Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell fórum

Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
555. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 553. - Mothertiger)
2010. febr. 4. 15:25

Oké Tigris :-).

Fogd fel úgy, hogy legalább nyertél valamit. Lehet, ha ez nincs, nem jársz ennyire utána a dolognak. És az is tök jó, hogy van egy edző, aki tud segíteni. Idővel úgyis kikísérletezed, mi az ami neked jó, és akkor semmi sem állíthat meg :-)


A wokost még nem próbáltam, bár szoktam hasonlókat készíteni, igaz jó sok tésztával :-)


Én is így jártam. De nem adjuk ám fel, ugye? :-) Sőt, azuram is, pedig nekünk még bőven lenne mit fogyni, nem az utolsó 8 kg-nál járunk. És ez a 4. napi leves. Az előzőnél ilyenkorra már lement vagy 2,5 kg, most meg semmi. Egy deka se :-). Pedig tényleg pontosan betartok mindent. Nem baj, hétvégéig még csinálom, aztán majd kotyvasztok itthon.

554. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 552. - Spiritus)
2010. febr. 4. 14:57

Egyébként embert nem láttam még, hogy ezt csinálta vagy ajánlotta volna. Megpróbáltam, sikított a térdem.

Nem izélek naaaa, csak új szerelmem van :-). Már mozgásban.

[link] ez is beachbodys cucc. Igaz, még csak belenéztem, de

ma ebből csináltam egy 30 perces kardiót, meg egy 20-30 perces hasat. [link] . Annyira jó fej ez a csaj, bár elég gyors, és koreografált, de meg lehet tanulni és piszok jó kis lendületes óra. És a hasnak a fele álló, fele fekvő. Sok új gyakorlattal.

2010. febr. 4. 14:54

Sziasztok!

Légyszi ne írd, hogy TigrisKE, mert azt nem szeretem, plíííz! :* Csak simán Tigris, azt bírom. :) Köszönöm! ♥♥♥


Amúgy nem csinálok semmit, egész héten a munka miatt mászkáltam. Igyekszem normálisan enni, bár most bevágtam egy tányér tarhonyát. Jövő héttől megyek dolgozni. A munkahely mellett van a terem, és az edző megígérte, hogy segít a gyógytornában. Van valami ilyen jellegű tapasztalata is. Addig nem csinálhatok semmi erősebbet, amíg én magam is meg nem erősödök. Azt mondja, heti háromszor-négyszer háromnegyed vagy egy órát tornázhatok vele, mert segít.

Sajnos én voltam a "szerencsés" aki megnyerte az Ildikó edzéscsomagját, és kiderült, hogy tulajdonképpen a fele gyakorlatot nem tudom végezni a nyomi lábam, meg a nyomi hátam miatt.


Hát, nagyjából ez a helyzet. :(

Amúgy nemtom, hogy ti próbáltátok-e már enni a wokban készíthető zöldségkeveréket? Az valami isteni finom, és jól eltelít, mégha csak fél adagot is esztek belőle!


Ja, eddig 4 kilót fogytam. A testsúlymérős vonalzóm nem jól csináltam meg, mert tulajdonképpen 72 kg volt a kezdősúlyom, most meg vagyok reggeli méréskor 68. Hirtelen lement 4 kiló, most meg nem megy semerre. Látszik, hogy erre már rá kell mozognom...:P

552. Spiritus (válaszként erre: 550. - Bf3f2dc3a8)
2010. febr. 4. 13:22

Na olvastam a naplódat/blogodat. Köszi a térhajlítós cuccot, a 200%-on is így csinálja Alexandra, meg talán a lendületbeben is. Én is furcsállottam, nem is döntöttem be úgy a lábam mint ő.. Őt kéne megkérdezni erről, komolyan. Lehet meg is teszem :) Mert ha nem tudja ezt a legújabb kutatási eredményekkel alátámasztani akkor, nem kéne ilyeneket forgalmazni, ráadásul pénzért, nemdebár???

Amúgymeg ne izéljetek, éledjetek, írjatok, Tigriske mi a helyzet???

2010. febr. 3. 18:43

6 kiló??? hát az fantasztikusan sok!! gratulálok.

Mi az utolsó elötti hólapátot vittük el szombaton az Auch'-ból.

2010. febr. 3. 18:19

Én ma kirohantam a belem. Voltam vagy 100 helyen. Csak 2 dolgot nem lehet kapni az egész városban nyakig érő hóban. Hólapátot és hótaposót :-). de szalmakalap már van :-). Hurrá.

De gyúrtam :-). Kinőttem az egyik lábgépet. Nincs rajta több kiló és így is könnyű. A kézi súlyzó meg már 6 kilós, igaz az ismétlést levettem 9-re.

2010. febr. 2. 19:59
Na nem lett izomlázam a pilatestől... Mel B is megvolt, az majd holnapra derül ki!!!
2010. febr. 1. 21:54

Csak azért kérdeztem, mert Sinkó is van és persze szintén Andrea :-). Néha én is unom a Pilatest, de vannak belőle nagyon jó anyagok, és gyakran a hagyományos edzéseket is Pilateses hasazással fejezik be. Érdemes még a Callanetics hasgyakorlatait is használni. Tudom, az is unalmas. Anno én is oktattam, és még én is untam :-). Viszont sosem volt olyan lapos, feszes hasam, mint akkor.

Tőccsé :-)

2010. febr. 1. 17:30

Simkó :) köszi a felvilágosítást :) már több mint egy éve tudom, hogy szemüveg kéne!!! ez van :)

ma pilates volt a tiszteletetekre :) nagyon könnyűnek éreztem, és halálra untam magam, de többet majd holnap tudok mondani ugye :)

töltök, töltök, holnap reggel késöbb kell mennem, addig lenyomok valami táncos cuccot szerintem :)

546. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 545. - Spiritus)
2010. febr. 1. 14:15
Itt vagggyuuuuunk. Már ami engem illet :-). Ugye, hogy ugye. Mondtam én. Sinkó vagy Simkó? Az utóbbit én is szeretem, bár régen csináltam. Én is gyerekeztem hétvégén, meg hóembert építettem, és azuramat nem hagytam lapátolni, mondván szeretem és sportolok :-). Szomszédokkal még az utcát is lelapátoltuk a házaink előtt :-). Mondtam a pasiknak, ha még 1-2 ha még 1-2 házipáleszt letolnak, talán fel is mosnak :-)
2010. febr. 1. 14:03

Hellóóóóóóóóóó, hol vagytok???

Nekem jönnek, jönnek lefelé a cuccok... fantasztikus!! Szét fogom tornázni magam:)

2010. jan. 31. 18:55

Fúú, én most úgy el vagyok lepve mindenféle mozgásanyaggal meg mindennel, hogy idő kell feldolgoznom :)

Ma én Sinkó Andreáztam, majd meglátom mi lesz belőle, na meg persze az a pár köbméter hó se ártott a karomnak :)

2010. jan. 31. 13:41

Nézzétek csak, mit találtam. Szerintem nagyon hasonló rendszer lehet, mint Ildikóé. Igaz, angol, de a mozgások úgy is jók. A belét még nem láttam, csak az írott anyagát, és külföldi fórumokon nagyon dicsérték.

[link]

542. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 540. - Mothertiger)
2010. jan. 31. 13:34
Én is szeretem őket :-). Még én is meglepődtem magamon reggel. Azuram rántottát evett. Amivel önmagában még nem lett volna baj, sőt még a házi lenmagos kenyér is belefért volna. Aztán jött még egy kis kolbász is stb..... De én, csináltam egy narancsos, zabpelyhes, lenmagos joghurtot. És megállapítottam, hogy milyen jó még ránézni is. És az ebédes saláta is olyan szívderítő volt :-). Ez már a változás? :-)
541. Spiritus (válaszként erre: 540. - Mothertiger)
2010. jan. 31. 12:46

Az azért nem túl fogyókúrás... öntet nélkül kell, meg kenyérdarabok nélkül... sajnos :)

én nem fogytam semmit :(

biztos az a sok izom ami rámragadt :)

2010. jan. 31. 11:54

Én a salátát is szeretem... A Cézársali a kedvencem! :D

A mekis az ezersziget öntettel. ;)

Inkább azt ettem volna, ha lenne itthon, de nincs! :(((

539. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 537. - Mothertiger)
2010. jan. 31. 11:49
Tény, hogy az vonzóbb, mint a saláta :-)
538. Spiritus (válaszként erre: 537. - Mothertiger)
2010. jan. 30. 18:22
Adj a tudásból!!! Úgy sem tudom mit főzzek a héten...
2010. jan. 30. 17:50

Kaptam egy rakás ételreceptet! :)

Nagyon izgalmas kaják vannak benne, de én ma bevágtam egy jóóó nagy darab mákos bejglit! :DDD

2010. jan. 29. 21:11
Rezső lejött... a többi nem 100as, de dolgozom rajta.
535. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 534. - Spiritus)
2010. jan. 29. 20:36
ha közben csinálod is, akkor érteni fogod :-).Én is a netről tanultam netezni :-)
534. Spiritus (válaszként erre: 533. - Bf3f2dc3a8)
2010. jan. 29. 18:46
de jó lenne érteni miket mondasz... :) ez a letöltés dolog egy fekete luk az életemben... na majd elölről elolvasom miket írtál.. és lépésről, lépésre követem...
533. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 529. - Spiritus)
2010. jan. 29. 15:25

még mindig nem tom melyikről beszélünk, mert 2 különbözővel kell leszedni mindkét oldalról. Nekem jönnek. Sajnos sok a rapidos, és azok szinte mindig este 7-8 körül kiállnak hibára, és valamikor éjjel indulnak, amikor kevesebb a user. Napközben szintén van ilyen időszak. Főleg hétvégén.

A táncosokat a btjunkie.org-ról szedd. DVD minőségben, no perc alatt jönnek le pl. a Zumbák. Tegnap óta lett vagy 5-10 TAe-bom, meg Zumbám. De ehhez free dowload manager kell, amit le tudsz tölteni bárhonnan, hiszen free .

532. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 528. - Mothertiger)
2010. jan. 29. 15:21

Húdejónekeeeed:-). Nekem semmi se mozdul, pedig tényleg ezen a héten nem nassoltam, tartottam a diétát sokat ittam, mozogtam, mint állat, a hólapátolós edzőterembe én is járok, és semmi. Sőt, 2 napja a vacsorámat is azuramnak adom, és csak joghurtot ettem lenmaggal :-(. Na jövő héten jön a hirig, a leves :-).


Egyébként azt én is észrevettem, hogy ha kihagyom a finomított élelmiszereket, az nagyon hatásos. Sőt, ha kifejezetten eszem teljes őrlésű dolgokat, az még jobb. Múltkor vettem zacskós barnarizst, ami előfőzött, és nem kell egy hétig főzni.Nagyon jó kis paradicsomos rizottót rittyentettem belőle. Mondjuk mindig kiszedem a főzőzacskóból :-)


Ja, tudom. Ezt el akartam mesélni. Ma lánykámmal mentem terembe, mert nem volt ovi. Olyan édes volt, mindent kipróbált, hozott magának kis kulacsban vizet, meg mindent. De nem is ez a lényeg. Volt ott egy 40-es, meg egy 50-es nő. Feltételezem kolléganők. Aszongya az idősebb nő a másiknak,( a csípő tárogató meg belső combos gépeket használta éppen). 35 kg-val 4x200-as ismétléssel csinálom, és nem látszik semmi. A mozgástartomány kimerült úgy 1 cm-es mozgásban. Nem vicc, szinte látni nem lehetett a mozdulatot. A másik nőci, kb fél-1 kg-s súlyzóval bohóckodott, ami csak eszébe jutott, minden izmot leválasztva, legalább 40 féle gyakorlatot karra és, és többszázas ismétlésekkel. És nem értik, miért nem haladnak? Persze 10 perceket pihentek közben, meg jól kitárgyalták az összes kollégát. Amikor odaértem, már jó ideje ott lehettek, ott voltam vagy 1 órát, és még piszokul elszántan vettek elő újabb gyakorlatokat :-). Azt hiszem ők a tipikus példái az tök feleslegesen egy napig edzőteremben aszalódó gárdának.


A tegnapi Cindy után még nem nagyon bírok járni :-). Illetve ez így nem igaz, csak a belsőcombom, meg a hátsóm van kész kicsit :-).

531. Spiritus (válaszként erre: 530. - Mothertiger)
2010. jan. 29. 11:45
Hát ha az fogyaszt akkor küldjél belőle pár szemet légyszi :) Minden kenyér tészta rízs szénhidrátbomba. Csoki is. Sütik. Lényegében bármi ami után az a bizonyos kellemes érzés lesz a gyomrodban (legalábbis nekem). Fehérje: Húsok, túró tojás akár tej.... A tuti dolog a csirkemell és azöldségek. Ez minden diéta alapja (még a pörié is)
2010. jan. 29. 10:50

Ildikózom?

Semmi konkrétat nem kaptam még tőle. Csak a motivációs részt. Holott izééé, nekem elég motiváció, ha meglátom melltartópántomra ráliffenő zsírpárnámat, és henger testemet...

Én nemtom miben mi van, eszek amit eszek, abból is keveset, nemtom mi a szénhidrát és a fehérje, de az biztos, hogy a fehér kenyér nem kell már. Már nem is érzem a késztetést, hogy egyélmegegyélmegegyélmeg!-, mikor megveszem a srácoknak a fehér kenyeret a boltban... :)


Jah, tegnap megettem fél zacskó chipset, meg pár karika csokival töltött kexet. Hehe, ha ez fogyaszt, akkor megeszem a másik felét is! :D

529. Spiritus (válaszként erre: 528. - Mothertiger)
2010. jan. 29. 10:44

Gratulálok!!!

Igen a fehér kenyérrel még nemis önmagában van a baj, hanem, hogy éhséget gerjeszt..meg nehezebb abbahagyni mint a reszeltkáposztát!

Hólapátolás nekem is a sportom, van szép nagy udvar, meg lusta családtagok, valahogy én minden munkát elnyerek :) nem baj, én is pozitívan fogom fel, legalább edzek. És utána jött még csak a 200%.

Az nagyon jó ha ennyitől fogysz. Akkor te az étrendedben a szénhidrát egy részét fehérjére cseréled, hetente 3X kiildikózod magad, és akkor lesz szép formás tigriske :) Nem mintha most nem lennél az :)

Párom nem nyitott az edzőtermi ötletre. Azt mondja fáradt. Még ráveszem. Annyira jó lenne...

Nem otthon szenvedni, hogy hogy akasszam bele a lábamba a súlyt. Most picit izomláza is van a combomnak. Szerintem ma is 200% lesz...

Egész este ment a letöltés, de nem változott semmit. Amit leszedett azt egy perc alatt leszedte kb aztán azóta állt. Na majd ma este is megpróbálom. De jó lenne, de jó lenne. Egy csomó táncos dolog is van ott. Imádnám.

2010. jan. 29. 10:27

Sziasztok.

Én nem csinálok semmit, mégis fogytam megint egy kilót. Reggeli mérésnél 68 voltam. 72-ről indultam.

Bár lehet jót tett a hólapátolás! :D

Én a fehér kenyeret és a cukrozott dolgokat iktattam ki. Ja, meg a zsírt is. Van rajtam elég!!! :D


Jövő héttől megyek a terembe. És pont. :P

2010. jan. 29. 10:19

Írtam privit, biztos menni fog. :-). De sajnos ez nem úgy működik, hogy elindítod, oszt lent van. Sokszor napok elmennek vele, de ne add fel.


Na, mekkora spanyol viasz :-). Ilyet én is ettem, úgy 6 hónapos koromban :-).

Emellett olyan iszonyat alacsony a napi kalóriabevitele, ha ilyeneket eszik csak, hogy utána vesz 3 mélyebb levegőt és hízni fog tőle :-).Egyébként ezt a módszert már vagy 15 éve is leírták :-). pl itt.

[link] itt van alul a link, ahonnan le tudjátok szedni pdf-ben ;-). Remélem nem rúgnak seggbe érte. Egy nagyon összeszedett, egészséges menüsor, és leírás. Egy német sportolónő könyve. Jövő héten csinálok egy levest, aztán feltétlenül kipróbálom. Csak ne kéne ennyit vásárolni hozzá :-).

2010. jan. 29. 08:17

Ohh, nem megy nekem ez a letöltés dolog, teljesen el vagyok keseredve, pedig úgy, de úgy beleéltem magam, hogy hétvégén már ezekre nyomom!!!

Anyatigris: Türelmetlenűl várom, hogy mit ír!!! Meg, hogy milyen gyakorlatokat tud mondani!! Mit kellett írni a bemutatkozásban?? Magadról is vagy csak a "tested"ről?

Pacalpörkölt tegnap volt a TV-ben. Na azt monda együnk sok zöldséget meg gyümölcsöt meg sovány csirkehúst... elképesztő, nem gondoltam volna, hogy ettől lehet fogyni :) De ott ette a 3 falat ebédjét. Almapüré répával vagy valami ilyesmi. Nekem túl nagy élvezet az evés ehhez. Nem mondom, hogy néha nem esik jól az ilyen, szinte minden nap eszem ilyeneket, de ha ez az ebédje, milyen lehet a többi. Nekem a reggelim durvább. Na mindegy, ki látta még?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook