert rám fér! :(

421. Spiritus (válaszként erre: 420. - Mothertiger)
2010. jan. 8. 16:33
Csak azért mert nagyon sok mindenen változtattam a hatására, többet eszem és megy a súlyzós cucc, és tényleg híztam is kb 2 kilót de látványra meg fogytam. És enni csak jobb mint nem enni :)
2010. jan. 8. 14:35

Utalványt ígértek. Még nem érkezett meg. Kedden kaptam az értesítést.

Tehát még se tudásom, se tapasztalatom! :S

419. Spiritus (válaszként erre: 418. - Mothertiger)
2010. jan. 8. 14:31

grat, én is imádtam!!

nem tudsz valamit belőle átadni:) úgyértem tudást :)

2010. jan. 8. 11:36

Megnyertem a Szűcs Ildikó-féle edzéscsomag utalványt a decemberi nyereményjátékon! Valaki más esetleg nem regisztrált erre a játékra?


Valaki megrendelte a csomagot?

Nekem nagyon tetszettek a cikkei.

2010. jan. 1. 19:17

Szia!!

Hát ez volt az én legszebb karácsonyi ajándékom :) De ezek a képek nyáron készültek, ez volt a kiindulási pont, úgyhogy -8 kiló :) Mostmár fürdőruciban is csinosnak érzem magam, csak még az a pici poci ne lenne...de mindegy, holnap elvileg meg tudom méretni valami body boltban, nagyon kiváncsi vagyok :) Köszönöm a segítségeteket! Az eredményről értesítést küldök :)

416. 85055abb64 (válaszként erre: 415. - Spiritus)
2010. jan. 1. 13:30

Szió,


Megnéztem a képeidet.

Szerintem nagyon csinos alakod van.

Ha én lennék Te :), rég lezártam volna az aggódást, hiszen formás vagy, és véleményem szerint arányos is.

Szerint a 15% nem biztos, hogy reális, ami nem is baj.

Igaz kép alapján nem lehet, főleg ruhástól pontos %-ot megmondani.

Mivel a szervezet mindig az egyensúlyt próbálja fentartani, ezért leírom (bár biztosan tudod), hogy (a kor előrehaladtával változik), de az ideális 20% felett és 30% alatt van, de hogy ezen belül mi a normál számodra (reális érzékeléssel és szemmel mérve) azt úgy is érzded :)


De mint mondtam, nagyon csini vagy!

415. Spiritus (válaszként erre: 414. - Kerkira)
2009. dec. 26. 08:35

köszi a válaszokat, tényleg

Tudom, hogy a 15% nagyon jó, ezért nem is hiszek a mérlegnek, van még rajtam zsír amit le kéne adni. Azóta edzettem, gondolkoztam, tényleg nem adhadtam le ennyi izmot, hiszen tényleg látom, hogy rajtam van :) El fogok menni egy igazi mérésre, és megtudom az igazat.

69 volt a legtöbb amit mutatott a mérleg, de én a 67,6-ot számolom induló súlynak, mert az a másfél kiló csak víz lehetett, vagy egy nagyobb vacsi, mert pár hétig nem mozdult a 67,6 ról. Most 59,6 vagyok. Az álomsúly 57, de semmi különöset nem akarok érte tenni, csak folytotom az edzéseket, és próbálok nem annyi csokit, de több halat enni :) ha lemegy lemegy, de nekem már csak az a fontos, hogy 60 alatt maradjak. Amúgy egyedül a hasammal van gondom, meg a karommal, én ott raktározok :) Na szóval mit gondoltok :)?

414. kerkira (válaszként erre: 412. - Spiritus)
2009. dec. 23. 09:21
Szerintem a 15 %-os testzsír bőven határértéken belül van, ebből még mennyit szeretnél lefaragni???? A profi testépítőknek 10 % környékén van testzsírszázalékuk, szóval szerintem azért fogytál izomból, mert már zsírból nincs igazán mit.
413. 85055abb64 (válaszként erre: 412. - Spiritus)
2009. dec. 22. 13:50

Szió,


Szerintem túlparázod a dolgot :)

Augusztus eleje óta, nem sok az a nyolc kiló, drasztikus izomvesztés esetén nagyon rosszul kell táplálkozni, általában a hirtelen fogyásnál jellemző, hogy látványosan izmot veszítesz.

Nekem volt ilyen, és hidd el észrevennéd, mert nagyon plötty leszel a saját normádhoz képest.

Az, hogy ki hogyan veszít testsúlyt, az genetika, táplálozás és a testmozgás függvénye.

Persze még az is érdekes lehet, hogy ezt a 8 kilót milyen súlyból veszítetted ennyi idő alatt.

Ha 70-ből, akkor teljesen ok, ha 50-ből :)), akkor nem OK :)

Véleményem szerint nincs drasztikus izomvesztésed az írottak alapján, hacsak nem voltál eleve nagyon sovi és alultáplált.


Én a digitális mérleget, csak testsúlymérésre használom, a többi adatot meg sem nézem rajta.

412. Spiritus (válaszként erre: 411. - Afb21f7623)
2009. dec. 18. 07:38

próbálok elég fehérjét bevinni...

de közben érzem magamon, hogy izmosodom, nem lettem löttyedt, feszes a testem (feszesebb mint valaha)... ez egy ilyen otthoni testzsírmérős méleg... abban nem lehet a hiba? Ti, hogy meg hol méritek?

Vagy tényleg lehet úgy fogyni, hogy csak zsírt? Kb. mit kell enni egy nap az elegendő fehérjéhez??? (Ma fogok enni halat csak azért is) :)

Ja és a mérleg szerint 15%-os a testzsírom, ami azért túl jónak hangzik nekem 59-60kgosan és 170 cm-el, bár azért mondom fitt vagyok, de én máshogy képzelem a sportolókat :)

2009. dec. 17. 23:12
szia...az izmodat bontja a szervezeted zsír helyett:((((mit eszel???????viszel be elegendő fehérjét??
2009. dec. 17. 08:14

Segítsetek rajtam.

Augusztus eleje óta fogyózóm/váltok életmódot, hogy fogalmazzam.. A lényeg a lényeg, hogy kb 8 kilótól szabadultam meg de a testzsírszázalék mérés szerint ebből legalább 3,2 kb izom. Mit tegyek? Vagy ez normális? Próbálok erősíteni, de közben nem akarok hízni...

2009. nov. 23. 10:45

kicsit kuszán, gyorsan írtam tegnap, de mindent értettél..

igen, a fogyókúra végével a jojonak is vége,

ha a folyamat fogyaszt, akkor valószínűleg egy-egy kivétel nem akaszt meg semmit,

de megint kiéhezés volt, olyat ettem, ami után 2 perccel éreztem, hogy nem volt elég, vagyis volt oka (ennek nagyon örültem!), és hát engedtem az éhességnek...:-D

és tényleg jól érzem magam, és tényleg be vagyok tojva a mérlegtől :D

egyébként elégedett vagyok, ami azért fontos, hogy ne akarjak megint fogyózni... ez is egy mánia, nekem megvolt:-((

jól látsz engem nagyon.:-))

2009. nov. 23. 06:50

Szerintem állj nyugodtan a mérlegre reggel, ha digitális mérleged van, hogy megerősítést kapj, hogy jó-e az irány vagy sem. Két hét alatt a digitális mérlegnek kell valamit mutatnia, ha az oké a dolog. Nincs mitől félned, hiszen belekalkuláltad, hogy ha valami nem oké, nem az elkeseredés a megoldás, hanem a változtatás.

Nem kell lebecsülni azt, hogy két hétig azon kívül, hogy attól félsz, hogy még sem hatásos a dolog, jól vagy!!! Gondolj bele, máskor ilyenkor már depi volt!

Egy bűnözés két hét alatt, nagyo jó eredmény, tekintettel az előző tapasztalatokra.

Nem baj, ha ezelet belekalkulálod a folyamatba, vagy ha számítasz rá, csak tudd, hogy ezek az egyszeri megbotlások a te súlycsökkenésedet nem fogják befolyásolni, mert fizikai képtelenség, hogy emiatt álljon le a fogyás folyamata!

A türelemről meg csak annyit, hogy lehet, hogy fél év, egy év a folyamat, de gondolj bele a jojós dolognak meg végtelen!

Ehhez képest sokkal jobban hangzik az első...

2009. nov. 22. 22:48

oké!

jó, hogy nem fogyókúra!

baromi akaraterő kell, hogy legyen türelmem, erősen kell hinnem abban, hogy meglesz az eredmény!

szépen, lassan!

konkrétan: egyszer megesett, hogy nagy, sok fagyi és csoki volt. oka: hússal lakom jól, tészta, rizs, burgonya kevésbé! ezt kellett kinyomoznom, megvan, tudom, használom. sok hús, mindenféle módon elkészítve, nem körettel, hanem mindenféle zöldség csodákkal, de akár hússal töltött palacsinta is, szóval nem szétválasztósan.

ennyi a konkrétum.

az eredmény, csak annyi, hogy kb. 2 hete megvagyok, nyugodtan, jól.

mérnem kell, de mivel életforma, nem lesz heti 1 kg sem,

havonta fogok mérni 01.-én.

be vagyok tojva, az elsőtől is, meg a többitől is.

a jó reggelt keksz továbbra is nyerő!

vélemény?

egyébként érzem, ha lefelé megindul a súlyom,

most annyit érzek, hogy erősen esélyes.

nálad mi van ilyen téren??

406. 85055abb64 (válaszként erre: 395. - A22d4e01f3)
2009. nov. 22. 18:00

Letelt a türelmi idő :)

Hallgatom a tapasztalatokat, eredményeket, esetleges bukásokat, mérleg eredményt... :) Mindent :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook